Minu BTCJam Investeering läks just büsti | Estonian.lamareschale.org

Minu BTCJam Investeering läks just büsti

Minu BTCJam Investeering läks just büsti

BTCJam on Bitcoin peer to peer laenuandmise platvormi. Umbes 6 kuud tagasi Vaatasin BTCJamand järeldada, et see oleks kindel valik inimestele, kes on valmis võtma kalkuleeritud riske nende Bitcoins suurema kasu.

Leidsin minu läbi 3 erinevat investeeringute olen valinud, et näha, kuidas Bitcoins saab võimendatud pikas perspektiivis. Need olid mu 3 valitud investeeringuid:

  • 20.19% aprill - Investeerimine jätkas võimendatud Bitcoin kauplemise
  • 53.10% aprill - Investeerimine kauplemise ja kaevandustööde
  • 16,3% aprill - Investeerimine katva uue krüpto ettevõtmine

Kõik need investeeringud olid A + hinnangust, positiivse tagasiside eest laenuvõtjate ja mis kõige tähtsam nende emitentide tagasi maksta oma võlad 100% ajast.

Nii ma võtsin 0.9BTC (ajal väärt umbes $ 200) ja otsustas investeerida neid neid 3 laene. Laene olid kõik pikemas perspektiivis tähendab see võtaks umbes aasta tagasi saada raha. Aga hei, kus sa saad 20% aprill (aastaintress) nendel päevadel?

Nii kaks minu investeeringud on ikka päris kindel ja maksavad õigeaegselt. Kuid üks investeeringuid näib olevat täitmata. See investeering pidi tegema viimase väljamakse umbes veebruaris. Te saate lugeda laenuvõtjate "lõpuosa" kommentaari, rubriigis ":

Hei poisid. Vabandan, kuid tänu isikliku erakorralise Mind hiljaks selle kuu makse nädal või kaks. Ma hoian kõigile uuendatud ja saada makse võimalikult kiiresti.

Alates sellest ajast on mees ja kirje on läinud vaikne. Kõik näed inimesi hala kohta makse- ja meeleheitlikult üritavad oma raha tagasi. See on kestnud juba 3 kuud nüüd...

Kui te vaatate laenuvõtja profileyou'll näha, et ta on teine ​​laen, mis ei ole tagasi makstud - kogu tema tasumata võla kerkib 34.1BTC mis on ligikaudu 15.5K USD.

On 4. Mai sain järgmise e-kirja BTCJam:

TEADE vahekohtumenetluse

Lugupeetud Ofir Beigel

See teave teenib teile teatada, et [laenuvõtja nimi] on kurjategija kohta täiendava käibekapitali uute krüpto-põhine äri - laenu # 3loan kus sa investeerinud 0,3 Bits / BTC ( "Laen"). Selleks kohustuste jõustamiseks tõttu käesoleva laen saadetakse vahekohtu 14 päeva jooksul alates käesoleva teate.

Et vältida vahekohtu saate siiski läbirääkimisi laenu tagasimaksmise ühendust laenusaaja läbi kommentaaride lehel tagatiseta ( "Veebileht"). Kuid mitte mingil juhul peaksid sa proovima kogumise väljaspool Veebileht kui oht isiklik õiguslik vastutus. Lisaks üritab koguda laenusaaja väljaspool Veebileht on otseses vastuolus BTCjam kasutustingimusi. BTCjam ei saa vastutusele võtta rikkumise kasutustingimused.

Juhul kui laenu saadetakse vahekohtu, peab laenusaaja on võimalus taotleda ärakuulamist. Kui Laenusaaja loobub ka kohtuistungil, auhinna antakse teile, et saab täita kohtu laenusaaja vastu.

Nii et põhimõtteliselt selle oksjoni läheb vahekohtusse. Kui laenuvõtja keeldub kohtuistungil me küsimusi auhinna mida ma siis neile tagasi nõuda mu 0.3BTC (või tegelikult 0.19BTC), mis on jäänud selle oksjoni.

Mina näen, seal on kuidagi ma saan tagasi oma $ 80 (raha jäänud BTC tänasel vahetuskurss). Isegi kui ma olen küsimusi selle auhinna Mul ei ole mingit huvi investeerida rohkem aega või raha jahtides.

Õppetund tuleb õppida siin on väga väga lihtne. Kõrge kasutegur = kõrge riskiga, ja sel juhul ma ei suutnud põgeneda riski investeeringu. Millised on minu võimalused?

  1. Ärge investeerida BTCJam kui te ei tunne teil on aega ja kogemusi valida hajutatud portfellist.
  2. Kasuta "auto-investeerida" funktsioon BTCJam mis peaks mitmekesistada oma investeeringuid teile.

Kui te otsite ikka investeerida BTCJam ma arvan, et see teine ​​variant oleks teie jaoks parim, sest see peaks andma sulle rohkem hajutatud portfelli kui see, mida loote ise. Kuid kuna ma pole harjunud seda ma ei saa öelda, kindlasti.

Miks BTCJam lihtsalt kaotanud osa oma usaldusväärsust

Kuigi ma tean, BTCJam ei ole täieliku vastutuse selle laenu kohustusi ei täida, ma ikka arvan, et viis oma süsteem on üles ehitatud tegelikult tekitab segadust. Näiteks Üritasin kirjutada mõned negatiivsed tagasisidet mees, kes täitmata aga süsteem ei lase mul midagi kirjutada. Nii et see kutt lihtsalt jätkata kiirenemist laene ilma inimesed annavad oma arvamuse temast. Ma ei ole kindel, miks ma ei suutnud kirjutada negatiivset tagasisidet ja kas see on bug või funktsioon, kuid kui ma BTCJam ma palju ennetavaid saada kasutajad kirjutada tagasisidet oma laene.

Teine küsimus on mul BTCJam on, et nad tunduvad ei hooli nii palju, et nii paljud inimesed (730 täpne olla) vaid kaotanud oma raha. Muud kui, et e-posti umbes vahekohtu mis saadetakse automaatselt Ma ei ole saanud ühtegi sidet neilt. Selle käivitamisel Ma oodata veel mõned juhised nende varakult umbes selline olukord, nagu selline asi teeb te kaotate kasutajad igavesti. Olen isegi saata e-kiri ettevõtte sellest 3 päeva tagasi ja ei ole saanud mingit vastust.

UPDATE: Ma olen lihtsalt sain meili BTCJam märkides järgmist:

Pärast 90 päeva laenuvõtja puudu makse, laenuvõtja ja investorid minna läbi protsessi vahekohtus. Vahekohtu on õiguslikult siduv leping, milles investorid täitmata laenu saada kõik laenusaaja isikuandmeid kaudu vahekohtu otsusest. Investorid võivad seda siis kasutada teavet esitada hagi, kui soovitud. Laenuvõtja tehniliselt on 14 päeva jooksul alates nende puhul eskaleeritakse vahekohtu esitada vaidlus. Kui ei vaidlus esitatakse pärast nimetatud tähtaja, siis ennast ja ülejäänud investorid saavad vahekohtu laenuvõtja informatsiooni automaatselt e-posti teel.

Midagi uut päikese all siin tõesti.

Nii et kõik mida ma teha saan nüüd on oodata veel paar päeva ja vaata, mis juhtub selle vahekohtu, kuigi ma selgelt ei saa mu lootused üles. Vahepeal, kui soovite mängida, ma soovitan viibib eemal BTCJam kui investeeringut sõiduki. Kui olete lugenud minu eelmist läbivaatamist te teate, et minu esimene investeering oli ka raske aeg on tagasi makstud.

Kui olete olnud muid kogemusi ettevõtte Mulle meeldiks kuulda seda kommentaari allpool.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Web Mining - teenige oma veebisaidi kasutaja veebibrauserite kaudu

Post Tacocoin

Bitcoin Miner ülevaade: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - kas see on seda väärt?

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - Kust peaksite Bitcoinide ostma?

Post Tacocoin

Coinbase ülevaade: 6 vaidlustatavat probleemi, mida peate teadma

Post Tacocoin

Jaxxi rahakotite ülevaade - kogu keskküpsise rahakott

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) ülevaade - kuidas kelm läheb büsti

Post Tacocoin

Virwoxi ülevaade: kas see on Legit või pettus?

Post Tacocoin

Krakeni ülevaade - kas see Bitcoin Exchange usaldusväärne?

Post Tacocoin

Minu uus parim Bitcoin ja altcoin Wallet - Exodus Wallet ülevaade

Post Tacocoin

HitBTC läbi vaadatud: kas see on järgmine suur börs?

Post Tacocoin

EToro Cryptofundi ülevaade: Investeerimine Bitcoini, Ethereumi jt