Detsember ICO analüüs - NAGA ülevaade | Estonian.lamareschale.org

Detsember ICO analüüs - NAGA ülevaade

Detsember ICO analüüs - NAGA ülevaade

See postitus on autori isiklik arvamus ja see ei ole investeerimisnõustamise.

Esmapilgul ma arvasin, et see ülevaade Naga ICO pidi olema lõbus. Lõppude lõpuks, mulle meeldib uurida ja kirjalikult tooraineorganisatsioonides ja see firma on ton teavet teadusuuringute kirjutada. Lisaks Naga ICO websitestates, et see on "ainus märk müük ühelt IPO'd FINTECH ühendav rahalist krüpteerimine ja hasartmänguturgudele."

Oota mida? IPO'd FINTECH firma teeb ICO?

Tundub, et paljud inimesed lugeda seda teavet, ja arvan, et see võiks olla ainult hea asi. See näitab edu, kasvu ja võimet täita vastavuse eeskirju. Aga seal on potentsiaalsed varjuküljed. See võib olla märk sellest, et turul on nad ei ole nii tulus kui tundub, või et kõik nad hoolivad on raha.

Ma mõtlen, miks edukas, kasumlik ettevõte risk häbivääristamise nagu oleks raha- tühi, kui nad ei pea raha? See võib eemale peletada olemasolevatele kasutajatele ja aktsionäridele. Täpsemalt, Naga riigid oma veebilehel: "Investeeringud ja kauplemise on välistatud ja reguleerib ahne pangad ja ettevõtted, mis kontrollivad juurdepääsu, tegutseda mitte-läbipaistvalt ja alati lõigata oma raha."

Kuid kaks peamist investorite Naga Group AG on:

  • Hauck & Aufhaeuserm, üks Euroopa vanimaid pangad
  • FOSUN, Hiina suurim erainvesteeringuid konglomeraat

Jah, see ICO on tõepoolest ebatavaline ja see on üks, mis nõuavad mõned põhjalik analüüs.

Miks on ettevõte, mis oli just edukas IPO teeb ICO? Selles ebatavaline ICO arvustused, ma lähen üritavad vastata sellele küsimusele, ja tegeleda mõned vastuolud näen Naga sõnumside. On juba ton üldiselt kommentaare NAGA, mis küsige tavaline küsimustele. Nii et ma arvasin, et see ainulaadne ICO pälvis tõsist tähelepanu.

Token Economics

Enne kui ma saan NAGA, nende paljude ühendatud ettevõtete ja nende mõnevõrra segane saatmine, ma tahan vähemalt tahavad anda kõrgetasemelise ülevaate oma sümboolne majandus.

  • Naga märgid on ehitatud Ethereum blockchain standardile ERC20 platvormi.
  • Sümboolne raske kork on 400000000.

Jah, see on väga suur, ja see on fikseeritud $ 1 iga. Nad ütlevad, et nad põletavad need, mis ei müü. Ja just nüüd, tundub, et nad võivad langeda lühikese nende eesmärki, mis on $ 30000000. Aga nad võivad veel teha seda kuni viimastel päevadel.

Loomulikult küsisin: Miks seatud selline piir (400M märgid), kui kõik soovid tõsta on $ 30M $ 1 iga?

Ühes Medium.com artikkel Naga Juhtrühm nad tegeleda, miks nad on summas 220 miljonit kõva kork märgid müügil. Nad loetleda mõned head viited, pakkuda arvutustabeli ja julgustada inimesi näpistama numbrid ja kasutada oma eeldusi:

  • Pre-ICO Soodustus on 30%. Nad müüsid veidi üle $ 17.000.000 aastal eelmüügis ja on nüüd umbes $ 19.000.000. Lõpp-müük kuupäev on 15. Detsembril.
  • Blokeerimissüsteem perioodi asutajad ja meeskond on 50% 6 kuud. Ma tunnen seda ajavahemik peaks olema pikem, kuid meeskond ainult saada 17,5%, see ei ole tegeleda kaitselüliti.
  • 45% läheb arenguks, ning 55% läheb suunas turundus.

Osa, mis tegelikult hakkab visata sümboolne jaotus numbrid off on võimalus ainult tõsta $ 30M, kui nad väljamüüdud rohkem kui $ 15M allahindlust. See on väga suur erinevus nende pakutud 5% eelmüügist summa.

Allpool on jaotus eraldamise ja jagamise oma sümboolse müügist. Kui sa tõesti usud aeg on sisuliselt ja soovite kiirusta haarata turuosa, seda jaotamise mõtet-eriti kui nad tõeliselt on peaaegu et tarkvara teinud. Aga kui 50% märgid lõpuks on ostetud 30% boonus (pluss veel 5% loovutata viited), on olemas võimalus, et mõned võivad flip oma märgid.

Tuginedes kõrge raske kork ja $ 1 hinnaga, paljud inimesed on neist eemale tõmbunud sellest ICO. Kuigi ma eriti meeldib, et nad ainult andis 30% soodustust, kõrge protsent märgid omandatud eelmüügist alates boonus võiks olla probleemiks lühiajaliselt.

Mis Väärtus on esitatud Naga ICO?

Mis on NAGA? Noh, see on tegelikult üsna vähe ettevõtteid erinevate partnerite ja investoritega. Samuti ei tee määramisel selle olukorra lihtne oma dokumentatsiooni, nagu nad viitavad sageli NAGAwhen nad rääkida mis tahes arvu oma ettevõtteid, tooteid või teenuseid.

Mõnikord dokumentatsiooni eristab, kuid mitte alati. Kui see ei ole oluline, siis miks mitte teha selgeks? Ma saan aru, nad teevad ICO ringreis ja töötab ettevõte. Aga nad on vahel 120-170 töötajat ja nad on juba kogunud üle $ 15MM. Plus, nad teevad mitusada tuhat tehingut kuus (vastavalt nende lühiülevaade).

NAGA ja Firmad ja teenused

NAGA Group AG ja NAGA Development Association Ltd, on partneriks tutvustada Naga Müntide "NGC." See on sümboolne, et toimib üksus raamatupidamise kõiki olemasolevaid ja tulevasi projekte Naga Group AG.

NGC võimaldab soodushinnaga juurdepääsu SwipeStox on sotsiaalne võrgustik finantsteenuste ettevõtjad. Ainus osa platvorm on valmis ja töötab, mis on ka põhjus, miks ma nägin probleeme, kui ma hakkas uurides seda ICO. Need küsimused enamasti peituvad selles avaldus:

Arvan, et see on lihtsalt üks lahe kontseptsioon, mis pole kunagi juhtub? Noh, see on juba elavad, kauplemine miljardeid dollareid iga kuu.

Siis see avaldus kohe järgmiselt see:

Lahendus -

Üks detsentraliseeritud cryptocurrency jaoks:

  • Finantsturud
  • Virtual kaupade
  • Cryptocurrencies

Kasu digitaalse ümberkujundamine suuremaid tööstusharusid maailmas.

Tutvustame Naga Müntide.

Minu arvates nad ei oleks pidanud avalduse "Noh, see on juba elama" eespool kirjeldus. Pigem peaksid nad asetanud ta pärast kirjeldus SwipStox, osa oma platvormi, mis islive. Siis ma ei oleks olnud probleem see. Väljendasin seda mõtet oma telegrammi chat channel, mis näib eksitada lugejaid.

Nad ei nõustunud, ning ütles, et nad julgustavad inimesi tegema oma teadus. Siis kui inimesed vaadata ajakava, nad teavad, milline osa platvorm on ehitatud, ja millised mitte. Kui allapoole kerides leiad umbes 11 ekraanid all. On "Plaan" link menüüs, aga ma ei ole kindel, et enamik inimesi näha.

SWITEX Gmbhis teise JV NAGA Group, mis on loodud teenuse SWITEX. Nad väidavad, et nad "on esimene õiguslik turul ökosüsteemi Virtuaalkaupade, mis võimaldab mängijatel, mängu arendajad ja kirjastajad kasu õiglaselt."

Minu arvates on see väide teise raske liialdus. On mitmeid muid teenuseid, mis on juba kauplevad suurte vahetusi ning on kokkulepped või partnerlussuhted populaarne mäng tootjatele. Kui sul ei ole mängu tootjate pardal, oma platvormi on vähe võimalusi vastuvõtmist.

NAGA Markets Ltdis online vahendamine ja reguleeritud Investment Services Firm.

Hanseatic Brokerhouse Securities agis kasutusele maakler, mis keskendub erainvestorite ja ettevõtjad. Samuti pakume koolitusi.

Ministeerium Programmingis startup turustamise ja arendustegevuse firma, mis on "pingestamine võimas alustavatel Euroopas."

Koos nende ettevõtete kasutavad kogutud vahendid Naga žetooni müük arendada neid teenuseid:

Nii et ainus toode eespool, et praegu ehitatakse on SwipeStox. Alates vaadates kõik dokumendid, tundub Naga Akadeemia lisati tagantjärele, sest see on välja jäetud mõned dokumendid.

Minu meelest Naga Rahakott on platvorm, ja see on, mida NGC on. Nii kommentaare selle kohta on juba sisseehitatud või sellest on "esimene krüpto mängude vahetus" -Kas distractions, mis põhjustavad ühe küsimuse terviklikkuse sõnumside.

Jälgides jutuvadin sotsiaalmeedias ja Naga telegramm kanal, tundub, et mõned aru kontrasti õiguste omanike vahel aktsiate või äriühing, ja omanikud märgid pakutud firma. Nad on väga erinevad. Näiteks, kui ettevõte müüakse teise äriühingu, aktsionäride saavad midagi, kuid sümboolne omanikud ei ole.

Püüavad murda sümboolne väärtus peale äriühingu (või ettevõtted) ei ole kerge ülesanne, eriti kui nad on kõik nii sageli nimetatakse NAGA. Lisaks räägime kasuliku sümboolne, kus kasuliku on platvorm, mis annab juurdepääsu ja allahindlusi mitmeid teenuseid. Aga kui väärtus, et juurdepääs ja teenused ei ole veel kindlaks määratud, see teeb figuring raha sellise märgi peaaegu võimatu.

Kui küsisin seda olukorda oma telegrammi kanal, nad lihtsalt postitatud hunnik linke oma veebilehel ja online dokumentatsiooni, mitte lihtsalt selgitab väärtus. Alguses ma arvasin, et see taktika võib tähendada vältimine, kuid nüüd ma arvan, et inimene Küsisin lihtsalt ei tea vastust.

Siin on lihtne võrrand ma kasutan calcualte väärtus konkreetse sümboolne:

PUT = PV x M / T 

PUT on Platform Utility žetooni. PV on tajutav väärtus on tokem ühenduse memebers. M on liikmete arvu. T on mitmeid märke.

Minu arvates väärtus platvormi kasuliku tunnus on väärtus teenuse või allahindlust see annab. Nii kaua kui ei ole ainuõigusi formaalsele omanike väärtus sümboolne olema võrdsed soodushinnaga pakutakse. Sel juhul on 50% aasta SwipeStox, mis on ainult osa platvorm, mis on praegu ehitatud. Nii et kui sa kaubelda Saksamaa börsil see võib olla väärtuslik. Kuna see on hea allahindlust. Nad pakuvad ka mõned väikesed allahindluste ja muid hüvesid. Näiteks, ma saanud ühe allpool pärast veel paar päeva küsimusi.

Nii ei hinda GDX on võimalus minna up? Noh, mitte nii palju kui ma esimest mõelnud, sest ma valesti aru nende sõnumite ja nõudeid. Kui rahakott ja SWITEX juba ehitatud, nad võiksid haarata turuosa enne muude virtuaalsete vahetusi, mis on keskendunud selle ühe vertikaalse liikuda, kui püüda teha nii palju kui NAGA on.

Vastavalt oma ajaskaala, ma võib-olla mõned muret, kas nad oleksid võimelised rahakott ja SWITEX. Kuid arvestades nende kogemusi hoone SwipeStox ja asjaolu, et nad on suur meeskond taga, ma olen rohkem tundma.

Lisaks disaini, et rakendus võitis auhindu ja on ahvatlev lihtsus, millega nad tõenäoliselt ehitada oma muid tooteid. Lubadusega täiendavaid pakkumisi omanike GDX (näiteks tasuta hariduse ja mõned muud tooted), nad on väitnud, et seal on hea tulevik väärtus selle sümboolse eriti kui nad ehitada muid teenuseid ning nõudlus nende teenuste suureneb.

Lõpuks, Naga on mõned tugevad nõuandjad, nagu Roger Verand Miko Matsumura, kes on mõlemad hästi tuntud Blockchain kogukonnas.

Kokkuvõte: Kas ma isiklikult Invest Naga?

Vaatamata mõnede sõnumside ma leidsin segane ja eksitav, ma olen ikka väga põnevil, et näha NAGA platvormi Täituma. Hästi kujundatud, ühe, virtuaalne rahakott finantsturgudele virtuaalsete kaupade ja cryptocurrencies võiks väga hästi vastu.

Nii et ühelt poolt oleme segada sõnumside ja kõrge raske kork. Aga teisest küljest, seal on meeskond, kes on juba näidanud suurt edu. Lõpuks on palju hype ümber selle platvormi ja sümboolne müük, nii et see kindlasti aitab tõsta sümboolne väärtus.

Lisateavet vaadake ametliku NAGA veebilehel.

* See ICO ei ole saadaval turgudel USA, Hiina ja Singapur.

* See postitus on esindab autori isiklik arvamus ja ei ole investeerimisnõustamise.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Antminer T9 Antminer S9 vastu - Kes on parim Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot ülevaade - erapooletu, 100% tõeline andmed

Post Tacocoin

Minu BTCJam Investeering läks just büsti

Post Tacocoin

Indacoin ülevaade - kas see on Legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - Kust peaksite Bitcoinide ostma?

Post Tacocoin

Bitcoin Ethereumi vastu: krüptokuupäeva võrdlus

Post Tacocoin

CEX.IO 2017 ülevaade - miks Reddit kasutajad kaebavad selle Bitcoin Exchangei kohta?

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor vaatas läbi - kas see on ohutu?

Post Tacocoin

Electrum Wallet läbi vaadatud: isiklikud ja Reddit arvustused

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App Review (Hacks, Cheats ja Mod apk)

Post Tacocoin

7 Bitcoini debiteerimiskaardid Võrdlus ja läbivaatamine (2018)

Post Tacocoin

Virwoxi ülevaade: kas see on Legit või pettus?