HitBTC läbi vaadatud: kas see on järgmine suur börs? | Estonian.lamareschale.org

HitBTC läbi vaadatud: kas see on järgmine suur börs?

HitBTC läbi vaadatud: kas see on järgmine suur börs?

Ma algselt läbi HitBTCin 2014. Aastal, mil see oli hakanud just läbi. Üldine vahetamist teinud väga hea esmamulje. Ma ei ole aktiivselt kasutanud kauplemise kuni hiljutise Bitcoin Cashand Bitcoin Goldforks. Kui ma oleks väita uue Bitcoin kloon ühest neist kahvlid, ma kohe müüa seda HitBTC.

Kõik tundus minevat hästi, ja kui minu sait põhineb peamiselt partnerkontoga komisjonitasud Ma otsustasin ka soovitada seda oma lugejaid ja toetada minu blogimine jõupingutusi. Kuid see, kui asjad võttis kole omakorda.

Viimastel aastatel olen kunagi proovinud tagasi mu partner Bitcoin saldo HitBTC. Ma otsustan võtta pilk minu konto ja nägin, et mul on 0.25BTC ootab withdrawl + teise $ 600. Nii üldine mul oli peaaegu $ 3000 ootab mind lihtsalt raha välja.

Ma järgisin tavaline kord, mis kaasab kandes oma tasakaalu oma peamise konto, kuid siis naljakas asi juhtus. Minu raha lihtsalt "kadunud". See ei ole minu viimaste tehingute ja praegune tasakaal langes nulli.

Ma kohe ühendust HitBTC ja sai järgmise vastuse:

Nagu näete e-posti see oli 16. Novembril 2017. See värskendus on kirjutatud 26. Novembril (kümme päeva hiljem). Alates sellest ajast Üritasin kokkupuutesse HitBTC mitu korda, kuid sai ainult väga ebamäärane vastuse väites:

Viidatud probleemile nõuab täiendavat uurimist.

Teatasime küsimus meie teise taseme toe eksperdid ja tähistada seda prioriteediks.

Hoiame teid edenemisega kursis.

Tundub imelik mulle, et firma teab, et on tehniline küsimus nende poolel ja mitte kohe hüvitamise minu saldo nad lihtsalt hoida mind ootab puudub juurdepääs minu vahenditest.

Kiire Interneti otsing näitas mob vihane customersposing sarnane reviewsabout ettevõtte.

Kõik muud teated Olen saatnud läinud vastamata. Pakun vältides kasutades HitBTC nüüd. Ma uuendab sest see olukord paljastama.

AS 5. Jaanuar 2018 Ma ei ole veel kätte saadud mu vahenditest. VÄLDI HITBTC. Mõned kasutajad on isegi alustanud petitionagainst madal teenuse HitBTC tarnib.

Minu esialgne HitBTC läbivaatamise 2014.

Olin lähenes käesoleva kuu alguses poisid TeddMarketing kelle klient on HitBTCin et vaadata oma veebilehel. Alguses olin päris soovi vaadata järjekordne Bitcoin exchangesince tundub, et iga päev teine ​​asukoht või pühkida. Pärast mõningast edasi-tagasi ja natuke web kaevamine tulin järeldusele, et HitBTC väärib veel mõned uurimise, et siin on, mida ma leidsin...

Esimene asi, mida märkan on klanitud UI

Tõepoolest HitBTC tegi suure töö kavandamisel lihtne ja intuitiivne kasutajaliides. Sign-up on lihtne ja navigatsiooni kogu sait on lihtne. Puuduvad segane tab nimed või 2007 veebilehel kujundused. Nii et esimene mulje on, et see on tõepoolest tugeva vahetamise platvorm.

Lõpuks vahetamise platvormi algajaid!

Võib-olla üks kõige heidutav probleeme Bitocin algaja on on mõista, kuidas kauplemine toimib. Pakkumise Küsi köite ja levik on vaid mõned sõnad selles väga segane sõnavara. HitBTC teeb üks asi erakordselt hästi, mis ei ole ette mis tahes muu kauplemisplatvormi täna - see varustab teid demo režiimis.

Mis ühe nupuvajutusega saate lubada demo mode (ma mainida neil on suur UI?). Demo režiimis saate katsetada nii palju kui soovid, kui kauplemine all live turutingimustes. See on eriti oluline, kui sa oled algaja ja tahad omandada kogemusi, enne kui panete raha liinile. Ainus teine ​​koht, kus ma olen näinud tegelik demo mode on Forex firmad nagu Plus500or AvaTradeand nad kauplevad ainult Bitcoin CFD-dega. Pea meeles, et kui CFD-dega kauplemine oma captial on ohus. Kui on üks funktsioon, mis eristab HitBTC teiste platvormide see demo režiimis.

HitBTC on keskendunud suurtele turgudele

Teine asi, mida ma tõesti meeldis HitBTC on, et see on keskendunud ainult suurtel turgudel - see tähendab Bitcoin ja Litecoin vahetatud USD ja EUR. Algajaid summa altcoinscan mõnikord olla suur. Eemaldades "müra" alates vahetada ja keskendudes ainult peamised valuutad, HitBTC tegemist palju algaja sõbralik (uuesti).

Rõhk on turvalisuse

Iga kriitilise tegevuse (Logi Sisse / tagasi) in HitBTC saab kaitstud 2FA (2 Factor Authentication). Võite näha nimekirja IP, et teie kontole juurde, et teil oleks võimalik jälgida kahtlasest tegevusest. Lõpuks HitBTC ütleb teile, mida on teie turvalisuse taseme (st nõrk, tugev jne), mis palub teil kaitsta oma kontot paremini.

Lihtne, tõhus ja sujuv

Kui ma lõpetan oma läbivaatamise siin ma annaks kindlasti HitBTC A +. Ma ei läinud üle kõik üksikasjad nagu tehingutasud, kuid neid saab hõlpsasti leida siit.

Ainuke asi, mis on jäänud kui mure...

Nii et nüüd ma olen loodud, et mina, et HitBTC on päris kindla platvormi. Ainuke asi, vasakule oli näha, mida teised inimesed kui öeldes online. Peamine teabeallikas erapooletu kommentaare ma võiksin leida oli Bitcointalk kus HitBTC teatas oma ametlikku käivitamist jaanuaril 2014. Tundub, et BitcoinTalk kasutajad kõik imetleda mehaanika HitBTC kuid on kahtlane, et ei ole füüsilist aadressi või päris elus identiteedi, mis on seotud veebilehel. Domeeni registreerimine on privaatne ja HitBTC meist leht ainult kirjeldab üldiselt ilma konkreetseid nimesid või kontaktandmed.

Lõpetuseks, et "pärast GOX ala" pead olema läbipaistvam

HitBTCdid head tööd hoone oma veebilehel, tõeliselt kaunis. Aga pärast nii paljud inimesed kaotasid raha, sest üks ebapiisav üksikute pead olema läbipaistvam. Ma ausalt usun, et kui HitBTC seostab tõeline nimi ja aadress oma äri see suurendab nende usaldusväärsust. Ma mõtlen, kas need on õigustatud, kuna nad tunduvad olevat ja ütlevad, et nad on - miks see tunne, nagu nad peidus? Praegu tundub, et nad on, et hea algus, kuid selleks, et olla tõeliselt tähelepanuväärne nad vajavad astuda valgust.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - Kust peaksite Bitcoinide ostma?

Post Tacocoin

Jaxxi rahakotite ülevaade - kogu keskküpsise rahakott

Post Tacocoin

GDAXi ülevaade - Coinbase edasine vahetus, kui hea see on?

Post Tacocoin

BitMexi ülevaade - kas see on Legit Bitcoin Margin Trading Exchange?

Post Tacocoin

Minu uus parim Bitcoin ja altcoin Wallet - Exodus Wallet ülevaade

Post Tacocoin

Coinomi ülevaade - mobiilne rahakott mitu krüptokurssi

Post Tacocoin

Binantsi ülevaade: kas see on Legit krüptoventili vahetamine?

Post Tacocoin

Parim kriipsu kaevandamise riist - Antminer D3 ülevaade

Post Tacocoin

Siin on võitjad 2018. aasta parimaks Bitcoini riistvarakuuluks

Post Tacocoin

BitPanda ülevaade - osta Bitcoin koos Skrilli, SEPA või krediitkaardiga

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

MinerGatei ülevaade: kas see on Legit Mining operatsioon?