IOS-i jaoks parimad Bitcoin taskud (iPhone, iPad) | Estonian.lamareschale.org

IOS-i jaoks parimad Bitcoin taskud (iPhone, iPad)

IOS-i jaoks parimad Bitcoin taskud (iPhone, iPad)

Viimase kuu jooksul olen hõlmab parimat võimalikku Bitcoin rahakotte iga (Android, desktopand riistvara). Sest viimane postitus selles seerias Sooviksin vaadata Bitcoin rahakotid saadaval iOS. Viis aastat tagasi, oma valikuid Bitcoin rahakotid oli piiratud, kuid 2017. Aastal on nii palju võimalusi, et see saab valdav aegadel.

Enne kui jätkan, veenduge tutvuda põhitõdesid Bitcoin rahakotid läbi selle video:

Nüüd, meil põhitõdesid kaetud, on aeg vaadata parim Bitcoin rahakotid saadaval teie iPhone või iPad.

Kui olete video vaatamiseks algusest lõpuni siis ilmselt juba teavad, et Bitcoin rahakotis iOS seadmed on paljuski on vähemalt turvaline rahakotid saadaval.

Miks? Esiteks telefoni saab varastatud, ja isegi siis, kui teil on parooliga või sõrmejäljeanduri, kvalifitseeritud varas võib olla võimalik pääseda. Teiseks võid lihtsalt kaotada või rikub oma telefoni. Kui teie bitcoins hoitakse otse oma telefoni, siis see sisaldada ka oma privaatvõti. Seega, kui midagi juhtub teie iPhone'i või iPadi oma Bitcoin rikkuse on ohus.

Siiski, saate luua varukoopia Wallet 12 kuni 24 sõna seemne fraasi. Selle lause käsi, sa pead olema võimeline juurdepääsu varukoopia oma rahakoti. See soovitame panna oma seemne fraasi "külmast" või füüsiline vorm. Ja kui sa salvestada digitaalsel kujul, veendumaks, et see on tugevalt krüpteeritud ja muidu kaitstud.

Liigume nüüd nimekirja rahakotis.

Esimene asi on Ees- Coinbase ei ole Rahakott

Paljud inimesed just alustanud Bitcoin arvate, et Coinbaseis rahakoti. See ei ole. See on vahetada või turul, kus saab osta ja müüa bitcoins. Varem Coinbase asetada end hübriidi vahetada / rahakott. Kuid kaasnevaid raskusi ja riske sellise setup on põhjustanud äriühingu nihkub on puhas vahetada.

Do. Mitte. Store. Teie. Bitcoins. Sees. Exchanges.This on üks suurimaid rookie vigu saate teha. Vahetused ei ole mõeldud pikaajaliseks, ohutu ladustamise. Rahakotid on. Niisiis, saada rahakoti!

# 1 Breadwallet iOS Bitcoin Wallet

Kui te otsite "leiba ja võid" rahakott, Breadwalletshould ülaosas oma nimekirja. See rahakott on loll lihtne kasutada. On kaks peamist ülesannet: saata ja vastu. See on nii lihtne see ongi nii. Avatud lähtekoodiga Turvakood seda rahakoti natuke turvalisem, aga puudumine arenenud turvameetmed tähendab see ei pruugi olla nii turvaline nagu mõned teised rahakotis.

# 2- seeneniidistiku IOS Bitcoin rahakoti

Esiteks, ärgem hüpata negatiivsed seeneniidistik: see on touch keerulisem kui teiste rahakotis. Põhjus, miks, aga on tohutu pea rakendusala: "tüsistuste" on tulemus arenenud turvalisuse tulevikku. Kui tegemist on Bitcoin ja kaitsta oma rikkuse, kerge "ebamugavusi" (I võitlevad isegi helistada neile, et) on rohkem kui väärt.

Lisaks seeneniidistik on avatud lähtekoodiga tarkvara. See tähendab, et kogu kogukond on tähelepanu pöörama turvalisuse vigu. Samuti uuendused on sagedased, ja nad tavaliselt kaasa suurema kasutatavus ja turvalisus.

# 3 copay iOS Bitcoin Wallet

Copayis kujundas Bitpay see co-allkirja rahakott nõuab kaks inimest kirjutama off tehingult enne kui seda saab lõpetatud. See muudab raskemaks häkkerid ja muud ebameeldivad tüübid varastama oma rikkust. Saadaval ole ainult iPhone'is või iPadis, vaid ka Android ja lauaarvuti, see on suurepärane rahakoti turvalisuse.

# 4 Jaxx iOS Bitcoin Wallet

Jaxxis natuke vastuoluline rahakott ja mis tuleb panna ees ja keskel. Pooldajad rahakoti väidavad, et see on üks parimaid mobiilimaksed, ja mõjuval põhjusel. Taskus töötab suur hulk krüptopulk valuutade on suur, lihtne kasutada kasutajaliides, ja saab siduda erinevates seadmetes.

Kriitikud tähele, et see ei ole avatud lähtekoodiga platvorm. On raske näha koodi taga masin, nii et rääkida, mis muudab paljud inimesed ebamugav. Andke see, ma soovitan salvestamiseks ainult väike kogus Bitcoin või muude valuutade Jaxx. Kui tarkvara tehakse avatud lähtekoodiga, Jaxx võib tõusta pingeread.

# 5 Airbitz iOS Bitcoin Wallet

Airbitzis avatud lähtekoodiga rahakott. Tema kasutajaliides sarnaneb kasutajasõbralik BreadWallet liides, kuid rahakott on ka mõned "algaja" omadused. Näiteks on nimekirjad kaupmeeste mis aktsepteerivad Bitcoin ja kuidas osta soodushinnaga kinkekaarte.

Kokkuvõte - Words nõuandeid oma iPhone / iPad Bitcoin rahakott 

Pea meeles, et Bitcoin vahetada ei ole ohutu koht, kus hoida oma bitcoins. Bitcoin rahakoti pakuvad palju parem turvaelemente kui teie tüüpiline Bitcoin vahetada. Isegi kui kasutate rahakott, soovitame järgida järgmisi punkte:

  •       ALATI määrata PIN kaitsta oma rahakoti
  •       Kirjutage oma 12-24 seemne fraas ja hoidke seda kusagil ohutu 
  •       ÄRGE talletada suurel hulgal bitcoins oma mobiiltelefoni rahakoti, vaid riistvara rahakotis.

Ravida Bitcoin nagu soovite ravida teie teiste tüüpiliste finantskontode, kuld ja väärtuslike vara. Kui teil on mingeid kommentaare või küsimusi palun jätke neid kommentaar allpool.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Coinbase vastu Circle - proovis mõlemad $ 500 Siin on, mida ma leidsin

Post Tacocoin

Binantsi ülevaade: kas see on Legit krüptoventili vahetamine?

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining ülevaade - see ei ole nii tulus kui arvate

Post Tacocoin

Minu BTCJam Investeering läks just büsti

Post Tacocoin

Bitconnecti ülevaade: kas see on legit?

Post Tacocoin

Bittrexi ülevaade - üks kriitiline probleem, mida peate teadma

Post Tacocoin

Luno (varem BitX) Bitcoin Exchange ja Wallet üle vaadatud

Post Tacocoin

Xapo ülevaade: 3 asja, mida pead teadma

Post Tacocoin

EToro Cryptofundi ülevaade: Investeerimine Bitcoini, Ethereumi jt

Post Tacocoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - Kust peaksite Bitcoinide ostma?

Post Tacocoin

AvaTrade Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

7 Bitcoini debiteerimiskaardid Võrdlus ja läbivaatamine (2018)