Parim Litecoini kaevandusriistvara - Antminer L3 Scrypt Miner ülevaade | Estonian.lamareschale.org

Parim Litecoini kaevandusriistvara - Antminer L3 Scrypt Miner ülevaade

Parim Litecoini kaevandusriistvara - Antminer L3 Scrypt Miner ülevaade

Bitmain on (sisse) kuulus Bitcoin maailmas, mitte ainult toodavad kõige kiiremini kättesaadav ASIC kaevurite kuid nende AsicBoostand Antbleedscandals. Mis võimas L3 Scrypt kaevur, Bitmain on laienenud Litecoin mäetööstuses. Taas oma tooteid pakkuda kõige hash oma raha... Aga kui L3 müüdi kiiresti läbi Bitmain poe, peaksite proovima seda osta mujalt või valida selle asemel Bitmain paranenud mudel, L3 +?


harv L3, müüakse eBay. Pange tähele ühe fänn disain ja avatud aknad. Ta kaalub 2,5 kg.

Nii L3 tüüpi kasutada sama BM1485 kiibid; ainult nende arv erineb. Antminer L3 + on sisuliselt L3 kahekordne hash määr ja kahekordne voolutarbimise. Siiski, otsustades õige mudel ja osta õige müüja on ikka päris karm kõne!

Kui olete huvitatud tõsine Scrypt kaevandamise see arvustus eesmärk on anda teile piisavalt teavet, et tulla teadliku otsuse erinevate L3 (+) võimalusi.


Dual-fänn L3 + tundub tõesti sarnane SHA256 kaevandamise S9 kuid on umbes 1 kg raskem.

5 Tähtsad asjad, mida peaks teadma enne valimine L3

Antminer L3 on konkurentsivõimeline Hashrate

L3 on hashrate on muljetavaldav ~ 255 MH / s. Sellise määra ületama ~ 504 MH / s ning L3 + ja -280 MH / s A4 Dominator poolt Innosilicon.

Raw hashrate ei ütle kogu lugu siiski. Kas lähete jaoks L3 või L3 +, siis on teil suur efektiivsus võrreldes teiste kaevurite, nagu A4, KNC Titan või allesjäänud GPU kaevurid. Selle tulemusena, siis tuleb teha suuri kasumeid - vähemalt seni, kuni L3 mudelid muutuvad laialt levinud... Muidugi, kasumlikkus sõltub ka saada L3 hea hinnaga!

Vastavalt kaevandamise kalkulaator, kell Litecoin praeguse hinna ja raskusi ning eeldades algtaseme 10c kWh elektrienergia kulud, mis on L3 hakkab tootma: 3,5 LTC, väärt $ 165, nädalas!

Aastaga L3 võiks teha nii palju kui 183 LTC ehk $ 8641 - kuigi saavutada selline tulu on ebatõenäoline, sest Litecoin raskustega kindlasti tõuseb rohkem neid tooteid tabanud turul.

Antminer L3 Tarbib elektrit vähe

Töö eespool arvutuste Antminer L3'smodest 400W voolutarve ei tohi ulatuda ainult 10% oma kasumist - $ 16.80 üle nädala ja $ 876 rohkem kui aasta.

Võrreldes L3 A4 Dominator, see on selge, et L3 on peaaegu kaks korda võimsam. Arvestades A4 põletab umbes ~ 1000W saavutada 280MH / s, L3 õnnestub saada peaaegu sama hashrate alates vaid ~ 400W. Aja jooksul L3 on suurem efektiivsus (1,6 J / MH) toob kaasa üha kasumi erinevus.

Vastavalt Litecoin looja, Charlie Lee, L3 on 2.5x korda tõhusam kui A4:

L3 + tarbib umbes 800W saada ~ 500 MH / s; kahekordistada võimu kahekordse hashrate. See tähendab, et nii puhas tõhususe, seal on väga vähe valida vahel L3 ja L3 +.

Märkus: L3 ei notcome koos PSU. See on soovitatav, et te kasutate hea, elektriliselt tõhus toiteallikas (PSU) jooksvateks L3. PSU peab olema viis 6-pin pistikud ja peaks olema palju vaba tootmisvõimsust; vahel 600W kuni 750W on soovitatav. Tõhusust sõltub ka PSU jõudlust.

Antminer L3S on Light

Kaalud on vaid 2,5 kg (või 3 kg sealhulgas pakend), L3 on palju kergem kui A4 Dominator, mis kaalub kopsakaid 9,2 kg. L3 + samuti küllaltki paksu, kaaluga 6,5 ​​kg (pakend kaasa).

L3 kindlasti võidab siin, selle kergekaaluline hoiab postikulud ette ja võimaldab ka turvalisem virnastamise / riiulid mitu kaevurit.

Antminer L3S on suhteliselt vaikne

L3 ühepoolse ventilaatoridisain toodab vähemalt 60dB, arvestades Kahe ventilaatoriga L3 + emiteerib 75 dB kuni 95 dB, sõltuvalt keskkonna temperatuuril.

L3 ei sosistavas piisavalt joosta oma magamistoas, kuid see ei tohiks hoida naabrid ärkvel kas.

Antminer L3 on väga kompaktne

L3 mõõtmete on tagasihoidlik 23 cm 13,5 cm ja 16 cm. See on soodsam, võrreldes pisut suurem A4 Dominator, mis on 28 cm 26 cm 13 cm. L3 + on suurim kaugelt, mõõtes 35 cm 13 cm 19 cm.

Antminer L3sare vähe ja seetõttu sageli Kallimad

Neile, kes ei ette tellida Antminer L3from Bitmain in eel oma esialgse vabastamist, see on nüüd saadaval ainult järelturul, nagu eBay, Amazon, AliExpress või pühendatud krüpto kaevandamise turustaja saitidele.

Mitmed pakkumised, eriti online-turud, absoluutselt õõnestama teid hind, laadimissüvendisse eespool Bitmain esialgne hind on L3. Eriti kui ostavad uue, tundmatu krüpto kaevur saidi veenduge, et teil on ainult selleks tuntud tarnija! Mitmed kelmuse saidid on loodud varem, lubades - kuid mitte kunagi pakkuda - Scrypt ASIC.

Järgmise partii L3 + toidujäätmeid müüa vaid alla $ 2000, ei oleks mõtet maksta palju üle 1000 $ eest L3, arvestades nende suhtelist võimu. Kuid kui L3 võib hilineda ja tõenäoliselt võtta nädalaid saata, siis oleks mõistlik maksta nii kõrge kui 1500 $... See kehtib eriti juhul, kui olete kindel, kiire tarne ja saad garantii võrreldav Bitmain algne 180 päeva (see kehtib ka eelseisvaid L3 + ühikut).

Nagu eelnevalt tellides L3 +, see peaks olema üsna ohutu. Kuigi krüpto kaevandamise riistvara ettetellimused on teadupärast kahtlane, Bitmain on alati leidnud üles oma osa kokkuleppest siiani.

Käivita numbrid ja hinnata riske enne ostu otsuse!

Kas Antminer L3 väärt investeering?

Antminer L3is väga kindel igakülgset esineja, mõned konkreetsed suurus, kaal ja müra eeliseid L3 +. Tõhususe mõttes, see on peaaegu identne L3 +. Kuna vananemine A4 Dominator on outclassed kõige rindel oma valik ASIC Scrypt kaevur langevad kas L3 või L3 +. Hind ja kättesaadavus on tõenäoliselt parim määravate.

Seotud uudised


Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

BitMexi ülevaade - kas see on Legit Bitcoin Margin Trading Exchange?

Post Tacocoin

Kas Coinbase kuritarvitab oma referral programmi osalejaid?

Post Tacocoin

TREZORist kuni LastPASS: parim paroolijuhid 2017 ülevaatus

Post Tacocoin

Parim biktseini rahakott 2014. aastaks - Blockchain MyCeliumi vastu Coinabse vastu

Post Tacocoin

Bitconnecti ülevaade: kas see on legit?

Post Tacocoin

Bithumb ülevaade - Korea Bitcoinide ostmine

Post Tacocoin

GDAXi ülevaade - Coinbase edasine vahetus, kui hea see on?

Post Tacocoin

Virwoxi ülevaade: kas see on Legit või pettus?

Post Tacocoin

ShapeShift vastu suunatud vahetus - Instant Krüpto-valuuta vahetus

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App Review (Hacks, Cheats ja Mod apk)

Post Tacocoin

Antrouter R1 ülevaade - Antmineri traadita mineraator