2017 parimad Bitcoini taskulamud - 4 rahakotti (Mac, Windows, Linux) | Estonian.lamareschale.org

2017 parimad Bitcoini taskulamud - 4 rahakotti (Mac, Windows, Linux)

2017 parimad Bitcoini taskulamud - 4 rahakotti (Mac, Windows, Linux)

Tänane postitus on umbes parim Desktop rahakotid saadaval salvestamise Bitcoins. Desktop rahakotid on rahakotis, et salvestada privaatvõti oma Bitcoins kõvakettal. Oma olemuselt töölaua rahakotid on turvalisem kui mobiilimaksed (kuna need on raskem varastada).

Kui sa oled uus maailma Bitcoin ja walletsplease seda videot enne lugemist edasisi:

Muidugi töölaua rahakotid loetakse endiselt "hot rahakotid", kuna nad on ühendatud internetti. See muudab need oma olemuselt ebakindel. Kuid väikestes kogustes Bitcoin või altcoin nad on hea lahendus.

Suuremate koguste Bitcoin alati kasutada külma ladustamise rahakotid nagu paber walletor riistvara rahakott. Täna ma lähen vaatama 4 erinevat töölaua rahakotid, mis töötavad kõik 3 suurt operatsioonisüsteemid - Mac OS, Linux ja Windows.

Electrum - All Around võitja Bitcoin Desktop Rahakott

Ta võttis mind mõnda aega kasutama hakata Electrum, kuid kui ma tegin, ma ei ole kunagi vaadanud tagasi. Ma alustada Puuduseks - Electrum on kole. Kasutajaliides näeb välja nagu 90 versiooni Windows. Samuti, kui sa oled täiesti uus Bitcoin Mul on tunne teid ära eksida päris kiiresti tänu ebasõbralikud liides.

Siiski, kui teil üle liidese küsimusi, Electrum on üks kõige jõulisem, tõhus ja turvaline desktop rahakotid seal. Ka see on avatud lähtekoodiga, mis tähendab, paljud inimesed on osalenud läbivaatamisel ja komponeerimise koodi. See vähendab võimalust, et pahatahtliku koodi sees tarkvara praktiliselt null.

Ajal, mil Bitcoin võrk on "ülerahvastatud" ja tehingutasud saab kiiresti tõusma, Electrum on üks vähestest taskud, mis võimaldab teil asendada tasu olete määranud juba eetrisse tehingu. See funktsioon on väga kasulik, kui te ei saa oma tehingu kinnitamiseks.

Lisavõimalused sisaldama aadress sildistamine, tasu korrigeerimist krüptimine rahakoti ja allkirjastamist / kontrollib sõnumeid (lisafunktsioon).

Bottom line on see suurepärane rahakott. Kui mõistate Bitcoin piisavalt hea, et seda kasutada, minna seda. Electrum on saadaval Mac, Windows ja Linux.

Exodus - dumbed alla, päris Bitcoin töölaua rahakott

Kui te olete just alustanud Bitcoin ja sa ikka püüdnud wrap pea ümber kõik, mis toimub, Exodus on saanud teile kaetud. Exoduslaunched juulil 2016 ja sellest ajast alates on saanud mõned tõsised hoogu.

Jällegi, ma alustada Puuduseks - see ei ole avatud lähtekoodiga. See tähendab, et arendajad saavad potentsiaalselt lisada pahatahtliku koodi tarkvara ilma teie teadmata. Ja muidugi, kui tegemist on raha, millel on suletud lähtekoodiga programm võib tõsta mõningaid probleeme. Kuid kuna ma soovitan teil kasutada töölaua rahakotis väikeses koguses Bitcoin igal juhul (suletud või avatud lähtekoodiga), siis see ei ole suur probleem minu raamat. Ma ei ole kunagi panna summa Ma ei ole valmis riskima igal kuuma rahakoti (lauaarvuti, mobiiltelefoni või veebilehe).

Exodus võimaldab teil hoida erinevaid altcoins nagu Ethereum, Litecoin, Dash ja rohkem. Kasutajaliides on väga lihtne aru saada ja isegi kokku algajaid saavad aru saama sellest. Kui leiate electrum et heidutav, on see suurepärane alternatiiv. Exodus on saadaval Mac, Windows ja Linux.

Bitcoin Core - täielik Bitcoin sõlme rahakoti hardcore Bitcoiners

Kõik rahakotid oleme kaetud seni on tuntud kui SPV rahakotid või lite rahakotis. See tähendab, et nad ei ole täielikult koopia blockchain et kontrollida tehingute - nad relee teiste arvutite võrku anda neile tehingu teavet.

Bitcoin Coreis täielik sõlme Bitcoin rahakott. See tähendab, et kui sa alla laadida rahakoti siis ka alla laadida kogu blockchain arvutiga. See võib saada tõesti räpane nagu blockchain suurus on üle 130GB ja võib võtta aega laadida. Siiski, kui Blockchain allalaadimist saate nüüd iseseisvalt kontrollida tehingute võrgus ja ei pea usaldama kellelegi süsteemis.

Ausalt öeldes, ma ei usu, see on väärt vaeva. Võite saada hariduslik väärtus, täites selle protsessi, kuid igapäevase tehinguid ja kasutamise Bitcoin SPV rahakotid on just fine. Bitcoin Core on saadaval Mac, Windows ja Linux.

Copay - A Multisig Bitcoin Desktop Rahakott

Copay on rahakott loodud BitPay, üks suurimaid Bitcoin makseteenuse pakkujad ümber. Taskus on saadaval kõige suuremate platvormide (mobiil ja töölaual) ja on multisig rahakott. Kasutades copay on multisig funktsioon võimaldab täiendava turvalisuse varguse ja võiks olla hea valik, kui te ei saa endale lubada riistvara rahakott.

Copay kood on avatud lähtekoodiga, mis on saadaval Windows, Mac ja Linux ja on olnud alates 2014.

Relvad

Armoryis tuntud ja usaldusväärne kaubamärk, kui tegemist on Bitcoin turvalisus, kuigi rahakott on tavaliselt parim rohkem edasijõudnud kasutajatele. Kui otsite rahakoti, mis rõhutab ohutuse ja turvalisuse arsenali peaks lühikese nimekirja rahakott pakub erinevaid krüpteerimise ja Külmhoiuruumide võimalusi.

Armory on üks kõige austada margid kui tegemist Bitcoin security.Armory on saadaval Mac, Linux, Windows Ubuntu ja RaspberriPi.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Krakeni ülevaade - kas see Bitcoin Exchange usaldusväärne?

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining ülevaade - see ei ole nii tulus kui arvate

Post Tacocoin

2016. aasta parim VPN-teenuste parimad juhendid

Post Tacocoin

BitPanda ülevaade - osta Bitcoin koos Skrilli, SEPA või krediitkaardiga

Post Tacocoin

BTCJam läbi vaadatud - minu isiklik kogemus ja Reddit kasutajate arvustused

Post Tacocoin

Andke Bitcoini kingitus jõuludele - Bitcoini kingitus ideid

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

Bitcoin Faucet WordPress Plugin poolt 99Bitcoins

Post Tacocoin

Electrum Wallet läbi vaadatud: isiklikud ja Reddit arvustused

Post Tacocoin

Bitstampi ülevaade: kas Bitcoini ostmine on odavam Exchange?

Post Tacocoin

Bitcoin Ethereumi vastu: krüptokuupäeva võrdlus

Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 ülevaade - pole kindel, kas see on teie raha väärt