Bitcoin Faucet WordPress Plugin poolt 99Bitcoins | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Faucet WordPress Plugin poolt 99Bitcoins

Bitcoin Faucet WordPress Plugin poolt 99Bitcoins

See on "lõpuks siin! Esimesed Bitcoin kraan WordPress plugin. Nüüd saad alustada oma Bitcoin kraan vähem kui 5 minutit.

See lehekülg põhiliselt ametlikud dokumendid plugin ja selgitab kõike, mida vaja teada algusest lõpuni, et alustada oma Bitcoin Oras WordPress.

Pea meeles, et see on tasuta plugin ja mul ei ole palju aega, et säilitada seda, mis on, miks nii kasutajaliidese tundub natuke imelik ja mul on vähe aega, et vastata toetuse taotlusi. Kuid ma teen parima suudan, et hoida seda plugin töö ja ajakohane. Samuti ma peamiselt kasutada õppevideoid, et selgitada umbes kraan ja ei kirjutanud õpetused (see on lihtsalt kiirem minu jaoks luua neile).

Kui te ei tea, mida Bitcoin kraan on pakun alustades seda postthat kirjeldada kõige kohta, mida sa pead teadma teema ja kuidas saab teha äri see. Kui sa saad selle osa kohta, kuidas ehitada Bitcoin kraan tulla tagasi sellele lehele õppida lihtsam viis, kui on kirjeldatud algse postituse.

Lähme alla hoone oma WordPress Bitcoin kraan:

1. Hangi hosting pakkuja ja installida WordPress seda

See on väga põhitõdesid, mida sa vajad. Oletan, et sa juba tead, kuidas seda teha, kui sa ei ole siis ma olen postitad video siin, mis selgitab, kuidas luua WordPress. Iga hosting osutaja peaks tegema trikk, ma ise kasutada Bluehostfor tüüpi projekti. (Link Bluehost on affiliate link).

See kraan on palju võimalusi. Kuna ma ei ole aega kirjutada neid kõiki maha lõin video selgitab kõike, mida vaja teada kraan.

 

Miinimumnõuetele saada plugin töötab:

Vastavalt "Üldine"

 • Sisesta oma väljamakseid ja taimeri seadistused
 • Sisesta oma SolveMedia API võtmed
 • Sisestage URL oma kraan leht ja "kontrollida aadress" lehel (allosas "üldine" tab)
 • Suunamisest link URL-i skeem on selline: http://yourwebsite.com/?r=btc_address
 • Seadista valuuta reegel soovite kasutada (vt september 2017 värskenduse üksikasju allpool)

Vastavalt "makse" tab

 • Sisesta oma Fuacethub API võtmed

Oma kraan leheküljel:

 • Sisestage kraan shortcode (veenduda, et sisestada see ju teiste lühivalikut)

5. Nõuavad registreerimist oma kraan (vabatahtlik)

Üks parimaid viise ma olen leidnud tõrjuma rämpspost on nõudes kasutajad registreerida oma saidile, et seda kasutada. See heidutab kõige rämpsposti ja robotid saidilt. Ma kasutan makstud plugin nimega "soovikorvi liige", mis hoolitseb seadistamise registreerimise protsessi. See ei ole kohustuslik, kuid kui teil on tunne, et te saate liiga palju petturid saidil tasub uurida seda.

6. Luua oma server mikromakseteks (arenenud, vabatahtlik)

Kui te soovite kasutada oma isehostitud Bitcoin rahakoti teha makseid asemel Faucethub saate installida Bitcoin rahakoti VPS (Virtual Private Server). Kogu protsess on dokumenteeritud herebut on soovitatav seda teha ainult siis, kui teil on mõned tehnilised taustal. Pea meeles, ma ei saa toetada käitis küsimusi isehostitud rahakott.

Ma väga soovitada JäLGIMINE SETUP videoga algusest lõpuni mõista, kuidas FAUCET WORKS (ALL CAPS, et tead ON OLULINE,).

Nüüd, kui sa oled hea minna Pakun läheb tagasi algse postand lugemine kõike, mis ei hõlma seadistamise kraan - see on oluline teave.

Mõned olulised asjad meeles pidada:

  • Maksed tehakse läbi Faucethub kuid pead klikkima "Soorita makse", et saata kõik aadressid, mis vastavad makse Faucethub.
  • Veenduge, et teie Faucethub kontot rahastatakse või aadresse ei järjekorda väljamakse.
  • Veenduge, et piirata oma konto ainult oma IP-aadress. On olnud mitmeid küsimusi minevikus ja see on ilmselt neid ennetada. Leiad oma serveri IP aadress siia.
  • Isiklikust kogemusest Pakun võimaldab kasutajal kommentaare oma kraan - see on kiireim viis teada, et midagi ei tööta õigesti.
  • Praegu ainus andmed I koguda nende segistid, kui palju on makstud - see on kõik. Nr paroolid Bitcoin aadressid või muud tundlikku teavet edastatakse. Just mitu mitu Satoshis on sabas makse iga kord, kui klõpsad "Soorita makse".

Kuidas support / Korduma kippuvad küsimused

Enamik teie kraan probleeme saab lahendada, kasutades korduma kippuvaid küsimusi allpool. Kui te ei leia vastust neile julgelt esitada toetuse taotluse.

Ma ei näe kraan kujul minu webpagePlease veenduge lisanud segisti shortcode lehe näidatud paigaldamise video. Lühivalikut on loetletud "tugi" raames "kuidas kasutada" Ma saan 404 vea väites segisti või kontrollimiseks aadress balanceThis tähendab, et sa ilmselt ei seadistanud URL all õigesti "Üldine" :

Kui klõpsate "Soorita makse" peaksite nägema tasakaalu liikuda "palgata piirmäära ületavate" kuni "plaaniline maksesumma"

See tähendab, et makse on nüüd planeeritud ja järgmise 20 minuti siis saadetakse teie microwallet. Kui seda ei juhtu on mitmeid asju, mida peaks uurima:

 1. Makse, mis on kavandatud on liiga väike - tavaliselt microwallets on künnised, mille nad vastu makseid. Veenduge, et makse on vähemalt 20000 Satoshis
 2. Kui te kasutate Faucethub API, mida pead teadma, et iga kasutaja oma kraan peab olema Faucethub lingitud oma aadressi, et saada makstud. Nii et kui te näiteks on 10 kraan kasutajate ja ükski nende aadressid on registreeritud Faucethub makse ei läinud läbi.
 3. Mõnikord microwallets ei makset töödelda. Sel juhul klõpsa "Soorita makse" uuesti ja proovige uuesti proovida. Uuemates versioonides plugin jätkame proovida ja saata makse, kuni see läheb läbi.
Mul on küsimus captcha kohapeal

Kõik captcha küsimusi tuleks käsitleda turvakoodi pakkuja nagu me lihtsalt kasutada oma API, et näidata oma captcha kohapeal. Mõnikord captcha väljaandja on seisakuid või server küsimustes ja captcha ei ilmu, see on midagi pistmist plugin.

Nagu jaanuari 2017 plugin pakub nüüd toetust väikese tasu eest oma väljamakseid (0,5%). Et taotleda toetust minna "support" tab ja vajuta "taotluse toetuseks". Palun veenduge, et lisada wp-admin ja ftp juurdepääsu kui võimalik. Toetus taotlusi võetakse reageeris 36 tunni jooksul. Võite loobuda toetust plugin, kui te ei soovi, et maksta tasu. Sel juhul ma ei saa aidata, ja te ei saa automaatset plugin uuendusi.

September 2017 update - toetame nüüd mitut valuutat

Saime palju taotlusi pikendada plugin toetama mitte ainult Bitcoin kuid teiste valuutade ja see on täpselt see, mida me oleme töötanud viimase paari nädala jooksul. Nii et täna meie kraan WordPress plugin toetab Litecoin ja Dash samuti Bitcoin.

 

Võimaldades erinevates valuutades segisti

TÄHTIS: Praegu saab kasutada ainult üks valuuta iga ala. Seega puudub võimalus toetada BTC ja LTC samas kohas näiteks. Kui soovite rohkem kui ühe valuuta peate rohkem kui ühes kohas. Tulevikus plaanime lisada multivaluutne toetust samas kohas.

Vastavalt "kraan" tab teil on sakk nimega "valuuta". See on koht, kus saate valida oma kraan maksab välja. Pea meeles, kraan plugin toetab korraga ainult üht valuutat korraga.

Erinevad väljamakse reeglid on:

BTC

# 8211; Väljamaksed tehakse kindlaksmääratud summad Bitcoin

Kriips

# 8211; Väljamaksed tehakse kindlaksmääratud summad Dash

LTC

# 8211; Väljamaksed tehakse kindlaksmääratud summad Litecoin

USD BTC

# 8211; Väljamaksed tehakse kindlaksmääratud summad USD ja makstud Bitcoin. Näiteks - kasutaja nõuded ja teenib $ 0.05. Ta näeb samaväärne selle summa Bitcoin makstud tema aadress. See võimaldab teil määrata fikseeritud USD summa iga väidavad isegi, kui hind Bitcoin muutusi.

USD Dash

Väljamaksed tehakse kindlaksmääratud summad USD ja makstud Dash.

USD LTC

Väljamaksed tehakse kindlaksmääratud summad USD ja makstud Litecoin.

Selleks, et reegel muutub aktiivseks, peate veenduge, et vajuta "Vali see reegel ja salvesta muudatused" nuppu. Kui teil on ainult käsku "Salvesta muudatused" reegel ei aktiveeru.

Automaatne väljamakseid

Lisasime võimaluse luua automaatne väljamakseid, nii et sa ei pea enam käsitsi välja maksta oma kasutajatele. Automaatse väljamakseid minna "kraan" - "General" ja märgistada ruut "automaatselt käivitada väljamakse koos cron joosta".

Kui ruut on märgitud iga kord cron jookseb (iga 20 minuti järel) väljamaksed tehakse automaatselt Faucethub.

Kogu lähikuudel me läheme lisada uusi funktsioone plugina nagu Bitcoin rahaline toetus, pisikesi url toetust ja rohkem.

Versioon uuendused:

24. Jaanuar 2018:
Fix väljastamise kui väljamakse ei ole määratud juhul, kui kasutajad on siduda oma aadressid

22. Jaanuar 2018:

= 2.4.1 =

Parem viga aruandluse puhul Faucethub API taotluse piiramise

21. Jaanuar 2018:

= 2.4.0 =

Uus loogika väljamakse põlvkonna Uus loogika väljamakse järjekorda

5. Jaanuar 2018:

= 2.3.1 =

Fix JavaScript vea korral, kui kasutajad on kohustatud siduma oma aadressid

1. Jaanuar 2018:

= 2.3.0 =

ETH toetust Bitcaptcha toetust

Kuvan arv nimetatud aadress

Extra reklaami nõude

Sticky Aadress mitte registreeritud kasutajad

= 2,2,1 =

Kinnitus küsimus, kui e-posti kasutaja ei ole nõudeid näitab kõik aadressid ja ips

Native DB lukustussüsteemi samas väljamakse

16. November 2017:

= 2.2.0 =
tehingud URL hakati neile blockr.io kuni blockchain.info

Septmber 25. 2017

= 2.1.2 =
Fikseeritud küsimus võltsitud nupud funktsioon

= 2.1.1 =
On väljamakse Bitcoind rahakoti kulutab kinnitamata tasakaalu

Septemeber 24. 2017

= 2.1.0 =
Lisatud toetust coin-hive.com captcha

= 2.0.1 =
Lisatud võimalus määrata selgesõnaline kasutamine CloudFlare

17. September 2017:

= 2,0 =

Toetus DASH ja LTC
keelamine kraan samas uuendate

24. Aprill 2017:

= 1.7.5 =
salvestamine ref aadress küpsiseid, et inimesed saaksid läbida registreerimise kaotamata viited.

= 1.7.4 =
uuendamine statistika taotlused saata andmeid domeeni asemel ip aadress.

= 1.7.3 =
New toetust aadress

= 1.7.2 =
Fikseerimisasendid db eesliidet

= 1.7.1 =
kinnitamine esitada loota Nõuded lehekülg

19. Veebruar 2017:

= 1.7.0 =
* pisiparendused

6. Veebruar 2017:

= 1.6.2 =
* Kinnitus probleem epay tasakaalu

5. Veebruar 2017:

= 1.6.1 =
* parandamine makse logiteadetest

= 1.6.0 =
* käitlemine rohkem vigu epay pool

= 1.5.5 =
* ajakava muutmise tasu aadress puhul võrgu viga (epay.info küsimus)

= 1.5.4 =
* Kuvan vea ka juhul, kui makse api suutnud nende poolel

Versioon 1.5.3 (23. Jaanuar 2017):
* lisamine ekstra silumisteavet samas väljamakse parem küsimus mõistmist

Versioonid 1.5.0 - 1.5.2 (22. Jaanuar 2017):

= 1.5.2 =
* Parem tasu arvutamise

= 1.5.1 =
* Lazy koormus solvemedia captcha

= 1.5.0 =
* lisamine võimalus loobuda plugin toetust

Versioon 1.4.5 - 1.4.8 (14. Jaanuar 2017):

* Lisamine tipptasemel navigeerimine

* Lisamine menüüd "Kuidas kasutada" leht

* Liikumine Nõuded pärast Väljamaksed navigeerimise

* Makse navigatsiooni punkte Väljamaksed asemel Nõuded

Versioon 1.4.4 (12. Jaanuar 2017):

* Kinnitamine vastamata kiri tugiteenuse taotlus
* Uued lühinumbri 1218625476 Satoshi näidata makstud summa satoshis "NNN Satoshis"

Versioon 1.4.3 (6. Jaanuar 2017):

* Kuvatakse API klahvide rahakoti lehekülg

Versioon 1.4.2 (6. Jaanuar 2017):

* Keelamine võimalus viidata oma Bitcoin aadress (double väites)

Versioon 1.4.1 (5. Jaanuar 2017):

* Parandada veateate

Versioon 1.4.0 (5. Jaanuar 2017):

* Võimalus määrata tõlked frontend osa
* Kinnitus probleem kui pluginad leht näitab inforrect teavet selle plugin

Versioon 1.3.11 (4. Jaanuar 2017):

* Kinnitus probleem makse ebaõnnestumise kasutamisel faucethub.io

Versioon 1.3.10 (28. Detsember 2016):

* Lisamine faucethub.io toetust
* lisamine phpinfo "Saada diagnostika"

Versioon 1.3.9 (8. Detsember 2016) - Veaparandused

Versioon 1.3.8 (8. Detsember 2016) - Veaparandused

Versioon 1.3.5 (23. November 2016) - Nüüd saate uuendada plugin jooksul alates WP admin ala

Versioon 1.3.4 (22. November 2016) - ePay küsimus fikseeritud, kuvades infot Väljamaksete nõuete leht

Versioon 1.3.3 (13. November 2016) - DB päringu bug fix

Versioon 1.3.2 (13. November 2016) - kinnitusvahendid arvutamise nõuded

Versioon 1.3.1 (13. November 2016) - Väike tekst muudatuste ja uuendatud kasutaja profiili lehele tööstaaži

Versioon 1.3.0 (12. November 2016) - piiratud registreeritud kasutajad ainult üks aadress, lisatakse tööstaaži infot nõuete tab

Versioon 1.2.7 (8. November 2016) - Lisatud epay.info makse võimalus

Versioon 1.2.6 (4. November 2016) - Võime lisada admin preemiad / karistused, eemaldage ref info, kui ei saadeta loodi

Versioon 1.2.4 (31. Oktoober 2016) - veaparandused, lisatakse taimer ja heli

Versioon 1.2.3 (28. Oktoober 2016) - veaparandused, fikseeritud küsimus väljamakseid kuva BTC asemel Satoshi

Versioon 1.2.1 (21. Oktoober 2016) - Veaparandused

Versioon 1.2.0 (21. Oktoober 2016) - Lisatud registreeritud kasutaja funktsionaalsust, bot kaitse

Versioon 1.1.5 (20. Oktoober 2016) - Bugs fikseeritud admin kohtspikriteks lisatud

Versioon 1.1.4 (10. Oktoober 2016) - Bugs fikseeritud

Versioon 1.1.3 (29. September 2016) - Fikseeritud täiendavaid küsimus "check aadress" URL.

Versioon 1.1.2 (26. September 2016) - Fikseeritud küsimus "check aadress" URL võib olla ka dünaamiline URL.

Versioon 1.1.1 (12. September 2016) - Fikseeritud SolveMedia küsimus, plugin ühildub nüüd php 5.2 ja üles.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Virwoxi ülevaade: kas see on Legit või pettus?

Post Tacocoin

Parimad Bitcoini panga teenused

Post Tacocoin

2016. aasta parim VPN-teenuste parimad juhendid

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

Mis on Zen-protokoll? Novembri ICO analüüs

Post Tacocoin

Antminer T9 Antminer S9 vastu - Kes on parim Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

7 Bitcoini debiteerimiskaardid Võrdlus ja läbivaatamine (2018)

Post Tacocoin

Web Mining - teenige oma veebisaidi kasutaja veebibrauserite kaudu

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 ülevaade - pole kindel, kas see on teie raha väärt

Post Tacocoin

Coinbase ülevaade: 6 vaidlustatavat probleemi, mida peate teadma

Post Tacocoin

Parim kriipsu kaevandamise riist - Antminer D3 ülevaade

Post Tacocoin

Parim biktseini rahakott 2014. aastaks - Blockchain MyCeliumi vastu Coinabse vastu