Xcoinsi ülevaade - kas see on legitiline bikiinide ostmine? | Estonian.lamareschale.org

Xcoinsi ülevaade - kas see on legitiline bikiinide ostmine?

Xcoinsi ülevaade - kas see on legitiline bikiinide ostmine?

Viimasel ajal olen kuulnud rohkem ja rohkem teenust nimega Xcoins. Teenus kirjeldab ennast kui "Bitcoin laenamise teenus", mis võimaldab teil saada Bitcoins abil Paypal või krediitkaardiga.

Ostmine Bitcoins Paypal kaudu Xcoins

Kuni tänaseni on olnud väga raske osta Bitcoins koos Paypaldue võimalust makse. Kuid Xcoinsclaims leidnud kaugusel ümber selle. Selle asemel, et müüa sulle Bitcoins nad laenutavad te Bitcoins (määral). Kas see on tegelikult laenu või müük on mõnevõrra ebaselge ja võib vabalt tõlgendada. Siin on, kuidas see toimib:

Sa (ostja), tulevad saidile ja öelda tahad "laenu" mõned Bitcoins. Pärast lühikest ID kontrollimise protsess, mida palutakse hoiule USD ekvivalent, kui palju soovite laenata + krediitkaardi / Paypal töötlemise tasu + fikseeritud summa, mis toimib intressimäär laenu.

Tegelikult ei ole pidev laenuintressi kuna summa on ühekordne makse. Enamikul juhtudel on need tasud lisada kuni rohkem kui 20%.

Ma ei suutnud tegelikult osta Bitcoins kaudu Xcoins sest nad ei toeta mu elukohariigis aga pärast otsin koha ümber Mind jäänud mõned küsimused.

Sait väidab, et nad on konkurentsivõimelised tasud kuna laenuandjad võistlevad üksteisega andes teile parima võimaliku intressimäära. Samas, kui ma registreerusin kui laenuandja ma ei suutnud määrata minu intressimäär ja see oli fikseeritud 15%, nii et ma olen eeldades, et see võimalikult soodsat hinda. See on viis rohkem kui see, mida ma saan peaaegu mis tahes muu Bitcoin vahetada.

Lisaks saidi ütleb saate laenu tagasi maksma igal ajal ja saada tagasi oma USD hoiuse miinus teenustasud. Kuid sa pead meeles pidama kahte asja:

  1. "Kõik laenusummad on noteeritud USA dollarites. Te peate tagastama summa Bitcoin samaväärne summa, mida sai USA dollarites." (Alates saidi KKK). See tähendab, et kui te laenatud $ 100, kui Bitcoin oli $ 1,000 sul 0.1BTC (va tasud huvides näiteks). Nüüd oletame, et Bitcoin on $ 2000 - see tähendab, et sa pead andma tagasi ainult 0.05BTC.
  2. "Palun võtke laenuandja otse korraldada maksavad laenu tagasi." (Alates saidi KKK). Nii et põhimõtteliselt pead usaldama keegi, keda sa ei tea, et järgida käesoleva lepingu ja tegelikult annab teile raha tagasi.

Müük (või laenude) Bitcoins kohta Xcoins

Võite laenata Bitcoins kohta Xcoins. Seda tehakse otsustada, kui palju olete nõus laenu USD ja hoiustamiseks, et summa oma Xcoins konto. Süsteem automaatselt sobitada teid ostjad (st laenuandjad) ja nad hoiule raha otse oma Paypal kontole.

Ma ei ole proovinud seda meetodit isiklikult, sest ma ei taha pahandusi koos Paypalin juhul ostja esitab vaidluse. Kuid mitu kasutajat online on teatanud, et nad on teeniva kena naaseb kaudu selle meetodi.

Online Kasutaja ülevaated Xcoins

Mingil põhjusel Xcoins "lehte BitTrust ei ole enam olemas. Kuid ma ei suutnud leida Puhverdatud koopia itand tuhnida täiendavaid kommentaare. Üks üksikasjalikku ülevaatust oli järgmine avaldus:

Plussid:
-Iga summa alusel $ 20, ei oleks teil küsimusi

Miinused:
-Kui laenuandja ei vabasta münte, et ostate siis ikka tuleb tasuda, et peaksite ühendust nii paypal ja nende toetuseks.

Muidugi on ka teisi häid ja halbu kommentaare, mis saate lugeda ise, kuid ma arvan, et see oli kõige põhjalikum üks. On ka palju kommentaare Redditand BitcoinTalkbut mõnikord on raske eristada aus kommentaare võlts ones tõttu Xcoins partnerlusprogramm.

Pärast lugedes kümneid ülevaateid võin öelda, et korduvad teema on see, et Xcoins töötab siiski oma toetust võtab 2 päeva või rohkem vastata ja tasud on väga kõrge.

Kokkuvõte - Kas ma saan kasutada Xcoins?

Kuna ostja - Xcoinsdoesn't tundu piisavalt stabiilsed hetkel kasutada suured ostud. Samuti tundub, et tasud on väga kõrge võrreldes teiste vahetust. Kui aga ainus võimalus saate omandada Bitcoins on läbi Paypal ja olete nõus maksma see olla arvestatav alternatiiv Virwox.

Selle müüja - Kuigi ROI võib olla kõrge Ma ei taha riskida on märgistanud Paypal, nii et hetkel ei saa ma soovitaks seda kellelegi samuti. Kui sa ei hooli, kui Paypal sulgub oma konto julgelt proovida oma õnne ja ma isegi tänulikud, kui saate jagada oma kogemusi kommentaar allpool.

Igal juhul veenduge, et lugeda FAQon saidi enne alustamist. Edu!

Seotud uudised


Post Tacocoin

Ledger Nano S ülevaade - kas see Bitcoini rahakott on parem kui TREZOR?

Post Tacocoin

Bitcoin Traderi ülevaade - Kas 20% -line igakuine ROI on võimalik?

Post Tacocoin

Bitcoin Ethereumi vastu: krüptokuupäeva võrdlus

Post Tacocoin

BitPanda ülevaade - osta Bitcoin koos Skrilli, SEPA või krediitkaardiga

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) ülevaade - kuidas kelm läheb büsti

Post Tacocoin

Bitseedi ülevaade - Plug & Play täis bitcoini sõlme

Post Tacocoin

KeepKey vastu TREZORi - Bitcoini riistvara rahakoti ülevaade

Post Tacocoin

Coinomi ülevaade - mobiilne rahakott mitu krüptokurssi

Post Tacocoin

Krakeni ülevaade - kas see Bitcoin Exchange usaldusväärne?

Post Tacocoin

BitMexi ülevaade - kas see on Legit Bitcoin Margin Trading Exchange?

Post Tacocoin

GDAXi ülevaade - Coinbase edasine vahetus, kui hea see on?

Post Tacocoin

BTC Roboti ülevaade - kas see on pettus? Tõelised tulemused bitcointalk kasutajatelt