Parimad bitcoini kaevanduspiirkonnad (üle vaadatud 5) | Estonian.lamareschale.org

Parimad bitcoini kaevanduspiirkonnad (üle vaadatud 5)

Parimad bitcoini kaevanduspiirkonnad (üle vaadatud 5)

Kas olete huvitatud muutumas Bitcoin minerfor esimest korda või olete lihtsalt otsib uue Bitcoin kaevandamise bassein, me oleme siin, et aidata! Selles artiklis me uurida esiviisikus Bitcoin kaevandamise basseinid. Tasub märkimist, et see artikkel on umbes kaevandamine koos oma Bitcoin kaevandamise hardwareand ei pilve mäetööstuses.

Mis on Bitcoin kaevandamise bassein?

Neile, kes on uus cryptocurrency, kaevandamise basseinid on grupid kaevurite kes ühendavad oma ressursid kokku, et luua plokid kiiremini. Kaevurid siis saavad rohkem regulaarne tasustatud kui nad kaevandamise soolo, kui hüved on jagatud liikmete vahel. Kui palju ploki tasu kaevurite saada sõltub sellest, kui palju nende segamist võimsus on aidanud lahendada blokeerida.

 

Enne valides Bitcoin kaevandamise bassein

On erinevaid kaevandamise basseinid erinevate cryptocurrencies. Siin on mõned tegurid, mida kaaluda, kui olete valides kaevandamise bassein:

Suurus: suurem basseinid pakuvad rohkem regulaarseid makseid. Kuid väljamakse on väiksem, sest see jagatakse rohkem liikmeid. Väiksemad basseinid pakuvad vähem sagedased maksed kuid suuremat väljamakseid. Kumb valida, peaks tagasitoomine isegi läbi pikemas perspektiivis.

Rahuldust meetod: Peamine tasu typesto leida eri kaevandamise basseinid on järgmised:

 • Pay-per-Share (PPS): Iga kord, kui osa on esitatud, kasutaja makstakse fikseeritud summa.
 • Proportsionaalne: Kasutaja makstakse põhineb osa aktsiaid nad leiti.
 • Skoor põhineb: Proportsionaalne meetod kaalutakse selleks ajaks osa on esitatud.
 • Pay per Viimase N Aktsiad (PPLNS): Sarnaselt proportsionaalne, kuid iga osa saab premeerida mitu ringi.

Tasud: Mõned Bitcoin kaevandamise basseinid eest tasu ja mõned mitte. Tasud võivad ulatuda nii vähe kui 0% kuni 3%. Pea meeles, et mitte kõik kaevandamise basseinid on kõigeks oma tasude struktuuri.

Kindlasti kaaluda ka usaldusväärsuse kaevandamise bassein, kui palju turvalisust see pakub, ja kuidas lihtne on raha võtta. Uurides neid valdkondi, saate paremini otsustada, kas saate teha kasumit Bitcoin kaevandamise.

Top 5 Bitcoin Mining basseinid

Lörtsi Pool

Teatas aastal 2010, lörtsi Poolwas kõige esimene Bitcoin kaevandamise bassein ja kahtlemata viinud teed paljudele Bitcoin kaevandamise basseinid. Juhivad Satoshi Labs, see põhineb Tšehhi Vabariik ja järgib punktisumma põhinev süsteem pärssida bassein vahetamine.

See on keskmise suurusega bassein, mis säilitab veidi üle 7% võrgu hash määra. Seal on fikseeritud tasu 2% iga tehingu, mis on jagatud kaevurid. Seoses äravõtmise künnis saab määrata, kaalud saadeti välja, kui see on saavutatud. Lörtsi Pool pakub ka teenust kaevandada Zcash (ZECi), mida saab kaevandada tasuta. Lörtsi Pooli armatuurlaud on väga kasutajasõbralik ja pakub suurepärast detail regulaarselt uuendusi. Kuigi see ei pruugi olla suurim Bitcoin kaevandamise basseinid, see kindlasti üheks parimaks.

Plussid:

 • Esimene Bitcoin kaevandamise bassein; väga kehtestatud
 • Skoor põhinev meetod vähendab petmine
 • Suurepärane kasutajasõbralik armatuurlauale

Miinused:

 • 2% tasu võib olla liiga palju mõned inimesed

Antpool

Antpoolis Hiina Bitcoin kaevandamise bassein haldab Bitmain Technologies. See on umbes 22% võrgu hash määr, mis teeb sellest suurima Bitcoin kaevandamise bassein ajal kirjalikult. Üks eelis on see kaevandamise bassein on, et saate valida PPLNS (0% tasu) ja PPS (2,5% tasu), mis mõlemad on oma eelised.

Maksete, nad on tehtud üks kord päevas, kui summa ületab 0,001 Bitcoin. Need uued Bitcoin kaevandamise hindavad puhta liides. Armatuurlaud näitab selgelt tulu ja hash määrad. On ka erinevaid turvalisuse võimalusi, sealhulgas kahe teguri autentimise, e-posti teateid ja rahakoti lukud. Nagu üks kehtestatud mängijad Antpool on usaldusväärne valik Bitcoin kaevandamise algajatele.

Plussid:

 • Võite valida PPLNS ja PPS tasu liiki
 • Nice liides, mis on lihtne algajatele navigeerimiseks
 • Piisavalt turvalisuse võimalusi, sealhulgas kahe teguri autentimise

Miinused:

 • Väljamaksed kipuvad olema väiksemad, sest see on nii suur kaevandamise bassein

Kano CKPool

Tuntud ka kui KanoPool, Kano CKPool asutati 2014. See keskmise suurusega Bitcoin kaevandamise bassein tegutseb Pay per Viimase N Jaga mudel (PPLNS), laadimise 0,9% tasu jagatud tehingutasu kasu. See on umbes 3% võrgu hash määr, kaevandamine 02:58 plokid päevas.

Erinevalt mõnest kaevandamise basseinid, Kano CKPool ei paku ühinenud mäetööstuses. See tähendab, et saate ainult kaevandada Bitcoin selle konkreetse bassein. Seoses väljamakse, pole künnist. Nagu näiteks, saate väikese sagedased maksed oma kaevandamine.

See on suhteliselt lihtne bassein liides, mis võiks teha uuendus, kuna see ei ole kõige kasutajasõbralikumaks. See ei pea kuigi palju funktsioone, kuid see ei ole kahe teguri autentimise jaoks täiendava tagatise.

Plussid:

 • Nr väljamakse künnis tähendab regulaarset väljamakseid
 • Hea tugi ja väga külalislahke kogukond
 • Suhteliselt madal tasu võrreldes mõnede kaevandamise basseinid

Miinused:

 • Kasutajaliides ei ole kõige kasutajasõbralikum

F2Pool

Suur Hiina Bitcoin kaevandamise bassein, F2Poolopened 2013. Aastal 14% võrgu hash määr, see on praegu suuruselt teine ​​Bitcoin kaevandamise bassein saadaval. Operating PPS tasu süsteemi, F2Pool võtab 4% eest, mis on liiga optimistlik.

Peale Bitcoin, F2Pool on servereid kaevandamise Litecoin (LTC), Ethereum (ETH) ja Zcash (ZECi). Seal on iga päev automaat väljamakse ja minimaalne tagasivõtmine on 0,001 BTC. Erinevalt mõnest Hiina Bitcoin kaevandamise basseinid, see on inglise liides. Planeering on üsna lihtne, teavet esitatakse selgel ja arusaadaval viisil, mis muudab eriti hea valik algajatele.

Plussid:

 • Valik kaevandamise LTC, ETH ja ZECi
 • Äikese regulaarne väljamakseid
 • Väga madal väljamakse künnis

Miinused:

 • 4%, tariifid on kõrgemad kui enamik kaevandamise basseinid

Eligius

Eligiusis Bitcoin kaevandamise bassein, mis asub Ameerika Ühendriikides. See on väga lihtne liituda ei ole registreerimine kohustuslik. Asutatud aastal 2011, see oli üks esimesi Bitcoin kaevandamise basseinid. Basseini kontrollib vaid alla 1% võrgu hash määr, mis tähendab, et on suhteliselt see on üks väiksemaid kaevandamise basseinid.

Üks peamisi eeliseid Eligius on, et ei ole teenustasusid. Kasutajad saavad 100% ploki tasu, sealhulgas tehingutasud. Eligius tegutseb PPS tasu süsteemi minimaalse väljamakse 0,04 BTC. See kõrgem minimaalne väljamakse tähendab, et peate mõistliku summa ülessulamise õigus näha tagasipöördumist kiiresti. Peale Bitcoin, Eligius võimaldab ka ühinenud kaevandamine Namecoin (NMC).

Plussid:

 • Lihtne liituda ei ole registreerimine kohustuslik
 • See on tasuta: kaevurite ei võeta mingit tasu
 • Ühendati kaevandamine Namecoin täiendavaid mündid

Miinused:

 • Mitte kõigile-see nõuab päris palju hash õigus olla väärt

Kas kasutate mingeid kaevandamise basseinid kaevandada Bitcoins? Jäta kommentaar oma bassein allpool!

Seotud uudised


Post Tacocoin

MinerGatei ülevaade: kas see on Legit Mining operatsioon?

Post Tacocoin

BitMexi ülevaade - kas see on Legit Bitcoin Margin Trading Exchange?

Post Tacocoin

Xapo ülevaade: 3 asja, mida pead teadma

Post Tacocoin

Parim Ethereumi rahakott (2018 värskendus) - 5 ülevaadet

Post Tacocoin

Parimad Bitcoini reklaamivõrgud läbi vaadatud

Post Tacocoin

Reddit kasutajaid (ilma sooduskoodeta) ei vaadata alla 60-le Redigeeritud rahakotti

Post Tacocoin

GreenAddress.it ülevaade

Post Tacocoin

Bitcoin Ethereumi vastu: krüptokuupäeva võrdlus

Post Tacocoin

Litecoin LTC Robot ülevaade - erapooletu, 100% tõeline andmed

Post Tacocoin

Coinomi ülevaade - mobiilne rahakott mitu krüptokurssi

Post Tacocoin

HitBTC läbi vaadatud: kas see on järgmine suur börs?

Post Tacocoin

7 Bitcoini debiteerimiskaardid Võrdlus ja läbivaatamine (2018)