Bitclubi võrgu ülevaade ja analüüs | Estonian.lamareschale.org

Bitclubi võrgu ülevaade ja analüüs

Bitclubi võrgu ülevaade ja analüüs

Hoiatus: Aeg-ajalt ma saan ühendust erinevate inimeste kohta see artikkel varustavad rohkem tõendeid kas pool seda lugu. Iga kord selliste tõendite ääri näed seda postitatud siin värskenduse. Kõik, mis ma tuua see postitus oma uurimistöö teha online ja minu isiklik arvamus. 

15. August 2016 uuendatud: Kuna see postitus avaldati Minuga võttis ühendust Joby nädalat. Me põhimõtteliselt nõus ei ole nõus. Kuid ma otsustasin ümber sõnastada pealkiri postituse "pettus", et "investeeringute hoiatus". Pärast koguda fakte ma ei saa tõestada, et Bitclub võrk on pettus kaugemale kahtlust. Ma siiski arvan ikkagi, et Bitclub Network ärimudel puudub ja ei investeeriks ta isiklikult

Viimase paari nädala jooksul olen näinud neid reklaame firma nimega "BitClub Network" minu Facebook sööda. Ma otsustan võtta pilk videoreklaami ainult leida mõned kutt, et ei tundu teada, et palju Bitcoin püüab selgitada, miks sa peaksid ühinema "BitClub võrgustik".

Usun, et video räägib enda eest, kui ütlen, et see on 5 minutit kogu plära, mis ei anna mingit väärtust oma vaatajaid. Võin julgelt öelda, et inimene seda videot ei tea, mida Bitcoin on ja lihtsalt lugemine oma teksti lehelt. Minu lemmik tsitaat on ilmselt "On midagi, mida nimetatakse Bitcoin kaevandamise, saad seda palju kohti internetis" (1:16).

Bitclub võrgu (vabandage mind ei siduda neile) väidab end olevat mingi kaevandamine, kus kasutajad investeerida oma raha, et saada osa tuludest BCN kaevandamise bassein. Võite ka tulu, viidates teisi liituma BCN.

Ma otsustasin võtta sügavama pilgu BitClub Network (tuntud ka kui BCN) ja vaata, kas see on tõesti õigustatud ja jätkusuutliku ärimudeli või on see mingi Ponzi shceme.

Neile teist, kes ei tea, mida Ponzi skeem on - see on fraudulentinvestmentoperation kus operaator, maksab tagasi oma investoritele uute raha makstakse operaatoritele uued investorid, mitte kasumist teenitud seaduslikest allikatest. Tavaliselt pole tegeliku toote või teenuse, et raha investeeritakse.

Nii et põhimõtteliselt uute liikmete Ponzi skeemi rahastamiseks väljamakseid vana liiget. See läheb kuni enam uusi liikmeid tulnud pardale, raha otsa ja operatsiooni sulgub, jättes paljud inimesed šokeeritud, sest nad ei saa oma raha tagasi.

Nüüd lühikese näite. Oletame, et teil (investor) maksma korraldajale $ 100, ja nad lubavad maksma $ 10 / kuus järgmise 12 kuu jooksul (st saad rohkem kui see, mida investeerida). Sul võib olla mõtteviis "kuidas ta on piisavalt maksma mulle pärast 10 kuud?"

Üks võimalus võib olla, et nad on selle raha investeerimisest õiguspäraselt mingisugune kasumlik tegevus - näiteks Bitcoin kaevandamise. Nii võib ettevõtja tegelikult osta kaevandamise seadmed tulu, antud juhul raha teie ja teised liikmed makstud, kui liitus on nagu mingi Ühisrahastuse kampaania.

Teine võimalus oleks, et nad saavad raha, et maksta oma liikmeid uued inimesed sätestatakse rida, et rahastada vanemaid liikmeid nagu ise. See on koht, kus viited tulevad mängu.

Kujutage operaator ütles: "Kui sa tuua keegi sellesse skeemi Ma maksan teile täiendava komisjoni lihtsalt tuues need". Nüüd saad kellegi maksma $ 100 dollari operaatorile nii, et sa saad $ 10 komisjonitasu ja rohkem raha voolab süsteem maksma liikmed. Muidugi uued liikmed on siis motiveeritud tuua rohkem liikmeid pardal.

Miks on see nii tähtis, et igaüks toob viited? Kuna enamikul juhtudel see on kõige paremini kooskõlas sissetulekuallikas Selle kava. Ja isegi kui raha on investeeritud mõned legit operatsiooni see ei ole piisavalt järjepidev katmiseks makseid kõigi liikmete. Tavaliselt liituvate tüüpi operatsioonide oodata järjepidev positiivset tootlust või nad lahkuvad. Operaator teab, et ja sellepärast ta püüab täita seda võimatu taotlusel tekitama suure tulu iga kuu ilma igasuguse riskita muudest allikatest (st uusi liikmeid tulevad pardal).

Teine võimalus Ponzi skeemi ellu jääda ja mitte raha otsa, muutub investorite uuesti investeerida oma raha tagasi operatsiooni asemel kehtetuks. Nii liikmete arvates oma raha, sest nad näevad oma konto saldo, kuid tegelikult ei ole nii, et nad saavad tagasi, et raha oma pangakontole. Reinvesteerimiseks protsessi kasutatakse, et hoida investorid mängus ja edasilükkamine "ebaõnnestumine" on Ponzi skeem.

Lõpetuseks Ponzi skeemid tavaliselt elab sellele, et:

 1. Uued liikmed on lisatud sätestatakse rida (ja on kohustatud maksma liikmemaksu muidugi).
 2. Vana kohal reinvesteerida tagasi oma tulu kavasse, et suurendada nende tulusid (paberil).

Need 2 omadused on väga tähtis, sest me näeme, kuidas nad joonel BitClub Network.

Minu Hypothesis- BitClub Network on Ponzi skeem

Nüüd on aeg murda BCN ärimudel ja vaata, kas see on tegelikult õigustatud ettevõte. Ma lähen kasutada erinevaid vahendeid, et seda teha - enamik neist tööriistu koondatakse sees Bitcoin scamtest oleme hiljuti loodud siin 99Bitcoins.

Kuidas legit on Bitclub võrgustik?

Esimene asi, mida ma ei olnud näha, kes on registreerija domeeni Bitclubnetwrok.com. Kuid domeen on eraõiguslik registreerimise, mis on punane lipp minu arvates.

Kui ma jätkasin otsingut ja läks "About" lehel ettevõtte Ma ei suutnud leida mingit tegelikku identiteeti, mis töötavad kohapeal. Ainuke asi, mis on märgitud on:

BitClub omanik ei ole iga üksiku isiku või üksuse, oleme ekspertide rühm, ettevõtjad, spetsialistid, võrgu turundajad ja programmeerimine geeks, kes kõik tulevad kokku, et käivitada väga lihtne äri ümber väga keerulises valdkonnas.

Ma Hoiatuseks - Kui näed mõned ebamäärased avaldus umbes ettevõtted liikmete "Meist" lehele nagu "me oleme ekspertide rühm" ja mitte reaalne isik on kujutatud taga firma - RUN.

Nii et ma olen aim keegi ei taha leida. Pärast mitmeid otsinguid Internetis Ma ei suutnud leida üks isik, kes on väidetavalt kontrolli BCN. Ma leidsin palju turundajad ja promootorid, kuid mitte omanikud. Ma ei leia kahe ametliku BCN webinarbut mingil põhjusel asukohana veebiseminari ei viitsinud tutvustada ennast. Samuti tundub, et BCN ei registreerima secandteiselt selleks ei tööta USA - teise asi, mida kaaluda.

Proovin üles kaevama mõned rohkem teavet BCN leidsin midagi väga naljakas. Vastavalt Bitcointalk threadthe veebilehel kasutatud on iseloomustuse "kliendid" nagu siin näidatud:

Nagu näete Victor Diaz on päris rahul oma investeeringuid BCN. Aga ilmselt Victor tegelik nimi on Ali Ansari ja ta on süüdi vägistaja, mis on olnud vanglas 2013. Aastast alates:

Nii et ma olen aim Ali ilmselt muutis oma nime ja sai tuua sülearvuti ja mõned Bitcoins tema rakkude hea käitumise eest. Veebilehel on ka näidanud hunnik muid võltsitud fotosid, et nende allikate kopeeriti veebis. Tundub pärast seda tulid BCN eemaldada kõik pildid saidilt ja nüüd on ainult nimed ja ei fotod iseloomustused.

Mõned täiendavaid otsinguid umbes BCN YouTube'is toob esile video, mis näevad välja nagu uudised kinnitades Bitclub Expert (02:01 video) aga see video oli selgelt kaudu $ 5 kaarik Fiverr (ainult erineva saatejuht).

Ma hiljem ühendust BCN toetust paludes neil päris selgelt, kes ise BCN kui mul tekib küsimusi ja saanud järgmise vastuse:

Nii et põhimõtteliselt on see sama tühjad sõnad suunates mind, mida on öeldud "umbes" lehel - kuidas BCN on detsentraliseeritud ja keegi omab seda. Noh, kui keegi omab seda (nagu Bitcoin näiteks) ei tohiks olla protokoll, mis on sätestatud üksikasjalikud eeskirjad, kuidas asjad töötavad - see ei tundu olevat käesolevas asjas.

Üks lõplik asi - BCN ei tundu olevat privaatsuspoliitika või kasutustingimused oma kodulehel. Ma oletan, et kõik legit firma oleks neid lehti oma kodulehel. Peamine põhjus, millel ei ole neid lehti võib olla, et need leheküljed teil vaja panna tuvastatavad andmed nende kohta.

29. August uuendatud: Olen ühendust järjekordne BCN liige öeldes järgmist:

Ma tahan, et teavitada teid otse, lisamata link oma blogi vastused. Olen liige BitClub Võrgustik ja olin nimetatud arvesse äri hea sõber. Pärast sain teada, et "Firma" juhivad kurjategijad ja vägistajad, Panin selle info steemit.com.

Olete oodatud siduda, vaadake, kopeerida minu postitust. Palun levitada.
BCN on pettus ja te ei saa oma raha tagasi!

Kui palju raha sa pead investeerima BCN?

Tavaliselt seda tüüpi pilv kaevandamise skeemid on kas liiga hea, et olla tõsi (st petuskeemid) või lihtsalt ei ole seda väärt teile investeeringuid pikemas perspektiivis (nt Genesis Mining). Nii et ma otsustasin teha matemaatika taga BCN ise. Esimene asi, mida märkasin, et ma ei saa sisse logida BCN ilma sponsor.

See päris palju reenforces mu teooriat, et BCN tuginevas viited. Ma mõtlen, kui see on õigustatud operatsiooni, mis genereerib pidevalt kasumit, miks ma nõuda sponsor registreeruda? Ma ei saa lihtsalt "liituda pool"?

Alas, ma vajasin sponsor nii et ma lihtsalt kasutanud poiss YouTube'i video. Ma mõtlen ta hakkas mind kogu selle teekonna niikuinii, nii et tema jaoks hea. Muidugi hetke pärast Ma registreerusin ma palutakse maksma $ 99 liituma BCN ilma võimaluseta näha, mida ma tegelikult saada.

Nii samme liituda BCN on põhimõtteliselt:

Samm 1: Luua Bitcoin Wallet

Etapp 2: rahastada oma Bitcoin Wallet

Samm 3: Saada Bitcoin oma Rahakott meie BitClub Aadress

Põhimõtteliselt saidi ütleb, mine osta Bitcoins ja siis saatke see meile ilma selgituse, mida sa tegelikult saada.

Tegelikult see ei ole täiesti tõsi, kui sa loed lehte allapoole saate näha järgmist:

 • Koolitus ja haridus umbes Bitcoin kaevandamise
 • Täielik juurdepääs meie eksklusiivne Bitcoin Mining basseinid
 • ClubCoin Opportunity - Get Free ClubCoin

Sel hetkel on mul ton küsimusi nagu:

 • Mida tähendab "täielik juurdepääs", et kaevandamine bassein abil? (I pääseb palju kaevandamise basseinid veebis ilma maksma starter tasu)
 • Kui palju raha ma saan teha? Või milline on tulu mu investeering?
 • Mida kuradit on Clubcoin? (Va reastus # 619in cryptocurrency nimekirja kohe pärast rohkem anonüümseks münte nagu MayaCoin ja LeoCoin).

Nii nüüd tundub mulle, nagu palju päris sõnu varjata asjaolu, et puudub väärtuslik pakkumine kulisside taga. Muidugi ma ei maksta $ 99, aga kui ma tegin tasuma liikmemaksu ma neid ahvatleb maksma veel $ 500 või rohkem erinevate kaevandamise pakette.

Teeme matemaatika!

Te maksate $ 99 lihtsalt saada juurdepääs BCN ja siis saate valida 1 3 paketid - $ 500, $ 1000 ja $ 2000. Sõltuvalt sellest, millist paketti valisid saad protsendina kaevandamise bassein tulu. Näiteks kui valite $ 500 paketi saad 50% oma osa basseinis ja ülejäänud "rahastamiseks kasutatavate kaevandamisel ja osta täiendavaid kaevandamise aktsiad".

Pean tunnistama, et BCN temal on väga legit ees oma kaevandamine bassein vastutades 4,2% Bitcoin võrgu tegevust. Nii nad ei valetamine tegelikult kaevandamine Bitcoins. Nüüd vaatame, kui palju me saame teenida BCN.

Iga päev umbes $ 1.1m makstakse Bitcoin minersaround maailmas. See tähendab, et BCN teeb umbes $ 46.2K päevas või $ 1.4m kuus (4,2% päevasest kaevandamise tulu). See muidugi tuleb jaotada kõik BCN kasutajatele.

Nii et kui näiteks sul on $ 500 paketi, mis võimaldab teil hoida 50% oma sissetulekutest peate tegema $ 0,83 päevas murda evenafter 600 päeva (see on, kui kaua pakett kestab). Kuna sa hoida ainult 50% see tähendab, sul on vaja $ 1,67 tulu päevas tasa teha.

Nüüd mäletan, see on ainult siis, kui soovite, et murda isegi pärast 600 päeva, kui soovite tegelikult kasumit teenida peate tegema rohkem. Olen otsinud tundi umbes veebist "tõend kasum" ja ei suutnud leida üks inimene, kes näitab kasumit. Iga iseloomustuse on lihtsalt sama Kordamine tühjad sõnad, kuidas see on suurepärane vahend passiivset tulu.

Aga kui sa arvad, et see on väga loogiline, kuna inimesed püüavad suurendada oma kasumit pikeldamise veelgi rohkem inimesi pardal ja saada esildise komisjonitasu.

22. August uuendatud: Ma tegelikult leidsin videodescribing tulu pärast 1 kuu mäetööstuses. Video näitab tulu umbes $ 15 25 päeva. See muudaks kokku $ 360 pärast 600 päeva, kui Bitcoin hind jääb samaks. Kuid see ei ole õiglane kohtunik seda vastavalt USD kuna investeeringud on Bitcoins. Alates video näed, et poiss teeb 0.0012BTC keskmiselt päevas. See tooks teda teenida 0.72BTC pärast 600 päeva. Video filmiti aasta aprill 2016 kui 1BTC ~ $ 420. Nii mees ilmselt makstakse kuskil 1.2BTC et saada 0.72BTC tagasi pärast 600 päeva.

Mõned võivad väita, et kui Bitcoin hind oleks tõusma siis ta tahaks teha rohkem kui $ 500 ta investeerinud, kuid see oleks tõsi ka siis, kui äsja ostetud ja hoidke Bitcoins nende $ 500 ja ei investeeri neid BCN.

Teine YouTube video (nüüd eemaldatud) väidab, et on teinud rohkem kui miljon dollarit BCN kuna ta hakkas välja oktoober 2014 (22months tagasi). Aga kui ta näitab oma isikliku armatuurlauale näed, et ta oli ainult makstud 5.35648BTC kuni tänaseni. Ta märgib ka, et ta ostis ühe aktsia kohta $ 500, üks osa $ 1000 ühe aktsia kohta $ 2000. See tähendab, et ta investeeris $ 3500 ja sai kuskil 2500 $ kuni tänaseni (kuna Bitcoin hind väga erinev viimase 22 kuu jooksul võtsin ligikaudset keskmist).

Ülejäänud tulud selle konto ainult "paberil" Ma arvan. Video ka, kuidas ta kasutas ülejäänud tulu reinvesteerimiseks ostma rohkem aktsiaid. Tähendus ei ole raha tegelikult väljaviimine kontolt.

Nagu Tegelikult enamik kui mitte kõik iseloomustused näidata, kuidas nad reinvesteerimiseks 100% oma kasumit selleks, et tekitada rohkem tulu veelgi kiiremini. Inimesed võivad arvata, et raha, kuid tegelikult nad lihtsalt näha arvu kasvades ekraanil.

Muidugi kõik tundub kena ja dändi kui keegi on tagasi oma raha BCN sest tundub, nagu nad saavad kasu, kuid kui kriitiline mass inimesi hakata tagasi oma tasakaalu skeemi laguneb päevades (väga sarnane tänapäeva pangad muide ).

16. August UPDATE: Pärast avaldades selle postituse ma olen saanud vastuse Joby Nädalat ja teisi BCN asutajad nagu näete kommentaari sektsioonis. Joby tarnitakse mulle video nad tegid aasta tagasi näitab tõend tulu. Ma ei saa garanteerida või jätta see video aga ma arvan, et see on oluline osa teabest. See teenida video on keegi, kes liitus BCN päevast 1 2014. (kui sa ei näe video kliki seda linki)


Nii et kes on selle taga BCN?

Ausalt, ma ei tea. Ainus "reaalne isik" ma võiksin leida on mees nimega Ryan Conley, mis tundub olevat kogenud MLM turundaja. Kuid Ryan ei öelda, et ta omab BCN ta ainult ei agressiivse turunduse neid YouTube'i videod ja muud markkinointitoimenpiteesi tehnikat. Ma ei taha teatada minu arvates umbes Ryani operatsiooni seda postitust, aga ma mainida, et ta kasutas endorseOneCoin (kahtlus, et globaalne MLM kelmuse) ja et ta tundub olevat professionaalne MLM turundaja. See tähendab, et see on tema huvides, et saada rohkem inimesi pardal nii et ma ei oota teda näha sõidu inimesed eemale BCN.

Ainus video ma võiksin leida kellegi väites, et nad on loonud BCN on selle video Joby nädalat (Edit: See video eemaldati). See oli laadinud alla Ryan Conley YouTube'i kanalile ja Joby konkreetselt ütleb: "Mis me otsustasime teha oli loonud oma andmekeskuse kuni Islandil....ja crowdfund see kas te..."..

Nii Joby põhimõtteliselt tähendab, et ta on osa BCN asutamisest meeskond. Video kirjeldus Ryan andmed:

"Minu äripartner BitClub Võrgustik ja mehe Bitcoin kaevur Joby Nädalat selgitab tema kruiisil, mis toimub." See paneb mind mõtlema, kui Ryan ja Joby tõepoolest töötavad koos BCN kuid lihtsalt ei vastuvõtul see vältimiseks avalikkusele.

Kuigi omanikud BCN ei saa kinnitada kaugemale kahtlust, on tõendid, et ideathat fraktsioonide Zeek Soodustused Ponzi schememight olla selle taga. Teine teooria, et tuli on see, et Clubcoin - cryptocurrency kasutada ainult BCN hetkel võeti kasutusele selleks, et korvata puudumine raha maksta investoritele.

See tähendab, et selle asemel, et investorid saavad Bitcoins nende investeeringute nad saavad Clubcoin - cryptocurrency et sellel ei ole tegelikku väärtust või olulise tehingute maht. See tsitaat on võetud ametlik Clubcoin veebilehel:

Nüüd, kui teil Clubcoin kus saate kulutada seda? BitClub Network on esimene kaupmehe vastu Clubcoin

Nii et põhimõtteliselt pole midagi pistmist Clubcoin peale maksta oma BCN kaevandustööde. Seda tehes BCN on põhimõtteliselt öelda "Siin on mündi võib teil olla võimalik kaubelda teiste inimestega, kes võivad olla nõus maksma seda mingil põhjusel". Nüüd investorid ütlevad: "Kuule, me tegelikult saada makstud!". Aga on tõsi, et nad saavad midagi, et keegi tõesti tahab ja et nad ei pruugi olla võimalik müüa kõikjal.

Teine viimane asi, mida meeles pidada on see, et ilmselt ainus makseviis BCN aktsepteerib on cryptocurrencies. See võib olla, et hoida üksikisikute taga BCN anonüümseks. Ma mõtlen, kui operatsioon oli täiesti õigustatud nad krediitkaardid (nagu Genesis Mining näiteks). Kuid kuna nad ei soovi oma identiteeti teada nad lubavad makse ainult Bitcoin.

Bitclub Network on suur ohumärk Uusehitise eespool see

Kokkuvõttes see kõik üles BCN tundub olevat sarnase tee palju muud Bitcoin petuskeemid, mis on läinud pankrotti. Ma tunnistan, et BCN ilmselt on kehtiv kaevandamine ja töötab, kuid ma olen endiselt veendunud, et see on (või saavad) maksejõuetu ja ei saa välja maksta enamiku oma investoritele.

Sarnaselt mis juhtus Bitcoin Trader minevikus ja paljude teiste HYIPs elanud kaua, enne kui täielikult kokku varisemas, BCN ei läbi peamised küsimused, mida pead endalt küsima, kui ta hindab igal Bitcoin investeeringuid, näiteks:

 • Kes on selle taga see operatsioon?
 • Millal ma murda isegi minu investeering?
 • Mis on tegelik toode, mis ma investeerida?
 • Ja palju muud... (vt kommentaarides)

Teine asi, mida kaaluda, on, et viimastel plokk halvinghas ilmselt panna mõlk viiakse palju kaevandamise basseinid sealhulgas BCN on. On huvitav näha, kuidas see mängib välja ka tulevikus.

Lõpuks, siin on Ponzi skeemi omadused võetud SEC veebilehel, vaatame, kuidas BCN teeb aasta Ponzi test:

 • Suur investeering või tulu lubas vähe või üldse mitte riski. KONTROLLIMA
 • Liiga järjekindel naaseb - "Tavaline" investeeringute fluktueerivad - mõnikord sa kasu ja mõnikord sa kaotada. Ühiseks jooneks Ponzi skeem on, et te pidevalt kasu suhet. KONTROLLIMA
 • Registreerimata investeeringud - Tavaliselt ei näe te Ponzi skeemi registreeritud äriühing mis tahes rahalise asutus. KONTROLLIMA
 • Ebamäärane keel selgitamiseks kasutatakse investeeringute - Promootor müüb aktsiaid investoritele ära puudumine investori teadmised või pädevuse või väiteid kasutavad patenteeritud investeerimisstrateegia, mis peavad jääma salajasteks, et tagada konkurentsieelise. Teine võimalus oleks, et investeerimisstrateegia on liiga keeruline mõista. KONTROLLIMA

Last but not least on mitmeid teateid postitatud Reddit näitab BCN Reps üritavad inimesed registreeruda läbi Bitcoin kokkusaamisi. Reps sisseimbumise meetupor mõnel juhul luua spetsiaalne kokkusaamisega, mis väidetavalt õpetab inimesi Bitcoin vaid selleks, et saada neid registreeruda BCN.

Mina isiklikult ei paneks oma raha sellesse business.I usuvad, et BCN pankrotti minna varem või hiljem. See ei pruugi juhtuda täna, sellel kuul või isegi sel aastal, kuid kui see juhtub palju inimesi hakkavad tunda petetuna ja haiget.

Kui teil on olnud mingeid kogemusi BCN (hea või halb) ja soovib tugevdada käesoleva artikli või tõestada mind valesti ma tervitan seda. Julgelt jätke oma kommentaarid märkuste allpool.

18. August Update: 

"Regulaarset" BCN liige sirutas mulle täna e-posti teel. Kui ma ütlen regulaarne ma mõtlen keegi, kes ei ole asutaja, ei investeerinud palju raha BCN ja ei ole mingit stiimulit kaitse ettevõtte. Siin on, mida ta kirjutab:

Esiteks ma ka kartsid see on Ponzi skeem, et 500 $ investeeringuid kasutatakse välja maksta töötasu liikmetele. Siis Jälgisin kasum mõnda aega ja hakkas luua oma kasumit simluations. See põhineb tegeliku tulu ja prognoosid tuleviku põhineb teatud tegurid. Ma tulen, et minut.

Nüüd, pärast minu tähelepanekud Ma ei usu, et investeeringud basseinid makstakse välja töötasu, kuid ma väga kahtlen, et tulu kaevandamise on piisav, et maksta välja esialgse investeeringu, rääkimata kasumit teenida.

Kui muude liikmete BCN sarnased tunded või ehk täielik vastand ma kutsun teid üles jagama neid kommentaar lõik selles postituses või e-posti teel otse mulle. On oluline, et näidata kogu pilt ja mitte ainult ühepoolne vaade MLM turundajad tavaliselt kujutada.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet ülevaade - see on tõepoolest uus rahakott

Post Tacocoin

2016. aasta parim VPN-teenuste parimad juhendid

Post Tacocoin

7 Bitcoini debiteerimiskaardid Võrdlus ja läbivaatamine (2018)

Post Tacocoin

2017 parimad Bitcoini taskulamud - 4 rahakotti (Mac, Windows, Linux)

Post Tacocoin

Parim kriipsu kaevandamise riist - Antminer D3 ülevaade

Post Tacocoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - Kust peaksite Bitcoinide ostma?

Post Tacocoin

Mis on parim Bitcoini lauaarvuti?

Post Tacocoin

Coinomi ülevaade - mobiilne rahakott mitu krüptokurssi

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

Xcoinsi ülevaade - kas see on legitiline bikiinide ostmine?

Post Tacocoin

Bitcoin Trezor vaatas läbi - kas see on ohutu?

Post Tacocoin

Bitcoin Miner ülevaade: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - kas see on seda väärt?