Genesis Cloud Mining ülevaade - see ei ole nii tulus kui arvate | Estonian.lamareschale.org

Genesis Cloud Mining ülevaade - see ei ole nii tulus kui arvate

Genesis Cloud Mining ülevaade - see ei ole nii tulus kui arvate

Umbes iga teine ​​Bitcoin küsimuse saan on "ma peaksin investeerida pilv kaevandamise?"

Olen palju rääkinud Bitcoin investeeringuid varem. Üks asi, mida ma alati öelda inimestele, kes küsivad minult pilv kaevandamise, et ma arvan, 99,99% ettevõtetest, kes pakuvad cloud kaevandamise teenused on ilmselt petuskeemid.

Tähendus, nad ei ole tegelikult minu Bitcoins koos raha anda neile, et nad kasutavad ainult seda välja maksta teistele kasutajatele kuni omanikud raha otsa ja kaovad. Siiski on 0,01% ettevõtetest, kes tegelikult ei joosta kaevandamise riistvara ja minu Bitcoins teile. Genesis Mining on üks neist.

Genesis miningwas asutati 2013. Aastal on üks vanimaid Bitcoin ettevõtted ümber. See on kindlasti üks kõige tuntud firmad, kui tegemist on pilve mäetööstuses. Genesis on avalikult teada kaevandamise talu luua Islandil, nagu on näidatud seda videot:

Kaevurid talus on võimalik kaevandada Bitcoin, Ethereum, Dash, Monero, Litecoin ja Zcash. Kuid kõik andmed ma tõin selle postituse kuni know on mõnevõrra üldteadmised. Täna ma tahan kaevata sügavamale pilv kaevandamise ärimudel ja proovige vastata küsimusele - kas see on kasumlik pilve minu Bitcoins?

Kuna seal on kuus erinevat valuutat, mida saab kaevandada Tahan keskenduda ainult Bitcoin pilv kaevandamise hetkel sest ma usun, et see on kõige populaarsem toodet Genesis Mining. Enne kui ma alustan ma tahan mainida, et tegin eelmise kirjutada peale selles küsimuses peaaegu 2 aastat tagasi.

Kuidas Genesis Cloud Mining toimib?

Idee pilve kaevandamise on väga lihtne. Selle asemel, et kulutada tuhandeid dollareid Bitcoin kaevandamise riistvara, saate maksta keegi rentida oma riistvara ja hoida kasumit ise. Ettevõte, mis rendib välja kaevurite hoolitseb hooldus ja kõik vaeva, millega neid.

Kuid te peate maksma tasu nende teenuste kuid me jõuame minut. Esiteks, ma tahtsin, et teha kindlaks, mida on erinev ROI (Return Üle Investment) vahel pilve kaevandamise ja "normaalne" Bitcoin kaevandamise.

Praegu mul on 1,19 TH / s Genesis kaevandamise mis maksaks uus klient umbes $ 170 (0.139BTC tänasel vahetuskurss). See kaevandamise võimsus tekitab ümber 0.00035BTC päev pärast säilitamisele on eemaldatud. Nii praeguse BTC hind, kulub mul umbes 400 päeva tasa.

Siinsel pildil näed erinevaid BTC tulu erinevate lepingute. Ta võttis mind mõnda aega ja mitu e-kirja ettevõtte toetust mõista täpselt, kuidas tulud arvutatakse ja kuvatakse. Mul oleks hea meel küll, kui tasud mainiti samuti nii et ma saaks näha, kuidas suur nad on seotud tegelikud väljamaksed.

Iga rida BTC väljamakse viitab erinevate leping. Mõned read on kokku eelmiste väljamaksete nii on mõned dubleerib loetletud siin. Kui sul on raske aru saada selles tabelis (nagu mul oli) andke mulle teada oma kommentaar lõik ja ma teen oma parima, et seletada.

Bitcoin pilv kaevandamise leping Genesis kaevandamise "tähtajatud" tähendab, et see kestab seni, kuni see peatub on kasumlik. Kui te võtate pilk nende klienditeeninduse lehel leiate täpse määratluse seda:

Kui leping muutub kahjumlik (st väljamakse ei ole võimalik katta hooldustasu), saadud päevas väljamakse null. Pärast seda, lepingu jätkab kaevandada 60 päeva. See tähendab, et me hoolitseme hooldustasu lootuses, et teie leping jõuab taas kasumisse. See võib juhtuda siis, kui kaevandamine võrgu raskusi väheneb ja / või Bitcoin hinnatõusu. Kui leping ei naasta kasumlikkus sel perioodil see lõpetatakse, sest kaevandamismasinad tarbivad ressursse (elekter, jahutus, hosting, teenindus jne), mida ei saa maksta oma loodud väljamakseid.

IE lepingu kestab nii kaua, kui see võib hõlmata hooldustasud, mis sisaldavad elekter, jahutus, hooldustööd ja hosting teenused. Ja ma arvan, et see on asi, mida enamik inimesi ei pane.

Bitcoin raskused on enam kui kahekordistunud ise igal aastal viimase 3 aasta jooksul või nii. Tegelikult vahel 2016 ja 2017 see kolmekordistunud. See tähendab, et kui ostad teatud pakett ootab teatud tasu, aasta või nii saate arvatavasti kuhugi vahel 33% -50% ulatuses, et tasu. Minu puhul ma ilmselt teha 0.00014BTC päevas aasta pärast.

Bitcoin raskusi iive 2014-2017

Nii et minu eelmine arvutus, kui palju aega kulub, et taastada oma esialgse investeeringu on tegelikult vale. See võtaks palju rohkem kui aasta, ja see on lihtsalt tasa teha. Seal on head võimalust mu leping peatub muutub kasumlik, enne kui ma teeni kasumit, või et kasumit ma teenin on väga minimaalne.

Muidugi võib öelda, et seal on võimalus, et Bitcoin hind plahvatada ajal järgmise paari kuu jooksul ja seejärel saate tulus viis kiiremini. Kui näiteks hind tõuseb kuni $ 10.000 saan, et mu esialgne $ 170 paari kuu eks?

Mitte nii kindel.

Kui hind tõuseb nii ei raskusi, kuna rohkem inimesi alustada kaevandamist. See tähendab, et Bitcoins sa üritad rohkem väärt, kuid saate teha vähem neist. See on täpselt, mis juhtus 2016. Aastal ja miks raskused enam kui kolmekordistunud. Siin on hinnamuutmisest vs raskusi viimase 3 aasta jooksul:

2014-2015 Bitcoin raskusi vs hind

Bitcoin hind: alla 2.45x

Bitcoin raskusi: kuni 34x

2015-2016 Bitcoin raskusi vs hind

Bitcoin hind: kuni 1.36x

Bitcoin raskusi: kuni 2,5 korda

2016-2017 Bitcoin raskusi vs hind

Bitcoin hind: kuni 2.29x

Bitcoin raskusi: kuni 3.05x

Nagu näete raske on alati läheb üles, ükskõik mis juhtub hinnaga. Ja viimase 3 aasta jooksul on kestnud rohkem kui see, mida hind ise on.

Nii ma peaksin kaevandada Bitcoins kodus asemel?

Kui te kaevandada kodus sama räsi määr tänasel raskusi soovite olla tegemist kaks korda nii palju (vastavalt meie Bitcoin kaevandamise kalkulaator). Kuid siis tuleb maksta riistvara, jahutus- ja hooldus ise. Nii see ei ole ohutu öelda, et kaevandamise kodus oleks kasumlik samuti.

Varem olen kirjutanud väga üksikasjalikud post, mis käsitleb Bitcoin kaevandamise tasuvus. Praegu ütleme lihtsalt, et kui teil ei ole mingit juurdepääsu odav elekter ja jahutussüsteemid Pakun, et vältida kaevandamise üldiselt ja lihtsalt osta münte asemel.

Mis teistele kasutajatele ütlevad?

Nagu osa minu uurimistöö selle läbivaatamise Üritasin leida nii palju kommentaare kui võimalik saada erinevatest vaatenurkadest. Enamik, kui mitte kõik, positiivseid kommentaare leidsin olid kaasas promo koodi. Promo kood ülevaateid on küsitav minu arvates, sest kasutaja ülevaatamist saab komisjon kui logite oma promo koodi, nii et nad on stiimul kirjutada positiivne ülevaade.

Üks huvitav läbivaatamine oli mees, kes tegelikult kasutatud Genesis Mining osta Ethereum. Ta on sõnastatud järgmiselt:

Ostsin 1 aasta lepingu 1mH / s ETH mäetööstuses. Olen maksnud 0.11BTC seda (vastab 45 $ ajal). Ühe aastaga Genesis andis mulle tagasi 2.38ETH (vastab 69 $ nüüd), siis võib öelda, et olen teinud kasumit. Aga sa oleks vale !!! See on lihtsalt sellepärast, et hind ETH on kõrge nüüd (29 $ versus 12,5 $ ühe aasta tagasi).

Kui ma oleks pidanud oma 0.11BTC, nüüd oleks väärt 135 $.

Kui ma oleks ostnud ETH koos 0.11BTC toona (oleksin saanud 3.66ETH, mis on 1.3ETH rohkem kui see, mida nad andsid mulle tagasi), nüüd oleks väärt 106 $.

Nii et kuigi ta oleks võinud teha paremini tegeleda mitte investeerida Genesis Mining ta ikka kasumit. Pidage meeles, et tema kasum oli Ethereum kaevandamise ja mitte Bitcoin kaevandamise. Selles postituses ma keskenduda peamiselt Bitcoin kaevandamise. Mõned teised altcoins võib siiski olla kasumlik minu, aga ma vaatab neid teisele ametikohale.

On olemas ka mitmeid BitcoinTalk postsabout ettevõtte. Tundub, et enamik inimesi väidavad, et sa ei saa teenida kasumit oma lepingud aga mõne pakkumise tõendeid tegelikult proovida. Bittrust näitab mõningaid positiivseid reviewsbut Ma lasen teil otsustada endile nende legitiimsust.

Genesis Mining - Viimane rida

Lõpetamine mu arvustuse Genesis Miningall võin öelda seda - Ettevõte tundub legit kuid ma kahtlen, kas see on hea investeering. Tundub nagu ma oleks palju parem lihtsalt kasutades minu raha, et osta Bitcoins asemel seda pilve kaevandamist käsitlevate lepingute. Kui Bitcoin hind tõuseb - ma oleks rohkem raha, ja kui see läks, ma oleks kaotanud vähem.

Üks asi, mis tõesti häiris mind küll, et Genesis Mining ei tundu jagada palju infot seoses minu kaevandamise jõudlust. Ma välja arvatud ettevõte, mis on tõsiselt raha nende investorite andma täiendavat teavet, nagu:

  • Cloud kaevandamise kalkulaatorid
  • Teenustasu avaldused
  • Mis blokeerib kaevandati ja kui palju teeniti iga plokk (sh kaevandamine tasud)

Võiks arvata, et kõnealused andmed ei ole esitanud selleks, et hoida küsitav tasuvuse pilv kaevandamise varja. Kui te investeerida Genesis Mining ma soovitame võtta ühendust oma toetust ja proovida saada vastuseid selle (nende vastata kiiresti minu kogemus).

Lõpetuseks, see hinnang on umbes Genesis Mining kuid ma arvan, et saate ilmselt kopeeri ja kleebi selle omadusi kõige legit pilv kaevandamise ettevõtted seal. Ei ole nii legit kaevandamise ettevõtted ilmselt näidata suuremat kasumit, sest nad tavaliselt hoidke lõpetada maksab mingil ajahetkel.

Pea meeles, et see hinnang oli tehtud just kaevandamise Bitcoins, teiste valuutade võib siiski olla kasumlik nendes pilv kaevandamise skeemid.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Ülevaade: Paxful kohalike bitcoiinide vastu

Post Tacocoin

Ledger Nano S ülevaade - kas see Bitcoini rahakott on parem kui TREZOR?

Post Tacocoin

Bitseedi ülevaade - Plug & Play täis bitcoini sõlme

Post Tacocoin

Kas Coinbase kuritarvitab oma referral programmi osalejaid?

Post Tacocoin

Bitbay läbi vaadatud: bitcoiinide ostmine Poolas

Post Tacocoin

Binantsi ülevaade: kas see on Legit krüptoventili vahetamine?

Post Tacocoin

Antminer S9 ülevaade - 6 asjad, mida pead enne ostmist teadma

Post Tacocoin

Parim Litecoini kaevandusriistvara - Antminer L3 Scrypt Miner ülevaade

Post Tacocoin

CryptoSteeli ülevaade (põles see maha, jooksis selle peale ja purustas maapinnale)

Post Tacocoin

Coinmama Coinbase vastu - osta My Krediitkaardiga Bitcoini väärtuses 150 dollarit

Post Tacocoin

MinerGatei ülevaade: kas see on Legit Mining operatsioon?

Post Tacocoin

Parimad Bitcoini panga teenused