Antminer S9 ülevaade - 6 asjad, mida pead enne ostmist teadma | Estonian.lamareschale.org

Antminer S9 ülevaade - 6 asjad, mida pead enne ostmist teadma

Antminer S9 ülevaade - 6 asjad, mida pead enne ostmist teadma

Seoses üha üha raskem minu Bitcoins see muutub raskemaks ja raskemaks, et tegelikult kasumit teenida kui Bitcoin kaevur. Kuid mitte liiga kaua aega tagasi kõige võimsam ja tõhusam kaevandaja kuupäeva võeti kasutusele - Antminer S9.

Antminer S9 tundub olevat ainult Bitcoin kaevur veel võimalik luua teatavat positiivset ROI tänapäeva keskkonnas. Paljud kommentaarid kiitust toodet samas kui teised on oma kahtlusi. Nii et ma otsustasin Kokkuvõttes kõik plussid ja miinused üheks lihtsaks läbivaatamine - siin see on, enne kui...

6 asja, mida pead teadma enne ostu Antminer S9

1. Antminer S9 võimsamaid kaevur turul kättesaadavaks

Antminer s9 on hash määr 12.93TH / s - + 7% (ja mitte 14 TH / s, nagu reklaamitakse mõnikord), mis tähendab, et see võib tekitada umbes 0,5 Bitcoins kord kuus. See on muidugi ainult tulude ja ei võta arvesse elektrienergia, kaevandamise bassein tasud või riistvara kulud. Jooksin numbrid vastu 3 erinevat Bitcoin kaevandamise calculatorsand nad kõik näitavad sama tulemuse. Umbes $ 330 kuus puhast tulu (tänasel vahetuskurss võrdub see umbes 0,5 BTC).

Antminer S9 on ka kõige tõhusam kaevur turule. See tähendab, et jäätmed vähemalt summa energiat kui kõik teised kaevurid seal. Kui lisate arvesse elektrienergia kulu ning te luua veidi vähem kui - umbes 0.33BTC.

2. Antminer S9 on kõige kallim kaevur turule

Hind Antmier S9 varieerub palju. On Bitmain saidi saab osta seda 2400 $. Amazon leiad seda nii vähe kui $ 2700 ja aasta eBayyou saad selle nii vähe kui $ 2000 (nii et ilmselt parim koht otsida).

See on kõige kallim kaevur turul täna, sest suurepäraseid kaevandamise võimeid. Et murda isegi oma investeeringuid peate kaevanduse umbes 10 kuul, võttes arvesse keskmist elektrienergia kulu $ 0,1 / KW. 10 kuud on pikk aeg Bitcoin universumi ja palju on võimalik muuta - kaevandamine raskusi võib tõusta, vahetuskursi kõikuda ja kõik need oleks raske ennustada, kui kaua on see tegelikult võtta, et murda isegi see investeering.

3. Sa pead veel PSU joosta Antminer S9

Antminer S9 ei saa lihtsalt olla ühendatud seina, siis vajab PSU (toiteallikas). Nii et kui ostate Antminer pidage meeles, et sa pead kulutama ja täiendavaid $ 150 PSU. Bitmain (Antminer tootja) soovitab kasutada APW3-12-1600-B2, mis võib leida oma veebilehel, Amazon või eBayat eri hinna võrra samuti.

Siin on, kuidas seada kaevurite üles toiteallikas (pange tähele, kuidas valju kaevurite saab kord teie saate seda):

Kui te oma PSU vana Bitcoin kaevur sa võiksid kasutada, et samuti. Näiteks EVGA Supernova 1300 Watt GPU PSU peaks töötama ka selle kaevur. Siiski, kui te ei ole juba ühilduva PSU see ilmselt parim lihtsalt osta APW3-12-1600-B2 ja lisada see oma esialgse investeeringu maksumusest. See ilmselt ei maksa palju rohkem kui ükski teine ​​vana PSU leiad.

4. Sa võiksite kaaluda saada hunnik S7s asemel üks Antminer S9

Nähes, kui enamik inimesi ilmselt kiirustada osta uus Antminer S9 võiksite kaaluda saada vanem mudel (Antminer S7) soodushinnaga langenud nõudluse tõttu. Antminer S7 on umbes 33% segamist võimu S9 (see jookseb 4,73 TH / s), kuid kui ostate 3 kasutatud need siis ilmselt odavamad. Siin on, mida üks kogenud kaevur oli öelda Antminer S9:

Minu üldine hinnang on 3,5 kuna need ei vääri 4. Need on suured kaevurite, mis võib asendada umbes 3 s7s. Kuid kaevur saab liiga kuum üle s7s. Ma lihtsalt saan oma 5 s7s minu garaaž Florida 55% (mis ma pean sest iga suurem ja nad teevad valju whinny müra), samas kui neid hoitakse 100% ja ikka liiga kuum. Ma lihtsalt hoida neid 100% ilma whinny müra probleemi ja on vaikne kui S7. Kui te soovite kasutada s9s siis nad peavad olema palju parem kontrollitud keskkonnas (mis mul tulla), kui soovite, et hoida neid kestab kauem.

Kui sa seda teed, kuigi see on oluline, kui soovid arvutada tasuvust kui Antminer S7 on vähem võimu tõhus kui S9. Siin on täielik võrdlus Bitcoin kaevandamise riistvara olemas.

5. Mitte kõik Antminer s9s on loodud võrdsed

Bitmain pakub oma Bitcoin kaevurite partiidena. Iga partii on erinev kui teised ja on ka erinevaid hash määra. Seega on äärmiselt võimalik, et leiad ennast ostes Antminer S9, mis on hash määr ainult 11,85 TH / s ja ei 12.93 TH / s. Sellepärast on oluline teada, kirjeldused täpne kaevur otsite arvesse enne ostu seda.

Näiteks praeguse partii Antminer s9s saadaval Bitmain on ainult 11.85TH / s, võimsam mudelid on läbi müüdud. Kuid eBayyou saab veel leida inimesi müüvad vanemad võimsam mudel. Pea meeles, et 11.85TH / s mudelid on ka hind madalam kui nende suurem vend, nii et see ei ole nagu te saate petta või midagi osta, et mudeli järgi.

Bottom line - veenduge, et teada täpsetele tehnilistele kaevur sa osta. See, kuidas sa tead, et arvutada täpse ROI ja kui sa tasa.

6. Sa saad 90 päeva garantii oma kaevur (kui ostetud Bitmain)

Bitmain pakkuda oma klientidele 90 päeva garantii, aga et garantii kaasas piirangud. Näiteks garantii ei kehti, kui te overclock kaevur (töötab ta suurema kiirusega kui see oli mõeldud töötama). Samuti, kui Te kasutate ebasobivat toiteallikas või tekitada keskkonnakahju oma kaevur sa ei ole kõlblikud garantii (nt Pikselöök, korrosiooni tõttu niiskes keskkonnas). Mõned eBay müüjad ka sulle pakkuda garantii nii et veenduge, et lugeda üksikasjad iga loetletakse ettevaatlik.

Bottom line - on Antminer S9 seda väärt?

Kui olete huvitatud sattumist Bitcoin kaevandamise siis Antminer S9 on ilmselt ainus loogiline lahendus. Kuid vastus küsimusele "on Antminer S9 seda väärt?" on täiesti isiklik. See sõltub paljudest teguritest nagu:

  • Kui palju raha teil on olemas kulutada Bitcoin kaevandamise
  • Kui sa elad (st elektrienergia kulud, jahutus kulud)
  • Kui palju sa usud Bitcoin väärtus tõuseb tulevikus

Ka seal on alati küsimus üha raskem ja kui palju aega läheb kuni Antminer S9 iganenud (tavaliselt see juhtub lähemal 8-12 kuud). Kui teil on rohkem küsimusi Antminer saate alati värbama abi teiste Bitcoiners ametlikul lõime Bitcointalk. Õnnelik kaevandamise!

Vajuta siia, et leida parimad pakkumised Antminer S9

Seotud uudised


Post Tacocoin

CryptoSteeli ülevaade (põles see maha, jooksis selle peale ja purustas maapinnale)

Post Tacocoin

Binantsi ülevaade: kas see on Legit krüptoventili vahetamine?

Post Tacocoin

Indacoin ülevaade - kas see on Legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

2016. aasta parim VPN-teenuste parimad juhendid

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining ülevaade - see ei ole nii tulus kui arvate

Post Tacocoin

Parimad bitcoini kaevanduspiirkonnad (üle vaadatud 5)

Post Tacocoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - Kust peaksite Bitcoinide ostma?

Post Tacocoin

Parim Litecoini kaevandusriistvara - Antminer L3 Scrypt Miner ülevaade

Post Tacocoin

7 Bitcoini debiteerimiskaardid Võrdlus ja läbivaatamine (2018)

Post Tacocoin

Xapo ülevaade: 3 asja, mida pead teadma

Post Tacocoin

Mining bitcoinide ostmise vastu - kust saab 10 dollarit?

Post Tacocoin

Web Mining - teenige oma veebisaidi kasutaja veebibrauserite kaudu