GDAXi ülevaade - Coinbase edasine vahetus, kui hea see on? | Estonian.lamareschale.org

GDAXi ülevaade - Coinbase edasine vahetus, kui hea see on?

GDAXi ülevaade - Coinbase edasine vahetus, kui hea see on?

Global Digitaalne Asset Exchange, korralikult lühendatult GDAX, on üks kuulsamaid Bitcoin ja cryptocurrency kauplemise vahetuste maailmas. Platvorm on suunatud rohkem edasijõudnud kasutajatele ja ettevõtjate, kuid mida eeliseid või puudusi see on võrreldes oma konkurentidega nagu Krakenor Kaksikud?

Selle läbivaatamise, saate teada funktsioone firma pakub, kuidas ta täidab, ja kas see sobib teie cryptocurrency vajadustele.

GDAX Ettevõtte ülevaade

GDAX ehitab tähe maine jälgime kasvu cryptocurrencies kiireneda üldsuse teadvuses. Üha rohkem investoreid tulevad turule, ja see on oluline mõista erinevusi platvorme.

Kui olete kaaluvad GDAX, siis tõenäoliselt juba ise mõned Bitcoin ja ehk muu digitaalse vara. See on arenenud kauplemise platvorm, mis on suunatud tõsised ettevõtjad.

Kui olete juba kasutajale Coinbaseand soovite laiendada oma kauplemise võimalusi, siis töötab platvormi on lihtne maiuspala teile.

GDAX kuulub sama firma Coinbase ja toimib õde kauplemise platvormi. Ettevõte asub San Francisco ja on kasutusel olnud alates 2012. Et ta teab oma viisil ümber krüpto turgudel.

Coinbase konto omanikud saavad kasutada sama konto sisse logida GDAX ja alustada kauplemist peaaegu kohe. Pead liikuma vahendeid ühelt rahakoti teise, kuid ilu cryptocurrency teeb, et käkitegu.

Muidugi, sa ei pea olema Coinbase kliendi tööd vahetada. Kui otsite liikuda kauplemise platvormidel, siis on päris rahul GDAX on õlilaik disain ja suur valuuta toetust.

GDAX Valuuta Support

GDAX annab korralik ning suurte cryptocurrencies ja paberrahad. Bitcoin, Ethereum ja Litecoinare kõik saadaval turul kauplemise. Saate hoiule ja töötada ükskõik millises nende cryptos koos USA dollarit, eurot ja Briti naela.

Saate kaubelda Bitcoin kõigi kolme fiat võimalusi, samas Ethereum ja Litecoin kaupleb saab teha dollarit, eurot ja Bitcoin. See võib olla veidi heidutav Briti kasutajate-kuigi enamik Euroopa vahetamist töötab asemel eurodes naela.

See ahvatlev, et Ethereum ja Litecoin saab kaubelda käibevaluutasid. Olen tihti leiavad, et omandada nende cryptos peate kulutama Bitcoin, ja te ei taha, et alustada tükeldamine Bitcoin investeeringute hinnad liiguvad ülespoole.

GDAX Riik Support

Platvorm on ülemaailmne kauplemise vahetada, nii looduslikult see on päris korralik funktsionaalsuse üle maailma. Valiku valuuta tugi muudab eriti ahvatlev kasutajatele USA, Euroopas ja Ühendkuningriik. Austraalia ja Singapur on toetatud kaubelda, kuid mitte nende käibevaluutasid; kasutajaid nende alade võib olla kasutada erinevaid valuutapaaride. Täielik nimekiri on kättesaadav siin.

GDAX tasud

GDAX börsipäeva tasud on järsult madalamad kui võite leida Coinbase. Asjaolu, et Coinbase moodustab töö GDAX on super mugav igale kasutajale, kes soovib vähendada kulusid.

Nagu enamik vahetusi, pangaülekanne on vajalik, või saate hoiustada krüpto vahendeid otse GDAX kuuma rahakott. Kui vahendid on kättesaadavad, kauplemise tase varieerub 0,1% -lt 0,25%. See on suur kokkuhoid võrreldes võimalus nagu Coinbase, kuhu võiks maksta ülespoole 4% ostab krediitkaardiga.

Täielik teave tasude kohta on saadaval siin.

GDAX Klienditugi

Klienditugi on muutuv kogu cryptocurrency tööstuse, paljud aruandluse halbu kogemusi ja teised kõlav edu sireen. GDAX teeb korralikku tööd selles valdkonnas; kuigi nagu enamik saite, siis soovitatakse pöörduda meeskond e-posti teel. Tavaliselt saate saa vastust 24-72 tundi sõltuvalt oma uurimist.

GDAX Help osa on kenasti välja toodud ja on piisav hulk teavet. See võib sõelub samme liiguvad GDAX alates Coinbase, ja see hõlmab ka Juhendid ja vastused.


Üldiselt GDAX vastab ootustele selles valdkonnas ilma valgusega tööstuses. Kuid kuna see on sama firma, mis vastutab Coinbase toetust, võib esineda mõningaid luksumine siin ja seal (

Seotud uudised


Post Tacocoin

Antminer S9 ülevaade - 6 asjad, mida pead enne ostmist teadma

Post Tacocoin

Ülevaade: Paxful kohalike bitcoiinide vastu

Post Tacocoin

Bitfinexi ülevaade: maailma suurim vahetus mahu järgi

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet ülevaade - see on tõepoolest uus rahakott

Post Tacocoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - Kust peaksite Bitcoinide ostma?

Post Tacocoin

Parim Litecoini kaevandusriistvara - Antminer L3 Scrypt Miner ülevaade

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App Review (Hacks, Cheats ja Mod apk)

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

Jaxxi rahakotite ülevaade - kogu keskküpsise rahakott

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot ülevaade - erapooletu, 100% tõeline andmed

Post Tacocoin

Parimad bitcoini kaevanduspiirkonnad (üle vaadatud 5)

Post Tacocoin

Web Mining - teenige oma veebisaidi kasutaja veebibrauserite kaudu