CryptoSteeli ülevaade (põles see maha, jooksis selle peale ja purustas maapinnale) | Estonian.lamareschale.org

CryptoSteeli ülevaade (põles see maha, jooksis selle peale ja purustas maapinnale)

CryptoSteeli ülevaade (põles see maha, jooksis selle peale ja purustas maapinnale)

Veidi üle aasta tagasi olin lähenes Poola mees nimega Wojtek kes ütles, et ta otsis luua kõige vastupidavam külm rahakoti võimalik. Ta oli metallist kunstnik ja ta mõelnud, kasutades seda oskust, et luua mingisugune rahakott, mida ei saa hävitada.

Idee oleks hoida oma isiklikke võtmeid või mnemonic fraas sees mingi metallkorpusega, mis on resistentsed tahes katastroofi, mis võivad ilmneda - üleujutuse, tulekahju, maavärin, siis nime. Selleks, et tõsta raha selle projekti alustas ta Ühisrahastuse kampaania Indiegogo ja paar kuud hiljem oli ta täielikult rahastatud, Cryptosteel oli tema viis saamas reaalsuseks.

Ma pean tunnistama, et Cryptosteel nägemus tundus väga veenev ja video loodud toodet illustreeritud see väga hästi:

Kuid nagu paljud Ühisrahastuse kampaaniate selle projekti liiga on näinud palju takistusi. Toode oli mingi ettenägematuid viivitusi. Alates tootmise küsimusi, posti- küsimusi tundus, et palju asju takistasid Cryptosteelfrom saamas reaalsuseks. Kuid kogu kõik need Wojtek hoida tihedaid kontakte oma esialgse investorite ja kindlaks teinud, et nad olid ajakohased. Ja tõepoolest üks aasta hiljem olen saanud oma Cryptosteel posti.

Ma hakkan läbi "normaalne" läbivaatamine ja seejärel liikuda edasi lõbus osa - püüdes hävitada Cryptosteel :)

Toode ise on üsna mõistetav, saad metallplaat ja komplekt numbrid ja tähed luua kas oma privaatvõti või mnemonic seemne (mida kasutatakse koos TREZOR).

Pean tunnistama, ta võttis mind paar minutit aru, kuidas tegelikult avada metallplaat, et sisestada tähe ja numbrite, kuid see on midagi, mis 5 minutit ja paar tabamust kruvikeeraja ei lahenda.

Tüütu osa kindlasti sisestamist tähed arvesse Cryptosteel. Ta võttis mind umbes 40 sekundit iga kirja ja see ei lähe sujuvalt pehmelt öeldes. Kuid arvestades, et see on (loodetavasti) üks kord protsessi see on midagi võin elada.

Samuti, ma olen saanud piisavalt tähti ja numbreid luua isegi 2 mnemonic seemned või erasektori võtmed, nii tee koondamise!

Ja nüüd lõbus osa....

Kuna seal ei ole palju rohkem öelda toodet Ma arvasin, miks mitte natuke nalja seda ja vaata, kas see on tegelikult hävimatu. Nii et ma läksin välja ja läbi mõne teste...

Üldiselt ma ütleksin, Cryptosteel rahakott on üks päris tahke külm rahakott. Kuid see võib olla natuke overkill. Kui aga olete ladustamiseks suurel hulgal Bitcoins see on hea lisakindlustuse meetme võtma mõistliku hinnaga ($ 49).

Praegu saab ainult saada Cryptosteel läbi Indiegogo kampaania või täiendava toote, kui ostate TREZOR. Kui te juba ise TREZOR see on tegelikult suurepärane toode on lisakaitse oma mnemonic seeme.

Kui te oma Cryptosteel ja püüdis hävitada samuti või on mõni muu Kommentaarid toote kohta Mulle meeldiks kuulda neid kommentaar allpool.

Vajuta siia, et näha Cryptosteel ise

Seotud uudised


Post Tacocoin

CEX.IO 2017 ülevaade - miks Reddit kasutajad kaebavad selle Bitcoin Exchangei kohta?

Post Tacocoin

Otsite Bitcoini alternatiivi? Siin on 6 mündi, mida tuleb kaaluda

Post Tacocoin

Parimad Bitcoini reklaamivõrgud läbi vaadatud

Post Tacocoin

Coinomi ülevaade - mobiilne rahakott mitu krüptokurssi

Post Tacocoin

Bithumb ülevaade - Korea Bitcoinide ostmine

Post Tacocoin

Antminer T9 Antminer S9 vastu - Kes on parim Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining ülevaade - see ei ole nii tulus kui arvate

Post Tacocoin

Bitconnecti ülevaade: kas see on legit?

Post Tacocoin

Bitstampi ülevaade: kas Bitcoini ostmine on odavam Exchange?

Post Tacocoin

TREZOR vastu LEDGER - Käed Riistvara Rahakotid läbi

Post Tacocoin

Bitclubi võrgu ülevaade ja analüüs