Bitcoin Traderi ülevaade - Kas 20% -line igakuine ROI on võimalik? | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Traderi ülevaade - Kas 20% -line igakuine ROI on võimalik?

Bitcoin Traderi ülevaade - Kas 20% -line igakuine ROI on võimalik?

Oluline uuendus!

Alates 12. Oktoober Bitcoin-Trader tundub olevat tulemuslik. Me ei tea, mida see tähendab, kuid teatab, et üldse raha hoiule neile. Nagu seda postitust orognialy - see on suure riskiga programmi. Kui olete juba investeerinud nendega soovitame proovida ja raha välja. Kell tundub, et hetkel on see päris raske saada fondi välja BT - uudiseid võib leida Bitcoin rääkida.

Alates 16. Oktoober Bitcoin Trader on ametlikult välja äri

Just sain järgmisel e-posti minu postkasti, mu sügavat kaastunnet kõigile, kes kannatas kaotab selle hooletu äri. Mina isiklikult ei usu, mida on kirjutatud selles e ja uskuge kõik on lihtsalt olnud pettus.

Umbes kuu aega tagasi me rääkisime, kuidas kasu Bitcoin investeeringuid. Oleme kaetud programmi nimega BTCJamwhich võimaldab teil laenata Bitcoins võõrastele ja saada igakuine - tekitama aprill (aastaintress) peaaegu 20%. Mul on hea meel öelda, et minu katse see programm on läheb hästi ja ma saan minu igakuine väljamaksete plaanipäraselt.

Kas on võimalik teha 20% MPR (Kuu määr);?

Üks teine ​​asi, mida ma olen arutanud minu eelnevaid postitusi oli HYIP - High Yield Investment Programs. Need programmid on, mida tuntakse Ponzi skeemi. Nad maksavad välja tohutu intressimäärade ja nende risk on palju suurem. Enamik korda need programmid on tavaline välja petuskeemid. Programm arutame täna tundub, et on palju omadusi HYIP, kuid ma ei ole kindel, kui see tegelikult on nii et ma otsustasin teha sügavamalt uurida.

Bitcoin Trader tundub makstes peaaegu 8 kuud

Peamine idee Bitcoin Traderis et ostate aktsiaid kas kaevandamine bassein või kauplemise bassein ja saada makstud vastavalt aktsiate arvule sa ise. Nii see on nagu sa investeerida ettevõtte ja vastutasuks saada tulevikus kasumit, et ettevõte teeb läbi kauplemise või mäetööstuses. Kogu asi kõlas päris varjuline mulle, eriti pärast minu kogemus MyDailyCoinso ma otsustasin katsetada seda ise.

On oluline märkida, et ma esmakordselt kasutusele Bitcoin Trader poolt Harouni Kola tuntakse ka Bitocin Baba. Harouni märkis, et ta on teinud koostööd Bitcoin Trader alates veebruarist 2014 ning et ta on saanud väljamakseid neid regulaarselt.

Varem 9 päeva olen teinud 7,9% minu investeering

Olen katsetatud läbi Bitcoin Traderwith väike rahasumma nii et ma ei hooli palju kui see on pettus. Ostsin mõned kauplemine aktsiate ja ootas, et näha, mis juhtub. See ei ole tegelikult küsimus, mis jagab ostate, kauplemis- või kaevandamine, sest idee on sama - teil investeerida teatud summa raha ja saada precent selle summa tagasi.

Pärast 9 päeva Mul on hea meel öelda, et ma olen teinud 7,9% ROI (investeeringutasuvus), mis tõenäoliselt tulevad umbes 16% ROI lõpus kuus. Bitcoin Trader ka kirjutada oma igapäevast tulemusi veebilehel, et kõik saaksid näha. See on päris lahe, sest seal ei ole palju kohti seal, mis annab teile sellise intressimäära, kuid asjad ei ole alati nii nad tunduvad ma otsustasin uurida natuke edasi...

BitcoinTalk kasutajad jagunevad oma arvamusi Bitcoin Trader

Üks kõige usaldusväärsem infoallikad peaaegu midagi Bitcoin maailm on BitcoinTalk - suurim ja vanim Bitcoin foorumist. Leidsin threaddiscussing Bitcoin Trader, mis alustas detsembril 2013 ning on pidevalt ajakohastada, kuni täna. Kuna niidi on üle 1300 Kommentaarid siin on esile:

  • Keegi väidab ta pole saanud makstud Bitcoin Trader.
  • Enamik skeptikud ei ole proovinud programmi ise.
  • Omanikud Bitcoin Trader on enamasti anonüümne (nimed näitas aga midagi, mida saab siduda tegeliku isiku).
  • Keegi reguleerib või auditeerimise ettevõte, mis jätab ukse avatuks Ponzi skeemi.
  • Bitcoin Trader kasutab makse protsessor, mis on tuntud aktsepteerib HYIPs - midagi, mida saab tasuda tagasi.

Nii on Bitcoin Trader hea investeering?

Üks asi, mis mulle pettumus umbes Bitcoin Traderis et see ei ole tegelikult maksma teile välja Bitcoins. Tähendus kasutate ainult Bitcoins et hoiustada raha ja raha muudetakse kohe USD. See on häbi minu arvates sest ma tahaks leida viis kasvatada oma Bitcoins, sest muidu nad lihtsalt vedelema. Sellepärast BTCJam sobib paremini selline eesmärk (kuid saagikus on madalam).

Kokkuvõttes asju ma arvan Bitcoin Trader on elujõuline investeerimisvõimalust hetkel aga ma oleks väga ettevaatlik, kui kasutate seda, mis tähendab:

  1. Ma ei investeeri tahes summa Ma ei saa endale lubada kaotada.
  2. Tahaksin tagasi mu kasumit iganädalaselt ja ei jäta neid Bitcoin Trader.

Ma arvan, et Bitcoin kaupleja ei ole tingimata osutunud HYIP (veel) ja te võib tegelikult kasu, kui sa mängid kaarte paremale. Palun pidage meeles, et ma ei ole majanduslik ekspert ja kõik, mida ma kirjutada selle blogi on minu enda arvamus - nii te võtate seda koos tera soola ja omal riisikol. Edu!

Seotud uudised


Post Tacocoin

Virwoxi ülevaade: kas see on Legit või pettus?

Post Tacocoin

7 Bitcoini debiteerimiskaardid Võrdlus ja läbivaatamine (2018)

Post Tacocoin

EToro Cryptofundi ülevaade: Investeerimine Bitcoini, Ethereumi jt

Post Tacocoin

Coinbase vastu Circle - proovis mõlemad $ 500 Siin on, mida ma leidsin

Post Tacocoin

TREZORist kuni LastPASS: parim paroolijuhid 2017 ülevaatus

Post Tacocoin

Bithumb ülevaade - Korea Bitcoinide ostmine

Post Tacocoin

Bitstampi ülevaade: kas Bitcoini ostmine on odavam Exchange?

Post Tacocoin

Web Mining - teenige oma veebisaidi kasutaja veebibrauserite kaudu

Post Tacocoin

Mining bitcoinide ostmise vastu - kust saab 10 dollarit?

Post Tacocoin

Mis on parim Bitcoini lauaarvuti?

Post Tacocoin

Parimad bitcoini kaevanduspiirkonnad (üle vaadatud 5)

Post Tacocoin

Parimad Bitcoini panga teenused