BTC Roboti ülevaade - kas see on pettus? Tõelised tulemused bitcointalk kasutajatelt | Estonian.lamareschale.org

BTC Roboti ülevaade - kas see on pettus? Tõelised tulemused bitcointalk kasutajatelt

BTC Roboti ülevaade - kas see on pettus? Tõelised tulemused bitcointalk kasutajatelt

Plussid: Lihtne setup, palju õpetused, toetada saadaval.

Miinused: ei tundu tegutseda kirjeldatud üldse. Ei suutnud seda saada tööd Silver kava.

Kokkuvõte: Ei, BTC Robot ei ole pettus, kuid ma usun, et see ei ole nii täpne kui kirjeldatud BTC Robot müügi lehele. Isiklikult ma ei suutnud kasumit teenida välja aga ma olen seda kasutanud 2 nädalat ainult. Hea asi on see, et 60-päevase raha tagasi garantii muudab mingit brainer keegi, kes tahab seda proovida kuidagi ja otsustada ise.

99 Bitcoins hinnang

Usr = 5.5]

Lisateavet BTC Robot.

Full BTC Robot Review

Lubage mul alustada õigus ära nahkhiir siin öelda ei ole see järjekordne "vaadata, kui suur mu kasum on BTC Robot". Läbivaatamise eesmärk tuua päris elus teadusuuringute sõlmida üks kord ja kõik, kui ostes BTC Robot on väärt oma raha või mitte. Olen olnud arvesse Bitcoin peaaegu aasta nüüd ja hiljuti sain käsi BTC Robot ja see oli alles mõne INTENSIVEmarket uuringud. Minu oletus on, et kui sa oled sellel lehel siis ilmselt otsivad uurimisse ka seda, et loodetavasti saan säästa aega.

See läbivaatamine ei põhine minu isiklik kogemus ainult

Selle asemel, et lihtsalt kauplevad BTC Robot ja siis annab teile minu isiklik arvamus üksi ma integreerida käesoleva läbivaatamise palju online BTC robot ülevaateid ma võiksin leida online. Ma valisin välja parimad (tavaliselt Bitcointalk.org) ja halvim neist (tavaliselt inimestele, kes üritavad teha kiire kasum) ja tõi neid koos. Ma ei räägi, kuidas kasutada BTC robot läbivaatamisel, kuna see on päris lihtne ja seal on täielik samm-sammult juhis kui sa osta seda.

Otsides "BTC Robot ülevaateid" Google toob peaaegu 92% on kallutatud kommentaare...

Nii pärast läbimas esimest 4 lehekülge Google termini "BTC Robot reivews" Mul õnnestus leida vaid 3 kommentaarid, mis olid väärt kommenteerides umbes, ülejäänud kommentaarid olid tavaline kallutatud.

Jonathan näitab tõelist live tõend, et võite saada (ja kaotada) koos aus BTC Robot läbivaatamine

Mul õnnestus minna peaaegu 12 erinevat hinnangut enne otsustamist osta BTC robot. Esimene läbivaatamine sattusin mis oli ilmselt kõige kasulikum oli saidi nimega "Bitcoin World Wide", mis oli omamoodi kahtlasena, sest see tundub ainult reklaamitakse BTC Robot. Siiski pärast lugemist Jonathan ülevaates hoolikalt ma nägin, et ta oli tegelikult ajakohastama oma stats iga kuu sealhulgas saamata (mis on midagi, mis kallutatud ülevaateid harva teha). Nii kuni november 2013 tema konto oli positiivne ROI% 26,75 kuid kuna suur langus Bitcoin hind detsembris lõpetas ta 2013. Negatiivne ROI% 61,23. Minu oletus on, et ta kasutab agressiivset režiim, mis paneb need kaotab. Siin on tema sulgege detsembris.

Michael Summer näitab tõelist live ekraani püüdmise kasumi teenimine

Pärast sõelumiseks veel liiga kallutatud BTC Robot ülevaateid sattusin Vimeo videoof mees nimega Michael Summers. Nüüd on see video on selgelt jutustatud, kuid siiski ta näitab tegemise tegelik kasum välja BTC Robot umbes $ 386,18. Pärast edasist uurimist nägin, et video üles laadinud jaanuar 2014, kuid see oli filmitud juuli 2013....make sa ei tea, kuidas Legit on ju.

Esimene suur veebilehel vaadata BTC Robot ütleb, et see on pettus

Pärast veel mõned kaevamine, ma leidsin artikli pärit "äärel". Et pikka lugu lühike autor post äärel väidab BTC Robot on lihtsalt üks järjekordne kelmuse maailmas raha võrgus. Kuigi ta tundub olevat väga kindlalt selle kohta, et ta ei toonud ühes tükis toetavate tõendite oma nõuded. On kommentaarid, mis olid postitatud see artikkel BTC Robot meeskond vastas iga lugeja, kes väljendas väikseim mure, mis mängib nende kasuks. Kui keegi üritab kelmuse teile, nad tavaliselt ei ole nii suur klienditeenindusele.

Mis Bitcointalk foorumis on öelda BTC Robot

Neile teist ei tea seda, Bitcointalkis suurim Bitcoin foorum Internetis täna, ja see ei võta petuskeemid kergelt. Kasutajad, kes peetakse petturid on märgitud selgelt ja tavaliselt alglaadimisel välja foorum, siin on mõned näited ei ole seotud BTC Robot:

Leidsin 3 erinevat postitused seotud BTC Robot ülevaateid. Firstwas aa töötaja Bitcointalk. Ta tegelikult loonud kogukasum $ 52.15 kaudu ajal, kui ta oli kauplemine kuid kaotas Bitcions. Ta oli selline iritated käesoleva kuigi BTC Robot esindaja, kes vastas, et pärast selgitada, et kasum põhineb USD mitte BTC, mis tähendab, kui sa tahad teenida USD kasutamise BTC robot. Kui olete eesmärk teenida Bitcoins siis ehk on olemas parem viis.

Teine threadof BTC Robot arvamuse Bitcointalk lugesin soojenenud üsna kiiresti ja sai üle 400 postitust! Ma läksin üle enamik neist (te ei saa tegelikult lugeda 400 postitust). Läbimas postitused Kohtasin teise video, mis tundus olevat õigustatud ja näitab kasumit.

Seal oli palju edasi-tagasi neid foorumeid. Enamasti inimesed süüdistavad see kelmuse, kuid ilma tegeliku tõend. BTC Robot meeskond tundus end kaitsta raevukalt süüdistuste. Paar memberfinally tulid mõned tegelik kauplemise andmed näitavad, et nad kaotasid raha kasutamisel robot ja mõned kurtnud halva klienditeeninduse. Teel endthe foorum saada tõesti agressiivne, langetab BTC Robot meeskond usalduse skoor ja hüüab programmi ei õnnestu.

Lõpuks ma proovisin leida hiljemalt BTC Robot läbivaatamine, sest võibolla midagi on muutunud ajal programm on kestnud. Tundub, et ei ole palju muutunud, kuigi üks ülevaataja saidhe oli raske saada oma raha tagasi, sest ta ostis programmi Bitcoins.

Last but not least, oma kogemusi BTC Robot

Nii et pärast lugemist nii palju asju võrgus mul ei olnud väga hea tunne BTC Robot, kuid ei olnud veel lausa tõend, et see oli pettus. Samuti nad lubavad 60 päeva raha tagasi garantii, nii ma arvasin ma ei osta seda, mängida seda natuke ja kui ma arvan, et see jama lihtsalt saada tagasi. Ostmise protsessi läks päris sile, minge BTC Robot veebilehel, valige oma plaani (I valis Silver üks) ja siis saada suunatakse ClickBetter maksmiseks.

Märkus: ClickBetter on tasumise töötleja BTC Robot, nii et kui sa tahad saada tagasi makstud või tuleb probleeme ostu pead neile läheneda. Tarkuse Sõna, ei kuulu kõik ülesmüügi jama nad üritavad pigi teile pärast ostate robot

see on lihtsalt odav turustamise taktika.

Sain API võtmed BTC-E. Saate seda teha, lihtsalt läheb oma profiili, valides API võtmed ja siis luua uus võti. Saate nimi see iganes soovid, kuid siis on vaja anda seda "info" ja "kaubandus" õigused.

Ma rahastatud mu BTC-E konto $ 100, mis oli kõige Olin valmis kaotama selle testi. Seadsin robot "keskmise" kaubanduse seaded ja ootas, et näha, mis juhtub, kahjuks midagi teinud. Programm ei suutnud tõmmata mu BTC-E teavet ning seepärast ei olnud kauplemise. Saatsin e-BTC Robot toetust ja sai vastata järgmisel päeval mõned juhised. Siis ma otsustasin võtta asju pügala ja tegelikult uuendatakse "Gold kava". Põhjuseks on see, et mul on 60-päevase raha tagasi garantii, mistõttu ei ole ohtu.

Pärast registreerumist Gold planeerida Bot tegelikult algas kauplemine. Ma otsustasin jätta see lähipäevil ja vaata, mis juhtub. See on minu konto esimesel kauplemispäeval:

Kahjuks jah, ma ei suutnud kasumit teenida isegi pärast mitmepäevast kauplemise. See oli aeg katsetada viimane asi alles... 60-päevase raha tagasi garantii. Saatsin tagastamise taotluse ClickBetter ja ootab, et näha, kas see toimib nagu reklaamitud. Ta tegi, ja 3 päeva sain täieliku toetuse nii programme.

Järeldusele - on BTC Robot kelmuse?

Ei, BTC Robot ei ole pettus, kuid ma usun, et see ei ole nii täpne kui kirjeldatud BTC Robot müügi lehele. Isiklikult ma ei suutnud kasumit teenida välja aga ma olen seda kasutanud 2 nädalat ainult. Hea asi on see, et 60-päevase raha tagasi garantii muudab mingit brainer keegi, kes tahab seda proovida kuidagi ja otsustada ise. Kui soovid jagada oma kogemusi BTC Robot lihtsalt oma kommentaari postitada ja hindad seda toodet allpool.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Kas Coinbase kuritarvitab oma referral programmi osalejaid?

Post Tacocoin

KeepKey vastu TREZORi - Bitcoini riistvara rahakoti ülevaade

Post Tacocoin

GDAXi ülevaade - Coinbase edasine vahetus, kui hea see on?

Post Tacocoin

Mining bitcoinide ostmise vastu - kust saab 10 dollarit?

Post Tacocoin

Bitseedi ülevaade - Plug & Play täis bitcoini sõlme

Post Tacocoin

GreenAddress.it ülevaade

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor vaatas läbi - kas see on ohutu?

Post Tacocoin

Parimad Bitcoini reklaamivõrgud läbi vaadatud

Post Tacocoin

Parimad bitcoini kaevanduspiirkonnad (üle vaadatud 5)

Post Tacocoin

Coinmama Coinbase vastu - osta My Krediitkaardiga Bitcoini väärtuses 150 dollarit

Post Tacocoin

Web Mining - teenige oma veebisaidi kasutaja veebibrauserite kaudu

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Trading ülevaade