Ülevaade: Coinmama - Kas see on 100% legit? | Estonian.lamareschale.org

Ülevaade: Coinmama - Kas see on 100% legit?

Ülevaade: Coinmama - Kas see on 100% legit?

Üks esimesi teenuseid ma olen kunagi vaadatakse 99Bitcoins tagasi jaanuaris 2014 oli Coinmama. Mis oli eriline selle tagasi siis on see võimaldas teil osta Bitcoins Western Union. Viimasel ajal olen otsustanud uuesti saidil saag, et palju on muutunud Coinmama, nii et saate nimetame seda asja uueks läbivaatamiseks teenust.

Hüvasti, Western Union. Tere, krediitkaardid!

Üks peamisi muutusi Bitcoin tööstuse kogu 2014, kui lihtne on saada osta Bitcoins krediitkaardiga. See on peamiselt tingitud asjaolust, et ettevõtted nagu Simplexhave lubatud vahetuste ja maaklerid kontrollida kasutajate väiksema riskiga, võimaldades aktsepteerimise krediitkaarte.

See on väga tervitatav muutus sest ilma selle soovite siduda vana meetodeid tegelikult läheb oma kohaliku Western Union loendur ja hoiustamise eest. Coinmamaintegrates Simplex oma süsteemi ja võimaldab teil maksta iga Visa või Mastercard teil olla.

Tasud on madalam tänu krediitkaardid

Kuna protsess on muutunud palju rohkem arenenud, et tasud on madalamad samuti. Just nii saad perspektiivi: enne muudatuse krediitkaardid tehti üks Bitcoin maksaks teile $ 310, kui vastava Bitstamp määr oli ainult $ 257. See on läkaköha 22 protsenti tasu. Ai!

Pärast muudatusi rakendatakse tasu on umbes 6,5%. Nüüd, võib siiski tunduda palju, kuid kui te vaatate ringi müüvad teile Bitcoin krediitkaardi maksevahendina näete, et see on põhimõtteliselt sama tasu kõikjal. See on tingitud kallis meetmete need ettevõtted on juurutada, et vältida pettust ja takaisinperinnöiltä.

"Oleme teadlikud, et praegune komisjon võib pidada üsna kõrge, et keskmine klient ja me pidevalt otsivad võimalusi, et vähendada seda, et anda meie klientidele rohkem väärtust oma raha."

Nimi, Coinmama tegevjuht

Sa saad Bitcoins koheselt muidugi

Viimane asi, mida saab oluliselt paranenud on kiirus, mida te saada oma münte. Varem on teil oodata traat kinnituse saabuvad Western Union. Täna, kohe, kui teie makse on kustutatud, saate tagasi oma mündid, mis on täiesti fantastiline.

See on oluline, sest mõnikord päev või kaks võib tähendada kogu hinnakõikumisi Bitcoin ja sa lõpuks osta münte rohkem või vähem kui soovite. Pea meeles, et esimest korda kasutajatele on piir, kui palju saab osta (ajal või kirjalikult selle piiri on $ 5000).

Mis reddit kogukonna mõelda CoinMama?

Nagu alati ma veenduge, et ristviitena mu läbivaatamise Bitcoin on subreddit ja Bitcointalk foorumist. Olen otsinud kogu web proovida ja leida teisi ülevaated Coinmama, kuid ma leida Reddit oli see teema, mis on mitu kasutajat öelda, et nad on rahul kohas.

Minnes läbi Bitcointalk Ma ei suutnud leida enam kasulikku teavet, välja arvatud üks poststating et sait ei ole, et tuntud ja veel üks, milles tal on kõrged (see oli enne vahetamist madalamaks tasu struktuur).

Hands-on õpetus: Kuidas see on tegelikult tehtud...

Kui olete kaaluvad kasutades Coinmama, tegin lühikese ekraani püüdmise kogu protsessi, et aidata teil välja.

Kokkuvõte - Kas ma saan kasutada Coinmama?

Lühike vastus on jah. See on mainekas firma ainus vihmavaling on tema kõrge tasu. Kahjuks ei ole võimalik vältida, kui kasutate krediitkaardi hetkel.

Pikem vastus on "see sõltub." Kui teil on võimalus kasutada teist makseviisi va krediitkaardi siis ma mitte maksta kõrgeid tasusid ja minna mujale.

Kokkuvõttes, teenus on tahke ja loodetavasti muutub taskukohase lähitulevikus. Kui olete olnud oma kogemusi Coinmama, ma armastan kuulda seda kommentaari allpool.

Jaanuar 2018 värskenduse

# 8211; Nendel päevadel, Suure nõudluse tõttu kõigi vahetuste Coinmama kannatab ka pikendada tehingu viivitusi ja pikk kontrollimise protsessid. Pakun lugemist kommentaar lõik, et saada aimu, mida küsimusi võib arrise enne otsuse tegemist.

Seotud uudised


Post Tacocoin

GreenAddress.it ülevaade

Post Tacocoin

Bitstampi ülevaade: kas Bitcoini ostmine on odavam Exchange?

Post Tacocoin

Bittrexi ülevaade - üks kriitiline probleem, mida peate teadma

Post Tacocoin

Reddit kasutajaid (ilma sooduskoodeta) ei vaadata alla 60-le Redigeeritud rahakotti

Post Tacocoin

BitPanda ülevaade - osta Bitcoin koos Skrilli, SEPA või krediitkaardiga

Post Tacocoin

2017. aasta parimad Bitcoin taskud teie arvutisse vaadatud Android-seadmes

Post Tacocoin

HitBTC läbi vaadatud: kas see on järgmine suur börs?

Post Tacocoin

Siin on võitjad 2018. aasta parimaks Bitcoini riistvarakuuluks

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App Review (Hacks, Cheats ja Mod apk)

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) ülevaade - kuidas kelm läheb büsti

Post Tacocoin

Gemini Bitcoin Exchange ülevaade

Post Tacocoin

Bitcoin Ethereumi vastu: krüptokuupäeva võrdlus