Ledger Nano S ülevaade - kas see Bitcoini rahakott on parem kui TREZOR? | Estonian.lamareschale.org

Ledger Nano S ülevaade - kas see Bitcoini rahakott on parem kui TREZOR?

Ledger Nano S ülevaade - kas see Bitcoini rahakott on parem kui TREZOR?

Hiljuti osalesin Põhja-Ameerika Bitcoin konverentsil Miami. Ledger, üks juhtivaid riistvara rahakotid tootjad müüvad oma kaupu korral ja ma otsustasin lõpuks teha minu Ledger Nano Sreview mida olen edasi liiga kaua.

Ostsin endale spetsiaalselt graveeritud Ledger Nano S loodud just konverentsi ja täna ma testida seda esimest korda. Kui olete olnud innukas lugeja 99Bitcoins siis ilmselt tean, et ma olen kaua fänn TREZOR, Ledger peamine konkurent. Aga ma olen kuulnud nii palju häid asju Ledger Nano et ma otsustasin teha TREZOR vs Ledgertype võrdlus.

Enne kui ma alustan oma arvustus kiire sõnagi Bitcoin riistvara rahakotis. Riistvara rahakotid on ilmselt kõige kindlam julgeolekugarantii sul võib olla oma Bitcoins või muu cryptocurrency. Nad võimaldavad teil saata ja vastu võtta Bitcoins igast arvutist, isegi üks, mis on ohustatud pahavara, teades, et teie tehing ikkagi läbima ettenähtud viisil. Lisateavet Bitcoin rahakotid üldiselt olge hiljemalt Bitcoin tahvel teisipäev episood.

Muide riistvara rahakotid saavutada maksimaalne turvalisus on salvestades oma privaatvõti ja allkirjastamist oma Bitcoin tehingute ühenduseta nii keegi üritab "häkkida" oma rahakoti eemalt ei saa seda teha. Enamik riistvara rahakotid kasutada ka teist ekraani / kontrolliv seade meetmeid oma rahakoti nagu allkirjastamise tehingu. Nii, kui häkker kasu kontrolli oma arvuti, ta ikka ei saa mingit kahju, sest ta nõuab juurdepääsu füüsilise seadmega ühendatud arvutisse ka.

Vaatasin endise Ledger mudel, Ledger Nano varem. Tagasi siis ma järeldusele, et lisakaitset, et TREZOR rahakott annab teile teise ekraani kaitse on parem kui Ledger Nano. Kuid Ledger Nano S on nüüd teine ​​ekraan funktsioon samuti. Nii et see võrdlus saab olema huvitav.

Disain ja kasutajaliides

Disain tark tooted on päris palju sama. Mõlemad on väike ja kompaktne, aga Ledger Nano S ei ole kerge eelis selles mõttes, et selle metallkorpusega muudab vastupidav minu arvates (ja ka natuke seksikam). Mõlemad rahakotid nii mahub päris kergesti taskusse või käe nagu võib näha allpool.

Kuidas Ledger Nano Sworks on üsna sarnane riistvara rahakott. Kui te esimest korda seda seadistada siis valida PIN kaitsta seadme soovimatu juurdepääsu. Hiljem saate 24-sõna seeme, mida kasutatakse, et luua oma isiklike võtmete (see on see, mida on tuntud kui HD rahakott rohkem sellest siin). See seeme tuleb kirja panna kindlas kohas ja mitte teie arvutis, kes teab sellest seemnest on kontrolli oma Bitcoins. Hea soovitus oleks kirjutada sellest seemnest maha kasutades Cryptosteel seade.

Pearaamatu Nano S on kaks nuppu, mis võimaldavad teil kontrollida seda. Esialgne loodud seade on üsna lihtne ja võtab aega umbes 3 minutit. Enamik aega kulub kirjalikult ette oma seeme.

See seeme loomine on üks kohti, kus teine ​​ekraan hakkavad. Kui teie arvuti on ohustatud häkker saab näha seemnete kui see kuvatakse ekraanil. See on täpselt, miks seemne sõnad kuvatakse väike seadme ekraan, mis on võltsimiskindlad, et sa tead, et ainult sina näed oma seeme.

Kui seade on loodud kõik, mis on jäänud on installida rakendus, mis võimaldab teil liides seadme (st saata ja vastu võtta Bitcoins).

Rakendus Ma kasutasin on Chrome'i laiendus, mis annab teile järgmisi funktsioone:

 • General konto andmed
 • Saadan Bitcoins oma riistvara rahakott
 • Genereerimine oma Bitcoin aadress saada Bitcoins
 • Seaded app (nt valuutakursi, keele, jne)

Rakendus on päris sarnane TREZORuses kuigi see on stiilsem disain.

Kasutajaliides (nagu eespool näidatud) on päris intuitiivne ja ei nõua käsitsi aru saama sellest. Samuti saate ümber nimetada kontosid ja ei pea nimetame neid üldiselt nimed nagu "kontole nr 1". TREZOR võimaldab seda hästi, kuid peate ühendada Dropbox konto.

Pearaamatu Nano Skaneeri kasutada ka olemasolevaid Bitcoin rahakotid asemel praeguse Chrome'i laiendus liides. Selline rahakotid kuuluvad MyCellium, Electrum, Bitgo, GreenBits, copay ja MyEtherWallet.

Siin on täielik ülevaade, kuidas seade töötab teha BTC istungid YouTube'is

Toetus altcoins

Pearaamatu Nano S sisaldab Bitcoin, Litecoin, Ethereumand Ethereum Classic kaaslane rakendused ja muud blockchain põhinev cryptocurrencies. Siin on praeguse altcoins toetatud:

 • Bitcoin
 • Ethereum / Ethereum Classic
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Zcash (z-aadressid ei toetata)
 • Kriips
 • Stratis

Saate saata ja vastu võtta makseid, kontrollida oma raamatupidamise ja hallata mitut aadressi iga valuuta samas seadmes.

TREZORon Teisalt hiljuti announcedthat nad on partneriks MyEtherWallet toetada Ethereum oma seadmes. Muud vääringud toetada TREZOR on kriips, Zcash ja Litecoin (via Electrum LTC).

Firma maine

Ledger asutati 2015. Aastal Prantsusmaal. Ettevõte on alates saanud olulise veojõu Bitcoin ja cryptocurrency sfääri ja kasvanud olla väärt konkurent SatoshiLabs (loojad TREZOR). TREZOR, teiselt poolt, on olnud turul alates 2014.

Mõlemad Ledger ja TREZOR kasutada avatud lähtekoodi nende rakendused ja nii on näidanud suurepärase klienditoega ja stabiilsuse viimastel aastatel. Kuigi TREZOR on küpsem ja lugupeetud firma, on raske öelda Ledger langeb maha.

Ledger hinnasildil

Pearaamatu Nano S müüb € 58 (umbes $ 65), samas kui TREZOR müüb for $ 99. See muudab Nano S atraktiivsemaks soodne, sest nende funktsioonid on peaaegu identsed. Võib väita, et TREZOR võib toimida ka parooli managerbut Ma ei ole kindel, kui kasulik see funktsioon on praegu.

Nii et kes on võitja?

Ausalt öeldes, ma arvan, et Ledger Nano Swins tõttu madalama hinnaga. Aga mõlemad ettevõtted on loodud suurepärane toode. Pearaamatu Nano S tundub olevat võimust disain ja kasutatavus, samas TREZOR maine on rohkem mõju ühiskonnas (kuigi mitte palju). Kuna enamik meist on hinnatundlikud sel juhul hinnalipik vihjeid skaala suunas Ledger.

Isiklikult ma kasutada TREZOR, peamiselt seetõttu, et kui ma esimest alustanud kasutades riistvara rahakotid Ledger ei olnud ümber veel. Täna ma arvan, et ma võib hakata kasutama nii, salvestamiseks mõned minu vahendite kohta TREZOR ja mõned kohta Ledger. Ma pean ütlema, et edu Ledger on teinud viimase aasta jooksul on tõeliselt muljetavaldav ja nende toode näitab seda.

Seotud uudised


Post Tacocoin

2016. aasta parim VPN-teenuste parimad juhendid

Post Tacocoin

Electrum Wallet läbi vaadatud: isiklikud ja Reddit arvustused

Post Tacocoin

Ülevaade: Coinmama - Kas see on 100% legit?

Post Tacocoin

Bitcoin Miner ülevaade: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - kas see on seda väärt?

Post Tacocoin

2017. aasta parimad Bitcoin taskud teie arvutisse vaadatud Android-seadmes

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 ülevaade - pole kindel, kas see on teie raha väärt

Post Tacocoin

2017 parimad Bitcoini taskulamud - 4 rahakotti (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

Parim Ethereumi rahakott (2018 värskendus) - 5 ülevaadet

Post Tacocoin

Antrouter R1 ülevaade - Antmineri traadita mineraator

Post Tacocoin

Bitclubi võrgu ülevaade ja analüüs

Post Tacocoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - Kust peaksite Bitcoinide ostma?

Post Tacocoin

Bitseedi ülevaade - Plug & Play täis bitcoini sõlme