BTCJam läbi vaadatud - minu isiklik kogemus ja Reddit kasutajate arvustused | Estonian.lamareschale.org

BTCJam läbi vaadatud - minu isiklik kogemus ja Reddit kasutajate arvustused

BTCJam läbi vaadatud - minu isiklik kogemus ja Reddit kasutajate arvustused

Olen palju rääkinud BTCJam varasematel blogi postsin viimase aasta jooksul. Aga see on alles nüüd, et mul on selge perspektiivi täielik plusse ja miinuseid veebilehel. Mõistan ka suuremal määral, kuidas kasutada seda tõhusalt, ja see, mida ma tahan jagada teiega selle blogi postitus.

Bitcoin peer-to-peer laenuandmise platvorm

Neile teist, kes ei ole tuttav BTCJam, see on põhimõtteliselt nii, et inimesed saavad laenu ilma läbimas pank. Näete, mõned inimesed ei ole pangakontot või ei saa pangast laenu, sest nad ei ole heaks kiidetud selle eest. Sellepärast peer-to-peer laenamine on kasvanud nii palju ja see on terve tööstusharu, sõltumata Bitcoin.

P2P laenuandjad USA loodud $ 6,6 miljardit laenude eelmisel aastal. Ja nüüd Bitcoin tuleb mängida andes inimestele täiesti uue optionto laenata raha vähem teenustasusid ja keegi maailmas internetiühendusega. Nii BTCJam on põhimõtteliselt ratsutamine P2P laenamise suunduv ja luua Bitcoin keskendunud platvormi.

[Tweet_box disain = "box_02"] P2P laenuandjad USA loodud $ 6,6 miljardit laenude eelmisel aastal. Ja nüüd Bitcoin tuleb mängida. [/ Tweet_box]

Pead saama äge koguja aeg-ajalt

Peamine eelis P2P laenamine on, et saad oluliselt kõrged intressimäärad oma laene. Aga nagu te ilmselt teate puudub kõrge kasum ilma suure riski. Ja nii, kui sa otsustad, et saada välja oma raha võõrastele, peate veenduge, et nad oma võlgu tagasi maksta.

Minu esimene kogemus BTCJamtaught mulle selle väärtusliku õppetunni.

See on see, kuidas mu esimene investeering läks. Ma investeerinud ฿ 0.83990951 väga tahke investeerimine profiili (minu arvates vähemalt). Esimene makse saabus veatult. Teine makse oli tingitud 1. Juulist. Tule 5. Juuli me (investorid) ootasime ikka veel makse. Alustasime kommenteerides loendilehte küsib laenuvõtja kui on ta kavatseb maksta, kuid me saime fragmendid vastuseid ja ebamäärane lubadusi, et makse tehakse varsti.

Kuu möödas. Informatsioon ei ole lisati peale vihane investorid nõuavad oma raha. Olen ka proovinud ühendust BTCJam, ja kuigi ma sain kiire vastuse oma tugirühma, polnud midagi nad võiksid teha muud kui kontrollida laenuvõtja ka.

Pärast 38 päeva makse tehti lõpuks. Ma lõppes saada 6,42 protsenti kahe kuu minu Bitcoins, mis on päris hea, arvestades alternatiive turul. Kuid ma olin ka suur risk selle laenu mittetäitvate ja lõpetades midagi. Seega põhimõtteliselt taandub kuidas riskikartliku sa oled.

Minu praegune investeeringute ja miks ma valisin neid

Kuigi minu esimene BTCJam kogemus ei olnud just kõige meeldivam, ma lõpuks teha suure saagi minu raha. Kui see oli arvutatakse igal aastal, ma oleks teinud peaaegu 40 protsenti aprill (aastaintress). Seetõttu ma otsustan jätkata investeerimist mu mündid, ainult seekord ma läksin sellest natuke arukamalt.

Nii et siin on minu praegune investeeringute:

  • 20.19% aprill - Investeerimine jätkas võimendatud Bitcoin kauplemise
  • 53.10% aprill - Investeerimine kauplemise ja kaevandustööde
  • 16,3% aprill - Investeerimine katva uue krüpto ettevõtmine

Nagu märkad, kõik investeeringud on kõrge hinnang, vaid positiivset tagasisidet ja mis kõige tähtsam kena summa varem tagasi maksta laene. See oleks ilmselt olnud isegi targem mitmekesistada oma portfelli veelgi, kuid kuna ma ei investeeri palju raha hetkel (ainult 0.9BTC), ma ei usu, et see oleks väga tõhus.

Maini 2016 uuendatud: Üks neist investeeringutest on täitmata, lugeda kogu lugu siin.

Neile teist, kes ei taha vaadata kogu video, näete allpool minu investeering korjamine põhimõtteid lühikokkuvõte:

  1. Investeerida ainult investeeringud, mis on peaaegu 100 protsenti rahastatakse.
  2. Uurige laenuvõtja profiili hoolikalt: otsida tagastati investeeringuid, sotsiaalne võrgustik valideerimist, eelmise tagasiside (eriti negatiivse tagasiside) ja kui kaua on ta olnud liige BTCJam.
  3. Loe investeeringute kirjeldus täielikult ja vaadata koostoimeid laenuvõtja oma investoritele kommentaar sektsioonis.

Reddit kasutajate arvamust BTCJam

Kui vaadata kõik Bitcoin teenuse palju inimesi pöörduma Reddit kogukonna arvamust. Ma oleks harjumus kontrollige oma väiteid ühegi Bitcoin teenust koos Bitcoin subredditas hästi.

On üsna vähe ülevaated BTCJamon Bitcoin on subreddit ja enamik neist on üsna positiivne, kuid see pole huvitav info tahtsin. Ma otsisin mustus inimesed on ettevõtte.

Pärast kaevamine veidi sügavamale ma leidsin, et peamine negatiivne tagasiside inimestele öelda oli see, et BTCJam võtta oma lõigatud laenuvõtja kui laen on aktiivne. See tähendab, et nad saavad makstud kohe, isegi kui te investorina ei ole.

Ühendades selle asjaolu, et puudub reaalne võimalus jõustada laenuvõtjate laenu tagasi maksta ja saad mõnevõrra küsitav maine ettevõte, mis ainult annab teile platvormi laenude ja ei toetata piisavalt, kas ja kui seda vajate.

Ka paljud inimesed teatasid, et on olemas suur hulk petturid kohapeal, kes on seal ainult selleks, et saada laenu ja mitte kunagi tagasi maksta. Kuid kasutades meetodeid ma varem kirjeldatud ja mitmekesistada oma portfelli nii palju kui võimalik peaks kaasa suure riski vähenemine teile.

Last but not least, võite alati kasutada BTCJam on "autoinvest" funktsiooni. See funktsioon põhimõtteliselt võtab oma raha ja mitmekesistab see eri laenude teile. Kuigi ma ei ole proovinud seda funktsiooni, ma kipuvad kohkuda see, sest varasemad kogemused õpetanud mulle, et sa ei taha anda kellelegi teisele vastutusel hallata oma raha. Seega veenduge, et seda funktsiooni kasutada omal vastutusel.

Järeldus

BTCJam tundub tahke võimalus inimestele, kes on valmis võtma kalkuleeritud riske nende Bitcoins suurema kasu. Isiklikult ma jätkuvalt kasutada selle saidi pärast põhimõtete Olen kirjeldatud ja uuendab sind asju areneda. Kui olete oma kogemusi BTCJamI'd tänulikud, kui jagate seda kommentaari allpool.

TÄHTIS: Mis on kirjutatud selle postituse on minu isiklik nõustamine põhineb minu kogemus. Ma ei ole investeeringute ekspert või guru ja sa peaksid võtma kõike lugeda siit tera soola. Investeerimine raha on riskantne businessand lõpuks sa oled ainuke vastutava kontaktisiku hallata oma kapitali. See postitus on minu isiklik arvamus, ei midagi enamat.

Seotud uudised


Post Tacocoin

2016. aasta parim VPN-teenuste parimad juhendid

Post Tacocoin

CEX.IO 2017 ülevaade - miks Reddit kasutajad kaebavad selle Bitcoin Exchangei kohta?

Post Tacocoin

Luno (varem BitX) Bitcoin Exchange ja Wallet üle vaadatud

Post Tacocoin

2017. aasta parimad Bitcoin taskud teie arvutisse vaadatud Android-seadmes

Post Tacocoin

Bitcoin Faucet WordPress Plugin poolt 99Bitcoins

Post Tacocoin

Indacoin ülevaade - kas see on Legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

ShapeShift vastu suunatud vahetus - Instant Krüpto-valuuta vahetus

Post Tacocoin

Gemini Bitcoin Exchange ülevaade

Post Tacocoin

Bitseedi ülevaade - Plug & Play täis bitcoini sõlme

Post Tacocoin

Andke Bitcoini kingitus jõuludele - Bitcoini kingitus ideid

Post Tacocoin

Bitfinexi ülevaade: maailma suurim vahetus mahu järgi

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Trading ülevaade