Virwoxi ülevaade: kas see on Legit või pettus? | Estonian.lamareschale.org

Virwoxi ülevaade: kas see on Legit või pettus?

Virwoxi ülevaade: kas see on Legit või pettus?

Kuna Virwoxis praegu üks peamisi viise inimesed ostavad Bitcoin koos Paypalit meelitab palju tähelepanu. Paljud inimesed leiavad Virwox kelmuse teised ütlevad, et see on õigustatud. Sel postiga ma tahaksin jagada oma arvamust saidi pärast ostu ja müügi kaudu neid peaaegu 4 aastat.

Lühiülevaade Virwox

Virwox on virtuaalne valuutavahetus loodud 2007. Aasta lõpus eesmärgiga kauplemise Second Life pärnad (SLL) ja muud virtuaalne valuutade kasutatud online mängu.

Valuuta kaubelda va Linden dollarit hulka Avination on C $ ja Open Metaverse Valuuta (OMC). 2011. Aasta aprillis, VirWoX alustas nõustudes Bitcoin ja põhimõtteliselt avatud lünga inimesi ostma Bitcoins Paypal esmalt ostmise SLL PayPaliga ja seejärel ümber, et SLL et Bitcoins. Nagu kirjutab seda postitust saidil on üle 740K registreeritud kasutajad.

Minu isiklik kogemus Virwox

Olen isiklikult ostetud ja müüdud Bitcoins kaudu Virwox et teisendada need minu Paypal konto mitu korda. Vähemalt kord kuus ma tehingut veebilehe kaudu juba mitu aastat. Alates sellest kogemusest olen jõudnud mitmeid järeldusi:

  1. Sait on legit, ma ei ole kunagi olnud aega, kui mu raha oli varastatud või kinni.
  2. Toetuseks sait ei ole parim leiad - kui teil on probleeme peate kirjutada neile paar korda, kuni saad õige vastuse.

Just tõestada, kui kaua ma olen töötanud saidi siin on osa minu 226 tehingute Olen läbi kuni kirjalikult seda postitust:

Nii saab öelda, mul on mõned viited. Kuid kuna ma saan Bitcoin blogi ma tean palju inimesi on probleeme saidi nii et ma ei taha, et katta see aspekt samuti.

Online ülevaated Virwox kasutajad

Esiteks ma tunnistama - te ei leia palju (või mis tahes) positiivseid kommentaare umbes Virwox online. Kuid negatiivne ülevaateid tavaliselt asuvad kaks võimalust:

  1. Inimesed kaebavad kõrged Virwox võtab (jõuame seda teist)
  2. Inimesed kaebavad, et nende konto keelatud ja nad ei saa aru, miks

Ma lahendada kõrged varsti. Seoses konto keeld - mida ma olen lugenud ja kuulnud läbi minu blogi lugejatele, kes said oma konto keelatud alati sai oma raha tagasi. Mõnikord võib kuluda paar päeva raha tagasi tulla, kuid ma pole kunagi kuulnud kedagi, kes sai oma raha "varastatud" vahetamise teel.

Miks Virwox keelustada nii palju kontosid? Mul pole õrna aimugi. Võin ainult oletada, et kuna neil on kõrge risk pettuse müües Bitcoins kaudu Paypalthey on ettevaatlikumad kui teised vahetust. Kuid see ei muuda neid pettus.

Virwox tasud ja tasu kalkulaator

Jah, Virwox võtab kõrge tasu konverteeriva Bitcoin Paypal ja vastupidi. Miks? Noh, mitmel põhjusel:

  1. Kuna põhjus, miks ma varem mainitud - neil on suur risk pettuse ja vaja katta oma kaotusi lisatasu.
  2. Sait ei ehitatud osta Bitcoins otse Paypal. Sa pead kõigepealt osta SLL ja seejärel teisendada see BTC. Iga tegevus kohapeal on lisatasu eest, mis muudab protsessi päris kallis lõpus. Kui sa suutsid osta BTC otse oleks arvatavasti odavam.
  3. Sest nad saavad - ei ole piisavalt konkurentsi hetkel saite, mis võimaldab inimestel osta Bitcoins Paypal, et nad võimaldavad ise taotleda kõrged. Ainus väärt alternatiiv on LocalBitcoinsand Ma arvan, et hinnad on isegi suurem.

Et oleks lihtsam, et sa aru, kui palju sa lähed maksma tasu lõin Virwox tasu calculator.This kalkulaator on ainult hea ostmine Bitcoins Paypal ja mitte müüa või kasutades muid meetodeid. Sisestage summa Bitcoins soovite osta või USD soovite veeta ja saad sobiva tulemuse. See kalkulaator võtab arvesse kõiki tasusid, sealhulgas: Tagatisraha tasu, teisendades USD SLL, teisendades SLL et BTC ja tühistamise tasu (täistasude on üksikasjalikult siin).

Sisesta summa Saad

Pea meeles, et see kalkulaator on ehitatud ja uuendatud 10. Jaanuar 2017 nii see on asjakohane tasu loetletud sel ajal ja nad võivad muutuda. Nagu näete tasu võib saada päris kõrge ja võib ulatuda üle 15%.

Kokkuvõte - Kas Virwox legit?

Jah, Virwoxis legit minu arvates. See ei pruugi olla parim saidi läbi äri tõttu kõrged, pikk tehingu korda ja nende hangub toetust, kuid kas see on teie ainus võimalus seda teeme. Kui keegi loeb seda on olnud erinevaid kogemusi kui ma olen lihtsalt kaetud Mulle meeldiks kuulda seda kommentaari allpool.

Seotud uudised


Post Tacocoin

MinerGatei ülevaade: kas see on Legit Mining operatsioon?

Post Tacocoin

Ülevaade: Coinmama - Kas see on 100% legit?

Post Tacocoin

BTCJam läbi vaadatud - minu isiklik kogemus ja Reddit kasutajate arvustused

Post Tacocoin

Mis on parim Bitcoini lauaarvuti?

Post Tacocoin

2016. aasta parim VPN-teenuste parimad juhendid

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining ülevaade - see ei ole nii tulus kui arvate

Post Tacocoin

2017. aasta parimad Bitcoin taskud teie arvutisse vaadatud Android-seadmes

Post Tacocoin

Coinbase ülevaade: 6 vaidlustatavat probleemi, mida peate teadma

Post Tacocoin

Siin on võitjad 2018. aasta parimaks Bitcoini riistvarakuuluks

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

Web Mining - teenige oma veebisaidi kasutaja veebibrauserite kaudu

Post Tacocoin

Bitcoin Ethereumi vastu: krüptokuupäeva võrdlus