Bitmain Antminer R4 ülevaade - pole kindel, kas see on teie raha väärt | Estonian.lamareschale.org

Bitmain Antminer R4 ülevaade - pole kindel, kas see on teie raha väärt

Bitmain Antminer R4 ülevaade - pole kindel, kas see on teie raha väärt

Ilmselt üks kõige kippuvad küsimused Bitcoin kaevandamise viimastel aastatel oli "Kas Bitcoin kaevandamise kasumlik?" 99% juhtudest on vastus eitav, sest konkurents on liiga tihe ja et minu kasumlikult peate pühendatud ASIC kaevandamise rig. Just nii saad aimu, mida ma räägin, kõige tõhusam kaevur täna Antminer S9, kulude üle $ 2000 tõenäoliselt sulle breaking isegi pärast 6-9 kuud.

Kuid Bitmain, peamine (ja peaaegu ainus) tootja Bitcoin kaevandamise platvormidele teatas hiljuti saabumist Antminer R4- Kaevandaja loodud kaevandamise Bitcoins kodus. Mida see täpselt tähendab?

Noh, üks, kaevurite oleks arvatavasti odavam kui tööstus kaevurite nagu S9. Ettevõte postitati oma veebilehel, et see peaks maksma 1000 USD enne tarnimist. Kuid sellest ajast, et lehte ei kuvata enam ettevõtte kodulehel.

29. August uuendatud: kaevurite on läbi ja see hind on seatud 1395 USD - see on palju rohkem kui algne hind, mis oli ilmselt avaldatud viga. Vaata toote lehel siin.

R4 kaevur ka kasutada väga ainulaadne jahutussüsteem, mis muudab palju vähem müra. Üks peamisi küsimusi töötab Bitcoin kaevur on, et see soojendab ja see on väga (väga) valju (siin on näide). Bitmain kasutab uut jahutus tehnikat sees R4 - see on inspireeritud vaikne kliimaseadmed ja ei kasuta normaalse lärmakas fännid serverid on tavaliselt. Uus fänn "ainult saavutada müratase 52 detsibelli, umbes nii kõvasti kui vestlus kodus".

Antminer R4 käivitamist toimumise ajaks 29. August (homme) kell 11:00 GMT +8 vastavalt Bitmain veebilehte aga tegelik toode leht, mis oli olemas enne, ei ole enam kättesaadav.

26. Augustil Bitmain postitas järgmise sõnumi Bitcointalk foorum:

See tähendab, et hindade ja näitajad on näidatud selle postituse loetakse endiselt ainult kuulujutt ja tuleb kinnitada, kui toode on läbi.

Antminer R4 näitajad

Mida ma võiks koguda enne kui leht maha võeti need on kaevurite kirjeldused:

- Miner Hash Rate: 8.6TH / s (varieerimine ± 5% eeldatavasti)
- Toote mõõdud: 515mm (L) x 100mm (W) x 222mm (H)

Kaevurite hakkab nõuab ka PSU (toiteallikas), mis maksab 300 USD vastavalt ettevõtte veebilehe (enne seda võeti maha). PSU on ka sama vaikne jahutus süsteemi nii, et see ei tee palju müra.

29. August uuendatud: PSU maksab 240 USD ja mitte 300 USD nagu eespool öeldud. Näete toote lehel siin.

Kas Bitmain on R4 olla kasumlik?

Sisenemine Bitmain spetsifikatsioonidele meie Bitcoin kaevandamise kalkulaator näitab, et praegusel raskusastmetega ja Bitcoin hind, mida peaks suutma murda isegi pärast 12 kuud (rohkem või vähem). Võtsin arvesse mõningaid vaikimisi väärtused $ 0,12 / kWh elektrienergia kulu ja 2% kaevandamise bassein teenustasusid. Muidugi kui maksad rohkem / vähem elektrit või järsud muutused leiavad aset Bitcoin hind ja raskusi nende tulemused võivad muutuda. Pea meeles, et hinnakujundust R4 võivad muutuda samuti.

29. August uuendatud: Mõtle uus hind Antminer R4 ja PSU (kokku 1635 USD) kulub kuskil 16-18 kuud murda isegi praegusel Bitcoin hind ja raskusi. Kui sa kuidagi õnnestub vähendada oma elektri kulud, mida saab murda isegi pärast 12 kuud.

Lõpetuseks ma olen ikka veel kindel, et R4 on riski väärt. For starterid hind seade on siiani teadmata, tõenäoliselt muutub see näitas 24 tunni jooksul küll. Eeldades, et hind on tõepoolest selline, nagu reklaamis enne (1000 USD) Ma arvan, et 16 kuud murda isegi on päris riskantne investeering kaevandamise äri. Sa põhimõtteliselt on loota Bitcoin hind läheb üles, et õigustada selle ostu - tavaliselt kaevurite aegunud 12 kuu jooksul kasvu tõttu raskusi.

Et Hoia rohkem kursis Bitmain Antminer R4 veenduda, et kontrollida Bitmain blogi.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Andke Bitcoini kingitus jõuludele - Bitcoini kingitus ideid

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining ülevaade - see ei ole nii tulus kui arvate

Post Tacocoin

Bitfinexi ülevaade: maailma suurim vahetus mahu järgi

Post Tacocoin

Parimad bitcoini kaevanduspiirkonnad (üle vaadatud 5)

Post Tacocoin

TREZORist kuni LastPASS: parim paroolijuhid 2017 ülevaatus

Post Tacocoin

Indacoin ülevaade - kas see on Legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

Gemini Bitcoin Exchange ülevaade

Post Tacocoin

Bitstampi ülevaade: kas Bitcoini ostmine on odavam Exchange?

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App Review (Hacks, Cheats ja Mod apk)

Post Tacocoin

Coinmama Coinbase vastu - osta My Krediitkaardiga Bitcoini väärtuses 150 dollarit

Post Tacocoin

MinerGatei ülevaade: kas see on Legit Mining operatsioon?

Post Tacocoin

GreenAddress.it ülevaade