2017. aasta parimad Bitcoin taskud teie arvutisse vaadatud Android-seadmes | Estonian.lamareschale.org

2017. aasta parimad Bitcoin taskud teie arvutisse vaadatud Android-seadmes

2017. aasta parimad Bitcoin taskud teie arvutisse vaadatud Android-seadmes

Kui otsite salvestada esimene Bitcoins ja te oma Android mobiilseadme postitus on teie jaoks. Kuid enne, kui ma vaadata parimaid Android Bitcoin rahakotid seal Ma tahan anda teile sõna hoiatus.

Mobiilimaksed (Android või iOS) on vähemalt turvalist Bitcoin rahakotis. See on peamiselt tingitud asjaolust, et mobiilseadmete kipuvad varastatud, kaotatud ja murda. Kui sa hoiad oma Bitcoins mobiilses rahakott, tähendab see, et privaatvõti on salvestatud seadme ning selleks, kui seade on hävitanud või varastatud te ei pääse oma münte.

Võttes ütles, et sa võid alati luua varukoopia oma rahakoti abil 12-24 sõna seemne fraas näidatakse teile, kui te esimest installida rahakott. Sellepärast on oluline, et hoida seda seemne fraas kindlas kohas ja välja kellegi teise varjatud, kuid teie enda.

Kui oled täiesti uus Bitcoin seda videot kohta Bitcoin rahakotid, siis ilmselt vastata paljudele küsimustele sul on juba:

Ja nüüd rahakoti kommentaare...

# 1 - Coinbase- Coinbase IS NOT a Bitcoin rahakoti

Tavaliselt, kui inimesed mõtlevad Bitcoin rahakotid nad mõtlevad Coinbase. Kuid Coinbase ei ole Bitcoin rahakott. See on tegelikult vahetada, mis võimaldab teil hoida Bitcoins. In blogi postwritten poolt Coinbase tegevjuht Brian Armstrong, ta väidab

Näete Coinbase brändi üleminek on hübriid rahakoti / vahetus keskendudes puhtalt olemise jae- ja institutsionaalsed vahetada

Niisiis, kui Coinbase on veel odav koht saada Bitcoins, siis ei pea mobiilse rahakoti. Coinbase ei anna teile juurdepääsu oma isiklikke võtmeid ega privaatsust, kui oleme kaetud meie arvustused.

Tegelik # 1 - seeneniidistik Android Bitcoin rahakott

MyCeliumis populaarne mobiilirakenduse rahakoti, et funktsioone rikkuse arenenud privaatsus ja turvalisus. Jah, rahakott võib olla natuke keeruline algaja kasutajad, kuid see on ikka üks ohutumaid ja kõige kiiremini turule. Nagu avatud lähtekoodiga tarkvara, seeneniidistik pidevalt uuendatakse.

Rahakott ei ole veebi või töölaualiideses tähendab münte saab kasutada ainult läbi oma mobiiltelefoni rahakott. Hea uudis on, et saate kasutada Mütseeliumi koos riistvara rahakoti, et saada maksimaalset turvalisust oma münte.

# 2 - BreadWallet Android Bitcoin rahakoti

BreadWalletis ilmselt üks lihtsamaid Bitcoin Android rahakotid ümber. Lähtekoodi Breadwallet on avatud ja seal on väga basic "Kirjuta" ja "vastu" võimalusi põimitud rahakott.

See on väga lihtne inimesi harjumiseks ühelt poolt, kuid teiselt poolt jätab rahakoti kokku puutuda ilma arenenud kaitse paigas. BreadWallet on mobiilne versioon ainult Android ja iOS.

# 3 - copay Android Bitcoin rahakoti

Copayis avatud lähtekoodiga multisig rahakoti loodud Bitpay. Multisig, tähistab multisignature, ja see tähendab, et rahakott nõuab teatud inimeste heaks tehingu enne seda täidetakse. Selline nagu jagatud rahakoti (saate

Seotud uudised


Post Tacocoin

Parim Litecoini kaevandusriistvara - Antminer L3 Scrypt Miner ülevaade

Post Tacocoin

Bitcoin Traderi ülevaade - Kas 20% -line igakuine ROI on võimalik?

Post Tacocoin

BitPanda ülevaade - osta Bitcoin koos Skrilli, SEPA või krediitkaardiga

Post Tacocoin

Bitcoin CoolWallet ülevaade - see on tõepoolest uus rahakott

Post Tacocoin

Kas Coinbase kuritarvitab oma referral programmi osalejaid?

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

Parimad bitcoini kaevanduspiirkonnad (üle vaadatud 5)

Post Tacocoin

Minu BTCJam Investeering läks just büsti

Post Tacocoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - Kust peaksite Bitcoinide ostma?

Post Tacocoin

Coinomi ülevaade - mobiilne rahakott mitu krüptokurssi

Post Tacocoin

HitBTC läbi vaadatud: kas see on järgmine suur börs?

Post Tacocoin

Bitcoin Casino Review - 5 parimat saiti bitcoini hasartmängude jaoks