Parim Ethereumi rahakott (2018 värskendus) - 5 ülevaadet | Estonian.lamareschale.org

Parim Ethereumi rahakott (2018 värskendus) - 5 ülevaadet

Parim Ethereumi rahakott (2018 värskendus) - 5 ülevaadet

Ethereum on blockchain platvorm, mis võimaldab smart lepingud, muutub üha populaarsemaks. Kuna alguses 2017 hind on tembitud alates $ 8,22 kuni umbes $ 50. Olen kaetud kuidas osta Ethereumin eelmises postituses, kuid see on vaid osa protsessist. Täna ma tahan, et katta 5 erinevat liiki Ethereum rahakotid et sa ei tea, kus salvestada Ethereum.

Ethereum on väga tehniline valuuta (isegi rohkem kui Bitcoin), seega kõige rahakotid seal ei ole algaja sõbralik. Ma lähen üle neid lihtsaimast kõige keerulisem, nii et saate valida üks, mis sobib kõige paremini teie teadmiste tase.

Riistvara rahakotid - parim turvalisuse (hinnaga)

Kui olete tõsiselt kindlustada oma altcoins Pakun salvestamisele Ethereum kohta riistvara rahakott. Kuid need riistvara rahakotid ei ole vabad ja kulu kuskil vahemikus $ 50- $ 100 (veokonteiner ei kuulu komplekti). Tänane juhtiv riistvara rahakotid TREZOR, Ledgerand KeepKeyall sulle pakkuda võimalust salvestada Ethereum neile. Selle asemel, et selgitab umbes igaüks ma lihtsalt link minu eelmises kommentaare rahakotis:

Siin on minu TREZOR läbivaatamise

Siin on minu Ledger Nano S Review

Siin on minu KeepKey läbivaatamise

Isiklikult ma kasutada TREZOR kuid kõik kolm on suurepärased valikud maksimaalne turvalisus.

Coinbase on Ethereum rahakott - Lihtsaim võimalus

Coinbasesupplies Ethereum rahakoti samuti Bitcoin rahakott. Coinbase rahakott on lihtne üles seada ja väga lihtne kasutada, kuid see on vähe piiranguid peate olema teadlik:

  • Ettevõte omab privaatvõti rahakoti jaoks. See tähendab, et sa oled ei kontrolli oma raha ja Coinbase võib otsustada sulgeda oma kontole, kui nad tahavad. Oli juhtumeid pastthat Coinbase sulgeda kasutajakontod teha ebaseadusliku tegevusega.
  • Coinbase ETH rahakott ei toeta ETC (Ethereum Classic). Sest lihtne selgitus ETC vs ETH lugeda seda postitust.

Kui avate Coinbase konto saate kohe näha ETH rahakoti ilmumist all "kontod" alt.

Seejärel saate sisestada oma ETH kontole ja klikkige "rahakoti aadress", et saada oma Ethereum avaliku aadress.

 

Klõpsake lisas kontrollida Coinabase on ethereum rahakott.

Exodus rahakott - Töölaua võimalus suurenenud kontrolli

Exodusis Bitcoin ja Altcoin töölaua rahakott koos kauni disaini ja intuitiivse. Olen tutvunud rahakoti pastand arvasin, et see oli üks parimaid ma olen leidnud siiani. Kui tegemist piiranguid lahkumises meeles pidada, et see ei ole 100% avatud lähtekoodiga. Paljud osad sees Exodus on avatud lähtekoodiga, kuid mitte kõik neist. See tähendab, et kood ei saa vaadata kogu kogukond.

Ka rahakott on praegu saadaval ainult töölaua versioon (no mobiilne versioon veel). Nagu Coinbase, Exodus ei toeta ainult ETC ETH. Kuid erinevalt Coinbase, Exodus on sõltumatu rahakott, mis talletab isikliku võtme oma masina ja mitte ühegi välise Sever. See tähendab, teil on täielik kontroll (ja täieliku vastutuse) oma münte.

Exodus saate nõustuda Bitcoin, Ethereum, Dash, Dogecoin ja Litecoin. Lihtsalt mine "Rahakott" ja valida cryptocurrency soovite. Hiljem klõpsa "Saate", et näha oma Ethereum aadress.

Klõpsake lisas vaadata Moosese ise.

Jaxx Rahakott - uus poiss on plokk

Kuigi ma ei ole täielikult läbi Jaxxyet (Kavatsen seda teha järgmisel nädalal), minu esimene mulje see tundub olevat väga hea Bitcoin ja Altcoin rahakott kõigi oma seadmete (laua- ja mobiiltelefoni). Sarnaselt Exodus Jaxx on lihtne ja intuitiivne kasutajaliides paljude altcoins.

Erinevalt enamikust teistest rahakotid seal Jaxx toetab ETH ja jne Ka teie isiklikke võtmeid ei ole kunagi jagatud Jaxx server ja salvestatakse turvaliselt oma masinale. Jaxx ei ole avatud lähtekoodiga, kuid kood on vabalt kättesaadav rahakoti veebilehel, mis muudab veidi läbivaatamiseks kättesaadav.

Et saada Ethereum koos Jaxx lihtsalt veenduge, et olete, et valuuta loodud kui te esimest installida programmi. Seejärel valige valuuta ülaribal ja näed oma Ethereum aadress õigus allpool.

Klõpsake lisas kontrollida Jaxx ise

ETHAdress - külmhoiustamiseks võimalus

Neile teist, kes tahavad säilitada Ethereum offline saate printida välja Ethereum Paper rahakott. ETHAdress on avatud lähtekoodiga projekt, mis loob Ethereum paberi rahakotis teile. Sarnaselt BitAddress.org sait loob isikliku ja avaliku võtme paari koos ühe nupuvajutusega. Seejärel saate printida see teave üles ja hoidke seda kindlas kohas nii välist häkker saab su münti.

Veel üks võimalus, mis on saadaval on sinu salajase võtme krüptimiseks nii, et kui teie või keegi teine ​​tahab kasutada münte nad peavad teadma parooli lahti krüptida.

Te ei tohiks kunagi jagada oma era keywith kellelegi. Ülaloleval pildil minu privaatvõti on avalikult kuid sellepärast ei ole münte see rahakott. Minut keegi teab oma privaatvõti tal kontrolli oma münte.

Kasutades ETHaddress tõenäoliselt suhteliselt turvaline salvestamise viis Ethereum. Kuid ETHaddress saab kasutada ainult ETH (ei ETC). Samuti, kui sa kunagi tahad saata münte kellelegi pead importida võtmeid online rahakott (nt Exodus, Jaxx) ja alles siis on sul võimalik neid kasutada.

Klõpsake lisas külastada ETHAddress.

MyEtherWallet - veebivariant Ethereum

MyEtherWallet on veebisait, mis võimaldab teil luua, saata ja vastu võtta Ethereum ilma et tal oleks kontroll oma isiklike võtmete. Kui te esimest korda siseneda saidilt saad valida, kas soovid luua rahakott Kirjuta Ethereum või erinevaid muid võimalusi.

Kui teil luua rahakoti saidi loob avaliku ja erasektori võtmepaari, mis on kaitstud parooliga valikul. Siis saada allalaaditav fail on võtmepaari tulevikus kasutamiseks. Kui sa tahad saata Ethereum sellest failist pead laadige see sait ja parooli uuesti sisestada.

Saadan saab teha veebilehel ise või läbi teiste rahakotis nagu TREZORor Ledger. Saidi kood on avatud lähtekoodiga ja töötab ainult ETH.

Klõpsake lisas külastada MyEtherWallet.

Ethereum rahakotid on ikka oma algusaegadel

Kuigi Ethereum on olnud juba paar aastat, kui näete erinevaid eespool see ei ole nii populaarne kui Bitcoin (veel). Kuna Ethereum hind on tõusuteel viimasel ajal ma arvan, et me näeme rohkem Ethereum rahakotid ja vahetada toetust sellele valuuta kiiresti.

Ajal kirjalikult on ka mitmeid vahetusi, mis toetavad Ethereum (nt BitPanda, Cex.ioand rohkem) aga ma ei usu, see on hea võimalus kasutada neid rahakotid, sellepärast ma ei hõlma neid seda postitust.

Kui olete olnud mingeid kogemusi rahakotte eespool või mis tahes muu Ethereum rahakott ei maininud siin ma armastan kuulda seda kommentaari allpool.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App Review (Hacks, Cheats ja Mod apk)

Post Tacocoin

Xcoinsi ülevaade - kas see on legitiline bikiinide ostmine?

Post Tacocoin

Mis on parim Bitcoini lauaarvuti?

Post Tacocoin

Reddit kasutajaid (ilma sooduskoodeta) ei vaadata alla 60-le Redigeeritud rahakotti

Post Tacocoin

Coinmama Coinbase vastu - osta My Krediitkaardiga Bitcoini väärtuses 150 dollarit

Post Tacocoin

Coinbase vastu Circle - proovis mõlemad $ 500 Siin on, mida ma leidsin

Post Tacocoin

Luno (varem BitX) Bitcoin Exchange ja Wallet üle vaadatud

Post Tacocoin

EToro Bitcoin Trading ülevaade

Post Tacocoin

Bitclubi võrgu ülevaade ja analüüs

Post Tacocoin

CryptoSteeli ülevaade (põles see maha, jooksis selle peale ja purustas maapinnale)

Post Tacocoin

Bitcoin Miner ülevaade: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - kas see on seda väärt?

Post Tacocoin

TREZOR vastu LEDGER - Käed Riistvara Rahakotid läbi