7 Bitcoini debiteerimiskaardid Võrdlus ja läbivaatamine (2018) | Estonian.lamareschale.org

7 Bitcoini debiteerimiskaardid Võrdlus ja läbivaatamine (2018)

7 Bitcoini debiteerimiskaardid Võrdlus ja läbivaatamine (2018)

Tähtis Update On 5. Jaanuar 2018 Visa peatatud tegevust WaveCrest- osutav äriühing kõige krüpto krediitkaardid seal. See tähendab, et Xape, WIREX, TENX, Bitwala ja CryptoPay ei tööta praegu. Muidugi ettevõtted otsivad leida lahendusi ja kui nad on leidnud me ei uuenda seda postitust (Mind isiklikult otsivad alternatiivseid samuti). Kui tead midagi head alternatiivid julgelt jätta neid kommentaar allpool.

Plusse on üsna ilmne - saate nüüd osta peaaegu midagi Bitcoin. Iga koht, mis aktsepteerib krediit- või deebetkaarte oleks nõus oma Bitcoin deebetkaardi samuti. Kaupmees saab maksta tema enda vääringus poolt maksekorralduse firma ja tasu võetakse maha teie Bitcoin tasakaalu. See võimaldab teil elada puhtalt Bitcoin.

Näiteks, kui ma reisida välismaal ma alati võtan Bitcoin deebetkaardi Varukaardi juhul minu raha varastatakse. See on nagu Reisitšekk digitaalajastu.

Miinused kasutades Bitcoin deebetkaardi

Suur con kohta Bitcoin deebetkaardi on tsentraliseerimise. Selleks, et kasutada kaardi pead hoiule raha kontole juures deebetkaardi - see tähendab, et sa oled andes kontrolli oma münte 3. Osapoole. Seda riski vähendatakse mitte hoiule liiga palju Bitcoins oma tasakaalu - põhimõtteliselt hoiule ainult summa, mida saab endale lubada kaotada korral hack. Samuti, kuna kasutate teenust nende ettevõtete tegemist, mille hind - kui näed allpool ei saa ignoreerida tasud, et Bitcoin deebetkaardi ettevõtete eest.

Praegu on 7 Bitcoin deebetkaardi firmad olemas, siin on lühike kokkuvõte iga ja nende plusse ja miinuseid.

Bitpay Bitcoin deebetkaardi läbivaatamise

Plussid: tuntud firma, maksmine ülemaailmse

Miinuseid: Piiratud USA elanikud ainult ei ole kiip ja PIN-koodi, nõuab kontroll

Bitpayis tuntud ettevõte Bitcoin ökosüsteemi, mis annab makse lahendusi ettevõtetele ja üksikisikutele. See võimaldab teil saada ettemakstud Visa cardthat laaditakse läbi oma Bitpay konto. BitPay Ettemakstud Visa®Card residentidel on võimalik kõik 50 USA osariikides. Sul peab olema kodune aadress (ei PO lahtrid), valitsuse väljastatud ID ja sotsiaalkindlustuse number kohaldada.

Kaart maksab kindla summa $ 9,95 ja võtab aega umbes 7 päeva saabuma mail. Reisides väljaspool Ameerika Ühendriikide maksate tasu 3% kulude katmiseks valuuta konverteerimise. Seal on $ 2,00 eest ATM või raha tagasi väljavõtmine sees US ja $ 3,00 eest mis tahes ATM või raha tagasi väljavõtmine väljaspool riiki. Näete täieliku tasu nimekirja siin. Puuduvad tehingutasud jaoks Bitpay kaardi.

Cryptopay Bitcoin deebetkaardi läbivaatamise

Plussid: On kogu maailmas, tarvikud nii füüsilise ja virtuaalse kaardid

Miinuseid: Kas hooldus ja koormuse tasud

Cryptopaysupplies Bitcoin deebet cardthat on saadaval kogu maailmas (erinevalt Bitpay). Võite tellida füüsilise kaardi kiip ja PIN-koodi või virtuaalne deebetkaart kui sa oled lihtsalt arvesse online shopping. Teine suur boonus Cryptopay on, et sa ei pea esitama täieliku id kinnitamiseks, kui te ei pea kõrge limiidid.

Füüsilise kaardi maksab $ 15 ja tarnitakse tasuta kogu maailmas. ATM tühistamise maksab $ 2.5 ja rahvusvaheline valuuta muutus lisab veel 3% iga tehingu. Asju, mida ma ei meeldi see kaart on, et see on igakuine hooldustasu $ 1 ja 1% komisjonitasu laadimise eest. Kui te ei kontrollinud saab laadida kuni 2500 € oma kaardi, kuid mitte rohkem.

Xapo Bitcoin deebetkaardi läbivaatamise

Plussid: Laevad enamikus riikides, asutatud firma maine

Miinuseid: Üleliigne tasud (IMO), no chip & pin

Xapo oli üks esimesi ettevõtteid esitama Bitcoin deebetkaardiga. Just nagu Bitpay see pakuvad "lihtne" krediitkaardi, mis ei ole kiip ja PIN mehhanism (edit: mõned kasutajad on saanud kiibi ja pin-kaardi, mina isiklikult ei). Maksumus kaart on $ 20 ja see on iga-aastane tasu $ 12 / aasta pärast esimesel aastal.

Xapo laevade nende kaart palju maailma riikides kuigi mitte kõik neist (täielik nimekiri leiate siit). Ka nende kaart on tegelikult "Muuda PIN" tasu, mis tundub päris veider IMO. Sul on võimalik kasutada kaardi ilma põhjaliku kontrollimise kuid siis ainult 2500 $.

WIREX Bitcoin deebetkaardi läbivaatamise

Plussid: Chip & Pin-kaardi, virtuaalsed kaardid saadaval, asutatud ettevõte

Miinuseid: Üleliigne tasud (IMO), suhteliselt kallis kaart

Perviously tuntud E-mündi, ettevõtte kaubamärgi alla, et Wirexin 2016. Ettevõte tarnib Chip & Pin viisa deebetkaardi et saab laadida läbi oma WIREX app (laua- või mobiiltelefoni). Tasud on üsna sarnane teiste kaardid - maksab 3% rahvusvaheliste tehingute $ 2.5 ATM tühistamise ja $ 17 saada oma füüsilise saadetakse teile. Ettevõte tarnib virtuaalne kaart, kui sa ei pea tegelik plastist. Nagu Xapo, WIREX laeb ka teenustasud, vaid nad peaksid need kuus ja mitte igal aastal ($ 1 / kuus).

Shift Bitcoin deebetkaardi läbivaatamise

Plussid: lihtne ühendab oma Coinbase konto suhteliselt madal tasu

Miinuseid: Saadaval ainult 45 riiki ümber USA, Coinbase on piiratud teatud riikides samuti

Shiftposition end "esimene USA Bitcoin deebetkaardi". Ettevõte tarnib deebetkaardi, mis on ühendatud teie Coinbase konto. Siiski, kuigi see peaks olema USA deebetkaardi see on saadaval ainult 45 osariigis 50st praegu.

Kaart maksab mõistliku $ 10 toota ja ei ole pidev teenustasusid. On muidugi standard 3% rahvusvaheliste tehingutasu ja $ 2,5 korter ATM väljavõtmise tasu.

Mis kaart peaks valite?

Enamik neist kaartidest on enam-vähem sama. Nad ilmselt kõik kasutavad sama kaardi tarnija juhtida oma äri hästi ja vahe on ainult oma branding. Isiklikult ma soovitan veenduda kaardi valida on teie riigis saadaval ja seejärel kasutage ühte madalaima tasud. Ma kindlasti püüda vältida kaarte käimasoleva tasud (st WIREX, Xapo). Näiteks, kui sa elad USAs, kasutades Shift on mõistlik valik.

Lisaks kaardid vaadatakse seda postitust on ka ANXPROand CoinsBankthat pakkumise Bitcoin deebetkaardi - võite võtta pilk neid samuti, nad on loetletud tabelis ülaosas seda lehekülge.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Binantsi ülevaade: kas see on Legit krüptoventili vahetamine?

Post Tacocoin

Mis on Zen-protokoll? Novembri ICO analüüs

Post Tacocoin

Bitseedi ülevaade - Plug & Play täis bitcoini sõlme

Post Tacocoin

ShapeShift vastu suunatud vahetus - Instant Krüpto-valuuta vahetus

Post Tacocoin

Bitcoin Casino Review - 5 parimat saiti bitcoini hasartmängude jaoks

Post Tacocoin

Coinbase ülevaade: 6 vaidlustatavat probleemi, mida peate teadma

Post Tacocoin

Bittrexi ülevaade - üks kriitiline probleem, mida peate teadma

Post Tacocoin

BTCJam läbi vaadatud - minu isiklik kogemus ja Reddit kasutajate arvustused

Post Tacocoin

CryptoSteeli ülevaade (põles see maha, jooksis selle peale ja purustas maapinnale)

Post Tacocoin

Antminer S9 ülevaade - 6 asjad, mida pead enne ostmist teadma

Post Tacocoin

Xapo ülevaade: 3 asja, mida pead teadma

Post Tacocoin

2017. aasta parimad Bitcoin taskud teie arvutisse vaadatud Android-seadmes