Bitcoin Miner ülevaade: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - kas see on seda väärt? | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Miner ülevaade: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - kas see on seda väärt?

Bitcoin Miner ülevaade: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - kas see on seda väärt?

Väga ebatavaline liikuda, Avalon, ettevõte, mis esmakordselt ASIC kiipe Bitcoin kaevandamise välja uue kaevandaja turul. AvalonMiner 721 (või rohkem tuntud kui Avalon 7) tundub olevat väike värskendada oma eelkäijast Avalon 6.

Bitcoin kaevur kaasas 6 TH / s kaevandamise võimsus ja energiatarvet 850-1000 vattides. See muudab tugevamaks ja tõhusamaks kui Avalon 6. Samas, kui võrrelda seda kõige populaarsem kaevur turule on Antminer S9, see tundub olevat maha jäänud.

AvalonMiner 721 sisaldab 90-päevase garantii, alates kuupäevast kaupade kättesaamise. Siin on täielik näitajad on kaevur:

Hashrate: 6 TH / s
Kogukaal: 4,7 kg

Võite ühendada AvalonMiner kontroller et konks 5 erinevat Avalon kaevurite koos (mis annab teile kogu kaevandamise võimsus 30 TH / s).

Kui teil kasutada Bitcoin kaevandamise calculatorto arvutada tulu Avalon 7 saab toota, siis kiiresti teada, et ilma elektri kulud või kaevandamise bassein tasud see toob 113 $ / kuus tänasel raskusi ja vahetuskursi. Siiski, kui lisate elektrienergia kulu ja bassein tasud (keskmiselt $ 0,12 / kWh ja 2%), mida on vähendatud ainult $ 37,59 kasumi.

Siiski, kui te võtate pilk kulu / tulu suhe näete, et Avalon 7 kulusid vaid kolmandik sellest, mida Antminer S9 teeb ja katab umbes 45% kaevandamise võimalusi. Nii et kui te ei taha toidulauale üle $ 2000 oma esimese kaevur, võiksite kaaluda Avalon 7 oma algtaseme kaevur madalama hinnaga. Kui see on tõepoolest nii võite ka kaaluda pilk Antminer S7that on natuke vähem võimsam kui Avalon 7 kuid siiski paneb võidelda, või Antminer R4that maksab natuke rohkem, kuid on ka võimsam.

Kahjuks kuna Avalon 721 on sellise uue mudeli seal ei ole palju kommentaare Internetis võrrelda seda teiste kaevurite. Ainus bitcointalk reviewI võiks leida Ühendriigid põhimõtteliselt sama kraami me lihtsalt läks üle. Tundub mulle, et Avalon on raske leida uusi kliente oma uue kaevur, sest see ei ole tegelikult too uudis kaevandamise turul.

Kohtuotsus

Kõike arvesse võttes arvan, et Avalon 721 Bitcoin kaevur on küsitav investeering. Alternatiivid on palju populaarsem turul ja mõnel juhul tasuvam. Siiski, kui teil on piiratud eelarve seda kaevur tõenäoliselt pakkuda.

Seotud uudised


Post Tacocoin

TREZOR vastu LEDGER - Käed Riistvara Rahakotid läbi

Post Tacocoin

BitMexi ülevaade - kas see on Legit Bitcoin Margin Trading Exchange?

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining ülevaade - see ei ole nii tulus kui arvate

Post Tacocoin

Luno (varem BitX) Bitcoin Exchange ja Wallet üle vaadatud

Post Tacocoin

Ülevaade: Paxful kohalike bitcoiinide vastu

Post Tacocoin

EToro Cryptofundi ülevaade: Investeerimine Bitcoini, Ethereumi jt

Post Tacocoin

Reddit kasutajaid (ilma sooduskoodeta) ei vaadata alla 60-le Redigeeritud rahakotti

Post Tacocoin

Bitbay läbi vaadatud: bitcoiinide ostmine Poolas

Post Tacocoin

Bitcoin Ethereumi vastu: krüptokuupäeva võrdlus

Post Tacocoin

KeepKey vastu TREZORi - Bitcoini riistvara rahakoti ülevaade

Post Tacocoin

ShapeShift vastu suunatud vahetus - Instant Krüpto-valuuta vahetus

Post Tacocoin

Bithumb ülevaade - Korea Bitcoinide ostmine