Xapo ülevaade: 3 asja, mida pead teadma | Estonian.lamareschale.org

Xapo ülevaade: 3 asja, mida pead teadma

Xapo ülevaade: 3 asja, mida pead teadma

Võtame pilk teenuste Xapo sätestab:

Xapo Online Rahakott ja Mobile App

Web rahakotid ei ole parim variant salvestamise Bitcoin turvakaalutlustel. Kuid Xapo ei ole maine võttes mõned head privaatsus ja turvalisus, nagu kahe teguri autentimise. Pluss, sa on võimalus kandes oma Bitcoin on Xapo Vault, mis on kasulik, kui sa hoides neid pikaajalise kasutamise asemel neid päevakulu koos Xapo deebetkaardi (rohkem sellest hiljem). Igal juhul, see on tore on valik ja paindlik.

Pea meeles, et hallata oma Bitcoins koos Xapo web rahakott, peab teil olema Interneti-ühendus. Mulle meeldib umbes Xapo web rahakott on, et see on lihtne kasutada. Planeering on väga lihtne, mis muudab ideaalne, kui sa oled uus cryptocurrency.

Teisaldamine Bitcoin ja sealt Vault on lihtne, ja on võimalik näha oma tasakaalu ja tehingute liikvel on mugav. Seal on ka liikuvale koos Xapo mobiiltelefoni appavailable Androidi ja iOS.

Xapo Vault

Mõtle Xapo vaultlike hoiuarve. See on koht, kuhu liikuda oma Bitcoin kui soovite, et hoida seda pikaajaliselt Täiendava turvalisuse. Saadan vahendite Xapo web rahakoti Vault on lihtne. Juhul äravõtmise raha võlvi, on mitu turvatasandite kontrollida oma taotluse. Bitcoins Seejärel viiakse oma rahakoti 48 tunni jooksul.

Käiku on mitmeid turvaelemente, nagu paljutegurilises autentimise ja privaatvõti segmenteerimine. Kui raha ülekandmisel Xapo web rahakoti Xapo Vault, neid vahendeid kolis ühenduseta arvuti. Andmed on siis krüpteeritud ja jaotatud enne kopeeritakse välised kõvakettad ja paber. Varukoopiad on siis salvestatud füüsilise võlvid erinevates kohtades. Selline turvalisuse protseduurid on välja töötatud paremini kaitsta oma Bitcoin võimaliku rünnakute eest.

Xapo Deebetkaart

Peale pakkudes kaks Bitcoin ladustamise valikuid Xapo rahakoti ja võlvkelder, Xapo aitab nii kulutuste Bitcoin. See toimib palju nagu tavaline deebetkaart, mille ainus erinevus on see, et see on seotud teie Xapo web rahakoti asemel pangakontole.

Xapo deebetkaardi võimaldab teil teha oma ostude Bitcoin samuti sularaha välja võtta. Seda saab kasutada kõikjal maailmas, mis aktsepteerib VISA online, kui USA dollari, GBP ja EUR valuutades saadaval. See on lihtne jälgida kulutusi, sest teid teavitatakse iga ostu.

Kuna Xapo deebetkaart seotud Xapo web rahakoti ja mitte võlvkelder, mida tuleks vältida saates kõik oma Bitcoin hoiukarbile kui soovite kasutada Xapo deebetkaardiga. Kaardil ei ole iga päev kulupiirangu, mida saab teha, et olla piiramatu, kui te pakkuda dokumentatsiooni kontrollimiseks. Muidu standard päevalimiit on $ 2500 päevas maksimaalselt kaks ATM tehingute päevas.

Tasud

Kuigi nii Xapo rahakoti ja Xapo Vault on tasuta kasutada, on mõned tehingutasud. Üleminek ühest Xapo rahakoti teise on vaba; Siiski on tehingutasud, kui saadate või vastu väljaspool Xapo (nagu või muudest rahakotid või pangakontod). Raha lisamine eest võetakse tasu 0,2%, samas kui töötlemise võib olla tasuline sõltuvalt makseviis.

On ka mõned Xapo deebetkaardi tasu. See hõlmab ühekordset makset $ 20 eest kaardi maksumuse. Muutes oma PIN number Samuti kannab väikese tasu $ 1. See odavam kui te kasutate oma kaarti kaardi kulutuste valuutas. Kui te kasutate seda välismaal mõnes teises valuutas, tariifid on kõrgemad.

Näiteks ATM väljamakse kaardi kulutuste valuuta kannab tasu $ 2,50, samas kui väljamakse muus valuutas on tasu $ 3.50. Kui te oste valuuta erineb oma kaardi kulutuste valuuta, siis seal on 3% välisvaluuta ostu eest.

Avalik arvamus ja Online Arvustused

Kuigi seal on negatiivseid kommentaare võib leida seoses Xapo, enamik sattusin ette vähe aine oma väiteid. Nagu näiteks, ma võtma negatiivseid kommentaare loete võrgus tera soola, palju nagu sa oleks, kui sa loed kommentaare, mis pakuvad eriti suure kiituse.

Ülevaated Xapo Bitcoin Wallet & Vault rakendus Google Play on suures osas positiivne, koos 4-tärni reitingu üle 30.000 kasutajat. On vähem ülevaateid saadaval iOS versioon, mis on 3-tärni reitingu 360 kasutajad seisuga kirjutamise ajal. Xapo klienditoega on hea üldine kuid mõnevõrra aeglane poolel.

Järeldus

Isiklikult arvan, et kui sa osta Bitcoin, sa oled parem, hoides seda ise kui panna see kätte kolmandale isikule, mis hoiab privaatvõtmetest. See ütles, võib väita, et erasektori võtmed on turvalisem turvasüsteemi Xapo töötab. Xapo peetakse loodud ja tuntud ettevõte, mistõttu on tõeline, alternatiiviks, kui tegemist on osta, salvestamiseks ja kulutuste Bitcoin.

Seotud uudised


Post Tacocoin

EToro Cryptofundi ülevaade: Investeerimine Bitcoini, Ethereumi jt

Post Tacocoin

Virwoxi ülevaade: kas see on Legit või pettus?

Post Tacocoin

IOS-i jaoks parimad Bitcoin taskud (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

Antminer S9 ülevaade - 6 asjad, mida pead enne ostmist teadma

Post Tacocoin

Bitcoin Ethereumi vastu: krüptokuupäeva võrdlus

Post Tacocoin

TREZOR vastu LEDGER - Käed Riistvara Rahakotid läbi

Post Tacocoin

BTC Roboti ülevaade - kas see on pettus? Tõelised tulemused bitcointalk kasutajatelt

Post Tacocoin

Xcoinsi ülevaade - kas see on legitiline bikiinide ostmine?

Post Tacocoin

Coinomi ülevaade - mobiilne rahakott mitu krüptokurssi

Post Tacocoin

Bitcoin Traderi ülevaade - Kas 20% -line igakuine ROI on võimalik?

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

Web Mining - teenige oma veebisaidi kasutaja veebibrauserite kaudu