Ülevaade: Paxful kohalike bitcoiinide vastu | Estonian.lamareschale.org

Ülevaade: Paxful kohalike bitcoiinide vastu

Ülevaade: Paxful kohalike bitcoiinide vastu

Täna, kui tegemist on osta Bitcoins sa tavaliselt minna Bitcoin maakleri (nt Coinbaseand Coinmama) või Bitcoin kauplemisplatvormi (nt Bitstampand Kraken). Kuid mõned neist vahetust lihtsalt ei lõigata - kas tõttu aktsepteeritud makseviise või nende asukohapiirangud (näiteks Coinabse ei võta inimesed paljudes riikides üle maailma).

Sel juhul saad alati kasutada midagi, mida saab kõige paremini kirjeldada kui "eBay osta Bitcoin". Võrgustike Bitcoin müüjad üle maailma, mis võimaldavad peaaegu igaüks osta Bitcoins. Täna on kaks platvormid, et pakkuda sellist teenust - Paxfuland Kohalik Bitcoins. Vaatasin Kohalik Bitcoinsin minevikus ja tänapäeval Ma tahan kasutada võimalust ja vaadata Paxful samuti.

Oma tuum, Paxful on väga sarnane Kohalik Bitcoins. Sa valid kogus Bitcoins soovite osta ja oma makseviisi ja siis esitatakse koos saadaval müüjad. Iga müüja on maine varasemast ametitest ja iga täpsustab oma Bitcoin vahetuskurss.

Vahetuskurss on palju suurem kui see, mida leiad reguleeritud kauplemise platvormidel nagu Bitstamp ja see on tingitud asjaolust, et müüjad võtavad palju suurem risk müümisel Bitcoin võõrastele. Kuna Bitcoin tehingud on pöördumatu, kui keegi maksab müüja ja siis eitab ta kunagi läbi tehing, müüja võib lõpuks ilma Bitcoins ega tasu.

Ka mõned müüjad võimaldab teil osta Bitcoins vähem traditsiooniliste makseviiside (nt Amazon kinkekaarte, Skype Kupongikoodide), et nad kipuvad eest rohkem neid.

Lõpuks müüja kuvab ka konkreetseid üksikasju ta peab vajalikuks, et tehing. Sul on võimalik näha, kui müüja on praegu online samuti, et saaksite nii vestelda tehingu kui see on alanud.

Ostmine Bitcoins koos Paxful

Protsess on üsna lihtne.

  1. Vali summa Bitcoins soovite osta
  2. Vali valuuta, mida soovite vahetuskurss olema
  3. Vali makseviis (seal on kümneid)

Siis saad võimaluse kas otsida täielikku nimekirja müüjad või lihtsalt saada näidanud parimaid müüjaid võimalikult põhineb Paxful kriteeriumid.

Kui valite müüja ja vajuta "kaubandus" Sa suunatakse kaubandus leht ja saate vestelda otse müüja kaudu jututuppa. Kui nad vastata teile järgige nende juhiseid maksma, klõpsake kaubamärgi makstud ja oodata nende vabastamiseks bitcoins otse oma Paxful rahakott.

Enamik tehinguid on vahetu, kuid see sõltub makseviisi ja kui müüja on online. Paypal ja kinkekaardid näiteks on vahetu. Panga ja CO-OP Credit Union raha hoiused, Western Union, MoneyGram võtta aega, kui peab lahkuma oma kodust oma filiaali ja tagatisraha sularahas. Tavaliselt nad juhtuvad alla 1 tund.

Kui kaubandus algab, müüja bitcoins kantakse automaatselt Paxful turvalise deponeerimine ja sel hetkel müüja ei saa tühistada kaubanduse. Ainult ostja saab tühistada kaubanduse igal hetkel ja bitcoins kantakse deponeerimine tagasi müüja rahakott. Kui ostja ei ole esitatud makse- ja ei märgi makse täieliku jooksul makse aknas aja jooksul, kaubandus viiakse automaatselt tühistatud ja bitcoins viiakse tagasi müüja rahakott.

Zero tehingutasud

Väidetavalt lahe asi Paxfulis et see ei võta mingit tasu sinult kui ostja. Sait võtab vaid 1% kogu müügisumma müüjalt. Kuid öelda, et ei ole tehingutasud on natuke naiivne, kuna enamik müüjaid lihtsalt kujutada need tasud sees oma vahetuskurssi. See on väga sarnane sellega, mida kohalikud Bitcoins pakkuda.

Kasuta ettevaatlikult Paxful

Lugedes Internetis reviewsabout Paxful on ilmne, et mõned inimesed viga platvormi terviklikkuse eest müüja terviklikkuse. Tähendus, kui müüja scammed neid või ei olnud usaldusväärsed nad endale platvorm ei ole õigustatud ka.

Sellepärast ma tahtsin juhtida tähelepanu mõned vahendid, mis võivad aidata teil lahendada kõik probleemid ostes Bitcoins kaudu Paxful.

  • Seal on aktiivne toetus forumon Paxful olid saate küsida ükskõik soovite seoses platvormi.
  • Veenduge, et kasutaja, et olete kauplemine on online, tellimused auto tühistada lühikese aja jooksul ja kui müüja ei ole Internetis, mis võib olla tüütu.
  • Ärge vabastage makse deponeerimine, kui teil on täielik kontroll selle üle makse saate. See tähendab, kinnitas oma konto, mitte pooleli või midagi muud.
  • Ükskõik millisele veebilehele, mida süsteem, mida kasutaja millises riigis, mida kõike Kui te ei saa endale lubada kaotada raha, ärge saatke IT.

On palju arutelusid onlinewhether Paxful on legit või mitte. Seal on ka see sitethat annab sulle jaotus, miks (autori arvates) kohapeal ei ole usaldusväärne.

Minu isiklik arvamus Paxful on legit

Ma isegi jooksis Bitcoin kelmuse Teston seda). Howeverthere võib olla kasutajate Paxful üritab kelmuse teile. Aga see on tõsi iga muu P2P turul seal nagu eBay, LocalBitcoins ja OpenBazar.

Nii et kes on võitja?

Mõlemad platvormid tunduvad pakkuda sarnaseid teenuseid, aga LocalBitcoins on rohkem kogemusi ja maine valdkonnas. In the end, see kõik taandub müüjad. Mis iganes platvormi tarnib Teile müüja, mis sobib teie vajadustele (st makseviisid vahetuskurss, maine) Tahaksin kasutada seda platvormi. Funktsionaalsus tark nad on päris palju sama, seega pole selge võitja praegu. Lihtsalt veenduge, et nad oleksid ettevaatlikud, kui läbi tehingute võõrastega.

Seotud uudised


Post Tacocoin

BitPanda ülevaade - osta Bitcoin koos Skrilli, SEPA või krediitkaardiga

Post Tacocoin

Ledger Nano S ülevaade - kas see Bitcoini rahakott on parem kui TREZOR?

Post Tacocoin

2017. aasta parimad Bitcoin taskud teie arvutisse vaadatud Android-seadmes

Post Tacocoin

Bitbay läbi vaadatud: bitcoiinide ostmine Poolas

Post Tacocoin

Electrum Wallet läbi vaadatud: isiklikud ja Reddit arvustused

Post Tacocoin

2016. aasta parim VPN-teenuste parimad juhendid

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

HitBTC läbi vaadatud: kas see on järgmine suur börs?

Post Tacocoin

Bitconnecti ülevaade: kas see on legit?

Post Tacocoin

Parim kriipsu kaevandamise riist - Antminer D3 ülevaade

Post Tacocoin

Ülevaade: Coinmama - Kas see on 100% legit?

Post Tacocoin

Antminer S9 ülevaade - 6 asjad, mida pead enne ostmist teadma