Litecoin LTC Robot ülevaade - erapooletu, 100% tõeline andmed | Estonian.lamareschale.org

Litecoin LTC Robot ülevaade - erapooletu, 100% tõeline andmed

Litecoin LTC Robot ülevaade - erapooletu, 100% tõeline andmed

Neile teist tuttav mu BTC Robot reviewyou tean, et ma ei ole suur fänn toodet. Kuigi see ei ole pettus, et toode ei tundu "töö nagu". Hiljuti sama firma taga BTC Robotcame läbi LTC Robot või Litecoin Robot. Muidugi ma võtsin esimese võimaluse pidin võtma seda proovisõidule ja vaata, kas asutajad õppinud natuke tagasisidet nad said umbes BTC Robot.

Ma ei suutnud leida ühtegi tegelikku läbivaatamist tegelikud kasutajad Internetis

Kuna LTC Robot on päris uus Ma ei suutnud leida ühtegi Litecoin robot läbivaatamise, mis tundus tegelikult mulle mingit aimu toote kohta. Kõik sain taaskasutati YouTube'i videod ja inimesed selgitab umbes Litecoin. Keegi näitas tegeliku kasutuse toote, nii et ma arvasin, et ma võin ka seda ise...

Registreerumine on palju lihtsam ja kiirem

Ma ei tea, kas see on sellepärast, BTC Robot müügi lehele oli nii pikk ja väsitav, kuid LTC Robot müügi lehele on lühike ja punkt. Lihtsalt lihtne selgitav video umbes Litecoin. Nr kauplemise kasumit lubadusi antakse ehk sest see toode on uus ja andmeid pole veel kogutud.

Mis mulle meeldis on see, et kuigi nad püüavad suruda te BTC Robot lõpus koduleheks kui sa ikka ei oma see, sa ei pea seda saada, et kasutada LTC Robot. Lihtsalt kliki "Ma ei ole aktiivne BTC Robot veel liige" ja seejärel valida 1 aasta litsents $ 99.

Seadistamine robot võtab aega umbes 5 minutit

Ma arvan, et üks suuremaid kogemusi, mis olid õppinud BTC Robot on asjaolu, et te ei taha, et kasutajad keerulisi seadistuse. Kui mäletate minu BTC Roboti läbivaatamise rääkisin, kuidas ma tellisin Silver pakett paigaldada minu arvuti ja see ei toimi. Seekord LTC Robot kaasas ainult spetsiaalne server valik. See tähendab, et sa ei pea midagi installida, lihtsalt setup oma konto luues BTC-E API ja sisestades see võtmete importimiseks robot.

Seadistamine BTC-E API

See ei ole õpetus, aga kuna see on nii lihtne setup BTC-E API ma küll ma säästa lõik ja seda seletada. Sa lihtsalt minna "Profiil", vali "API võtmed" ja luua uus võti, andes sellele nime ja klõpsates "Loo". Veenduge, et "kaubamärgi" ja "info" kontrollitakse (nagu allpool näidatud) või robot ei tööta korralikult.

Kelmuse Alert! Seal on lihtne viis näidata võlts kasumi Litecoin Robot

Ma setup minu Litecoin robot ja ootas, kuni see käivitub kauplemine. See soovitatav on vähemalt $ 100 konto. Mul oli 0.13BTC mis olid umbes $ 110 ajal. Pärast mõnda aega, kus robot ei kaubelda ma otsustasin, et äkki ma peaks vahetama mu BTC USD nii, et see kindlaks, et mul on piisavalt vahendeid. Ma ei ole kindel, kas see oli vajalik või mitte, kuid siin on, mis juhtus...

Ma läksin BTC-E ja vahetatud mõned mu Bitcoins eest dollarites. Kui ma tulin tagasi LTC Robot see näitas mu kasumit umbes $ 50, mis on täpne summa I vahetatud. See on tingitud asjaolust, et LTC Robot arvestab ainult USD olla kasumit nii et see ei võta arvesse tegelik summa Bitcoin või Litecoin sa ise. Samuti midagi, mida paljud inimesed on kurtnud aastal BTC Robot algoritm. Bottom line - see ei näita teile aus pilt oma tegelikku kasumit.

Uurisime seda natuke rohkem ma nägin, et seal on väike kommentaar pärast API võti märkides "erinevast BTC-E konto" (punasega esile tõstetud eespool). See võib tähendada, et loojad soovime, et te luua erinevaid BTC-E konto kui üks juba teile ja seda kasutada LTC Robot ainult. Kui see on nii, siis selgitab palju, kuid ma ei usu, see on piisavalt selge, et keskmine kasutaja.

Minu kauplemise tulemused

Olen olnud vaid kasutades LTC Robot paar päeva nii et ma ei saa teile öelda väga palju mu tulemused. Tundub, et on hakanud kauplemise ja praegu ma olen kaupa $ 3. Mida aeg edasi jätkan värskendades LTC Robot läbivaatamine ja öelda, kui ma arvan, et Litecoin robot on edukas või mitte. Vahepeal võite vaadata seda ise ja ülejäänud Kinnitan, et on 100% raha taga ei ole küsimustele (mida on juba katsetatud minu BTC Robot arvustus).

Seotud uudised


Post Tacocoin

Minu uus parim Bitcoin ja altcoin Wallet - Exodus Wallet ülevaade

Post Tacocoin

Jaxxi rahakotite ülevaade - kogu keskküpsise rahakott

Post Tacocoin

Parimad bitcoini kaevanduspiirkonnad (üle vaadatud 5)

Post Tacocoin

Minu BTCJam Investeering läks just büsti

Post Tacocoin

Coinbase vastu Circle - proovis mõlemad $ 500 Siin on, mida ma leidsin

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet ülevaade - see on tõepoolest uus rahakott

Post Tacocoin

Siin on võitjad 2018. aasta parimaks Bitcoini riistvarakuuluks

Post Tacocoin

Bittrexi ülevaade - üks kriitiline probleem, mida peate teadma

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 ülevaade - pole kindel, kas see on teie raha väärt

Post Tacocoin

Kas Coinbase kuritarvitab oma referral programmi osalejaid?

Post Tacocoin

Web Mining - teenige oma veebisaidi kasutaja veebibrauserite kaudu

Post Tacocoin

Bithumb ülevaade - Korea Bitcoinide ostmine