Minu uus parim Bitcoin ja altcoin Wallet - Exodus Wallet ülevaade | Estonian.lamareschale.org

Minu uus parim Bitcoin ja altcoin Wallet - Exodus Wallet ülevaade

Minu uus parim Bitcoin ja altcoin Wallet - Exodus Wallet ülevaade

See on olnud mõnda aega, kuna Vaatasin Bitcoin rahakotis. Selle põhjuseks on see, et kõige Bitcoin rahakotid on põhimõtteliselt sama, nii harva sa komistavad rahakoti, mis on uuenduslikud.

Kuni täna...

Paar päeva tagasi sain meili üks mu tellijad mulle ta ei võta mu nõu parima Bitcoin walletand kasutanud Exodus walletinstead. Seejärel jätkas ta ülista laeka liides ja kasutusmugavus. Ma ei olnud teadlik sellise rahakoti nii et ma vaatasin ta üles online ja ilmselt Exodus on tõepoolest uus Bitcoin rahakott.

Enne kui jätkan seda videot ja vaata ise, miks see on nii unikaalne.

Exodus rahakoti läbivaatamise

Exodus tundus olevat käivitanud kuu tagasi (juuli 2016) ja ei ole veel saanud piisavalt maine Bitcoin kogukonnas. Tegelikult Exodus ei ole ainult Bitcoin rahakott, see on "Blockchain vara rahakoti". See tähendab, et saate salvestada Bitcoins, Litecoins, Dash, eetris ja Dogecoins kohta Exodus kõik koos.

Aga see pole veel kõik, mis teeb Exodus nii unikaalne, siin on peamised asjad, mis ma leidsin nii ahvatlev:

Ilus ja intuitiivne disain

Tõenäoliselt tugevaim suite Exodus on on oma kasutajaliides. Isegi kui ma ei tea midagi üldse umbes Bitcoin või cryptocurrencies ma ikkagi saama kasutada käesoleva rahakott. See meenutab mulle Circlein lihtsus. Exodus on selline toode, mida "armuda" esimene kord, kui kasutate seda, ja see on üsna haruldane cryptocurrency maailmas.

Siin on, kuidas ülevaate oma blockchain vara välja näeb:

Nice ah? :)

Info salvestatakse arvutisse

Kuna Exodus on töölaua rahakoti navigeerimine on kiire ja isiklikud võtmed oma cryptocurrencies on salvestatud teie arvutisse. Exodus on litewallet nii et sa ei pea alla laadida kogu Blockchain arvutiga nagu sa teha Bitcoin Core. Exodus on praegu ühilduv Mac, Windows ja Linux. Kui teil on vaja varundada oma rahakoti seal on väga lihtne samm-sammult viisard ehitatud sees rahakott, mis aitavad teil seda teha.

Sa saavad ka backup link e-posti teel, kui soovite installida Exodus kohta teise masina (st arvuti saab hävitatud). See kõik on väga turvaline abil parool ja mälutehniline fraas (juhul kui olete unustanud oma parooli).

Saate kaubelda cryptocurrencies seest rahakott

Üks parimaid omadusi Exodus minu arvates on võime kaubelda oma altcoinsfor Bitcoin ja vastupidi. Exodus on ehitatud vahetada (powered by Shapeshift), mis võimaldab teil kaubanduses cryptocurrencies sekundiga. Sa ei saa osta müntide fiat, kuid kuna kogu idee Exodus on eemalduda kontrollimise protsessid ja tegelevad pangad Ma arvan, et sobib ideaalselt.

Asutajad tunduda tõeliselt huvitatud oma kasutajate arvamust

See on OK, et jube toote, see ei ole OK jätke see niimoodi. Ma arvan, et sain tähelepanu kõige on tõeline huvi Exodus "asutajad olid oma kasutajate arvamust. Muidugi on nad ainult umbes kuu arvesse töötab selle projekti, kuid midagi ütleb mulle, JP ja Daniel (asutajad) on siin et jääda. Näete seda lihtne mõista toetust videos nad üles laadinud, mitme sidekanalite nad tarnitakse oma kodulehel ja vahetu platvormi asutajad kaudu vaikne.

Kas Exodus Rahakott siia jääda?

Kokkuvõttes asju, Exodus näeb välja nagu täielik hitt. Ainuke negatiivne külg ma näen hetkel on asjaolu, et ettevõtte ja rahakott ei ole saanud piisavalt maine veel. Ühendades selle asjaolu, et Exodus kood ei ole avatud lähtekoodiga ja teil on alati äratada mõned kahtlaseks krüpto kogukonnas. Ka selleks, et saada tõeline tapja app arendaja on jätkata ja laiendada mobiil samuti minu arvates.

Aga ma usun, et mida aeg edasi ja rohkem varakult tulevad pardale Exodus kiiresti saada oma lojaalsed kasutajate baasi.

Vajuta siia, et vaadata läbi Exodus ise

Kui olete olnud mingeid kogemusi Exodus rahakoti Ma armastan kuulda seda kommentaari allpool.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Bitmain Antminer R4 ülevaade - pole kindel, kas see on teie raha väärt

Post Tacocoin

2016. aasta parim VPN-teenuste parimad juhendid

Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) ülevaade - kuidas kelm läheb büsti

Post Tacocoin

Parimad Bitcoini reklaamivõrgud läbi vaadatud

Post Tacocoin

Parim biktseini rahakott 2014. aastaks - Blockchain MyCeliumi vastu Coinabse vastu

Post Tacocoin

Bitcoin Faucet WordPress Plugin poolt 99Bitcoins

Post Tacocoin

Parim Litecoini kaevandusriistvara - Antminer L3 Scrypt Miner ülevaade

Post Tacocoin

EToro Cryptofundi ülevaade: Investeerimine Bitcoini, Ethereumi jt

Post Tacocoin

Indacoin ülevaade - kas see on Legit Bitcoin Exchange?

Post Tacocoin

CEX.IO 2017 ülevaade - miks Reddit kasutajad kaebavad selle Bitcoin Exchangei kohta?

Post Tacocoin

Minu BTCJam Investeering läks just büsti

Post Tacocoin

Web Mining - teenige oma veebisaidi kasutaja veebibrauserite kaudu