Parimad Bitcoini panga teenused | Estonian.lamareschale.org

Parimad Bitcoini panga teenused

Parimad Bitcoini panga teenused

Kasutades 3. Osapoole deponeerimine teenust käepide Bitcoin makse on hea mõte, kui tehinguid ebausaldusväärse pool. Märkus: kaitseb müüjad pettusega ostjad, nõudes Bitcoin hoiule kuni ees. Samuti ostjad on kaitstud, kui müüja osutub scammer ja ei toimeta kaupa. Kui selline vaidlus, deponeerimine teenust tegutseda vahekohtuniku ja määrata, kes peaks lõpuks saada Bitcoin vahenditest.

Paljud Bitcoin turgudel on sisseehitatud deponeerimine teenust (st LocalBitcoins, CryptoThrift, BitPremier jne). Vastasel juhul kontrollida muid teenuseid allpool - igaüks neist on ehitanud tugeva maine ja on üldiselt usaldavad Bitcoin kogukonnas.

Viimasel ajal olen teinud mõned suured Bitcoin seotud ostude inimesi, keda ma pole kunagi varem kohtunud. See muidugi vaja mind kasutada mingi Märkus teenust läbi tehing. Kui teed oma uurimusi erinevate olemasolevate teenuste olen kokku puutunud kaks suurt probleemi:

1. Sa (veel) saates oma raha võõrale

Kui te kasutate Bitcoin muid teenuseid sa tegelikult ei lahenda originaal probleem olete tegelevad, mis ei ole oma raha saatmise võõrastele. Sul pole aimugi, kes on selle taga deponeerimine saidi ja miks sa neid usaldada oma raha rohkem kui sa usaldad isik sa osta?

2. Ei ole palju tuntud Bitcoin muid teenuseid

Kahjuks te ei leia paljud tuntud Bitcoin deponeerimine veebilehed. Vanim neist, mis on endiselt aktiivne on BTCrow (uuendatud 2017 - teenuse katkestada). Asutatud aastal 2011 BTCrow on ikka ainult "pika elueaga" lahendus seal. Kuid see ei ole järelikult, et usaldusväärne. Mitmed BitcoinTalk kasutajad on esinenud viivitusi on süsteemi vastus.

Näiteks selle kasutaja müüakse domeeninime kaudu BTCrow kuid kui tehing oli täielik, ta ei saa oma raha. Kuigi ta postitatud BitcoinTalk ja ühendust BTCrow toetust kulus 12 tundi, kuni probleem on lahendatud, mis on viis palju kui ootate $ 7,500 tulla.

Teine asi, mida kaaluda, on, et BTCrow on muutunud handssince see esmakordselt loodud. Samuti uurimisel BitcoinTalk natuke sügavamale leiad arvamusi selle maine läheb mõlemas suunas.

Kui ma isiklikult proovinud seda kasutada esmakordselt kinnitust kirju võttis rohkem kui tunni, et jõuda. Lõpuks ma otsustasin saata raha otse müüjale, sest ma kartsin oma süsteemi ei olnud kursis.

Kuigi sel hetkel ma tegin põhjaliku kontrolli identiteedi müüja, see ikka ei tunne väga mugav saates paar tuhat USA dollarit ilma kindlustuse, et ma saan mida ma maksnud. Ka BTCrow useron Bitcoin rääkida oli jõude ajal ja ei tundu olevat reageerides igale BTCrow seotud teemasid.

Muud Bitcoin deponeerimine saidid ei ole maine (hea või halb), mistõttu ei ole võimalik teada, kas nad on õigustatud, välja arvatud proovida oma teenust.

Tingdeposiidileping Minu Bits

Moodustunud umbes 2 aastat tagasi Märkus Minu Bits on teine ​​Bitcoin deponeerimine teenust võiksite kaaluda. Saidil on 4 erinevat tüüpi escrows:

Regulaarne Märkus - Sa hoiule oma raha viiakse Bitcoin aadress kontrollib kohapeal ja raha edastatakse külmhoone.

Regulaarne Märkus fikseeritud fiat raha - Sa hoiule viiakse Bitcoin aadress kontrollib Coinapult ja Coinapult pegs väärtus Fiat või vara väärtusest.

Mutli-allkiri Märkus - raha on hoida turvalises 2 3 multi-allkirja tehingu kui sait omab ainult üks võti.

Multi-allkiri Märkus fikseeritud Fiat raha - raha on hoitud turvalises 2 3 multi-allkirja tehingu kasutades Omni (mastercoin) või Nubits pulk väärtus.

Segamini Märkus mu Bits on see, et kui tehing võtab kaua aega minna läbi saate siiski pulk see dollari väärtuse ja siis ei mõjuta vahetuskurss. Sait võtab 1% tehingu teenuse kulu. Siin on lühike video teenuse kohta:

Mis siis, kui ma ei taha kasutada 3. Osapoole sait?

Õnneks mitte kõik on kadunud. On veel mõned elujõulisi valikuid, mis võimaldavad teil läbi Bitcoin tehingu kaudu Märkus. Kui tahad lihtsalt kõrvaldada maine küsimus, mida saab kasutada deponeerimine threadon BitcoinTalk mis on mitu kasutajat, et pakkuda muid teenuseid. Need kasutajad kõigil on väga kõrge usalduse pingeread ja tõenäoliselt ei kelmuse teid (kasutamine omal riisikol, see on lihtsalt minu nõu).

Teine võimalus, mida ma isiklikult eelistan kasutab multisig teenust, nagu Bitrated. Bitrated ei ole deponeerimine teenust, see on multisig walletthat võimaldab 2 välja 3 inimest tehingut sooritada. Seletan.


multisig rahakott on ühine rahakott, mis nõuab teatud allkirju, et raha ülekandmiseks ta. Näiteks rahakott saab jagada 3 inimest ja kui ükskõik 2 välja 3 otsustada saata raha, et täidetakse.

BItratedis põhimõtteliselt platvorm, mis tutvustab ostjate ja müüjate koos vahekohtunikud. Seejärel loob multisig rahakoti jagavad kõik kolm osapoolt, mis nõuab ainult kaks allkirja vahendite vabastamiseks. Nii et kui nii müüja ja ostja lepivad kokku, et tehing on lõpetatud vahekohtuniku ei ole vaja. Kui müüja või ostja usuvad vaidlus tuleb teha siis vahekohtuniku ülesanne on otsustada, kuhu saata raha.

Muidugi vahekohtunike tavaliselt tasu eest oma teenuseid, kuid see on tavaliselt väga korralik ühe. Tasud muutuvad sõltuvalt sellest, kas vahekohtu lõpuks vaja või mitte. Üks viimane asi, mida meeles pidada on see, et süsteem on loodud nii, et müüja on alati see, kes maksab vahekohtu tasud.

Suur pea see platvorm on see, et sa ei saada oma raha võõrastele, sa lihtsalt hoiule see sees multisig rahakott, mis teil on teatud kontrolli. Bitrated ise ei hoia privaatvõti rahakott ja ei saa varastada raha.

Minu isiklik õppetund Bitrated...

Mitte liiga kaua aega tagasi ma läbi järjekordse suure Bitcoin tehingu, seekord läbi Bitrated. Ma pean ütlema, et kuigi süsteem on puudu mõned põhilised funktsioonid (nt muuta kaubandust, sõnumi kasutajad jne) see toimib päris sile. Ainus probleem oli mul oli, et ma tegelikult kaotasin 2fA konto parool (kuid see on ainult mulle on loll).

Kuna Bitrated ei juurdepääsutee multisig rahakoti Pidin kasutama vahekohtuniku teenust, et vabastada raha müüjale. Õnneks läks kõik päris sile. Kokkuvõttes võin öelda, ma olin päris muljet Bitrated teenus. Ajal kirjalikult seda postitust süsteem ise ei võta sa mingit tasu - saate ainult maksma vahekohtu tasud.

Süsteem varustab väga lihtne tagasisidet mechanismthat võimaldab näha, kes on top hinnatud kasutajatele ja vahekohtunike kohapeal.

Enne kui ma kirjutama välja pidage meeles, et kui sa ainult edasiandmise raha (st ostu / müügi Bitcoins), paljud vahetuste on oma deponeerimine teenust ehitatud (nt LocalBitcoins).

Nii et need on põhimõtteliselt oma valikuid: Lähen "traditsiooniline" Bitcoin muid teenuseid, kasutades BitcoinTalk vahendaja või kasutades Bitrated. Isiklikult ma eelistan Bitrated, kui teil on mingeid muid Bitcoin deponeerimine lahendusi julgelt jagada neid kommentaar allpool seda postitust.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Bitcoin Miner ülevaade: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - kas see on seda väärt?

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

Minu BTCJam Investeering läks just büsti

Post Tacocoin

Antrouter R1 ülevaade - Antmineri traadita mineraator

Post Tacocoin

GreenAddress.it ülevaade

Post Tacocoin

2017. aasta parimad Bitcoin taskud teie arvutisse vaadatud Android-seadmes

Post Tacocoin

Parim biktseini rahakott 2014. aastaks - Blockchain MyCeliumi vastu Coinabse vastu

Post Tacocoin

Parim kriipsu kaevandamise riist - Antminer D3 ülevaade

Post Tacocoin

Parim Ethereumi rahakott (2018 värskendus) - 5 ülevaadet

Post Tacocoin

Siin on võitjad 2018. aasta parimaks Bitcoini riistvarakuuluks

Post Tacocoin

7 Bitcoini debiteerimiskaardid Võrdlus ja läbivaatamine (2018)

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) ülevaade - kuidas kelm läheb büsti