Parim kriipsu kaevandamise riist - Antminer D3 ülevaade | Estonian.lamareschale.org

Parim kriipsu kaevandamise riist - Antminer D3 ülevaade

Parim kriipsu kaevandamise riist - Antminer D3 ülevaade

Evan Duffieldi, looja Dash (varem tuntud kui Darkcoin ja XCoin enne seda) statedthat Dash x11 proof-of-töö algoritmi mõeldud jäljendama Bitcoin kaevandamine arengu kõver. Selle vastuolulise 32% premine scamaside, Dash kaevandamise on tõepoolest kulgenud läbi tuttava faasid loodud Bitcoin: CPU kaevandamise, GPU kaevandamise ja nüüd ASIC mäetööstuses.

Antminer D3 alates Bitmainis praegu kõige tõhusam ASIC miner jaoks Dash. D3 esimese toodangu juures hakkas laevandus keskel 2017 ja kiiresti välja müüdud, sest see pakkus suurt jõudlust eelise konkureerivate ASIC ja GPU kaevurid.

Nagu Bitcoin ja Litecoin ASIC, Bitmain ei olnud esimesena turule kriips kaevur; et au kuulub iBeLink DM384M, mis ilmus 1Q16. Kuid nagu Bitcoin ja Litecoin ASIC, Bitmain toode pakub tipp elektriline tõhusus. Duffieldi kavatsust peegeldada Bitcoin kaevandamine progressiooni kindlasti täidetud!

Antminer D3 Hashrate Võrreldes

D3 saavutab muljetavaldav hashrate 15. GH / s kulutab 1200W elektrit. See mõistab kasutegur määr 1,6 J / MH. See vastandub väga soodsalt iBeLink DM384M, mis toodab ainult 384 MH / s. Et panna see perspektiivi, D3 saab ligi 40 korda hashrate ainult umbes 1,7 korda energiatarvet.

Õiglasema Võrdluseks kaaluda Baikali Giant-A900 X11 ASIC. Giant, endine juht X11 kaevandamise valdkonnas, räside 900 MH / s ainult 216W. Kuid D3 läheb üle 15 korda käesoleva hashrate vähem kui kuus korda energiatarvet. A900 siiski, on eeliseks on võimalus kaevandada veel viis algoritme lisaks Dash x11.

Lõpuks iBeLink uusim pakkumine on DM11G, saavutab 11 GH / s ning juhib 810W. See tähendab, et ta saab 73% D3 hashrate eest 67,5% energiast! Ainuke negatiivne külg on DM11G on järsud ettemaksu hind enam kui kahekordistada D3. Kui teil on võimalik saada ühe parema hinnaga, siis peaks kindlasti kaaluma seda tugev kandidaat D3.

D3 ja PSU kulud

Bitmain müüb D3 umbes $ 2700, miinus postikulud ja toide. Kuid septembri partii kiiresti välja müüdud, ja järgmisel võimalik Partiid saadaval novembri 1450 $. Bitmain soovitatud APW3 ++ võimsus supplyadds teise $ 105. Saate siiski kasutada mistahes ATX PSU õige võimsusega ja pistikud.

Isegi $ 2700, D3 on selge liider hinna poolest. Selle lähim rivaal on DM11G, maksab ilmatu $ 6000 iBeLink. Baikali hiiglane pole praegu saadaval arvatud edasimüüjatelt ja second-hand, kus see tavaliselt müüb umbes $ 2200. Kuid suurepärase tulemuse D3 tähendab see tasub ennast palju varem (eeldades Dash kaevandamise jääb kasumlik).

D3 Kaal ja suurus

Teile teada, mida oodata nii veokulud, D3 kaalub 5,5 kg ja PSU kaalub 3 kg. D3 mõõdud 320 x 130 x 190 mm. Selle kergus ja väiksus suhteliselt madal, võrreldes teiste X11 kaevurite; DM11G näiteks kaalub 21 kg ja mõõdud 490 x 350 x 180 mm.

X11 Mining kaalutlused

Dash on USD hind on tõusnud viimasel ajal, tagades, et mündi jääb kasumlik minu. Kuid Bitcoin hiljutine hinnatõus on oluliselt edestas Dash on:

Dash läheb hästi USA dollarit, kuid selle täitmine on keskpärane, kui hind on bitcoins.

Vastavalt Coinwarz.com, see oli 128% tasuvam minu Dash kui see oli kaevandada Bitcoin augustis 2017. Kuid see oli ainult pool kahe nädala keskmine 227%. See kasumlikkuse vähenemist on tingitud kahest tegurist:

1) Bitcoin s paremini mõistma:

Pole üle tuhande altcoins, 15. Koht on päris darn hea.

2) Dash kiiresti kasvavad raskused nii kõrget intressimäära jõul ASIC levinud:

Bitinfocharts.comshows Dash raskusi lisamiskatseid kuna X11 ASIC vabanes alguses 2016.

Kas D3 kasumlik?

Kui soovite, et saada aimu oma potentsiaali naaseb alates D3 CoinWarz Dash kaevandamise calculatoris kasulik. Pidage siiski meeles, et raskusi on peaaegu kindel, et jätkata tõuseb ja Dash hind võib langeda. Kuid põhineb staatiline hinna ja raskusi, kasumlikkuse pilt on järgmine:

Vastavalt kalkulaator, mille ligikaudne USA keskmine elektrienergia kulu $ 0,10 / kWh, D3 võib maksta ise vähem kui kolm nädalat! (Märkus: See kehtis ajal kirjalikult seda postitust. Palun kontrollige uuendatud statistikat Coinwarz veebisaidil).

See on uskumatult kiire hiljemalt Bitcoin kaevurite alates Bitmain võib võtta aasta või kauem. Prognoositud aastakasumist ligi $ 50k tõenäoliselt väga ebareaalne. Siiski D3 tundub olevat hea investeering paberil.

Kuidas osta D3

Nagu iga teine ​​kaevur alates Bitmain The Antminer D3 müüb partiidena. Iga paari kuu uue partii väljub. Tasub võttes pilk Bitmain on D3page näha, millal järgmine partii laev. Samuti Bitmain Twitter profilehas kasulikku teavet tulemas releases.

Pange tähele, et D3 on saadaval ka second-hand või läbi ettetellimisel eri edasimüüjatele. Kuigi teatud pühendatud ASIC tarnijad võivad pakkuda õiglase hindu, kõige edasimüüjatele eBay või Amazon tasu eest lisatasu saada see "raha trükimasin" enne järgmise partii.

Ettetellimisnupuga koos Bitmain on ilmselt kindlaim viis osta D3. Kuigi kohalikud edasimüüjad laev see teil kiiremini ja võimaldab teil Dodge impordimaksud, mida sa peaksid teadma, et paljud kelmuse edasimüüjad olemas ja võib ära nõudlus uute kaevandamise seadmed. Kui ostate kaudu edasimüüja, tagamaks, et nad mainekate esimene. Me isiklikult sai põlenud selline scammer Amazon samuti.

Postikulud ja korda Hiina tuleb ka arvesse võtta. Teatud edasimüüjatele luban kiire tarnetähtajad ja odav kohaletoimetamine jooksul Ameerika Ühendriigid (ja mõned teised piirkonnad). Long laevandus viivitusi kahaneda oodatava kasumi; nagu teised saavad oma D3s ja alustada kaevandamist, kaevandamise raskusi tõuseb vastavalt. Pange tähele, et erinevalt Bitcoin kaks-nädalase viivitusega, Dash raskustega retargets umbes iga kahe minuti ja neljakümne sekundiga või iga uue ploki leitud.

Loosung: Kas Antminer D3 seda väärt?

Kuigi teiste tootjate töötavad uue Dash ASIC, eks nüüd Antminer D3is parima võimaliku X11 kaevur. Sinu võimalused on vaadata ja oodata paremat kaevur või osta D3 niipea kui võimalik.

Seotud uudised


Post Tacocoin

BTCJam läbi vaadatud - minu isiklik kogemus ja Reddit kasutajate arvustused

Post Tacocoin

Mis on parim Bitcoini lauaarvuti?

Post Tacocoin

EToro Cryptofundi ülevaade: Investeerimine Bitcoini, Ethereumi jt

Post Tacocoin

Antminer S9 ülevaade - 6 asjad, mida pead enne ostmist teadma

Post Tacocoin

Bitfinexi ülevaade: maailma suurim vahetus mahu järgi

Post Tacocoin

Detsember ICO analüüs - NAGA ülevaade

Post Tacocoin

Ülevaade: Coinmama - Kas see on 100% legit?

Post Tacocoin

Virwoxi ülevaade: kas see on Legit või pettus?

Post Tacocoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - Kust peaksite Bitcoinide ostma?

Post Tacocoin

MinerGatei ülevaade: kas see on Legit Mining operatsioon?

Post Tacocoin

Parim biktseini rahakott 2014. aastaks - Blockchain MyCeliumi vastu Coinabse vastu

Post Tacocoin

Reddit kasutajaid (ilma sooduskoodeta) ei vaadata alla 60-le Redigeeritud rahakotti