Gemini Bitcoin Exchange ülevaade | Estonian.lamareschale.org

Gemini Bitcoin Exchange ülevaade

Gemini Bitcoin Exchange ülevaade

Gemini Bitcoin exchangewas väljatöötatud kuulus paar kaksikuid, Cameron ja Tyler Winklevoss. Sa võid neid meeles, kui olümplased kes kaevatakse Mark Zuckerburg. Aga täna, siis tuleks mõelda neist kui omanikud ligi 1% maailma Bitcoin, samuti õiguspärase kauplemise vahetada nimega Kaksikud.

Need American vennad tõi Kaksikud maailma 2015. Aastal, ja nad kasutasid väga erinevat lähenemist hoone cryptocurrency ettevõte. New Yorgis, nad võtsid marsruut, et enamik teised olid meeleheitlikult üritab vältida: määrus. Enne käivitamist vahetada, siis sai täielikult vastavuses ja täielikult registreeritud ettevõte ja tal toimuvad kõrgeima nii reservkapitali ja nende vastavust panganduse standardid.

Nn Winklevii "jätkuvalt püüdma ehitada maailmatasemel vahetamist digitaalse vara. Nende filosoofia on rahutud cryptocurrency maailma on alati luba küsida, mitte kerjama andestust.

On selge, et ettevõte on mõeldud ise jääda täiesti eespool pardal iga sammul. Paljud näevad nüüd, et üks kõige kui mitte themost-õiguspärase kauplemise platvormidel maailmas.

Funktsionaalsus

Gemini platvorm väga kenasti kujundatud suurendada kasutajate usaldust. Ma leidsin selle väga lihtne kasutada.

Kuigi see ei ole pakendatud täiustatud funktsioone, see ei pakkuda sujuv, kiire, tundlik kogemus. Vahetamist chugs mööda kenasti. Selle tasakaalu, tellimuste ja hinnad silmapilkselt muuta, nii et sa ei kaota iial oma koha. See funktsioon on mulle tähtis igal vahetada. Varem olen olnud pettunud mujal aeglase laadimise korda ja Dippy ühendusi.

Turvalisus tark, see annab funktsioone ootate, sealhulgas kahe teguri autentimine, mis on must igal finantskonto. Veebisait selgitab turvameetmed läbipaistvalt, sealhulgas külmutus- tehnikaid ja Amazon Web Services. See läbipaistvus on oluline teada, eriti kui te töötate koos suuri tehinguid regulaarselt.

Toetatud Valuuta

  • Bitcoin
  • Eeter
  • US dollar

Kaksikud toetatud valuuta on presentatsioon vahetuse, mis on hoone aeglane, kuid tugev viisil. Kuna see on ikka peamiselt kaubamärgiga nagu USA Bitcoin vahetada, ei ole laia funktsionaalsust krüpto- või fiat valuuta.

Kasutuselevõtt ethereum tradingmay märku aeglase levikuga teiste tugevate valuutade tulevikus.

USA dollarites jätkuvalt ainus fiat valuuta hoiuste väljavõtmine ja kauplemise. Kuigi vahetuskurss on avanemas rohkem riike, ameeriklased leiavad, et eriti kasulik, nii palju kui tegemist usaldusväärse panga ja väljamakseid.

Suur boonus Kaksikud on võimalus kaubelda reaalse dollarit. Mõned vahetamist, nagu Bitfinex, ei ole otsest BTC-to-USD kauplemise, nii et sa pead kasutama Köidis nn USDT "asemel. Kaksikud võtab täiendavat etappi sidudes oma kaupleb päris rahaga. Nii saate teha väljamakse ilma kinnitusrihma on cryptocurrency.

Tasud

Esmapilgul Kaksikud tasu näivad olevat veidi keeruline, kuid saad täieliku rundownhere.

Pealkirju öelda, et enamik inimesi otsivad 0,25% tegija tasu, samuti 0,25% võtja tasu. (See on umbes tööstuse standard.) Need tasud vähendatud, kui vajutad teatud mahu ametitest. Tegija tasu diskonteeritud 0% teatavate mahtude ja võtja tasu selle vähendamiseks 0,15% pärast 10000 Bitcoin. (Nii et kui sa osta kallis "Bitcoin pizza," võtab seda teavet arvesse.)

No-eest sissemakseid ja väljavõtteid pakkuda teretulnud lisaks teenust. Mõnikord on tõeline kick hambaid, kui leiad alatu tagasi tasu tagged.

Klienditugi

Kaksikud klienditoega on suhteliselt üldised jaoks Bitcoin vahetada. On in-depthFAQthat vastuseid pakilisemaid küsimusi.

Eriuuringutest tegeletakse e-posti teel. Lugesin kiire reageerimisaeg klienditeeninduse meeskond, nii saatsin päringu, et seda kontrollida ise. Sain vastuse paar tundi, mis on tõesti meeldiv. Teiste platvormidega, ma tavaliselt vasakule ootab 2 või 3 päeva.

Oleks tore, et oleks võimalik helistada esindaja, kuid telefoni tugi veel eludes Bitcoin tööstuse (kõrvale Coinbase hiljutine katsed). Enamiku vahetus, seal on närimiseks probleeme klienditoega, sest nad võitlevad laiendada ja kursis kiire nõudluse.

Avalik arvamus / Online Arvustused

On huvitav uurida avaliku võtma Gemini vahetada. Vähesed kommentaare olemas, ja seal on kindlasti mitte üleujutuse hukkamõistu. Kasutaja baas ei vasta meeldib Bitstampor Bittrexyet.

Tuntud nimede taga projekti tõesti annab talle õhku autentsust. Sest ühel või teisel põhjusel, liiga paljud omanikud krüptokaartide ettevõtted kaitsta oma identiteeti. See on suur turnoff mulle kui tarbijale. Kuna Winklevii on väga publicaly lükatakse äri ja ehitatud normid, nad on võitnud inimeste usalduse. Enamik vahetada kasutajad näevad Kaksikud kõige legit platvormi.

Kokkuvõte: Kas Gemini Hea Exchange?

Gemini on tahke vahetada usaldusväärne aluseta avalik. Liikumine raha Bitcoin turgudel aitab tugevdada vahetada, mis on olnud vaid täielikult toimima alates 2016.

Kuid ma isiklikult meeldiks näha rohkem toetatud valuuta. Kaksikud ei ole valikut altcoins kaubelda, mis läheb panna palju regulaarselt ettevõtjad välja.

Aga kui te otsite koht kaubelda Bitcoin ja eeter enesekindlalt, siis ei lähe valesti, kasutades Kaksikud.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Antminer T9 Antminer S9 vastu - Kes on parim Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

Bitcoin Traderi ülevaade - Kas 20% -line igakuine ROI on võimalik?

Post Tacocoin

Parim biktseini rahakott 2014. aastaks - Blockchain MyCeliumi vastu Coinabse vastu

Post Tacocoin

KeepKey vastu TREZORi - Bitcoini riistvara rahakoti ülevaade

Post Tacocoin

GreenAddress.it ülevaade

Post Tacocoin

Minu uus parim Bitcoin ja altcoin Wallet - Exodus Wallet ülevaade

Post Tacocoin

EToro Cryptofundi ülevaade: Investeerimine Bitcoini, Ethereumi jt

Post Tacocoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - Kust peaksite Bitcoinide ostma?

Post Tacocoin

Bitconnecti ülevaade: kas see on legit?

Post Tacocoin

Parim kriipsu kaevandamise riist - Antminer D3 ülevaade

Post Tacocoin

GDAXi ülevaade - Coinbase edasine vahetus, kui hea see on?

Post Tacocoin

Bitcoin Casino Review - 5 parimat saiti bitcoini hasartmängude jaoks