Antrouter R1 ülevaade - Antmineri traadita mineraator | Estonian.lamareschale.org

Antrouter R1 ülevaade - Antmineri traadita mineraator

Antrouter R1 ülevaade - Antmineri traadita mineraator

Üks huvitav seadmete toodetud Bitmain (juhtiv Bitcoin kaevandamise hardwaresupplier täna) on Antrouter R1. Toode on 2 peamist funktsiooni:

  1. See on lihtsalt oma igapäevast Internet ruuteri - keerates traadiga Interneti-ühendus arvesse traadita.
  2. See on Bitcoin kaevur, mis võimaldab teil konkureerida võimalus kaevandamise Bitcoins.

Seade võib kasutada ka kiire USB laadija - USB kaabel, ühendage oma mobiilseadmest R1 küsida seda. Android telefonid, iPhone'id ja tabletid on toetatud.

Aga enne kui kahvli üle $ 39 kuni Bitmain (laevandus ei kuulu komplekti) ja alustada kaevandamist Bitcoins, see on oluline mõista, kuidas sale võimalused on tegelikult minu Bitcoins koos Antrouter. Alustame läbi tehnilise näitajad:

Esipaneelil Connect ethernet kaabel ja sisse logida süsteemi.
Bitcoin Mining režiim AntPool Solo režiim (Sunnitud)

Nagu näete Antrouter on hash määr 5.5GH / s. Just võrdluseks, kõige tõhusam kaevur täna, et tõenäoliselt murda isegi 12 kuu Antminer S9, on hash määr 14 TH / s. Mis on rohkem kui 2500 korda rohkem kui Antrouter R1.

Veelgi enam, kui sa kaevandamine koos Antrouter sa teed, mida nimetatakse "Solo Mining" - see tähendab, et sa ei liitumist bassein kaevur ja saada premeerida oma osa selles töös. Kui see oli, kui sa muudaks umbes 10 senti iga kuu, sest sa oled ei aita, et palju (arvutatud meie Bitcoin kaevandamise arvutatud).

Selle asemel, püüad kaevanduse oma, üritab lahendada ultra keeruline matemaatika probleem väga nõrk arvuti. Seal on slim võimalus, et teil õnnestub seda teha ja saada premeerida 12,5 Bitcoins, aga see on isegi väiksem kui võimalus võita loteriil.

Võttes ütles kõik, et ma usun endiselt mõiste on ahvatlev. Ma mõtlen, see ei maksa palju osta see seade, see ikka on oma esmase funktsiooni ruuteri ja lihtsalt ette kujutada, milline lugu on teil, kui te tegelikult ei suutnud minu Bitcoins sellega silmapaistev õnne.

Seadistamine Antrouter R1 võtab natuke konfiguratsiooni esimest korda ümber. Kuid see juhend on üsna thouroughand sulle läbi lihtsalt. Antrouter R1 ei ole uus toode, see oli esimene turule lõpus 2015 (vt esialgse Bitcointalk niidi siit). Sirvides kommentaare leidsin, et kaks peamist kaebusi kasutajad olid järgmised:

  • Postikulud seda toodet palju kallim kui kindlaksmääratud hinnaga. Kui ühendust, Bitmain öelnud, et nad on uus tarnemeetodit (4px), mis vähendab kulusid laevandus rohkem kui 70%, et teatud riikides võrreldes regulaarselt kulleriteenuste. Antrouter R1 on ka müüdud Newegg.com hinna eest $ 49 ja laevandus see USAst. See hind on ainult $ 10 eespool hinna veebilehel, mis ei hõlma rahvusvaheliste merevedude kulusid.
  • Mõned kasutajad, kes on ostnud toodet Amazon nõude saanud vigase toote. Kuid kõige arvustusi on positiivne.

Kohtuotsus - on Antrouter R1 väärt oma raha?

Kui otsite, et saada oma raha väärt eemale see seade. See lihtsalt kallim kui lihtne võrgu ruuter ja tõenäoliselt on see kunagi tuua kasumit. Siiski, kui teil veab ja soovivad osta odavaid elu loterii pileti Bitcoin kaevandamise loosimine see tundub hea asi. Isiklikult ma arvan, et idee on päris lahe, isegi kui see ei jõua kaevandamise kõik mündid...

Seotud uudised


Post Tacocoin

Ledger Nano S ülevaade - kas see Bitcoini rahakott on parem kui TREZOR?

Post Tacocoin

Luno (varem BitX) Bitcoin Exchange ja Wallet üle vaadatud

Post Tacocoin

KeepKey vastu TREZORi - Bitcoini riistvara rahakoti ülevaade

Post Tacocoin

MinerGatei ülevaade: kas see on Legit Mining operatsioon?

Post Tacocoin

Mining bitcoinide ostmise vastu - kust saab 10 dollarit?

Post Tacocoin

Parim biktseini rahakott 2014. aastaks - Blockchain MyCeliumi vastu Coinabse vastu

Post Tacocoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - Kust peaksite Bitcoinide ostma?

Post Tacocoin

Bithumb ülevaade - Korea Bitcoinide ostmine

Post Tacocoin

Bitcoin Miner ülevaade: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - kas see on seda väärt?

Post Tacocoin

Antminer T9 Antminer S9 vastu - Kes on parim Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

Coinmama Coinbase vastu - osta My Krediitkaardiga Bitcoini väärtuses 150 dollarit

Post Tacocoin

Ülevaade: Paxful kohalike bitcoiinide vastu