Indacoin ülevaade - kas see on Legit Bitcoin Exchange? | Estonian.lamareschale.org

Indacoin ülevaade - kas see on Legit Bitcoin Exchange?

Indacoin ülevaade - kas see on Legit Bitcoin Exchange?

Paljud inimesed otsivad osta Bitcoins lihtsaim viis võimalik. Teisisõnu inimesed ei meeldi oodata nende ülekandena kontrollitakse või läbida pikk identifitseerimise protsess. Indacoin üritab täita, et vajadus täpselt.

Indacoinwas asutatud 2014. Aastal ja on tegutsenud sellest ajast. Vahetamist aktsepteerib ainult krediit- / deebetkaardid (nii kaua, kui nad on 3D-Secure) või Payza. Kui sa tuled osta oma Bitcoins peate esmalt täita makse vorm (vt allpool) ja hiljem saate telefonikõne koos 4-kohaline PIN-kood, et lõpule viia.

Kogu ostuprotsessi tundub üsna lihtne ja punkt aga on 2 asja, mida pead teadma:

  1. On ranged ostmine piirid. Esimest tehingu sa ainult $ 100. Pärast 4 päeva piir läheb kuni $ 200 ja 7 päeva pärast $ 500.
  2. Tasud on inkorporeeritud vahetuskursi ja on väga kõrge. Näites umbes BTC määr Bitstamp oli $ 1001,52 ja $ 1507,31 kohta Indacoin - See tähendab põhimõtteliselt maksad umbes 50% rohkem selle "vaeva tasuta" protsessi.

Isiklikult ma arvan, et vahetuskurss on liiga kõrge ja ei õigusta aeg salvestatakse. See võib olla väärt anonüümsust. Anonüümsus on võimalik saavutada, kui te kasutate ettemakstud deebetkaardi ja ajutise Skype number, et kontrollida oma telefoninumber. See arv on hiljem kasutada teid tuvastada ja piirata oma ostud vastavalt.

Kui konto on heaks ei edasiseks kontrollimiseks on vaja nii kaua, kui te kasutate sama e-posti. Rohkem kui 100 riigis saab osta Bitcoins kaudu Indacoin.

Indacoin väidab, et töötlemise ostu kulub 15 minutit, aga vastavalt mitut kasutaja reviewsof vahetamist võib kuluda kuni 8 tundi - nii ei saa oma lootusi üles. Toetus tundub olevat praegu peaaegu kohe kaudu chat kasti põhja kohas. Kuid ma ei ole proovinud kasutada saidi toetust isiklikult ja mõned kasutajat online kaebavad aeglane reaktsiooniaeg.

Kokkuvõttes Indacoin tundub legit vahetada, kuid halb viis oma raha kulutada (see on kõrgeim kurss Olen näinud igast Bitcoin vahetada). Isiklikult olen kasutanud vahetada mitu korda ja ei ole olnud mingeid probleeme. Pakun, et kasutada Indacoin peamiselt viimase võimalusena tõttu vahetuskursi või kui teil on vaja osta Bitcoins ilma identiteedi kinnitamiseks.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Siin on võitjad 2018. aasta parimaks Bitcoini riistvarakuuluks

Post Tacocoin

Bitcoin Ethereumi vastu: krüptokuupäeva võrdlus

Post Tacocoin

Parim Litecoini kaevandusriistvara - Antminer L3 Scrypt Miner ülevaade

Post Tacocoin

Bitstampi ülevaade: kas Bitcoini ostmine on odavam Exchange?

Post Tacocoin

KeepKey vastu TREZORi - Bitcoini riistvara rahakoti ülevaade

Post Tacocoin

Ülevaade: Paxful kohalike bitcoiinide vastu

Post Tacocoin

Electrum Wallet läbi vaadatud: isiklikud ja Reddit arvustused

Post Tacocoin

Bitconnecti ülevaade: kas see on legit?

Post Tacocoin

Bittrexi ülevaade - üks kriitiline probleem, mida peate teadma

Post Tacocoin

2017 parimad Bitcoini taskulamud - 4 rahakotti (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

CEX.IO 2017 ülevaade - miks Reddit kasutajad kaebavad selle Bitcoin Exchangei kohta?

Post Tacocoin

BitPanda ülevaade - osta Bitcoin koos Skrilli, SEPA või krediitkaardiga