TREZORist kuni LastPASS: parim paroolijuhid 2017 ülevaatus | Estonian.lamareschale.org

TREZORist kuni LastPASS: parim paroolijuhid 2017 ülevaatus

TREZORist kuni LastPASS: parim paroolijuhid 2017 ülevaatus

Umbes nädal tagasi ma avastasin, et mõned häkker õnnestus saada kätte 99Bitcoins e-posti aadressid ja hakkas spämmi meie meililistis. Kui olete e-posti nimekirja, siis te ilmselt juba saanud minu ametlikku vabandust selle eest. Kui sa ei ole, siis see ei tohiks asja sa niikuinii. Sellest ajast olen võtnud meetmeid, et tagada e-posti andmed ja nüüd asjad on tagasi normaalseks rohkem või vähem.

Kuid kogu see fiasko sai mulle mõelda veidi rohkem julgeolekut, ja see, mida ma tahan pühendada tänase postituse. Nii et täna ma lähen näitan sulle:

  • Lihtsalt, kui nõrk oma paroolid on,
  • Kuidas ma kaotasin 1500 $, sest ma kasutasin sama parooli ikka ja jälle (tuttav?)
  • Lõpuks vaadake parim parooli juhid ümber (sealhulgas Bitcoin seotud parooli manager).

Kuidas nõrk parool mulle maksma 1500 $

Kuskil umbes 2010 Ma jooksin igasuguseid turunduskampaaniad Google Adwords, Yahoo! ja Bing. Mul oli minu krediitkaardilt iga nende kontode ja mitte liiga hõivatud turvalisuse Ma kasutasin sama salasõna kõikide oma kontosid.

Ajal ma arvasin, et minu parooli oli turvaline, see oli "x9Jevslt" - tundub üsna raske ära arvata õige?

Kuid ühel päeval sain talle öelda, et minu konto laaditud vahenditest. Kuna ma ei ole veel ühtegi aktiivset kampaaniat ajal töötanud ma otsustasin kontrollida, mis oli sellele e kõike. Kui ma sisse oma kontole sain teada, et 1500 $ kulus minu krediitkaardi Google'i reklaame, et edendada mõned kelmuse veebilehel, mis väidab, et müüa arvuteid.

Samal ajal, minu Paypal konto (et muidugi oli sama parool) kurnati teise paarsada taala. Õnneks olin tagasi minu kaotust poolt krediidi firma ja Paypal kuid ma olen ka õppinud väga oluline õppetund.

Alates Olen võttes parooli juhtimise päris tõsiselt, kasutades järgmisi meetodeid:

  • Kasutage teist parooli igas kohas
  • Kasutage pikki paroole sümbolid ja mittestandardsete tähemärki
  • Muuda minu kõige olulisem paroole kord kuus

Kuigi see võib tunduda raske elada sellise elustiili niiöelda tänapäeva parooli juhid hõlpsalt hoolitseda kõigi 3 taktika teile. Aga enne sattumist, et vaatame, kuidas lihtne on murda parooli.

Kas teie parooli piisavalt hea? Ütleme, et test...

Paljud inimesed seal arvavad, et nende parool on super tugev, nii ei I. Siin on väga lihtne toolthat näitab teile, kuidas tugev (või nõrk) parooli tegelikult on. Kui te proovige sisestada oma vana parool (x9Jevslt) näed, et see võtab arvuti umbes 2 tundi crack seda. Pane tahes parooli vähem märke (minu oli 8) ja see võtab arvuti umbes 7 minutit crack see.

Nii see tähendab parooli hakka mõranenud? Mitte tingimata…

Seal on vana nali kahest mehest, kes kõnnivad läbi metsa, kui suur karu astus välja kliiringu mitte rohkem kui 50 jalga nende ees. Esimene mees langes tema seljakott ja välja kaevatud paari jooksvate kingad, siis hakkas raevukalt üritavad pits neid nagu karu aeglaselt lähenes neile. Teine mees vaatas esimese, segaduses ja ütles: "Mis sa teed? Running kingad ei aita, siis ei saa jooksma, et karu." "Ma ei pea," ütles esimene mees, "ma lihtsalt vaja jooksma teile."

Ma tean, nali imeb... Kuid see teeb hea punkt. Kui tegemist parooli turvalisuse enamiku ajast oma ei pea olema kõige turvalisem parooli, sa lihtsalt pead olema turvalisem kui mees kõrval.

Kasutades parooli manager veenduge pole korrates paroole, nii et isegi kui üks häkkimisel kõik teised on ohutu. Samuti võimaldab teil luua palju keerulisem paroole kui need, mida praegu.

Lisaks parooli juhid on "Automaatne täitmine" funktsioon, nii et saate sisse logida enamik veebisaite vaid hiireklõpsuga. See välistab igasuguse pahatahtliku klahvilogijad et luurama teie klahvivajutusi teada parooli.

Nüüd, kui ma olen loodetavasti veendunud teile eeliseid parooli manager, lubage mul tutvustada teile mõned rohkem soovitatav need ümber.

Roboform- Minu isiklik parool manager

Ma otsustasin hakata läbi vaadates Roboform sest see on minu isiklik parool manager, mida ma olen kasutanud alates 2010. Kuna enamik parooli juhid see võimaldab teil luua erinevaid paroole iga veebisaidi logite, salvestada paroole oma andmebaaside ja automaatne täitmine vormid online.

Every ma tahan sisse logida veebilehel võin kasutada Roboformchrome laiendus auto-asustada kasutajanime / parooli seaded ja kiiresti sisse mind. Robform on pilvepõhine lahendus, nii et saate hõlpsasti oma paroole mitmest seadmest.

Kuidas teie paroole hoitakse turvaline on RoboForm on kasutada ühe "master parool". Pääsalasanaa ei tohiks kirja pandud kõikjal ja tuleks meelde peast. See on mõnevõrra tavaks kõikide parooli juhid nagu te varsti näha, ja see on ka nende peamiseks puuduseks. Kuna kui keegi hacks oma master parool kõik oma paroolid on põhimõtteliselt avatud.

Peamised varjuküljed kasutades Roboform on, et see ei hüüa nõrku paroole ja ka ei kasuta 2 teguri autentimise (2FA) Mobile. 2FA on täiendav turvameede, mis võimaldab teil kaitsta oma paroole, isegi kui keegi sai kätte oma kapten parooli. Sel juhul, kui olete sisse logida oma kontot siis on vaja ka kontrollida juurdepääsu koodi, mis saadetakse Teie mobiiltelefonile.

Kokkuvõttes ma olen kasutanud seda 6 aastat ja ma olen väga rahul (kuni ma kirjutasin selle arvustus).

Hind: $ 19.95 / year

Lisateave Roboform siin

LastPass- Kõige populaarsem parooli manager ümber

LastPass on ilmselt kõige populaarsem parooli manager seal. See on väga tugev tasuta versiooni, mis võimaldab teil salvestada kõik, mida paroolide, automaatse täitmise vormid ja ka sync parooli erinevates seadmetes sama tüüpi (st laua- ja tahvelarvutid jne).

LastPass on mõned väga kasulikke omadusi nagu parooli jagamine. See tähendab, et kui sa tahad, et keegi sisse logida konto omate saab lihtsalt saata e-posti, mis võimaldab neil sisse, kuid mitte vaadata oma tegeliku selle konto parool. Ma arvan, et see võib tulla mugav, kui te töötate palju vabakutseliste, kes vajavad juurdepääsu oma servereid.

LastPass annab teile kaitse 2FA kontole sisse Google Authenticator, nii et isegi kui teie ülemparooliga satub ohtu, häkker ikkagi ei pääse oma kontole. Võite installida 2FA taotluse ükskõik mälupulk ja võimaldada autentimine ainult siis, kui mälupulk on ühendatud arvuti (sarnane kuidas TREZOR töötab).

$ 1 / kuu see on tõenäoliselt parim hinna ja kvaliteedi suhe parooli manager leiad.

Hind: $ 12 / aasta

Lisateave LastPass siin

TREZOR- Kasutades oma Bitcoin Laegas parooli manager

SatoshiLabs teatas TREZOR Password Manager, uus kerge rakendus, mille eesmärk paroolide salvestamiseks ja haldamiseks. Chrome'i extensionis avalikkusele kättesaadavad beetatestimisega kõik TREZOR riistvara rahakoti omanikele.

TREZOR Password Manager eesmärk on tuua arenenud kodeerimise kätte arvuti kasutajatele olenemata nende oskuste taset. Ühe klõpsuga kasutaja krüpteerib iga parool kanne tema isiklik TREZOR seade. Parooli Manager automaatselt laaditakse krüpteeritud andmete kasutaja era pilv ladustamise, muutes need alati olemas, kui vaja.

Kõige värskendav asi kasutades TREZOR'spassword juht on see, et ta välistab kasutamise ülemparooliga mida saab häkkinud. Sarnaselt kasutamise LastPass teeb koos flash drive on TREZOR seade ise võib olla füüsiline 2FA, vabastades oma paroole ainult siis, kui seade on füüsiliselt ühendatud arvutiga.

Samuti kuna TREZOR kasutab turvalisuse PIN-koodi sisestamist, mis on kaitstud mis tahes liiki pahavara see on põhimõtteliselt un-hackable. Kui soovite rohkem teada, kuidas TREZOR väldib ohtu klahvilogijad heita pilk see video näitab seade.

Teie paroolid salvestatakse teie Dropbox konto ja krüpteeritud ainulaadne krüpteerimise võti saadud TREZOR. Nii et isegi kui keegi hacks oma Dropbox konto oleks peaaegu võimatu lugeda salvestatud parool.

Praegu TREZOR parooli manager on ilmselt kõige turvalisem parooli manager ümber, vaid ka kõige ebamugav igapäevaseks kasutamiseks, kuna see nõuab teil füüsiliselt ühendada oma TREZOR ja kinnitada teatud toiminguid ta. Samuti on hetkel puudulik mõned põhijooned tingitud asjaolust, et see on avalik beeta, kuid see on kindlasti rakendust, mida te tahaks, et hoida oma silma peal.

Hind: $ 99 (üks kord makse jaoks TREZOR rahakoti)

Lisateave TREZOR siin

Dashlane- Paroolihaldur Mind ilmselt minna üle

Enne kirjalikult käesoleva läbivaatamise olin päris rahul oma parooli manager, kuni ma lugesin Dashlane. Kuigi see ei ole nii populaarne kui LastPass (veel), see tundub olevat üha veojõukontroll kiire. Asju, mis eristavad Dashlane ülejäänud parooli juhid on:

  • See võib toimida digitaalse rahakoti, mis säästab kõik oma erinevate makseviiside. Seejärel saate maksta ühe klõpsuga.
  • See on parool Box funktsioon, mis on tohutu minu arvates. Näed ma pigem muudan tähtsamaid paroole iga kuu või nii, kuid praegu ma seda teha käsitsi. Tech eksperdid Dashlane on analüüsitud sadu populaarsed saidid, et töötada välja skripte automatiseerida parooli muutmise protsessi. See võimaldab Dashlane täita käed-off parooli värskendus tahes toetatud saidi ja Version 4 nimekiri toetatud saidid hüppab 200-500.
  • See on "hädaabi" funktsiooni. Nii et kui midagi kahetsusväärne juhtub, siis on võimalik määratleda, kes saavad juurdepääsu mida paroole.

Kõik teised funktsioonid Olen nimetatud teiste parooli juhid on ka siin, ja seal on ka tasuta versioon, mis on päris tugev.

Hind: $ 39.99 / year

Lisateave Dashlane

PS

Ma ilmselt vahetamise üle Dashlane kiiresti peamiselt tingitud "parool Box" funktsioon...

Keepass- Avatud lähtekoodiga lahendus parooli haldamine

Nagu alati on tasuta avatud lähtekoodiga lahendus. KeePass on päris populaarne lahendus, mis võimaldab teil salvestada oma parooli krüpteeritud fail oma arvutist. See on kõik põhilised parooli manager funktsioone, mis hõlmavad automaatse täitmise ja parool põlvkonna.

Peamine negatiivne külg, et KeePass on, et see on päris unintuitive, aga kui sa oled valmis minema ekstra miil, et säästa paar taala, et on täiesti korras. Siin on video eelvaade toote (mõned tüütu muusika nii lülitage kõlarid):

Hind: Tasuta !!

Lisateave KeePass

Miski pole kunagi 100% turvaline

Kokkuvõttes selle postituse lubage mul öelda järgmist: ma ei ole turvalisuse ekspert. Ma olen lihtsalt mees, kes on palju tundlikke andmeid salvestatud võrgus, mis proovib tagada nii palju kui võimalik. Miski ei ole 100% turvaline ja kui keegi on tahtlikult suunatud oma paroole, nad ilmselt leida viis neid saada.

Just illustreerimiseks point saate lugeda lugu Shapeshift on hack, mis on üks kõige huvitavaid artikleid ma olen kunagi lugenud vargus digitaalse valuutavahetus. Sel juhul keegi tahtlikult suunatud konkreetses kohas ja inimene.

Kuid enamikul juhtudel keegi sihib teid otse. Häkkerid on lihtsalt üritab püüda "kerge kasu", paroolid, mis on lihtsam saada. Nii tehes selle palju raskem neid kasutades parooli manager tõenäoliselt väärt investeering.

Kui te kasutate parooli manager Ma armastan kuulda oma kogemusi nendega kommentaar allpool. Turvaliselt!

Seotud uudised


Post Tacocoin

Bittrexi ülevaade - üks kriitiline probleem, mida peate teadma

Post Tacocoin

Minu uus parim Bitcoin ja altcoin Wallet - Exodus Wallet ülevaade

Post Tacocoin

Bitcoin Casino Review - 5 parimat saiti bitcoini hasartmängude jaoks

Post Tacocoin

Detsember ICO analüüs - NAGA ülevaade

Post Tacocoin

Krakeni ülevaade - kas see Bitcoin Exchange usaldusväärne?

Post Tacocoin

Siin on võitjad 2018. aasta parimaks Bitcoini riistvarakuuluks

Post Tacocoin

GreenAddress.it ülevaade

Post Tacocoin

HitBTC läbi vaadatud: kas see on järgmine suur börs?

Post Tacocoin

Xapo ülevaade: 3 asja, mida pead teadma

Post Tacocoin

Electrum Wallet läbi vaadatud: isiklikud ja Reddit arvustused

Post Tacocoin

Coinomi ülevaade - mobiilne rahakott mitu krüptokurssi

Post Tacocoin

Andke Bitcoini kingitus jõuludele - Bitcoini kingitus ideid