Antminer T9 Antminer S9 vastu - Kes on parim Bitcoin Bitcoin Miner? | Estonian.lamareschale.org

Antminer T9 Antminer S9 vastu - Kes on parim Bitcoin Bitcoin Miner?

Antminer T9 Antminer S9 vastu - Kes on parim Bitcoin Bitcoin Miner?

Märkus: see arvustus eeldab teadmisi Antminer S9. Kui oled võõras, et seade, vaata meie üksikasjalikud Antminer S9 läbi.

Vaatamata viimastel AsicBoostand Antbleedscandals, Bitmain endiselt maailma premier ASIC tootja. Nende riistvara on lihtsalt nii hea, et enamikul juhtudel, igaüks, kes tahab kaevandada Bitcoin on sunnitud hoidma oma nina ja osta Bitmain. On hinnatud, et nende riistvara praegu võimu ümber 70% Bitcoin võrgu.

Antminer on S9, mida me läbi põhjalik, säilitab oma eduseisu, kui kiireim ja tõhusaim müügivalmis ASIC kuupäeva. Kuid see ei olnud ilma usaldusväärsuse küsimusi, mis Bitmain püüdnud heastada koos newish Antminer T9, välja jaanuaris 2017. Kuigi mõlemad ASIC on powered by sama kiibid (16 nm BM1387) ja on väga sarnane üldise konstruktsiooni on mitmeid olulisi erinevusi. Milline seade on kõige sobivam oma vajadustele? See läbivaatamine aitab teil otsustada!

T9 on samasugune Kahe ventilaatoriga disain, kujutegur ja kaalu nagu S9.

5 Olulised erinevused S9 ja Antminer T9

Antminer T9 on vähem võimas kui enamik S9s

T9 s hashrate 11,5 TH / s. Kuigi S9 suurimast hashrate varieerus sõltuvalt tootejao enamik partiide clocked temperatuuril üle 12 TH / s. Kuigi viimastel jooksu S9s (partii 22) sai ainult 11TH / s, alguses jookseb olid reklaamitakse saavutada üle 14 TH / s.

Vastavalt meie Bitcoin kaevandamise calculatorand praegusel raskusastmega, see tähendab ühe T9 töötab non-stop peaks toota umbes 1,46 BTC aastas. Tegelik arv on tõenäoliselt madalam tõttu üha ronimine raskusi määra. Kasumlikkus ei ole määratud toores jõud, vaid seadme hind ja elektri kulu lahutatakse oma tulu.

Antminer T9s on vähem tõhusad kui S9s

Antminer T9draws 1450W seina kasutades Bitmain on APW3 toiteallikas (PSU). T9 efektiivsust väljendatakse 0,126 džauli / GH. See on oluliselt kõrgem võimu kasutamine (umbes 29%) kui 1078W viik ühe clocked võrdselt kiire S9, mis võimaldavad saavutada ligikaudu 0,098 J / GH. At 10c kWh, tähendab see, et ekstra $ 320 aastas elektri kulud.

T9 võim kasutamine on samuti veidi kõrgem 1375W joonistatud kiireim 14 TH / s S9 partii.

Nagu elektriline kasutegur on esmane määraja pikaajalise kasumlikkuse, T9 on vähenenud efektiivsust skoor on üsna murettekitav. Elektriühenduse maksumus 10c (veidi alla USA keskmine) kWh, siis võid oodata maksma umbes $ 1270 võimsus kulusid aastas, tuues kasumiprognoosi alla umbes 1 BTC aastas.

Antminer T9s maksta veidi vähem kui S9s

Umbes $ 1059, kui ostetud otse Bitmain, T9 on veidi odavam kui oma tulevaste partii 13,5 TH / s S9s, mis hakkab müüma $ 1099. See $ 40 hinnavahe tundub tagajärgedeta butthe uus S9s ainult oodata, et alustada shipping septembris... Paar kuud (alates ajast kirjalikult) võib olla väga pikka aega Bitcoin ja raskusi ja hind võib nii liikuda oluliselt ka vahepeal.

Teisisõnu, kui teil on üsna madala hinnaga võimu ja eeldades (ohtlikult), et raskusi ei naastrehvid ja / või BTC hind ei crash, T9 couldpay endale aasta jooksul...

Pea meeles, et saate ka vaja maksta shipping ja PSU, kui te ei ole veel endale sobivat. Soovitatav PSU on Bitmain on APW3 ++, mis müüb for $ 105 uut. EVGA Supernova 1300 Watt GPU PSU töötab ka hästi.

See võib olla kasulik osta kohalikust turustaja, et säästa postikulud ja korda. Kui teil vaadata saite nagu eBay, Amazon, või AliExpress leiad T9s, S9s ja makseteenuse juures erinevaid hinna võrra. Olge ettevaatlik ostes teine ​​käsi kaevurite, sest need võivad olla vigased ja mineviku garantii.

Antminer T9 on palju usaldusväärsem!

Suur müügiargumendiks T9 on paranenud usaldusväärsust. Kuigi S9s tuupima suurema kasuteguri rohkem kiibid, need kiibid olid rikkealtid tõttu töötab minimaalse pinge. T9 kiipe käitatud kõrgemat pinget, mis tähendab vähem efektiivsust, kuid suurem usaldusväärsus.

Inimeste ulatuslik massiivi kaevurite, suurem stabiilsus võib olla väärt tõhususe hitt. See tähendab vähem lähtestatakse, vähem hooldust, vähem seisakuid vähem kaevandamise raisatud aeg remontida ja asendada, ja vähem süvenemist üldiselt.

T9s oli parem Garantii

Bitmain standardse 90 päeva garantii S9s ei olnud eriti helde. T9 müüdi 180 päeva garantii, mis on ilmselt kaks korda nii hea. See ütles, Järgmise partii S9s ka funktsiooni see 180 päeva garantii. Pange tähele, et tegevused nagu kiirendate või kasutades vale toiteallikas kaotab Bitmain garantii. Garantii ei kata kahjusid, mis tulenevad elemendid. Kui ostes eBay või sarnaseid saite, otsida müüjad, kes pakuvad oma garantiid.

Nagu Bitmain ei paku praegu T9 müügil, garantii ära neutraliseeritakse kui teie kohalik müüja pakub garantiid sarnase kestusega.

Loosung - on Antminer T9 seda väärt?

Kui soovite ärkama ja kaevandamine võimalikult kiiresti andreliability on sulle olulisem kui tõhusus, siis ütleksin T9 on mõistlik valik. Kui te ei maksa võimu ja tahan hea, kiire kaevur saate "tulekahju ja unustada, edaspidi" Antminer T9will sobinud kenasti.

Kui olete valmis, et olla rohkem käed koos oma kaevandamine, siis ütleksin eelseisva S9 kaevur on parem valik, eriti kui soovite, et 180 päeva garantii. Kuid oodata järgmist partii võib osutuda kulukaks, eriti kui võtta arvesse ka tõenäoliselt shipping korda Bitmain Hiinas.

Kui oled raha teadvusel ja ei pahanda shopping ümber - võib-olla isegi sisemusse kaevur saavutada suurem tõhusus -, siis soovitame otsides õige partii teine ​​käsi S9s, õige hinnaga. Kui te ei saa neid leida uusi, et on isegi parem, vaid pigem ebatõenäoline tõttu suur nõudlus! Nagu enamik inimesi maksma oma võimu kasutamise, tõhususe tõenäoliselt osutuda otsustavaks teguriks - ja praegu midagi on tõhusam kui õige S9.

Lõpuks tuleb märkida, et reaktsioon professionaalne kaevurite T9 ei olnud eriti positiivne. Üldine konsensus tundub olevat, et T9 on viis Bitmain puhtaks varu sub-standard kiibid, käivitades neid kõrgemat pinget tõsta nende usaldusväärsust. Puuduseks on see, degradeerunud efektiivsust.

Seotud uudised


Post Tacocoin

ShapeShift vastu suunatud vahetus - Instant Krüpto-valuuta vahetus

Post Tacocoin

2017. aasta parimad Bitcoin taskud teie arvutisse vaadatud Android-seadmes

Post Tacocoin

Xapo ülevaade: 3 asja, mida pead teadma

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 ülevaade - pole kindel, kas see on teie raha väärt

Post Tacocoin

Xcoinsi ülevaade - kas see on legitiline bikiinide ostmine?

Post Tacocoin

Parim kriipsu kaevandamise riist - Antminer D3 ülevaade

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

BTCJam läbi vaadatud - minu isiklik kogemus ja Reddit kasutajate arvustused

Post Tacocoin

Coinmama Coinbase vastu - osta My Krediitkaardiga Bitcoini väärtuses 150 dollarit

Post Tacocoin

TREZOR vastu LEDGER - Käed Riistvara Rahakotid läbi

Post Tacocoin

Bitstampi ülevaade: kas Bitcoini ostmine on odavam Exchange?