Bitseedi ülevaade - Plug & Play täis bitcoini sõlme | Estonian.lamareschale.org

Bitseedi ülevaade - Plug & Play täis bitcoini sõlme

Bitseedi ülevaade - Plug & Play täis bitcoini sõlme

Bitcoin võrgu toetab erinevates arvutites (tuntud ka kui sõlmed), mis töötavad Bitcoin tarkvara. See, mida loob detsentraliseerimise süsteemi - asjaolu, et tuhanded arvutid kogu maailmas oma täieliku koopia blockchain ja Kontrollime iga tehingu, mis läheb läbi.

Mida rohkem sõlmede süsteemi on, seda rohkem võltsimiskindlad see on. Praegu on 5655 nodesthat tugisüsteemi. Varem olen kirjutanud arvukaid kuidas saate aidata võrgu luua oma sõlme kodus, aga see protsess võib olla veidi hirmutav algajaid või inimesed, kes ei ole ulatusliku tehnilisi teadmisi.

Täna ma tahan vaadata Bitseed- toode, mis väidab end olevat "plug n play" sõlme tavakasutaja. Lihtsalt ühendage see ruuter kodus ja olete koheselt osa Bitcoin võrgu töötab oma isikliku sõlme. Muidugi saab alati kasutada oma personaalarvuti selle, kuid siis on teil kinkida suure tüki ruumi kõvakettal, et alla Blockchain oma masinaga.

Mis Bitseed asjad on lihtsam. Masin on varustatud uusima Bitcoin versiooni ja blockchain juba paigaldatud (ajal shipping muidugi). Arendajad väidavad, et kõik, mis on jäänud võimule see üles ja konks see internetiühendust.

Kui tellite Bitseed saate valida mõne erineva kõvaketta suurused alates 480GB kuni 2 TB (seal on ka lihtversioon et ma ei vaata siit). Suurus kõvakettal määrab, kui kaua teie Bitseed võib tegutseda kui blockchain tõusu umbes 45 GB igal aastal (2016 suurenes 43GB). Ma tellisin minu Bitseed umbes 2 kuud tagasi, kui seal oli ka 320GB versiooni saadaval.

Toimetaja Bitseed oli päris otse edasi, aga mingil põhjusel see ei ole veetud rahvusvaheliste jälgimise tõttu seotud küsimused. Isiklikult ma ei pahanda kulutuste veel paar taala, et teada, kus mu pakett on igal sammul. Pärast tellite oma toodet võib kuluda 2-3 päeva, kuni see on veetud. Ongi, sest hetkel iga Bitseed on tehtud selleks, et keegi tegelikult paigaldamist uuem Bitcoin versiooni ja blockchain oma masinale.

Kulus üks terve kuu paketi jõuda minu maja, kuid see on osaliselt tänu oma riigi postisüsteemi see on päris jube. Kui see jõuab ma vaevu oodata, et saada see üles ja töötab.

Aga see, kui asjad läksid lõuna...

Põhikasutusotstarve kõik, mida vaja teha, on ühendada Bitseed oma ruuteri Ethernet-kaabli abil ja võimu see üles. Kui jõul, seade hakkab automaatselt 2 tunni jooksul. Bitcoin korvavad praeguse blokeerida kõrgus ja seejärel käivitage pidevalt hosting täielik Bitcoin sõlme.

See palju iga kasutaja saab hakkama, aga ma tahtsin veenduda, et mu Bitseed tegelikult toimib. Nii pärast lõpetamist juhiseid Üritasin juurdepääs minu seade. Et pääseda oma deviceyou'll vaja leida oma IP-aadress oma koduvõrgus. Kui see kõlab nagu plära siis oleme samas paadis.

Pärast mõningaid uuringud sain teada, et iga seade on ühendatud minu ruuteri (nt arvuti, Bitseed, mu iPhone jne) on aadress kujul numbrid. Näiteks alloleval pildil näed arvuti, iPad ja printer (HPC5....) Ühendatud ruuteri, kuid mitte Bitseed.

BTW - Selleks, et saada see ekraan oli mul sisse logida minu ruuter, ma kasutasin seda tutorialto mõista, kuidas seda teha.

Nii mingil põhjusel mu Bitseed kas ei ruuteriga ühendatud või lihtsalt ei käivitamist. Olin päris palju kaotanud. Nii palju plug n play...

Veetsin järgmise 4 tunni Kärttyisä sõbrad üritavad siluda seda eemalt kuid midagi tundus töö. Saatsin Bitseed arendajad toetust taotleda aga nad ütlesid, et esimesel välimus tundub, et ketta ei leitud, mis tähendab millegi taha transportimisel kahjustada.

Lõpuks otsustasin üle andma masina üks mu sõbrad on Bitcoin saatkonna võtta pilk seda ise. Paari päeva pärast ütles ta mulle, et ta suutis saada see üles ja töötab ei tee midagi erilist.

Tulemuseks on see, et 2 nädala pärast rasket tööd ilma nähtava põhjusel Bitseed oli üles ja töötab Bitcoin saatkonna Tel Avivis ja uue sõlme toetada Bitcoin võrgu.

Kui see töötas ma võiks pääse oma Bitseed juhtpaneeli sisestades seadme kohaliku IP aadressi brauseri (täpselt sama aadressi ma üritasin leida enne).

Nagu näete minu seade on umbes 52EE vaba ruumi, mis tähendab, et see tõenäoliselt kestab läbi ülejäänud 2017. Selleks, et kontrollida, et minu Bitseed on tegelikult osa Bitcoin võrgu võin vaadata sõlme staatuse kaudu kodulehekülg kontrollpaneel.

Nii et minu Bitseed töötab hiljemalt Bitcoin Core versiooni (mis hõlmab Segwit) ja minu avalikku IP aadress on ka siin lehel. Seal seade on praegu 79 ühendusi teiste sõlmede võrgustikku.

Selleks, et kontrollida, et minu bitseed praegu vastu sissetulevad ühendused teiste sõlmede võin kasutada ka tööriista poolt 21.co allosas Osa sellest lehest. Kõik ma pean tegema, on sisestada oma avaliku IP aadressi ja vajuta "Kontrolli sõlme". Pea meeles, et Bitseed sulgeb 30 minutit kord nädalas ajal see varundusmeetodid blockchain, Kui te üritate jõuda sõlme, et teatud aja sa ei ole edukas.

Minu järeldus Bitseed

Idee plug n play Bitcoin sõlme on fantastiline ja ma arvan, et me peame midagi sellist kogukonnas. Kuid rakendamise Bitseedif kaugel täiuslikkusest. Seade ei tööta ", nagu reklaamitud", toetus oli hangub ja lihtsalt käsklustele ühel hetkel. Kui ma ei olnud nii püsiv saada see masin tööle oleksin ilmselt loobunud pärast ühe või kaks tundi. Tundub, nagu oleks see pool projekti asutajad Bitseed ja selleks sa ei saa eeldada, et täielikult toetada isegi kui oled saanud maksta kliendile.

Mul on kahju öelda, et praeguses olekus Bitseed ei ole hea osta, see on rohkem võimalusi pettumuse ostja kui tegemist temaga rahul. Muidugi see on minu isiklik arvamus pärast kannatavad, mida ma olen eespool kirjeldatud, oma õnne võib olla erinev.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Antminer S9 ülevaade - 6 asjad, mida pead enne ostmist teadma

Post Tacocoin

Kas Coinbase kuritarvitab oma referral programmi osalejaid?

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet ülevaade - see on tõepoolest uus rahakott

Post Tacocoin

Coinomi ülevaade - mobiilne rahakott mitu krüptokurssi

Post Tacocoin

Binantsi ülevaade: kas see on Legit krüptoventili vahetamine?

Post Tacocoin

TREZOR vastu LEDGER - Käed Riistvara Rahakotid läbi

Post Tacocoin

Xcoinsi ülevaade - kas see on legitiline bikiinide ostmine?

Post Tacocoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - Kust peaksite Bitcoinide ostma?

Post Tacocoin

MinerGatei ülevaade: kas see on Legit Mining operatsioon?

Post Tacocoin

Ledger Nano S ülevaade - kas see Bitcoini rahakott on parem kui TREZOR?

Post Tacocoin

Bitfinexi ülevaade: maailma suurim vahetus mahu järgi