Bitcoin Billionaire App Review (Hacks, Cheats ja Mod apk) | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Billionaire App Review (Hacks, Cheats ja Mod apk)

Bitcoin Billionaire App Review (Hacks, Cheats ja Mod apk)

Sain tunnistama, see postitus on natuke rumal, sest see on midagi pistmist tegeliku Bitcoin maailmas. Kuid ma jõudsin allalaadimine mobiiltelefoni mängu nimega "Bitcoin Miljardär" poolt NoodleCake Studios paar päeva tagasi ja sellest ajast alates sai tugevalt sõltuvuses.

Mis on Bitcoin Miljardär?

Bitcoin Miljardär on mobiilne mäng iOS ja Android kus sa mängid noor ettevõtja, kes otsustab alustada kaevandamist Bitcoins et saada rikkaks. Mäng on üsna lihtne, siis puudutage ekraani, et kaevandada Bitcoins ja sa investeerida oma äsja teenitud mündid uutesse Bitcoin kaevandamise rigsand muud investeeringud, mis toovad Bitcoin. Aegajalt rahalist esinemissagedus on - nagu Bitcoin hind läheb üles, keegi röövides te jne See on muidugi mõjutada teie üldist heaolu.

Ma olen kindel, et see ei kõla väga huvitav alguses, ma ei usu, et see oli palju ka seda. Aga kuidagi läbi lihtsate gameplay, armas graafika ja naljakas iseloomu tsiteerib sa leiad end saada sõltuvuses seda hästi....stupid, mäng.

Enamasti ma mängin seda mängu, kui ma üritan läbi aja kui seal on midagi palju teha muud kui puudutades ekraani nii palju kui võimalik. Kui mäng algab saate lühisõnum (vt allpool) - Ma ei nõustu selle rohkem nüüd, et ma olen mänginud mängu viimase nädala jooksul.

Nagu te edusamme kogu mängu oma maastik muutub, saad uued riided, lemmikloomad ja isegi saada reisida läbi aja, usalda mind see kõik väga nauditav. Ja ilmselt mitte ainult mulle, mängu sai 4,5 reitingu üle 185k kommentaare Google Play ja 5 tärni reitingu üle 33K kommentaare App Store.

Kui soovite mängida mängu saate alla laadida Android hereand iOS siin.

Bitcoin Miljardär vihjeid, creating ja hacks

Neile teist, kes on tõsiselt mängivad seda mängu (või neile, kes juba mängivad), võtsin endale vabaduse koostada nimekirja näpunäiteid ja hacks, et parandada oma tulu kui sa mängid koos:

 1. Puuduta rohkem kui ühe sõrme korraga (duuhhh). Paljud inimesed ütlevad, koputage 2 sõrme kummagi käe, kuid ma leidsin, et kasutades 4 sõrme ühe käe järel töötab minu jaoks parim.
 2. Veenduge, et uuendada oma Bitminer kui saate, sest see annab sulle rohkem Bitcoins kohta koputage. Seal on kokku 75 Bitminer saadaval täiendusi. Kui uuendate kaevurite siis saada ka jahtuda uusi asju oma maja (või uue maja kokku). Boonused juhtuda iga kord, kui minna kuni versiooni oma Bitminer (nt Bitminer 7.6 Bitminer 8,0).
 3. Ostu investeeringuid nii, et te hoiab teenida Bitcoins isegi kui sa ei koputades ja isegi kui sa ei mängi mängu. Vahel liikumiseks investeeringud võimalikult kiiresti (kuigi see on kallis).
 4. Iga päev saad päevapreemiaid nagu võime koguda kuni 25 hyperbits ja igapäevast spin Bitcoin rulett. Veenduge, et võtta ära neid boonuseid nii palju kui võimalik.
 5. Mäng kasutab päris nutikas viis saada kasutajatel vaadata reklaame. Alati midagi "halba" juhtub, nagu hind Bitcoin läheb alla, saate vältida, et juhul, vaadates reklaami. Sõltuvalt sündmuse kaaluda vaadates reklaami, et seda tühistada. See võib olla väärt vaadates 30 sekundi reklaami asemel koputades veel 5 minutit, et saada, et raha tagasi.
 6. Teiselt poolt, kui see midagi head juhtub (nt Bitcoin hind tõuseb) saate topelt mõju vaadates reklaami ka. Jällegi, see võib olla väärt oma aega vaadata seda reklaami.
 7. Täielik saavutusi, et teenida tasuta mündi boonuseid alaliselt.
  Mine saavutamist menüüst jaotis ning otsida need, mis on mündi kõrval. Need saavutused iga teenida 5% püsiva mündi bonus kuni sa reset mängu, nii et täita neid need nii kiiresti kui võimalik.
 8. Võite teenida Hyperbits minnes "Store" ja otsin all "tasuta kraami". Selles sektsioonis on sul võimalik teenida Hyperbits järgides Bitcoin Miljardär Twitteris, lubamine tõukemärguannetele ja rohkem.
 9. Tasuda saab 1 Hyperbit poest, et ümber kujundada oma iseloomu.
 10. Kui soovite saada boonuseid oma münte vastu auto või saada mini ajamasina makstes arvu Hyperbits vaja "store" -> "lemmikloomad" sektsioonis.
 11. Kui teil on suur hulk Hyperbits saate minna "Superhcarge" ja saada mõned suured boonused nagu x200 kaevandamise võimsus, võime lihtsalt hoidke sõrme ekraanil asemel koputades ja rohkem.
 12. Veenduge, et lugeda uudiseid ekraani ülaservas, see on päris lõbus...
 13. Kui sa tõesti laisk lihtsalt veenduda, et koguda piisavalt offline investeeringute ja jätke oma telefoni ilma auto une töötavad öösel.
 14. Saate lähtestada mäng "seaded" menüü, kui soovite. Siiski, kui te lähtestada pärast saada Bitminer 25,0 siis Geta ehitatud Bitminer boonus protsent, muutes oma teise mängu kaudu GO kiiremini.

Bitcoin Miljardär Mod APK

Neile teist, kes ei soovi mängida õiglane ja tahavad lõigata tagaajamine leiad suurt ulatuses hacks online. Need on tavaliselt tulevad kahel kujul:

 1. Mäng tõrgete - kus on omane viga mängus, mis võimaldab teil teenida rohkem münte või Hyperbits.
 2. Lae muudetud faili, mis annab teile suure või isegi piiramatu mündid. See on saadaval Android telefonid ainult.

Kahjuks esimene variant on ilmselt läinud, sest ma ei suutnud leida ühtegi mängu tõrgete, mis ei ole sulatatakse mängu arendajad (kui sa tead midagi sellist lisage see kommentaar allpool).

Teine võimalus on riskantne, sest sa oled põhiliselt allalaadimise ja faili käivitamine telefoni, et sa ei tea oma päritolu. See tähendab, et fail võib sisaldada pahavara või mõne muu vastik värk, nii et ärge seda omal riisikol.

HOIATUS: Kasutage need allalaadimised omal riisikol, ma ei ole katsetatud läbi kõik need APK-d (ma ei oma Android). Ärge paigaldada tarkvara kelleltki, keda sa ei tea seadmes, mis on tundliku teabe (st Bitcoins, paroolid jne)

Termin "mod APK" tähistab "modifitseeritud Android rakendused paketi". See on põhimõtteliselt pragunenud faili algse mängu mõningaid muutmist. Näiteks võite leida modifikatsioon, mis annab teile piiramatu Hyperbits, mod, mis varustab sind piiramatu Bitcoinsor isegi tasuta shopping.

HOIATUS: Kasutage need allalaadimised omal riisikol, ma ei ole katsetatud läbi kõik need APK-d (ma ei oma Android). Ärge paigaldada tarkvara kelleltki, keda sa ei tea seadmes, mis on tundliku teabe (st Bitcoins, paroolid jne)

Kokkuvõttes Bitcoin Miljardär on suurepärane aeg passer, kuigi see ei ole midagi pistmist tegeliku Bitcoin peale oma nime. Soovin firma oleks teinud mäng, mis on haridus-, sest see on lõbus mängida. Võibolla see oleks suurepärane võimalus õpetada inimestele, mida Bitcoin on.

Kas olete mänginud seda mängu? Sooviksin kuulda teie arvamust kommentaar allpool.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Bitconnecti ülevaade: kas see on legit?

Post Tacocoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - Kust peaksite Bitcoinide ostma?

Post Tacocoin

Bitfinexi ülevaade: maailma suurim vahetus mahu järgi

Post Tacocoin

2016. aasta parim VPN-teenuste parimad juhendid

Post Tacocoin

BitMexi ülevaade - kas see on Legit Bitcoin Margin Trading Exchange?

Post Tacocoin

IOS-i jaoks parimad Bitcoin taskud (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

Bitstampi ülevaade: kas Bitcoini ostmine on odavam Exchange?

Post Tacocoin

Antminer S9 ülevaade - 6 asjad, mida pead enne ostmist teadma

Post Tacocoin

Parim Ethereumi rahakott (2018 värskendus) - 5 ülevaadet

Post Tacocoin

BTC Roboti ülevaade - kas see on pettus? Tõelised tulemused bitcointalk kasutajatelt

Post Tacocoin

Coinbase vastu Circle - proovis mõlemad $ 500 Siin on, mida ma leidsin

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor vaatas läbi - kas see on ohutu?