Parimad Bitcoini reklaamivõrgud läbi vaadatud | Estonian.lamareschale.org

Parimad Bitcoini reklaamivõrgud läbi vaadatud

Parimad Bitcoini reklaamivõrgud läbi vaadatud

Nagu cryptocurrencies muutunud üha populaarsemaks, saate nüüd leida spetsiaalne Bitcoin reklaami võrgustikud, mis võimaldab teil näidata Bitcoin seotud reklaame oma saidi ja teenida täiendavat Bitcoin tulu.

Sarnaselt Google AdSense, Bitcoin reklaami võrgustikud reklaame oma veebilehel. Te saate väljamakse Bitcoin, mida saab tavaliselt tagasi nädala jooksul. Võtame pilk mõned parimad Bitcoin reklaamimisvõrgustikega kaaluda oma veebilehel:

CoinTraffic

CoinTraffichas umbes aastast 2014 ning viitab ennast krüpto reklaamivõrgus. See pakub CPM kampaaniate ja pakub laia valikut reklaami formaat võimalusi, sealhulgas staatiline plakatid ja pop-under reklaame. Platvorm on lihtne kasutada, mis muudab kontrollimise päev maksete ja äravõtmise komisjonitasu eriti lihtne. Seal on vähemalt tühistamise € 10 ja taotluste väljamakseid töödeldakse tavaliselt 24 tunni jooksul.

Üks eelis CoinTraffic on, et nad valiv arv reklaami partnerite nad on. See tähendab, et nad ettevaatlikud, et vältida ICO petuskeemid asemel lihtsalt keskendudes kvaliteetset liiklust mainekate reklaamijatele ja avaldajatele. Toetus pakutud CoinTraffic on tavaliselt väga hea, kiire reageerimise aega, kuigi see võib mõnikord kesta nädalaid oma kodulehel heaks või lükatakse tagasi.

Plussid

 • Platvorm on kiire ja lihtne kasutada
 • Toetus on hea, kiire vastuseid ja abivalmis vastused
 • Ettevaatlik reklaamijad nad valivad

Miinused

 • Teil võib olla ootama mõnda aega oma veebilehel vaadatakse

A-ADS (Anonymous reklaamid)

Üks vanimaid Bitcoin reklaami võrkude, A-ADS (Anonymous reklaamid) on endiselt väga populaarne valik. Sarnaselt Bitcoin ise, A-ADS reklaami platvorm põhineb anonüümsus: isiklikke andmeid või kinnitamiseks on nõutav. Kuigi on olemas registreerumise lehele, saate valida logida sisse Bitcoin aadress ilma registreerimata konto.

A-ADS on kehtestatud Bitcoin reklaami võrgustik, mis on tuntud pakkuda kiiret ja täpse makseid. Kasutajad on antud valik taandus A-ADS konto või otse Bitcoin aadress. Sa oled tõenäoliselt kokku puutuvad palju probleeme, ja kui abi vaja, A-ADS on tavaliselt väga kasulik.

Plussid

 • Pakkumised anonüümsust-sa ei pea andma isikliku info
 • Makse on alati kiire ja täpne
 • Hea rekord klienditoega

Miinused

 • Mõned kasutajad on märkida madalam väljamaksete hilja
 • Ei erista reklaamijad (võib edendada petuskeemid)

Coinzilla

Üks uuemaid Bitcoin reklaami võrkude Coinzillawas käivitati 2016. See pakub nii CPM ja CPC reklaami kujul standard bännerid, ujuvad plakatid ja pop-under reklaame. Huvitav, kuulutusi võib rahastada mitte ainult Bitcoin vaid ka Ethereum. Üks funktsioon võite leida kasulik on suunamise programm, mis aitab teil teenida 10% ja väljamakseid on nimetatud kasutajad.

Makseid CoinZilla hoitakse seitse päeva enne tema vabastamist. Nagu paljud Bitcoin reklaami võrkude, seal on minimaalne tühistamise 0,001 BTC. Üks saagi: Coinzilla kirjastaja nõuded on ranged pool üsna palju kasutajaid, kelle veebisaitide tagasi lükata. Eelkõige Coinzilla ei nõustu veebilehed loodud viimase kolme kuu jooksul. Kuigi toetus võib olla aeglane tipptundidel, vastused on tavaliselt kasulik, ja seal on paindlikkus esitamise toetust pileti veebilehe kaudu või ühenduse Coinzilla Skype'i vahendusel.

Plussid

 • Teenida täiendavat Bitcoin koos esildise programmi
 • Makse on usaldusväärne ja harva hilinenud
 • Lisaks saab reklaamid rahastatud Ethereum
 • Kvaliteetne reklaamijad

Miinused

 • Toetus võib olla natuke aeglane kohati
 • Ranged kodulehel nõuded

CoinAd

CoinAddiffers enamiku Bitcoin reklaamimisvõrgustikega selles mõttes, et uus kirjastajad aktsepteeritakse kutsuda ainult alus. Veelgi enam, nad on ranged nõuded, näiteks vastu ainult veebilehed Alexa auastmed all 100,000 ja vähemalt 100,000 päevas lehekuvade.

Nagu näiteks, see Bitcoin reklaamivõrgustik ainult enamlevinud saitidele. Eesmärgiks on see, et pakkuda paremat kvaliteeti reklaamijatele, kes suudavad valida, milliseid veebisaite nad tahavad reklaamida, kuhu paigutada oma plakatid ja kui palju näitamisi nad tahavad.

On mitmeid eeliseid kirjastajatele, kes on õnn olla kutsutud. Kui teil on usaldusväärne, suure liiklusega veebileht, võite teenida hästi, võrreldes enamiku teiste Bitcoin reklaamimisvõrgustikega. Maksed tehakse kord nädalas ja saab saata otse Bitcoin rahakott või isegi PayPal konto. Üldiselt on see väga usaldusväärne Bitcoin reklaamivõrgust ja väärt arvestades, kui te olete kutsutud.

Plussid

 • Keskendu kõrge kvaliteediga
 • Iganädalane makse Bitcoin rahakott või PayPal konto
 • Võimalik rohkem teenida kui kõige Bitcoin reklaamivõrke

Miinused

 • Kutsu ainult range sisenemise nõuded

Mellow reklaamid

Käivitati 2015 Mellow Adsoffers CPM ja CPC kampaaniad, reklaamijad võimalik osta konkreetse mitmeid unikaalseid vaateid või klikke reklaami ruumid. Seal on valik banner ja pop-under reklaame ja päevatulu pakutakse põhineb mitmeid arvamusi, klikkide või hüppab ette võrku. Mellow reklaamid laeb üsna madal tasu 10% võrgu kampaaniad, mis tähendab suuremat kasumit vähendamata kui paljud teised Bitcoin reklaamimisvõrgustikega.

Mellow reklaamid ei pruugi olla kõigile, sest seal on mitmeid kohustuslikke nõudeid, millel on oma veebisait heaks. See hõlmab võttes top 100,000 Alexa Rank. Kui avaldus rahuldatakse, siis on teil võimalus teenida kaudu esildise programmi, millest 50% esildise komisjonitasu uusi kontosid viitate. Üldiselt, see on väga kiire ja usaldusväärne Bitcoin reklaamivõrgus, kuigi see ei ole kõige usaldusväärsem klienditoe paljude kasutajate väites ei saanud vastust.

Plussid

 • Maksud üsna madal tasu, mis võib tähendada kõrgemat väljamakseid
 • Esildise programmi 50% komisjonitasu

Miinused

 • Teie veebisait peab olema top 100,000 Alexa hinne
 • Toetus on ebausaldusväärne, sest paljud päringud läheb vastuseta

AdBit

Osa BitRush võrgustik, AdBitworks kasutades pay-per-päev süsteemi. See sarnaneb Google AdSense, et reklaamijad pakkuda üksteise vastu, mille osakaal on reklaamipinna oma veebilehel. Mida kõrgem on pakkumine, seda rohkem aktsia konkreetse reklaamija ja rohkem võite potentsiaalselt teenida. Ainus reklaamivorminguga võimalus on bänner, kuigi see võib koosneda teksti, kujutise või interaktiivse meedia, sõltuvalt konkreetse reklaami.

Üks parimaid asju AdBit on, et maksed tehakse oma kontole reaalajas iga vaade või klõpsa reklaami saab. Nagu paljud Bitcoin reklaami võrkude, seal on minimaalne tühistamise 0,001 BTC. Üks valdkond, kus AdBit võiks parandada on oma toetust, mis võib olla aeglane poolel. Kuid see on usaldusväärne valik, mis on potentsiaali pakkuda korralikke naaseb.

Plussid

 • Maksed tehakse reaalajas

Miinused

 • Suhteliselt väike reklaamivõrgust
 • Mitte palju reklaami vorme valida
 • Klienditugi võib olla natuke aeglane kohati

Kas te kasutate Bitcoin reklaamivõrgus me ei ole nimetatud? Kas teil on olnud mingeid kogemusi need meil? Anna meile teada oma kommentaarides allpool!

Seotud uudised


Post Tacocoin

BTCJam läbi vaadatud - minu isiklik kogemus ja Reddit kasutajate arvustused

Post Tacocoin

Bithumb ülevaade - Korea Bitcoinide ostmine

Post Tacocoin

Ledger Nano S ülevaade - kas see Bitcoini rahakott on parem kui TREZOR?

Post Tacocoin

Reddit kasutajaid (ilma sooduskoodeta) ei vaadata alla 60-le Redigeeritud rahakotti

Post Tacocoin

Ülevaade: Coinmama - Kas see on 100% legit?

Post Tacocoin

Antminer S9 ülevaade - 6 asjad, mida pead enne ostmist teadma

Post Tacocoin

Web Mining - teenige oma veebisaidi kasutaja veebibrauserite kaudu

Post Tacocoin

Bitcoin Miner ülevaade: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - kas see on seda väärt?

Post Tacocoin

Antminer T9 Antminer S9 vastu - Kes on parim Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

Kas Coinbase kuritarvitab oma referral programmi osalejaid?

Post Tacocoin

Gemini Bitcoin Exchange ülevaade

Post Tacocoin

Mis on Zen-protokoll? Novembri ICO analüüs