Bitconnecti ülevaade: kas see on legit? | Estonian.lamareschale.org

Bitconnecti ülevaade: kas see on legit?

Bitconnecti ülevaade: kas see on legit?

99Bitcoins Toimetaja märkus: 

Hi guys, see Ofir alates 99Bitcoins. Ma arvan, et seal on mõned asjad, mida tuleb panna otse enne lugemist see läbi. Peaasi on see - me ei saa öelda, teatud kui Bitconnect on legit või mitte. Inimesed, kes on väites, et ei ole piisavalt tõendeid, et toetada väiteid selle postituse on õigus, me soovime oli rohkem.

Kuid personallyI ei investeeriks oma raha ta. Miks? Sest see on liiga palju punased lipud minu isiklik arvamus. Tohid teistmoodi mõtlema, mis on Teie arvamus. Nii, et võta, mida on kirjutatud siin tera soola ja andke meile teada oma arvamus kommentaari sektsioonis. Nagu alati, ei ole selle kohta on investeerimisnõustamise, vaid kirjaniku isiklik arvamus.

16. Jaanuar 2018 uuendatud: Bitconnect lülitub downits laenamise ja vahetamise teenuseid.

Sul on ilmselt lugeda mitmeid lugusid poisid, kes on ostnud $ 1000 Bitcoin 5 aastat tagasi ja on nüüd miljonärideks. Isegi kui sa ostsid oma esimese cryptocurrency alguses 2017. Oled ilmselt ikka päris rahul investeering.

Mõned inimesed ei rahuldunud arvestada, et tehtud turu laienemise. Viimase paari aasta jooksul on mitmed Bitcoin investmentschemes on hüppasid üles. Üks neist platvormid on Bitconnect. Pealtnäha asjad on päris muljetavaldav naaseb. Kasutajad aru kõrge intressimäärade-mõnikord kuni 1% päevas, samuti väga helde esildise tasu.

Lihtsalt pilk hind BCC (Bitconnect Müntide) viimase 8 kuu jooksul. See läks alates $ 0,16 kuni üle $ 300. See on ROI 187500%, mis on päris hull.

Update: Ilmselt asutaja Ethereum, Vitalik Buterin on ka mures Bitconnect mainet.

Sa ilmselt teate, et BCC turuväärtusest on oluliselt langenud 3. Novembril 2017. See on tingitud "[r] evised ringlevad varu arvestus," vastavalt Müntide turuväärtusest. Vitalik märkis TNW e-posti kaudu ei ole mõjutatud BitConnect Müntide hind. See on väga kummaline, sest selline suur muutus mündi ringlusse peaks olema tohutu mõju hinnale.

Mis on Bitconnect?

See on hea küsimus, ma ei ole kindel igaüks saab anda lihtne vastus. Tundub Bitconnect püüab luua Bitcoin kloon-saadav kasu on raha. Siin on väga segaseid intro video ettevõtte:

Bitconnect on välja töötanud oma cryptocurrencyto abi kasutajad tehinguid kiiresti kaudu sisseehitatud vahetada. Paljud Bitconnect investorid agressiivselt death premeerib teenuse kaudu. Nad näivad olevat latecomers turule, kes on jäänud hiljutise sagenemise Bitcoin väärtus.

Ma esimest korda sattusin teenuse vaatamise ajal YouTuber koos screenname Cryptonick. Ta teatas, et ta tegi sadu tuhandeid dollareid Bitconnect laenude ja viited. Kõlab liiga hea, et olla tõsi, eks?

Kuidas täpselt ei firma tegutseda, ning teevad need uskumatu naaseb? Mis on saladus?

Kuidas te saate teha raha Bitconnect?

Vastavalt veebilehel, Bitconnect kasutab üheselt arenenud kauplemise bot. Ta on tuntud kui "volatiilsuse tarkvara", mis viib ära muutuva Bitcoin turul. Bitcoin hind võib kiik üles ja alla sadu dollareid päevas, et igaüks, kes saab ennustada need muutused võivad rikkaks. See on see, mida kauplemise bot väidetavalt teeb, ja laenutamine oma Bitcoins tarkvara võimaldab teil nautida neid naaseb.

Teha investeeringuid, kasutajad peavad kõigepealt osta Bitconnect märgi, millel Bitcoin kaudu vahetada. Siis saab laenata sümboolne, et Bitconnect bot. On oluline märkida, et investeeringute osa on lukustatud ja ei saa siseneda eest või kusagil vahel 120 ja 299 päeva. Saadud intressid on kättesaadav kohe välja.

Huvitav, esildise koodid tulevad kuigi reaalne Moneymaker. Kasutajad suure järgmiste (nagu Cryptonick) teenida palju suurem tulu seda meetodit. Kuulnud seda olukorda tegelikult tõstatatud esimene küsimustele minu meelest. Kas see on õigustatud laenude platvormi, või on see kaasaegne Ponzi skeem? See kõik kõlab liiga lihtne teha kiire raha.

Nii näiteks, kui ma toon aktiivses laenuandja, kes laenab välja $ 100 BCC, ma saavad $ 5 vahendustasu. Iga täiendava laenu, ma saavad täiendavat komisjonitasu. Aga see läheb isegi "parem". Kui see laenuandja toob täiendavaid laenuandjad, saan 3% oma laenude summa, samuti 2% iga täiendava laenuandjad toonud need laenuandjad.

Kogu asi hakkab kõlada veidi varjuline, nagu siin näidatud:

Muidugi, see affiliate komisjonitasu mudel muudab inimesed hulluks minna leviku sõnagi Bitconnect. Mitte sellepärast, et seal on tõeline väärtus platvormi, kuid peamiselt tingitud asjaolust, et nad tahavad teha kiire Buck.

Ma ei ole üllatunud, et näha mu vana sõber, kes varem edendanud Bitclub Network, nüüd edendada Bitconnect ja USI Tech (väidetavalt teise Ponzi skeem) samuti.

Inimesed on isegi saada nii loominguline, et nad annavad ära oma partner boonus, lihtsalt sisse logida inimesed nende downline.

Ettevõte

Ma tõesti tahtsin rohkem teada Bitconnect. Mis tegelikult toimub? Mõelge sellele pealkiri: "17-aastane teeb $ 100,000 ühe kuu." Kusagil mujal veebis, siis tahaks ilmselt arvan, et see artikkel on pettus. Aga cryptocurrencies, see ei tunne sellist äärmuslikumad avaldus, eriti kui näed eksponentsiaalne kasv.

Siis, kui lihtsalt kriimustada allpool ettevõtte pinnal, asjad võtavad varjuline omakorda. Kui ei ole ilmne ettevõtte omanik, siis on alati puudutavad. Keegi avalikult atribuudid oma nime töötab BitConnect platvormi ja koduleheküljel annab väga vähe ära. Sirvimine veebisait ei ole just usaldust, eriti koht, kus ma tähendas teha investeeringuid.

Kui kodune Google'i ressursse, ma otsustasin proovida ja leida mõned kontaktandmed Cryptonick. Ma vallandatud paar taotluste kaudu kontakti vormi ja isegi küsis mõned loetletud partnerid sissejuhatus. Kõik taotlused kurtidele kõrvadele.

Ma olin üllatunud, et mitmed Bitconnect korduste on currentlyregistered Ühendkuningriigis. Companies House loetleb originaal direktor Ken Fitzsimmons kassade Park Street, Ashford. Paar päeva hiljem sain sõna, et Briti valitsus on shunning Fitzsimmons "originaal firma, sest see ei esitanud kontosid. Nii asjad tõesti ei ilmu asendisse BitConnect õiguspärase toimimise.

Update: See on meie tähelepanu juhitakse, et ettevõte Bitconnect LTD ehk ei ole õige firma uurida. Pärast täiendavaid uuringuid oleme leidnud järgmine:

BitConnect loetletud ka Companies House registripidaja nagu BITCONNECT INTERNATIONAL PLC.

Kumbki viilmed - jaoks PLC või LTD - mainida, kuidas BITCONNECT PLC mõjutab juhul, Companies House tulu koos BITCONNECT LTD väljavõtmist registripidaja - või kuidas see mõjutab ettevõtte tegevuse UK BitConnect Samuti on loetletud aasta Companies House nii Bitcoin AMR piiratud.

Üks asi, mida meeles pidada on see, et enne eeldades nimi Bitcoin AMR LIMITED ettevõte varem registreeritud BITCONNECT AKTSIASELTSI - mitte segi ajada BITCONNECT LTD. Segane kas pole?

Vastavalt dokumentidele, BITCONNECT AKTSIASELTSI (nüüd Bitcoin AMR piiratud) ja BITCONNECT LTD olid kahe eraldi üksusena registreeritud kahe erineva firma numbrid: endise oli sisse all firma number 10944876 ja viimane - 10278342.

BITCONNECT INTERNATIONAL PLC, teiselt poolt, on ka oma firma number: 10948031.

Vaadates läbi nimed lisatud ettevõtted küll. Tundub, et inimene nimega Le Thi Thannh Huy on kaasatud nii Bitcoin AMR LIMITED samuti BITCONNECT INTERNATIONAL PLC.

Küsimus, mis hoiab töötab läbi minu arvates on: "Kui on see suur kauplemise robot, miks nad lasid vähe vana mulle seda kasutada?" Tegelikult "Erikaubandussuhted tarkvara" liin on traavi läbi iga püramiidskeemi päikese all. Heitke pilk "reklaami videod": Seal on midagi faktilist näha.

Lihtsalt vaadata, kuidas rikas kõik on. Te saate tõenäoliselt moodustavad oma järeldusele pärast vaadates neid videoid:

Avalik arvamus

Kui tegemist on BitConnect on mõningaid huvitavaid arvamusi. Ma tõesti tahtsin teada, kas keegi on teinud või tühistatud raha. Ma tõstatas teema paar minu krüpto Facebook rühmad. Tulemused olid küllaga. Enamik jätta see pettus, ja isegi teatatud, et nad lihtsalt küsis nende administraatorid midagi.

Aga ma hämmastas, kui palju inimesi laulis oma kiidulaulu. Tugev osa kasutajate olnud võimalik raha välja platvormi, ja hakkas veetes osa oma saavutusi. Mõned edulugusid ujuvad ringi, nii et nad inimesi uurida.

Paljud Bitconnect investorid tunduvad nõustuda, et see ei ole õigustatud kava, kuid on hea meel riskikapitali lühiajaline kasu. Pärast juhuslikku Facebook vestlused mul oli Bitconnect kasutajad, siin on mõned vastused ma sain:

"See on õige. [See peatab lõpuks]. Aga kui summa I investeerinud on midagi, et kui ma kaotan, siis ma saan säilitada kaotus. "

"Noh, võib-olla ma ei kommetega. Võibolla mu moraali lasub kasumit. Te ei saa seda kelmuse veel, kuni see on suletud ja suletud."

Enamik kasutajaid selgelt teada, et puudub "kauplemise bot." Aga kuidas see võiks olla pettus, kui see muudab raha?

Siin on huvitav punkt kaaluda: Seal on tõendeid, et teha kogu operatsiooni tunduda Ponzi skeem.

Lisaks minu huvi platvormil teise ootamatu tulemuse. Bitconnect kasutajad hakkas lähenema mulle investeerida kaudu oma viittauslinkkeihin. Plus, ma äkki oli kasvav sõbrakutseid.

Ma tundsin courted mingisugune kultus, mis tagasid rikkuse ja rahalise vabaduse. Aga me juba teame, miks inimesed tahavad mind liituma oma investeerimine "meeskond."

Võttes sügavama pilgu Cryptonick ka katmata mõned hallid alad. Tundub, et keegi andis talle tema esimese investeeringu Bitconnect tasuta. Seal on mitu muud sotsiaalmeedia cryptocelebrities "touting projekti. Ja see muutub selgemaks, et nad on võimendades oma järgmiste isikliku kasu saamiseks.

Charlie Lee, üks soliidne arvud Bitcoin kogukonna ja leiutaja Litecoin oli see öelda Twitteris:

Endine Fortress Investment Group partner Michael Novogratz võttis Twitter oma arvamust jagada, et BitConnect "tõesti tundub pettus,".

0

Mis tegelikult toimub, et Teie investeering?

Liites omavahel kokku puzzle, saame alustada hoone pildi, kus investeeringud jõuavad. Mis siis, kui seal tegelikult ei ole volatiilsuse tarkvara?

Esimene samm on osta Bitconnect märgid koos Bitcoin. Kes omab enamik märgid? BitConnect. Järgmine, mida laenu oma märgid tagasi, nii et nad nüüd hoida kontrolli kõike. Lisaks märgid käivitada "Tõend Panus" protokoll. Teisisõnu, nad teevad huvi olevate märkide: oma märgid.

Muidugi, nad aeglaselt maksma teatud huvi teile Väljamakse tegemisel, kuid esialgse Bitcoin investeering on endiselt lukustatud. Kes neid peatada kõndides ära kogu oma raha? Mida kõrgem-ups saada suurem väljamakse viitajatega, samal ajal kui madalama mõõnad klaarima sissekannet-kuni raha voolik on välja lülitatud.

Ainus küsimustele ülejäänud on:

  • Millal see juhtus?
  • Mitu inimest kaotavad oma raha?
  • Ja kui palju raha saab ära pühkida?

Update: Mõned kasutajad on meie tähelepanu juhitakse, et Bitconnect on varsti läbi ettemakstud deebetkaardi (palju nagu need on meil Bitcoin). Need kaardid võimaldab teil maksta oma Bitconnect tasakaalu erinevate kaupluste lõikamise ajal komisjonitasu iga tehingu. See on esitatud tõend, et ettevõte kavatseb siia jääda pikemas perspektiivis. Ajal kirjalikult kaardid on saadaval ainult registreerimise ja mitte turule, et me ei saa hinnata neid veel.

Järeldus

Sellest, mida oleme uurinud, seal on lihtne vastus, kuidas Bitconnect teeb oma raha. Paljud kasutajad nõustuda, et midagi pole päris õige teenuse kohta, kuid nad ei hooli, sest see teeb neile raha lühiajaliselt.

In the end, rohkem inimesi kaotab ülim ahnus väheseid. Investoritele suuri summasid ei ole nii soodsad kui kõik läheb lõunasse. Kui Bitconnect otsustab, et nad on olnud piisavalt, nende kasum registreerumist uutele liikmetele lühiajaline võit.

Nagu viimane kontroll, jooksin Bitconnect läbi meie kuulsa Bitcoin kelmuse Test. Kuigi ala on väga hea meetrika ja oli peaaegu võimalik katse tulemused olid samad lõpuks,:

1

Siin on mõned täiendavad vahendid, et vaadata Bitconnect:

Https://steemit.com/scam/@thegrinder/the-bitconnect-scam-exposed

Https://pingmod.com/2017/12/01/bitconnect-ponzi-scheme-ethereum-litecoin-founders-warn

Bitconnect.co Review - et Ponzi või mitte Ponzi...

BitConnect Review - Teine Ponzi skeem? | BitConnect kelmuse Katmata!

Seotud uudised


Post Tacocoin

CEX.IO 2017 ülevaade - miks Reddit kasutajad kaebavad selle Bitcoin Exchangei kohta?

Post Tacocoin

Otsite Bitcoini alternatiivi? Siin on 6 mündi, mida tuleb kaaluda

Post Tacocoin

Mining bitcoinide ostmise vastu - kust saab 10 dollarit?

Post Tacocoin

Parim Litecoini kaevandusriistvara - Antminer L3 Scrypt Miner ülevaade

Post Tacocoin

Parimad Bitcoini reklaamivõrgud läbi vaadatud

Post Tacocoin

Bittrexi ülevaade - üks kriitiline probleem, mida peate teadma

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

Siin on võitjad 2018. aasta parimaks Bitcoini riistvarakuuluks

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App Review (Hacks, Cheats ja Mod apk)

Post Tacocoin

GDAXi ülevaade - Coinbase edasine vahetus, kui hea see on?

Post Tacocoin

HitBTC läbi vaadatud: kas see on järgmine suur börs?

Post Tacocoin

Detsember ICO analüüs - NAGA ülevaade