EToro Cryptofundi ülevaade: Investeerimine Bitcoini, Ethereumi jt | Estonian.lamareschale.org

EToro Cryptofundi ülevaade: Investeerimine Bitcoini, Ethereumi jt

EToro Cryptofundi ülevaade: Investeerimine Bitcoini, Ethereumi jt

NB ajal kirjalikult eToro teenused ei ole kättesaadavad USA klientidele.

ETorois digitaalse maailma kaubandussüsteemi turul valuutade cryptocurrencies, kaupade, registrite ja varud. Nagu enamik cryptocurrency kauplemise platvormidel, see kasvab kiiresti ja nüüd boasts üle 7 miljonit kasutajat üle maailma.

Töötamisel alates 2008. Aastast, eToro eesmärk on pakkuda vedeliku veebipõhine ja liikuvatel, mis võimaldab kasutajatel kaubelda peaaegu kõike ühes portfelli. Kaubamärgiga sotsiaalse investeeringu võrgustik, see ühendab lag-free kaasaegse kauplemise süsteemi võime suhelda teiste kasutajatega.

Young tegevjuht Yoni Assia tahab platvormi häirida aegunud pangandussüsteemi ja aitab sisse juhatada uue digitaalse rahalist vanusest. Kui te investeerida cryptocurrencies, siis on ilmselt mõned ideaale tuleb sobitada selles osas. EToro pakub kauplemise eest valitud arv cryptocurrencies.

Mis nurk cryptocurrencies selles ülevaates, võtame käed-pilk eToro platvormi, selle plussid ja miinused ning kas see on õige teie kauplemise eesmärgid.

Kasutades eToro

Kasutatavus eTorois hämmastavalt vedeliku. See on valutu ja lihtne alustada. Registreerumine võtab vähem kui viis minutit, ja pole mingit vajadust aeglane taatlusmetoodikad või kinnitused. Lihtsalt vajuta nupul Registreeru ja lisada oma isikuandmed.

Edasi saate tervitatud küsimustiku hinnata oma kauplemise isiksuse üsna vahva funktsioon nägu, kuid see kõlas rohkem häirekellad, kui ma oleks tahtnud. Saladuse mu sissetulekute tase, minu tööandja, ja minu teisi investeeringute tase tundus natuke palju. Veelgi olulisem on, kõik kasutajad on jäänud usaldav eToro tundlike isikuandmete.

Pärast veel mõned kaevamine, ma leidsin, et see on osa standard KYC (tunne oma klienti) protsessi eToro on sunnitud täitma osana on reguleeritud ettevõte.

Süsteem tervikuna on sile, ilma lag või seoses probleeme. Kui olete sisse logida, hoiused on valmistatud kiiresti krediit-, deebet- või PayPal ilma tasu. Võite alustada kauplemise piir $ 2,000 kohe ilma kinnitamiseks, millest peaks piisama enamikule teha väike test teenust.

Portfolio jälgimisseadmed, vaadata nimekirju, Objekte turgudel, ja võime järgida edukas ettevõtjad on kõik istub selles õlilaik, kaasaegne kauplemise kliendile. Alla kümne minuti, võite olla valmis minema ja avamine seisukohti Bitcoin ja Facebook üheaegselt.

Valuuta Support

Nagu eToro ei ole cryptocurrency pühendatud vahetada, on praegu vaid vähesed valitud cryptocurrencies saadaval. Nagu öeldud, mida nad teevad pakkumisi on päris korralik kollektsioon-rohkem kui mõned muud märkimisväärsed nimed tööstuses.

  • Bitcoin
  • Bitcoin Cash
  • Eeter
  • Ethereum Classic
  • Sulin
  • Litecoin
  • Kriips

Leidub tõelist Powerhouse cryptocurrencies seal loetletud ja kuigi Bitcoin on ikka kuningas, see on põnev näha Ripple, Litecoin ja kriips avatud äri vahetada. Pea meeles, et kui kaubelda eToro, sa ei pea tegeliku juurdepääsu oma mündid; sa ainult spekuleerida USD väärtuses need mündid.

Tasud

Tänu kompleksi kogus kauplemise võimalusi eToro, lõivustruktuuris varieerub vara vara. Vaadates otse cryptocurrency kaubanduse tasud on üsna šokk tõsine investoritele. Bitcoin maksab kopsakaid 0,70% tasu väljudes positsiooni, kõrgem kui enamikus teistes vahetust.

Teised altcoins kaubanduse 2% -5% tasu, mis on röövellik. Näiteks tasute 5% aasta Bitcoin Cash. Vaadake täielikku nimekirja tasud siin.

Pea meeles, et seal on ka väljavõtmise tasu kohaldatakse, kui te otsustate, et on aeg raha välja. Võite ainult sularaha fiat raha välja eToro ja teilt võetakse tasu $ 25 iga taganeda.

Teine nõelamine saba olemas mõned kahetsusväärne kasutajad. EToro laeb tegevusetuse eest kasutajatele, kes ei ole sisse loginud 12 kuud. Kui oled pikaajaline omanik, ei saa püütud läbi selle; konto saldo debiteeritakse $ 5 kuus, kui see on loetud passiivseks. Pea meeles, et sisse logida ja vaadata üles oma investeeringuid igas kvartalis.

Klienditugi

ETorohas kogenud kiire kasv viimase aasta jooksul. Üks kujutleb see on alla selle push cryptocurrency kauplemise. Kahjuks tähendab see seda ei pääsenud küsimus dogging kogu blockchain tööstuse: klienditoega on alati õnnetu funktsioon ülevaateid. Ettevõtted ei tundu, et tulla toime oma edu ja see hõlmab eToro.

Üsna inspiringly on eToro meeskond ei püüa varjata oma puudusi. Kontaktpind veebilehel kannab vabandus sõnumi, et aidata kasutajatel mõista, et nad ei ole ületatud. Muidugi, kaebuste ja halbu kommentaare endiselt olemas, aga see on tore kursis.

Avalik arvamus / Online Arvustused

Halb uudis liigub nagu kulutulena ja inimesed on alati tõenäolisem kirjutada halbu kommentaare kui head. Nagu öeldud, tundub, et ühe konkreetse murettekitav punkt investorid avab pärast teenuse kasutamist: platvorm tundub natuke temperamentne ja väljavõtmist. Paljud aruanded pikendatud ooteajad äravõtmise raha pangakontodel ja PayPal pesakonna foorumid.

Paar märkust on hüppasid üles öelda kogemus oli sile ilma probleemideta. Seitse miljonit kasutajat kõiki ei saa hädas likvideerida oma vara või ettevõtte ei oleks, kui see on täna.

Kokkuvõte: Kas eToro hea koht kaubelda cryptocurrencies?

EToro platvormi tervikuna on rõõm kasutada. Selle brauser on tundlik, intuitiivne ja pakitud mugav funktsioone. Lisa korralik valik cryptocurrencies sellele, ja saab tõesti saada palju välja vahetada. Kümne minuti jooksul võite olla kauplemise ja avamine positsioonid Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin ja rohkem.

Nagu öeldud, on selgelt kasutajatele probleeme, kui selliste varade ja äravõtmise vahenditest. Võibolla see on alla ülekoormatud klienditeenindus, kus mõnikord pead olema kannatlik. Tasud cryptocurrencies on ka ülehinnatud ja minu jaoks, see on suur turnoff.

Kui otsite kaubelda ja võimendav valuuta, siis muid teenuseid nagu Bitmexmight paremini sobib teile. Kui otsite luua kõik-ümber investeerimisportfelli, mis sisaldab mõningaid cryptocurrencies pikaajalise hoiab, siis võib lihtsalt teha igav koos eToro.

Kas olete proovinud eToro ise? Sooviksime teada, mida sa arvad see kommentaar allpool.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet ülevaade - see on tõepoolest uus rahakott

Post Tacocoin

Antrouter R1 ülevaade - Antmineri traadita mineraator

Post Tacocoin

Bithumb ülevaade - Korea Bitcoinide ostmine

Post Tacocoin

Siin on võitjad 2018. aasta parimaks Bitcoini riistvarakuuluks

Post Tacocoin

CryptoSteeli ülevaade (põles see maha, jooksis selle peale ja purustas maapinnale)

Post Tacocoin

Mis on parim Bitcoini lauaarvuti?

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

GDAXi ülevaade - Coinbase edasine vahetus, kui hea see on?

Post Tacocoin

Parimad Bitcoini panga teenused

Post Tacocoin

Coinbase ülevaade: 6 vaidlustatavat probleemi, mida peate teadma

Post Tacocoin

Reddit kasutajaid (ilma sooduskoodeta) ei vaadata alla 60-le Redigeeritud rahakotti

Post Tacocoin

Otsite Bitcoini alternatiivi? Siin on 6 mündi, mida tuleb kaaluda