Kas Coinbase kuritarvitab oma referral programmi osalejaid? | Estonian.lamareschale.org

Kas Coinbase kuritarvitab oma referral programmi osalejaid?

Kas Coinbase kuritarvitab oma referral programmi osalejaid?

Järgmised post põhineb minu enda kogemus töötades Bitcoin partner viimase kahe ja poole aasta jooksul.

See on raske südamega, et ma kirjutada see artikkel, kuid see on läinud liiga kaugele. Kui ettevõte Coinbase on suurusjärgu võimaldab ise tegutseda siiski ta tahab midagi on saanud öelda.

Ma hallata 99Bitcoins, blogi Bitcoin algajaid, mis loob jätkusuutliku ärimudeli kasutades Bitcoin esildise programmid (st partner programmid).

Mis on Coinbase saatekirjata programmi?

Lihtsamalt öeldes, teie vaadake inimesi Coinbase ja kui need muutuvad maksavad kliendid saad komisjonitasu tuua neid. Programm on olnud juba pikka aega, kuid viimasel ajal on komisjonitasu tõsteti $ 75per pöörates klient alates $ 5 see oli minevik.

Rulesare järgmiselt:

  • Kliendid on registreeruda Coinbase klõpsates oma pöördumist link
  • Nad peavad ostma vähemalt $ 100 väärt BTC
  • Nad peavad olema ühest toetatud riigis

Kõlab atraktiivne, eks? Noh, mitte nii kiiresti...

Minu tulemused Coinbase saatekirjata programmi

Umbes kaks nädalat tagasi, ma otsustasin alustada promo 99Bitcoins "lugejatele. Iga lugeja, kes registreerub Coinbase läbi minu lingi ja ostab $ 100 Bitcoins saavad $ 25 tagasi. Nii võid põhimõtteliselt saada Bitcoins juures 25 protsenti allahindlust.

Nagu näete alates kommentaarid postituse see toimis päris hästi ja kõik oli õnnelik. Noh, ma arvan, et igaüks, välja arvatud Coinbase.

Mingil hetkel hakkasin saada kirju inimestelt esitanud oma $ 25, kuid Coinbase kunagi saatis komisjon neile. Alguses ma arvasin, et see oli ainult ajutine rike minu lahendus, kuid see sai mulle uurime oma statistika viidates inimesi Coinbase.

Siin on, mida ma leidsin:

Hakkasin edendada Coinbase jaanuaril 2014. Võtsin "kogu aeg suunamisaruanne" ja eemaldada kõik kontod, mis kunagi hoiule raha, et Coinbase. Nii välja 2134 viib olin toonud viimase 20 kuu jooksul oli mul 563 hoiule klientidele, et ma olin nimetatud.

269 ​​klienti (47.77 protsenti) kiideti heaks komisjoni ja 294 (52.23 protsenti) accountswere märge "ei vasta". Näete täieliku andmed (isikuandmed eemaldatakse muidugi) Käesoleva arvutlustabel.

Niisiis, seni, võite öelda seda mõtet: iga sobiliku konto on mitteabikõlblikud konto. Kuid siis ma otsustasin vaadata viimase kahe kuu viited, sest selle aja jooksul mul oli sõidu rohkem liiklust Coinbase, ja nii komisjonide märkimisväärselt suurenenud. Seega ainult mõistlik heita pilk viimase kahe kuu jooksul.

Ajavahemikus 1. August 2015 ja 30. September 2015 olin toonud 647 juhtmetega, mis konverteeritakse 157 maksavad kliendid. Nendest viib 30 (19,1 protsenti) kiideti heaks komisjonitasu ja... Trummipõrin, palun... 0,127 (80,9 protsenti) ei ole abikõlblikud. Seega, põhimõtteliselt viiest maksavad kliendid, et te tuua Coinbase saad maksta ainult ühe. Ja see, mu sõbrad, imeb.

Varsti pärast seda, kui kasutaja nimega BitcoinKnowledge postitanud followingon Reddit:

"Viimase 30 päeva Saatsin 1893 klikki põhjustas 659 registreerujad (102 ei vasta ?, 531 konto puudulik ja 18 väljamakseid) esildise väljamakseid või $ 0,713 per click. See Pales võrreldes keskmise Google CPC $ 3.70 eest "osta Bitcoin ja $ 5,85 eest" osta Bitcoins ". Kui Coinbase olid koorides (tavaline praktika, mida kasutatakse kruvi tütarettevõtete välja komisjonitasu) ja selle asemel makstakse välja 102 "ei vasta" siis CPC oleks $ 13.65, mis tundub ebatavaliselt kõrge; tulude kliki oleks pidanud umbes $ 8-9.

Mõlemal juhul antakse liikluse kvaliteeti lehtedel, kuhu klikid loodi see on minu järeldus, et Coinbase partnerlusprogramm, isegi $ 75 per kasutaja, tunduvalt underperformes muid alternatiive. "

Selle kasutaja statistika näitab rohkem või vähem sama tulemuse kui minu oma.

Proovin saada mõned vastused Coinbase

Loomulikult hakkasin avanemis pileteid Coinbase meie lugejad, kes konkreetselt ütles mulle, et nad läksid läbi protsessi ja tahtis oma $ 25 tagasimakset. Vastused sain olid hilinenud ja puudub asjakohane teave.

Näiteks üks esindaja ütles mulle järgmine:

Kuid Coinbase mõttes viitamisprogrammi rangelt näidata järgmised:

See võis muuta pärast pileti lahendatud, sest ma ainult külastas tingimusi leheküljel nädalas ja pool hiljem, kuid pärast Küsisin seda kaks päeva tagasi Ma ei ole veel saanud vastust Coinbase.

Teistes piletid I ​​välja olin lihtsalt ütlesin, et minu suunamisest ei olnud heaks kiidetud tänu privaatsust muret, et nad ei saa täiendavalt selgitada, mis on tõesti mugav.

Võibolla Coinbase on vigane ärimudel?

Iga esildise programmi tavaliselt tugineb eeldusele, et esindajale makstud viitaja on võrdne või väiksem omandatud kliendi eluea väärtuse. Teisisõnu, Coinbase eeldab, et klient, kes ostab $ 100 väärtuses Bitcoins tõenäoliselt saada vähemalt $ 75 kasumit ettevõttele pikas perspektiivis.

Kuid hetkel Bitcoin majandus on päris loid ja inimesed ei osta nii palju BTC kui varem. Lisaks Coinbase võtab vaid ühe protsendi komisjonitasu iga tehingu, nii et nad maksavad $ 75 nende suunajad, kui nad teevad ainult $ 1 hakata läbi.

Ma ei eeldades teada täieliku ülevaate Coinbase ärimudel, kuid ma tean partner komisjoni võrdlusalused ning päeval Coinbase teatas, et nad tõsta komisjonitasu $ 75 minu esimene mõte oli "see ei ole jätkusuutlik."

Parimal juhul, mida ma kogenud nüüd on tagasilöögi küsitav äriotsuste. Halvimal juhul on see tahtlikult et inimesed edendada Coinbase agressiivsemalt maksmata themfor oma töö ja varjamine taga varja selgitused.

UPDATE: Hämmastavalt kombel ajal kirjalikult seda postitust, et Reddit post ilmus näitab Coinbase on vähendanud oma partnerkontoga komisjonitasud kuni $ 10. Seda tehti ilma uuendamata tütarettevõtete ja paljud on vihane "vaikiva" liikuda.

Mis siis tegelikult puudu Coinbase programmi?

Nii et siin on top kolm asja ma usun tuleks parandada Coinbase saatekirjata programmi:

  1. Saada üksikasjalikku statistikat konversioone. Kuna professionaalne partner, kui ma ei tea, miks ma ei saada makstud plii Mul on kuidagi optimeerida oma protsessi. Oli see, sest ta ei saa rahaks piisavalt raha? Kas ta on sobimatut riigis? Ära lase mul tulistada pimedas.
  2. Teiselt poolt Coinbase võiksite minna teist teed - muutes viide aruannetest anonüümseks. Kuna nad ei ole valmis andma mis tahes teavet oma klientidele miks mitte lihtsalt esitada neid "tavakasutajate". See, kuidas nad saavad avaldada palju rohkem teavet ja ikka hoida oma kliendid privaatsust. See meetod on laialdaselt kogu partner ökosüsteemi. Kuna ma ei tea, kes klient on, võivad nad pakkuda peaaegu piiramatud teavet.
  3. Kui kõik muu ebaõnnestub, vähemalt saada pühendunud partner toetuse rep käsitseda kõiki viite toetuse taotlusi - praeguse tugisüsteemi Coinbase lihtsalt ei lõigata.
  4. Veenduge, et uuendada kõik tütarettevõtted iga muutus, mida teete teie kasutustingimustega. Alati.

Mõned tulevikulootused

Bitcoin ökosüsteemi ei ole väga partner / esildise orienteeritud. Näete seda paljud teised ettevõtted, mitte ainult Coinbase. Kuid minu lootused on, et tulevikus ettevõtted märkad tõeline väärtus professionaalse tütarettevõtete ja eraldada õige ressursse kasvatada suhteid nendega. Praegu - kui sa ei saada soovitud tulemusi välja Coinbase saatekirjata programmi, sa pole üksi.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Bithumb ülevaade - Korea Bitcoinide ostmine

Post Tacocoin

2016. aasta parim VPN-teenuste parimad juhendid

Post Tacocoin

GDAXi ülevaade - Coinbase edasine vahetus, kui hea see on?

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

Parimad Bitcoini panga teenused

Post Tacocoin

MinerGatei ülevaade: kas see on Legit Mining operatsioon?

Post Tacocoin

Jaxxi rahakotite ülevaade - kogu keskküpsise rahakott

Post Tacocoin

BTC Roboti ülevaade - kas see on pettus? Tõelised tulemused bitcointalk kasutajatelt

Post Tacocoin

Parim Ethereumi rahakott (2018 värskendus) - 5 ülevaadet

Post Tacocoin

Coinomi ülevaade - mobiilne rahakott mitu krüptokurssi

Post Tacocoin

BitMexi ülevaade - kas see on Legit Bitcoin Margin Trading Exchange?

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining ülevaade - see ei ole nii tulus kui arvate