Krakeni ülevaade - kas see Bitcoin Exchange usaldusväärne? | Estonian.lamareschale.org

Krakeni ülevaade - kas see Bitcoin Exchange usaldusväärne?

Krakeni ülevaade - kas see Bitcoin Exchange usaldusväärne?

Kraken, mille peakorter asub San Francisco, California, väidab end olevat suurim Bitcoin vahetada nii euro maht ja likviidsus. See toimib kogu Ameerika Ühendriigid (välja arvatud New York tõttu BitLicense) ja Kanada, samuti Euroopa Liidu ja Jaapani.

Asutatud Jesse Powellin 2011 Kraken on tuntud oma madala tehingutasud, laia valikut funktsioone ja üldise turvalisuse. Pärast pankroti endise Bitcoin vahetada Mt. GOX, Kraken platvormi aitas menetlemiseks.

Novembris 2017 CEO Jesse Powell vabandas küsimusi kannatavad vahetamist. Kraken oli hädas, et tulla toime kasvava nõudlusega cryptocurrencies, mille tulemusena kasutajad saavad palju erinevaid veateateid ja raskusi kasutades vastutasuks oma otstarbele. Selleks, et paremini toime tulla selle vahetamine lubas suur uuendus varase detsembril 2017.

Valuuta toetust

Kraken aktsepteerib järgmisi käibevaluutasid:

 • Eurot (EUR)
 • USA dollarites (USD)
 • Kanada dollarit (CAD)
 • Briti naela (GBP)
 • Jaapani jeeni (JPY)

Sisse- ja väljamakseid saab teha läbi SEPA, SWIFT ja pangaülekannete. Peaaegu kõikidel juhtudel, ja väljamakseid võib eeldada, et võtta 1-5 tööpäeva jooksul. Minu kogemus, keskmine hoius on võtnud nii vähe kui 24 tundi. See on tasuta hoiule kõige vastuvõtt cryptocurrencies, kuid seal on väike aadress setup tasu vähestel juhtudel.

Seoses fiat hoiused, SEPA hoiused on tasuta, mistõttu Kraken eriti mugav, kui olete Euroopa Liidu ja teie asukoht nimekirja SEPA riikides. Pank pangaülekande seest USA maksab $ 5 ja $ 10, samas see maksab 10 € või £ 10 väljastpoolt Ameerika Ühendriigid.

Seoses cryptocurrencies, Kraken toetab praegu 18 erinevat münti:

 • Bitcoin (XBT)
 • Bitcoin Raha (BCH)
 • Dash (DASH)
 • EOS (EOS)
 • Ethereum Classic (ETC)
 • Ethereum (ETH)
 • Gnosis (GNO)
 • Iconomi (ICN)
 • Litecoin (MTK)
 • Melon (MLN)
 • Augur (REP)
 • Köidis (USDT)
 • Dogecoin (XDG)
 • Tähe luumenit (XLM)
 • Monero (XMR)
 • Ripple'it (XRP)
 • Zcash (ZECi)

Riik toetus

Kraken on saadaval üle kogu maailma, kuid seal on ainult kaks keelt võimalusi veebilehel: inglise ja jaapani keeles. Vahetamist pääseb ka läbi iOS app; aga hinnangut ei ole suur ja üldine konsensus on, et see on ebausaldusväärne ja on liiga palju vigu.

Tasud

Kraken tasu on üks madalamaid kõigi suuremate Bitcoin vahetust. Tasud maksad sõltub astme konto (rohkem sellest hiljem): mida kõrgem on tier, seda rohkem mahtu saab kaubelda oma konto. Mida rohkem mahtu sa kauplemine, seda väiksem on tasu. Igas kaubanduse, nii ostja kui müüja on tasu, mille ostja maksab rohkem kui müüja. Kraken on feescan vahemikus 0% kuni 0,26% sõltuvalt konto astme ja kas sa osta või müüa.

Konto tüübid

Konto avamisel, kui heita pilk kontrollimise osas, milles näete viit erinevat tüüpi konto (korrastatakse 0 kuni 4). Nagu me puudutanud tasude osas teise astme konto dikteerib lõivusid maksate. Teine erinevus kinnitamiseks tiersis kui palju sul võimalik hoiustada ja tagasi Fiati ja cryptocurrencies. Oodata see summa tõusma oluliselt oma konto tõusuga.

Sa ei saa teha hoiused või turult põhi Tier 0 konto. Kuid sa pead ainult esitada põhiandmed (täisnimi, sünniaeg, elukohariik ja telefoninumber), et jõuda taseme 2, mis võimaldab iga päev tagatisraha $ 2,000 fiat päevas ja $ 10.000 kuus. Ei ID või tõend aadress on vajalik kuni Tier 3. Tier 4 nõuab kontakti tugimeeskonna, kui see on ette nähtud suure väärtusega ja ettevõtete kontod.

Minu puhul kulus vaid paar minutit, et kontrollida kuni 2. Tasemele Kuid see on väärt märkimist, et protsess võib kesta kauem, kui käsitsi üle vaadata ei ole vaja. Tier 3 kontrollimise võtab tavaliselt mõne päeva jooksul. Mõned kasutajad on teatanud Tier 3 kontrollimise viivitusi, kui on eriti raske sissevoolu uusi kasutajaid.

Klienditugi

Veebisait pakub laialdast toetust juhend, mis hõlmab kõike alates konto kinnitamisega kauplemisele. Enamasti leiad, mida te otsite seal. Kuid juhul, kui sa ei pea toetuse, võite alati esitada toetuse pilet. Tasub teada, et Kraken klienditoega saab olema aeglane pool ja võib võtta päevi vastata. Ei ole live chat võimalus.

Avalik arvamus ja online kommentaare

Sarnaselt kõigi cryptocurrency investeeringuid, see on hea mõte teha mõned uuringud enne valides eelkõige Bitcoin vahetada. Üldine konsensus online on, et Kraken peamine tugevused peituvad oma madalaid tasusid, lisafunktsioone ja tugev turvalisust. Kuigi Kraken kindlasti on oma eelised, mida ta on teinud tohutu kriitika viimastel monthsdue oma võimetust tulla toime suurenenud liiklus. Värskendus keskel detsember 2017 näib olevat suuresti need probleemid. Muu kriitika Kraken hulka oma kasutajaliidese, mis ei ole kõige algaja sõbralik.

Turvalisus

Kraken on väga turvaline sait tänu oma kahe teguri autentimise funktsioon. See on saadaval mitte ainult login vaid ka kauplemise ja rahastamise protsesside, pakkudes täiendava tagatise. Seal on ka võimalus luua üldvõti, parooli taastamiseks ja kahe teguri autentimise ümbersõit. Tõhustatud turvaelemendid kuuluvad üldised seaded lockthat aitab vältida konto andmed (konto seaded, paroolid 2FA jne) lahtimuukimist korral rünnak.

Järeldus

Üldiselt see on õiglane öelda, et Kraken on võimalus väärt arvestades tänu oma suurepärase turvaelementide ja madala tehingutasud. Kuid see ei ole parim valik algajatele tänu oma keerulisem liides. Veelgi enam, tuleb olla ettevaatlik, kuna Kraken on muutunud väga ebausaldusväärne ajal kirjalikult, vigadega tegemise saidi peaaegu kasutuskõlbmatuks. Mis tahes õnne, see olema fikseeritud, et kavandatava ajakohastamise.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Bithumb ülevaade - Korea Bitcoinide ostmine

Post Tacocoin

2017. aasta parimad Bitcoin taskud teie arvutisse vaadatud Android-seadmes

Post Tacocoin

Xcoinsi ülevaade - kas see on legitiline bikiinide ostmine?

Post Tacocoin

Virwoxi ülevaade: kas see on Legit või pettus?

Post Tacocoin

7 Bitcoini debiteerimiskaardid Võrdlus ja läbivaatamine (2018)

Post Tacocoin

Mining bitcoinide ostmise vastu - kust saab 10 dollarit?

Post Tacocoin

Otsite Bitcoini alternatiivi? Siin on 6 mündi, mida tuleb kaaluda

Post Tacocoin

Coinmama Coinbase vastu - osta My Krediitkaardiga Bitcoini väärtuses 150 dollarit

Post Tacocoin

EToro Cryptofundi ülevaade: Investeerimine Bitcoini, Ethereumi jt

Post Tacocoin

Xapo ülevaade: 3 asja, mida pead teadma

Post Tacocoin

Parimad bitcoini kaevanduspiirkonnad (üle vaadatud 5)

Post Tacocoin

MinerGatei ülevaade: kas see on Legit Mining operatsioon?