Web Mining - teenige oma veebisaidi kasutaja veebibrauserite kaudu | Estonian.lamareschale.org

Web Mining - teenige oma veebisaidi kasutaja veebibrauserite kaudu

Web Mining - teenige oma veebisaidi kasutaja veebibrauserite kaudu

Coinhiveis Monero (XMR) kaevur, mis töötab kasutajate veebibrauserite kui nad külastavad teatud saitidel (ärge muretsege, me ei kasuta seda 99Bitcoins). Hiljuti The Pirate Bayand CBS Showtime olid katkisele töötab Coinhive brauseritesse ilma nende teadmata või nõusolekuta.

Enne kui me sattuda arutelu selle kohta, kuidas kasutada Coinhive rahaks sisu, olgem kõigepealt arutada, miks veebisaitide omanikud võiksid seda kasutada asemel proovitud ja tõsi meetod online tulu põlvkonna: reklaame.

Rise of reklaamide blokeerimine

Tarkvara, mis blokeerib online-reklaame-tavaliselt nimetatakse reklaamide blokeerija-on kiiresti muutumas standard. Vastavalt PageFair, firma eesmärk on analüüsida ja leevendada selle trend, umbes 615,000,000 seadmed olid kasutades reklaami blokaatorid lõpus 2016. Koguarv internetikasutajaid keskel 2016 oli estimatedto olla 3,4 miljardit. See tähendab, et umbes 20% kasutajatest kasutavad reklaami blokaatorid.

Kuna enamik reklaami blokaatorid on tasuta ja lihtne paigaldada, puuduvad otsesed varjuküljed-ja palju tasa-nende kasutajatele. Kõige populaarsem reklaami hulka kuuluvad järgmised AdBlock Plus, AdBlock ja-minu isiklik soovitus-uBlock päritolu. Origin sisaldab filtrit Coinhive keelata veebilehed vaba juurdepääs protsessori kaevandamise võimsus.

Kuna praegune ärimudel internet põhineb suuresti reklaami, reklaami blokaatorid ja ilmne väheneb mõju regulaarne internetireklaam sunnivad reklaamijad kohandada või minna pankrotti.

Cryptocurrency kui Solution

Kuna cryptocurrency on "internet raha," siis tõenäoliselt osutuda parem viis raha teenimine internetis.

Brave Browseris ühe katse valmistamine. Brave automaatselt blokeerib reklaamid, või vähemalt asendab need privaatsust austades reklaame. Brave võimaldab kasutajatel teenida väikeses koguses Bitcoin kui nad lubama vaadates neid "head reklaami." Brave ka võimaldab kasutajatel fondi osalevad veebilehed automaatselt eraldada Bitcoin annetuste põhineb aega nad veedavad iga ala. Brave paraneb kiiresti ja see loodetavasti varsti lisada Lightning Network micropayments.

Coinhivepresents selgema lähenemine sisu rahaks tegemiseks. Integratsioon Coinhive skripti koduleheküljel saab mikroprotsessorite ühistu külastajat kaevandada Monero. Kõik tulu jagunevad saidi valitud Monero aadress ja Coinhive loojad, kes saavad 30%. See on üsna suur lõigatud, kuid avatud lähtekoodiga versioon tuntud Harvest, mis võimaldab saidi operaatorid säilitavad täieliku tulu kaevandamise, on tõenäoliselt varsti.

Sõltuvalt külastajate arvu saidile vastu ja aeg need külastajad veeta kohapeal (ja XMR hinna ja kaevandamise raskusi), kasumi Coinhive lubada saidi loobuma teiste rahaks tegemise võimalusi näiteks reklaamid, paywalls, annetused ja liikmemaksud.

Coinhive veebist režiimid:

Coinhive veebi kaevandamise toimib järgmiselt:

1) Selle tõestuseks Work "Captcha", mis täidab teatud arv räsi või pidev protsess. Erinevalt tavalise captcha see režiim ei suuda eristada inimeste robotite. Siiski on tõhus kiirust piirav meetmeid, ja see on suurepärane DDoS või rämpsposti vastased. Pakub kulud kaevandamise on kõrgem kui tasu spämmimine, robotid ei ole majanduslikku stiimul veebilehel.

2) Kuna automaatne ümbersuunamine Proof-of-töö shortlink kasutades cnhv.co eesliide. Arvu nõutud räsi tase sõltub hilinemise enne shortlink ümbersuunamisi, kuigi aja väärtus varieerub vastavalt CPU võimu kasutajatele.

Shortlinks on eriti kasulik jagada linke üle sotsiaalse meedia, eriti Twitteris tänu oma piiratud tühik. Siin on näide, mis suunab Wikipedia kanne Monero: https://cnhv.co/6bk.

Vihje: uus Coinlinksite võimaldab keegi teenida XMR luues ja jagades Coinhive shortlink.

Coinhive paindlik kood võimaldab peaaegu piiramatu loovuse kui tegemist rakendamist.

Web kaevandamise kaudu kasutaja brauserid

Pidev kaevandamise või veebist, on siiani kõige kasumlikum lähenemist. Kui sait on võimalik säilitada arvukalt kaevurite ajal võib oodata, et teenida korralik summa XMR. Ligikaudu 0,3 XMR ehk $ 30 kuus, on hinnanguliselt 10 ja 20 vahel pidev kaevurite.

Pange tähele, et tase CPU on kohandatav. CPU tuleks kehtestada mõistlikul tasemel, või siis märgatavalt aeglustada kasutajate seadmetest ja põhjustada nende loobuda kohas.

Coinhive veebist tuleks ka teatas, et saidi külastajad vältida lõtku või pahavara süüdistusi. Ideaalis veebist peaks olema opt-in protsess. Sülearvuti kasutajatele võib suurendavad eriti sait, mis salaja voolab aku läbi mäetööstuses. Seadistamine kaevandaja peatada madala aku võiks vältida palju PR raskusi.

Avatud lähtekoodiga plug-in on olemas ka Coinhive WordPress. See võib olla configuredto käivitub automaatselt ja käivitada ilma vidina on nähtav.

Vihje: See utilityallows hash määra kindlaks reaalajas põhineb CPU ja lõimelise. Testimise eesmärgil, jälgida oma süsteemi ressursi usagewhile selle rakenduse jookseb määramiseks optimaalse kasutamise taset, vähemalt selle konkreetse süsteemi.

Miks Mine Monero?

Kui sa ei tea, miks seal on midagi sarnane Bitcoin, see kõik taandub Monero on ASIC-resistentsed algoritm, CryptoNight. See algoritm tagab, et erinevalt Bitcoin ja enamik teisi cryptocurrencies, Monero saab kaevandada rohkem või vähem kasumlikult keskmine lauaarvuti või sülearvuti CPU. Kuigi mobiili saab ka kaevandada Monero (ja käivitada Coinhive), nad toodavad väga madal hash määrad.

Kui olete huvitatud otseselt kaevandamine Monero olema teadlikud, et Coinhive on 30% lõigatud ja ebaefektiivsus JavaScript CPU-kaevandus (65% regulaarselt CPU kaevur) oleks kahjumlik valik. GPU kaevandamise lugupeetud Monero bassein (vältida Minergate) net palju paremaid tulemusi.

Eelised Coinhive

  • See on lihtne rakendada ja konfigureerida enamik saite.
  • Itrespects kasutajate privaatsust ja võimaldab saitidel kaotada tracker reklaame jms.
  • See on täiesti märkamatu ning ei sega projekteerimise või kasutaja kogemus saidi kuidagi.
  • Itachieves parimaid tulemusi, kui sõidetakse pikka aega, Lisatasusid lubavad saidid toota kvaliteetset ja huvitavat sisu, mitte clickbait mudel soodustada, reklaame.
  • On üsna läbipaistev; võrrelda basseini kaevandamise tulemused oma andmeid kontrollida tulemusi.
  • See teenib tutvustada uusi kasutajaid cryptocurrency.

Puudused veebist

  • See on juba blokeeritud paljud uuendatud reklaam blokaatorid (ja kõik JavaScript blokaatorid), ja teatavate viirusetõrjeprogrammid märgistab ta. Saidi omanikud on nõuda, et teatud kasutajatel käsitsi lubada veebist juhtudel, kui see on vajalik juurdepääsuks sisu.
  • Kui sait on populaarne ja naudib kõrge väljalangevust, see on ebatõenäoline, et teenida palju tulu veebist.
  • Kui ei ole korralikult seadistatud vanemate CPU ja mobiilseadmete veebist võib aeglustada kasutajate seadmetest.
  • Seal on suur potentsiaal kuritarvitamise pahavara arendajad ja südametunnistuseta ettevõtjate.

Kas olete kasutanud web kaevur saidil või kokku puutunud ühe kui saidi külastaja? Meile meeldiks kuulda seda kommentaari allpool.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Mis on parim Bitcoini lauaarvuti?

Post Tacocoin

Luno (varem BitX) Bitcoin Exchange ja Wallet üle vaadatud

Post Tacocoin

Parim kriipsu kaevandamise riist - Antminer D3 ülevaade

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor vaatas läbi - kas see on ohutu?

Post Tacocoin

Antminer T9 Antminer S9 vastu - Kes on parim Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

TREZORist kuni LastPASS: parim paroolijuhid 2017 ülevaatus

Post Tacocoin

HitBTC läbi vaadatud: kas see on järgmine suur börs?

Post Tacocoin

Kas Coinbase kuritarvitab oma referral programmi osalejaid?

Post Tacocoin

2017 parimad Bitcoini taskulamud - 4 rahakotti (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

Gemini Bitcoin Exchange ülevaade

Post Tacocoin

Xcoinsi ülevaade - kas see on legitiline bikiinide ostmine?

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 ülevaade - pole kindel, kas see on teie raha väärt