Mining bitcoinide ostmise vastu - kust saab 10 dollarit? | Estonian.lamareschale.org

Mining bitcoinide ostmise vastu - kust saab 10 dollarit?

Mining bitcoinide ostmise vastu - kust saab 10 dollarit?

Nagu Bitcoin hind tõuseb jätkuvalt hiljuti oleme olnud saada palju kirju inimestelt, kes küsivad, kas see on parem kaevandada Bitcoins või neid osta. Eelmisel aastal, kui Bitcoin algselt kaetud kriisi tõttu Küprosel, paljud inimesed asus "hobi" kodu mäetööstuses. Tol ajal (aprill 2013) oli siiski võimalik genereerida kena summa Bitcoins läbi kaevandamise kodus oma CPU või isegi graafikakaart. Aga sellest ajast kaevandamise on muutunud palju keerulisemaks ja täna on see peaaegu võimatu minu kodus ilma investeeringuid märkimisväärse summa raha.

Jääb küsimus - kui teil oli $ 10K investeerida Bitcoins täna oleks parem lihtsalt osta Bitcoins selle raha või kasutada seda saada kaevandamise seadmed ja minu neid.


Nii palju Bitcoins on $ 10K sulle vahetamise kaudu?

Noh, kui sa lähed osta Bitcoins et on lihtne vastus. Tänasel vahetuskursi saad kuskil 25BTC (ma kasutan CoinLlamato arvutada parima võimaliku hinnaga). Nüüd jääb küsimus saame võita seda pikemas perspektiivis kaevandamise.

Muidugi ei ole lihtne vastus sellele kuna küsimus on Bitcoin kaevandamise profitabledepends paljudest teguritest nagu elektri kulu suurenemine kaevandamise raskusi jne Aga eesmärgil seda postitust ma eeldada, et ma elan Louisiana USA (see on madalaim hind Kilowattyou võib leida USA täna).

Leida hea Bitcoin kaevur on üsna vaeva

Kuna enamik mu raha kulub minu kaevandamise rig on oluline valida targalt. Probleem palju kaevandamise ettevõtted, et nende tooted on läbimüüdud enamiku ajast ja nad loovad ettetellimused, siin on näide vormi KnCMiner. Mulle ei meeldi see meetod, sest see on lihtsalt helistades hädas (nt Butterfly laborid). Pärast otsivad mõned rohkem online Ma leidsin selle päris powerful2TH / s Bitcoin minerfrom Bitmain mis tundub olevat laos.

Kui palju Bitcoins saan kaevanduse $ 10K?

Nüüd ma pea üles minu Bitcoin kaevandamise kalkulaator ja tilk numbrid, ainus probleem on see, et seal on 2 muutujad, mis ma pean vist. Esimene on Kui palju Bitcoin kaevandamise raskusi aja jooksul suureneda. Teine on see, mida on Bitcoin vahetuskursi kord minu raha otsa. Õnneks, sest ma ainult võrreldes kaevandamise osta ja mitte ei paku üldise kasumlikkuse Mul ei ole vaja teise muutuja - tähendus, I soovite näha ainult siis, kui ma saan rohkem kui 25 Bitcoins kaudu kaevandamisel.

Ma kasutatud $ 8750 osta 7 Antminer S4-B2 kaevurit. Kassas ma saan valida võõrustada mu kaevurid hosting keskus Hiinas. See on ilmselt soovitatav, sest see võimaldab mul vältida salvestamiseks ja jahutuse kaevurid ise (need on väga kuum ja valju). Teine võimalus oleks võõrustada ja laeva kaevurite otse mulle. Nähes, kui postikulud oleks ~ $ 825 ma eelistan saata mu kaevurite otse hosting keskus (~ $ 277 Transpordi maksumus). Kuigi elektrienergia kulu Louisiana (~ $ 0,0977 / KW / tund) on madalam kui hosting talu ($ 0,12 / KW / tund) Ma ikka eelistan laeva kaevurite hosting kesklinnas.

Kulud kokku seni:

Kaevurid

# 8211; $ 8750

Laevandus

# 8211; $ 277

Hosting hind päevas

# 8211; $ 4,587

Elektri hind

# 8211; $ 0.12 / KW / tunnis = $ 2.88 / KW / päev

Nüüd, et ma kõik seatud on aeg vaadata, kuidas paljud Bitcoins ma saan välja neid lapsi. Minu igapäevaste kuludega lisada kuni $ 7,467, mis tähendab, et mul saavad esitada neid kaevureid 130 päeva, enne kui ma raha otsa. Panen kõik muutujad Bitcoin kaevandamise tasuvuse calculatorand proovida aru saada, kui palju BTC ma suutma tekitada.

Tulemuseks....well see sõltub :) kuna mõned muutujad tuleb arvata erinevate kalkulaatorid näitab erinevaid tulemusi. Kuid ükski kalkulaatorid Ma kasutasin näitas, et ma teen rohkem kui 25BTC kaudu kaevandamisel. Enamik kalkulaatorid soovituslikke ma teen ümber 23BTC (peaaegu pea pea osta Bitcoins) ja mõned soovitatud ma teen nii vähe kui 10BTC. Ma ei saa öelda, millised on täpsem, sest paljud oletused võetakse arvesse nende kalkulaatorid. Pea meeles, et seal on ka ajafaktor, kus sa saad raha 4,5 kuud pärast olete teinud oma esialgse investeeringu.

Nii et kes on võitja?

Ma arvan, et kui te vaatate kaevandamisega pikaajaline investeering kui võibolla see võib tekitada teile rohkem münte pikemas perspektiivis, kuid see on ka palju riskantne. Esiteks kaevurite võib murda, ja isegi kui sa võõrustada neid kusagil õnnetuste teha juhtub. Ka seal on kuidagi teada, kuidas kõrge või madal kavatseb Bitcoin kaevandamise raskusi varjatud nii numbreid saab muuta drastiliselt. Kui soovite kohe võitja kui ma kindlasti minna osta Bitcoins asemel kaevandamisel neid.

Pea meeles, et see postitus oli peamiselt teoreetiline ja seal on palju vaeva ja ootamatute sündmuste ma ei võtnud arvesse (laevandus viivitusi peamiselt), kuid see peaks andma teile aimu sellest, mida arvestada, enne kui hüpatakse arvesse Bitcoin kaevandamise.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Bittrexi ülevaade - üks kriitiline probleem, mida peate teadma

Post Tacocoin

MinerGatei ülevaade: kas see on Legit Mining operatsioon?

Post Tacocoin

Kas Coinbase kuritarvitab oma referral programmi osalejaid?

Post Tacocoin

Bitcoin Casino Review - 5 parimat saiti bitcoini hasartmängude jaoks

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining ülevaade - see ei ole nii tulus kui arvate

Post Tacocoin

2017 parimad Bitcoini taskulamud - 4 rahakotti (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor vaatas läbi - kas see on ohutu?

Post Tacocoin

Detsember ICO analüüs - NAGA ülevaade

Post Tacocoin

EToro Cryptofundi ülevaade: Investeerimine Bitcoini, Ethereumi jt

Post Tacocoin

HitBTC läbi vaadatud: kas see on järgmine suur börs?

Post Tacocoin

Binantsi ülevaade: kas see on Legit krüptoventili vahetamine?

Post Tacocoin

Bitconnecti ülevaade: kas see on legit?