ShapeShift vastu suunatud vahetus - Instant Krüpto-valuuta vahetus | Estonian.lamareschale.org

ShapeShift vastu suunatud vahetus - Instant Krüpto-valuuta vahetus

ShapeShift vastu suunatud vahetus - Instant Krüpto-valuuta vahetus

Hiljutine altcoin buum on toonud palju uusi cryptocurrency ettevõtjad ja paljud inimesed otsivad kiire, tasuv, kuidas osta altcoins nagu Ethereum, Litecoin, Monero ja teised.

Tänases postituses tahan katta suhteliselt uut tüüpi altcoin vahetada. See on midagi, mida ma nimetan "instant" cryptocurrency vahetust. Need vahetused võimaldavad teil kaubelda mis tahes cryptocurrency erineva cryptocurrency suhteliselt lihtne protsess, väikese tasu eest, kiirust ja mõnikord isegi anonüümselt.

Täna on 2 peamist vahetusi, mis varustavad selline teenus, Changellyand Shapeshift.

Täielik avalikustamine - ma ei ole kasutanud mõnda neist vahetamist isiklikult veel. Olen peamiselt vaadatakse saite, online ülevaateid ja võrreldes erinevaid funktsioone. Isiklikult ma ei ole, et suur tähendus altcoin fänn. Kui teil on mingeid kogemusi kas neid sidemeid palun jagage seda kommentaari allpool.

Shapeshift - Kiireim, kõige era- ja kõige mugavam vahetada

Shapeshiftwas asutati 2013. Aastal Erik Voorheesand sai oma esimese vooru rahastamise ainult 2015. Shapeshift ei lase sul osta crpytocurrnecy Fiat (st dollar, euro jne), kuid ainult kiiresti vahetada vahel cryptocurrencies.

Protsess on üsna lihtne:

  1. Valite krüpto soovite vahetada (st saata)
  2. Valite krüpto soovite saada ja sisestada asjakohase krüpto aadress (nt oma ETH aadress)
  3. Shapeshift loob deposiidi aadress teid, kui olete hoiule raha uue valuuta on teel.

Nii see on. Nr kirju või paroole. Nr pikk registreerimise protsessi. Ühtegi kontot. Nr ostu- ja tellimusi. Nr hõõrdumist. Ja ei saates oma raha, mis toimub tsentraliseeritud vahetada. Siin on lühike video näitab protsessi:

Väikesed hoiused on töödeldud null kinnitused. Suuremad hoiused oodake vähemalt 1 kinnituse. Vahetuskurss näidatud on täpselt, mida saate miinus ainult kaevandaja tasu nõutakse võrku. Ei ole vahetamise tasu või teenustasu. Täieliku nimekirja kaevandamise tasu vaadake seda lehte.

Ma ei ole seda kinnitanud veel, kuid tundub, et Shapeshift rahaks ettevõtte maha diffrence vahel tegeliku kaevandamise tasu ja fikseeritud kaevandamise tasu Shapeshift tasud. Näiteks praegune Bitcoin kaevandamise tasu 0.003BTC mis on umbes $ 7,8. Kuid te ei liigu tehingu läbi võrgu palju madalama tehingutasu.

Kui te lähete kaudu kasutaja ülevaated exchangeyou näeme, et kõige tavalisem kaebus on seoses aega, mis kulub tehingu läbida ja kõrge tasu. Kuid alati kasutaja reviewswith tera soola. Mõned kasutaja ärge püüdke jõuda abi ja jäetakse pettunud juhul, et see võib olla lahendatud suhteliselt kiiresti läbi klienditoega.

Samuti väärib märkimist, et Shapeshift võimaldab teil jääda täiesti anonüümne, kui nad ei taotle logida oma teenust.

Liikudes edasi konkurentsi - Changelly.

Changellyis cryptocurrency vahetada väidab, et neil "intuitiivse, parim vahetuskursside ja turvaline tehingud. Tasud on väidetavalt 0,5% ja see on see, täieliku peatumiseni." Changelly asutati 2016 ja aasta jooksul on suutnud meelitada üle 100,000 userswhich on väga muljetavaldav.

Changelly loodi samal poisid, kes rajas MinerGate- kaevandamine bassein, mis võimaldab teil liituda teiste kaevurite üle maailma, kasutades oma arvuti või mobiiltelefoni. Kuigi MinerGate on väga populaarne teenus Mina isiklikult on küsimusi ettevõtted, mis ei avalda, kes töötab show. Nagu on tegu Changelly ja MinerGate.

Changelly tõepoolest on väga sile ja intuitiivse. Alates saan minna on selge, kui palju raha saate kulutada ja kui palju saate. Tasud on ka selgelt küljel tehingu nagu allpool näidatud.

Kuid nagu näete, for $ 2500, mis on praegune hind 1 Bitcoin kohta Bistamp ma saan ainult 0,8357 Bitcoins. See tundub rohkem kui 0,5% tasu mulle. Allpool vahetuskursi Changelly näitab järgmine teade:

"USD / EUR hinnad on veidi kõrge nüüd, vabandust. Palun kontrollige hinnad tähelepanelikult enne makse."

Nii vähemalt nad on teadlikud, et siiski see ikka ei selgita suur erinevus. Olen ühendust Changelly ja küsiti selle ilmselt see tingitud asjaolust, et nad kasutavad 3. Osapoole teenust Fiat Bitcoin ostude see muudab tasud nende tehingute palju suurem.

Kui teil vaadata teiste valuutakursside nagu ETH või LTC näete, et tõepoolest hinnad on enam-vähem sama nagu soovite leida Poloniexor Shapeshift. Paljudel juhtudel saate isegi saada parema vahetuskursi Changellythan kohta Shapeshift.

Teine asi, mida meeles pidada on see, et erinevalt Shapeshift peate e-posti aadress, et kasutada Changelly. Muidugi võid kasutada võlts üks kui anonüümsus on oluline, kuid see on midagi kaaluda.

Kontrollimiseks läbi teiste online ülevaated Changelly leidsin ainult, et inimesed on complainingabout kõrge vahetuskurss, teenustasusid ja tehingu korda.

Täiendav concernswere tõstatati küsimus tegelikult Changelly võib paluda kasutajatelt pakkuda sotsiaalmeedia kontod oma identiteedi kinnitamiseks lisaks e-posti konto. Kuid see ei tundu see tekitab tõelist takistust keegi, kes veel soovib jääda anonüümseks.

Nii et kes on võitja?

On raske öelda, nii vahetus tundub, et on hea toode, kuid ka palju vihane kasutajad. Pakun alustavad kasutades väga väike summa, mida olete valmis riskima, kui midagi läheb valesti ja püüab nii vahetust.

Kui sa tõesti arvesse saada parim võimalik määr oled ilmselt parem kasutada traditsioonilisi altcoin vahetada nagu Poloniex või Bittrex ja osta konkreetse hinnad (st mitte turuhind). See muidugi võtab rohkem aega.

Lõpuks Changelly tundub olevat parem tasu, kuid Shapeshift on parem maine. Nagu tundub pole selge võitja seekord ja valik, nagu alati, on sinu...

Kui teil on mingeid kogemusi kas neid sidemeid palun jagage seda kommentaari allpool.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Minu BTCJam Investeering läks just büsti

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

HitBTC läbi vaadatud: kas see on järgmine suur börs?

Post Tacocoin

Ledger Nano S ülevaade - kas see Bitcoini rahakott on parem kui TREZOR?

Post Tacocoin

Virwoxi ülevaade: kas see on Legit või pettus?

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

Mining bitcoinide ostmise vastu - kust saab 10 dollarit?

Post Tacocoin

Antminer T9 Antminer S9 vastu - Kes on parim Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

Bitcoin Ethereumi vastu: krüptokuupäeva võrdlus

Post Tacocoin

Bitseedi ülevaade - Plug & Play täis bitcoini sõlme

Post Tacocoin

TREZORist kuni LastPASS: parim paroolijuhid 2017 ülevaatus

Post Tacocoin

Mis on parim Bitcoini lauaarvuti?