TREZOR vastu LEDGER - Käed Riistvara Rahakotid läbi | Estonian.lamareschale.org

TREZOR vastu LEDGER - Käed Riistvara Rahakotid läbi

TREZOR vastu LEDGER - Käed Riistvara Rahakotid läbi

Pärast seda, kasutades TREZOR väga kaua ma lõpuks sain käed Ledger Rahakott - TREZOR peamine konkurents.

See on põhimõtteliselt seade, mis võimaldab salvestada te salajased võtmed. Kui te järgite seda blogi siis ilmselt tead juba, et ma olen suur TREZORfan - esimene laialt levinud Bitcoin riistvara rahakott. Olen vaadanud ka rahakoti varem. Aga kuna tänaseni ei olnud tegeliku konkurentsi TREZOR ma hüppas võimalus vaadata seda lahedat uut seadet ja võrrelda kahte.

Pearaamatu rahakott paremal ja TREZOR vasakul.

Ledger on stiilis paremini stiili kui TREZOR

Kui avada Ledger paketi kohe märgata, et tegemist stiilis. Muud kui Ledger mälupulk ise saab ka PU nahast rahakott, arvestusraamatusse turvakaart millist näeb välja nagu krediitkaardi ja kett rihma pearaamatu oma kaela kui soovite.

TREZOR seadme on omamoodi kohmakad võrreldes Ledger saledam disain. Samuti palju lihtsam kanda Ledger ümber, sest see on oluliselt väiksem kui TREZOR.

Seadistamine rahakotid - Lihtne ja punkt

Paigaldamine ja seadistamise Ledger on vaja kasutada Chrome'i rakenduse. Kui te tulekahju up rakenduse Ledger veebilehte siis esitatakse koos seadistusviisard. Varem Ledger rahakotid ei ole teist ekraani nagu TREZOR, kuid Nano S on täielikult varustatud oma ekraanil.

Kasutades väikest ekraani mõlemal TREZOR ja Ledger on võimalik seadistada seadme isegi ohustatud seade, mis paneb mind tundma palju rohkem tundma. Siin on näide, kuidas see töötab TREZOR:

Seadistamine julgeoleku - PIN-koodi ja kogumine seemne

PIN-kood on lisatud turvakihi veenduda, et isegi kui keegi varastas oma Ledger sinult nad ikkagi on raske aeg kontole logides. Sisestage vale PIN-koodi 3 korda ja seade pühib ennast puhtaks.

Kui olete loonud oma PIN-koodi on aeg liikuda edasi taastamise seeme. Taastamise seeme on kogum sõnu, et kui panna kokku kindlas järjekorras aitab taastada oma isiklike võtmete puhul seade on katki või kadunud.

See tähendab, et isegi kui sa täiesti prügikasti oma Ledgeryou'll veel võimalik taastada kõik oma kaotatud Bitcoins läbi selle seeme. See on ka põhjus, miks see on väga oluline seda üles kirjutama kindlas kohas, kus keegi ei saa seda kasutada, sest kui keegi saab kätte see - nad saavad juurdepääsu oma raha.

Protsess on üsna sarnane mõlemas seadmes. Mõlemad näitavad seemne seade ise ja mitte teie arvuti ekraanil, seega pole häkker saab eemalt kopeerida.

Siin on pilt minu Ledger taastamise seeme. Kui ma postitamiseks seda see tähendab, et ma ei pea taastama Ledger seadme kuna igaüks saab varastada mu vahendite hetkel.

Kasutades TREZOR ja Ledger - lühike ja magus

Kui seadistamine on lõpetatud saate hakata kasutama oma Ledger. Just replug mälupulk, sisestage PIN-kood ja sa oled hea minna. Kasutajaliides on väga intuitiivne ja ei nõua palju selgitusi.

Enamik liides on teinud läbi nuppe seade ise. Nupud saab kasutada vahel kerimiseks menüü või lükatakse samaaegselt simuleerida "vali".

TREZOR kasutab sarnast liidest kaks nuppu kuid nad on ehitatud kaudsemalt seadmega. Ei ole suur asi, kuid lihtsustab ei lükka neid kogemata .

Kuna seal on kuidagi pääseda oma rahakoti ilma mälupulk arvutiga ühendada see loob palju turvalisem keskkond saata ja vastu võtta Bitcoins. See tähendab, et isegi kui keegi teab oma PIN-koodi ta ei pääse oma münte, sest ta ei ole füüsilise seadmega.

See tähendab ka, et isegi kui arvuti, mis te kasutate saata Bitcoins alates on ohustatud, kuna te kasutate Mis tuntud Kaks Factor Authentication (2FA) sa oled ikka vähem tõenäoliselt kokku puutuda mingit ohtu (eriti Man-in-the-Lähis rünnakute).

Kohtuotsus - kes on parem? TREZOR või Ledger?

Ausalt, ma ei saa öelda halb asi Ledgeror TREZOR rahakott. Ma olen kasutanud nii TREZORand Ledger pikka aega ja nad mõlemad on tegelikult suurepäraseid tooteid.

Mõlemad rahakotid teile oma raha väärt, vaid Ledger Nano S teeb seda odavam viisil. Praegu maksab umbes $ 30 vähem kui TREZOR. Lõpuks ma arvan, et see taandub, kes te eelistate soodsaimate disain ja maine.

Ledger on stiilsem, kuid TREZOR oli olnud juba pikemat aega. See on teie kõne.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Coinomi ülevaade - mobiilne rahakott mitu krüptokurssi

Post Tacocoin

Parim Ethereumi rahakott (2018 värskendus) - 5 ülevaadet

Post Tacocoin

Jaxxi rahakotite ülevaade - kogu keskküpsise rahakott

Post Tacocoin

Mis on parim Bitcoini lauaarvuti?

Post Tacocoin

Bitcoin Faucet WordPress Plugin poolt 99Bitcoins

Post Tacocoin

GreenAddress.it ülevaade

Post Tacocoin

MinerGatei ülevaade: kas see on Legit Mining operatsioon?

Post Tacocoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - Kust peaksite Bitcoinide ostma?

Post Tacocoin

Detsember ICO analüüs - NAGA ülevaade

Post Tacocoin

ShapeShift vastu suunatud vahetus - Instant Krüpto-valuuta vahetus

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 ülevaade - pole kindel, kas see on teie raha väärt

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Trading ülevaade