Mis on Zen-protokoll? Novembri ICO analüüs | Estonian.lamareschale.org

Mis on Zen-protokoll? Novembri ICO analüüs

Mis on Zen-protokoll? Novembri ICO analüüs

Järgmised post peegeldab autori arvates üksi ja ei kujuta endast investeeringut nõu.

"Zen Protocolis blockchain ehitatud rahastamiseks." See on detsentraliseeritud, peer-to-peer finantssüsteemi, mis sisaldab smart-lepingu platvorm, mis on võimeline looma, väljastamise ja kauplemine digitaalse vara. See töötab koos Bitcoin võrgu (omamoodi opt-in külgahela), kuid on funktsioone, nagu smart lepingute kohta Ethereum platvormi. Lühidalt, see eesmärk on võtta parimad omadused Bitcoin ja Ethereum, et ehitada uusi rahalisi platvormi.

Bitcoin on kullastandard turvaline cryptocurrency, kuid see on küsimusi ribalaius ja tagi. Teiselt poolt, Ethereum ei ole teadaolevalt kõige turvalisem koht poe väärtus cryptocurrency. Aga see on üks lihtsamaid viise, kuidas luua aruka lepingud.

Smart lepingud on ise täidesaatva dokumendid, mis võimaldavad koodi asendada kolmanda osapoole vahendajate, nagu vahendajad, pangad, escrows, kindlustusseltsid ning finantsnõustajate. Smart lepingud ka oluliselt vähendada vastaspoole riskide automatiseerimine lepingu tingimustega, enne meetmete võtmist.

Automatiseerimine protsessi nende vahendajate, smart lepingute vähendada tööjõu, kulude ja hõõrdumise seotud töötab suurte andmemahtude, et neid teenuseid protsessi. Seega kasutajad nende platvormide ja teenuste, saavad nüüd kiiremini, odavamat teenust.

Kirjutades smart lepingud arvesse blockchain, saavad samuti kasu suurenenud turvalisuse blockchain pearaamatu. Nii suurema turvalisuse ja vähendada ettevõtte kulusid, see on lihtne mõista, miks Ethereum ja nutikas lepingud on saanud nii palju buzz nii lühikese aja jooksul.

Praegune Bitcoin kasutab protokoll "ühekordne leping." Teisisõnu, iga tehingu tarbib lepingu ta kasutab. Nii seda kasutatakse, et registreerida omandiõiguse üleminek Bitcoin indiviidile tehingu. Aga see ei paku praegu avatud "smart lepingud", mis jätkub füüsilisest isikust käivitatavat koodi võrgus.

Teiselt poolt, Ethereum lepingud pakuvad seda koodi sagedamini. Tegelikult Ethereum on avatud lepingute, mis võib liikuda lõpmatu arv kordi. Aga nad töötavad "gaas." Mida see tähendab?

In Ethereum, gaas on mõnevõrra sarnane tehingutasude Bitcoin. Iga operatsiooni Ethereum võrgu nõuab kindlaksmääratud kogus gaasi. (Näiteks lisades kaks numbrit maksab 3 gaasi, arvutamise räsi maksab 30 gaasi ja saates tehingukulusid 21000 gaas).

Gaas makstakse eetris, kuid te ei saa ise seda. See on lihtsalt arvutada fikseeritud gaasi / eeter vahetuskurss, mis saadate tehinguni Ethereum blockchain.

Kui ei ole piisavalt gaasi joosta lepingu, siis see ei õnnestu, kuid kes püüab käivitada see ikka võlgu. Seega kulub ressursse nii kasutajate ja võrgu, isegi kui see on ebaõnnestunud.

Nii on võimalus uue protokolli parandamiseks või laiendamiseks nii Bitcoin ja Ethereum, mis on midagi, et üle tuhande altcoinsare üritab teha. Küsimus on: Kas Zen protokolli teha head oma nõude esitada midagi muud kui kahe suurima avaliku blockchains?

Võtame pilk kuidas nad teevad seda väidet läbi objektiivi viis olulisi elemente, mis moodustavad eduka ICO:

1. Valu / Turg Suurus

Kas see kena-to-olla või must-olla lahendus, millel on väga suur ja kergesti äratuntavad turul? Kas konkurents?

2. Lahendus / Tech

Kas ettevõtte, tehnoloogia ja ICO kaasa lõpeb valu kasutaja ja ICO toetaja?

3. Token majandus / Müntide struktuur

Kas reaalne vajadus uue mündi või žetooni platvormi? Kas see õiguslikult ja kasuliku struktuuriga.

4. Meeskonna

Kas neil on oskused ja kogemused, et sellega hakkama?

5. Marketing

Kuidas täpselt määratletud on meeskonna kasvu strateegia ja ettevõtluse arendamise kava tagi võrgu ja leida sobivad toote turul?

Mis on Zen?

Vastavalt Zen protokolli valges raamatus, Zen on "blockchain kaubelda mis tahes finantsvara sama konsensus omandi ja vabaduse keskse kontrolli, et Bitcoin annab raha. Need varad ühendada digitaalse kokkulepped võimas, programmeeritav võimeid töödelda teavet ja toetuse õigusi. Zen järgitakse Bitcoin võrgu ja võimaldab varade tagatud Bitcoin. "

Mõtle Zen asendades mõned teenused ja funktsioonid, et finantsnõustaja või vahendaja võib teha oma klientidele. See vähendab oluliselt vastaspoole riski, ilma vahendaja. Niisiis, kui see on ei ole suurim turg, see on hästi määratletud, väga tulus üks.

Valge paberi öeldakse: "Zen blockchain eesmärk on toetada tõelist finantstoodete, võimsa automaatika ja kontrollimatust... Iga blockchain mis püüab nii luua raha ja nutikaks lepingud peavad piirama üks või teine."

See väljakutse on üks neist asjadest, mis seab Zen peale, ja see on adresseeritud abil F * programmeerimiskeelt, mille on välja töötanud Microsoft Research. See on funktsionaalne keel, mis käsitleb ametliku kontrollimise.

Valge paberi jätkas: "Zen on avalik blockchain tagatud tõend töö, mis on vähe native token lepingu aktiveerimine."

Zen pakub omandiõigus digitaalse vara, mis esindavad lubadusi, mis on täidetavad. Zen võrgustik, smart lepingud toimivad lockboxes ja märgid on oma võtmed. Iga digitaalse vara, nagu cryptocurrency, aktsia kõne, ETF, ja ettevõtete võlakirjadesse, saab panna smart lepingu tingimuste kokkuleppe -in vastutasuks sümboolne.

Zen protokoll kasutab Oracles kui mehhanism, mida saab tõestada õigsuse lepingud. Nii Zen võrk:

  • Varad on märgid: Nad moodustavad nõuded
  • Lubadused on lepingud: Kokkulepe on seatud koodi.
  • Jõustamine on valmistatud vastavalt eeskirjale: Oracle otsustab tõend.

Nii Zen sümboolne toetab tihe integratsioon Bitcoin tagatud vara. Teisisõnu, Zen lepingud kunagi maksma alla ressursse, kui nad on edukalt täidab neid. See funktsioon on üks viise Zen eristab ennast teistest protokolle ning see tõestab seda saab hoida perspektiivis kulusid alla. Samuti integreerida mitut usalduse loomise meetodid nende protokoll, nagu Multihash kaevandamise proof-of-töö ja aatomi vahetustehingute või rist-ahela vahetustehingud teiste blockchains.

Vastavalt Zen veebilehel: "Zen lepingute makstakse jääb aktiivseks kogum aega: pärast otsa makse, nad on inaktiveeritud ja välja jäetud kaevandamise bassein, nii ressursid ei ole koormaks kaevurite või sõlmed. Kui aktiveeritakse, lepingute ilmuvad nende algse koodi, nagu oleksid need kunagi välja lülitatud. "

Üks kasu, et Zen arhitektuur on üle Bitcoin arhitektuuri on see, et Bitcoin ainus vara on Bitcoin. Vahepeal Zen saab väärtpaberistatavate tahes digitaalse vara. Plus, Zen mahub vara off-ahela kuni funktsioon lepingu reactivates ta. Seega, kui see on aktiivne, see ei nõua vahendeid võrgu jätkata liigutada blokeerida blokeerida ka blockchain.

Peamine on, et on olemas kindel eesmärk, Zen protokoll, rohke tehnilise dokumentatsiooni, et toetada seda. Zen protokolli Alpha klient tegelikult töötab. See näitab, kuidas nende kasutamise Oraakel ja nende derivaadid uus Bitcoin tagatud digitaalse vara kasutada Zen smart lepingud.

On tore, et Zen on lühiülevaade, veebileht, paljud blogi artiklid, videod ja aktiivne GitHub konto. Ja see pole veel mainida, et neil on alfa versiooni oma protokolli praegu töötab. Nii Zen ei ole ainult idee või vaporware.

Võttes nii palju dokumentatsiooni ei tee oma tööd lihtne, kuid see ei tõsta usaldust kui tundub, et ei ole erinevusi nende nõuete või sõnumside. Ühel hetkel, asutaja Adam Perlow märkis: "Me ehitame detsentraliseeritud platvormi tagatud läbimurret protokolli loomise, väljastamise ja kauplemine digitaalse vara." Mis see kõik dokumendid ja kood toetada Zen edusamme, see on lihtne teda uskuda.

Kogu meeskond on tugev. Hea erinevaid arendajaid ja insenerid on kogemusi alustavatel. Neil on ka kogemus krüpto, rahandus, matemaatika ja füüsika. Ainus valdkond, ma näen, kus nad on natuke puudu on turundus. Nad on välja pandud mõned kena videod neist rääkimise üritustel, kuid nad peavad tegema rohkem kui, et kui nad tahavad rohkem inimesi teada.

Aga Zen žetooni?

Esiteks see ei ole mõeldud olema väärtuse säilitaja või konkureerida Bitcoin või muu krüpto. Nagu oma veebilehel väidab "Zen ei ole teise konkurendi saada digitaalse sularaha. Me usume, et Zen on kõige väärtuslikum kui rahaline täiendus Bitcoin. "Selle ülesanne on kütuse tehinguid Zen protokolli.

Sümboolne müük algab 30. November 2017 ja lõpeb 30. Detsembril 2017. Seal on Genesis jaotus 20 M-12 M läheb ostjad, 6,5 M läheb Zen protokolli Team ja 1,5 M jäänud reserve. Esimese 6 aastat pärast Genesis jaotus, nad on tuleviku jaotus 40000000. Märgid, ja jätkata seda halvingevery 6 aastat, kuni 100000000 märgid on mineeritud.

See ajakava tundub mõistlik pakkuda piisavalt märgid käivitada võrgustik, vaid ka suurendab neid ka võrgu kasvades. Meetod ostu hõlmab kasutades Bitcoin läbi oma rahakoti. Mõned soodustust on esitatud eelmüügist, mis toimub just nüüd. Eelmüügist soodustust on järgmised:

  • Ostu vahel 5 ja 20 BTC: 5% allahindlust
  • 20 ja 50 BTC: 10% soodustust
  • Rohkem kui 50 BTC: 15% allahindlust

Eelmüügist soodustust lõpeb, kui kogu ostusumma jõuab 3000 Bitcoins.

Eelmüügist ei ole tugevasti diskonteerida, nii et ma ei usu, et investorid flipping need märgid. Ma tavaliselt näha töösulu perioodi suur, tugevasti diskonteerida investorid, samuti asutajate. Kuid ma ei ole kindel, et see on vajalik käesoleva sümboolne. See struktureeritud olema stabiilne, nii et me ei näe suuri allahindlusi teistes tooraineorganisatsioonides, mis muutub eesmärkide flipping või pump-and-dump sõidukeid.

Üks viimase punktina kaaluda: Kas konkurents? Jah, tegelikult, see on üks suurimaid tooraineorganisatsioonides ajalugu. Tagasi juunis Bancor protokolli tõstatatud üle $ 153 miljonit vaid 3 tundi. Ja see pakub väga sarnane lahendus.

Kuna see tech on vaja eelnevalt finantsteenuste sektoris, platvormi saab rakendada mis tahes digitaalse vara, mis tundub olevat hea tulevik Zen tehnoloogia. Mis kasulikkust nende sümboolne toidab oma võrgus ja tasu kaevurite, see peaks olema stabiilne, kui platvormi ja protokolli on kasutuses. Üldiselt, kui sa mõelda, kasutades Zen protokolli platvorm, tundub paljutõotav ICO.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet ülevaade - see on tõepoolest uus rahakott

Post Tacocoin

Parimad Bitcoini reklaamivõrgud läbi vaadatud

Post Tacocoin

Siin on võitjad 2018. aasta parimaks Bitcoini riistvarakuuluks

Post Tacocoin

Antminer T9 Antminer S9 vastu - Kes on parim Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

Bitcoin Ethereumi vastu: krüptokuupäeva võrdlus

Post Tacocoin

Bitcoin Casino Review - 5 parimat saiti bitcoini hasartmängude jaoks

Post Tacocoin

Bitconnecti ülevaade: kas see on legit?

Post Tacocoin

Minu BTCJam Investeering läks just büsti

Post Tacocoin

TREZOR vastu LEDGER - Käed Riistvara Rahakotid läbi

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) ülevaade - kuidas kelm läheb büsti

Post Tacocoin

Antminer S9 ülevaade - 6 asjad, mida pead enne ostmist teadma

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor vaatas läbi - kas see on ohutu?