Bitcoin CoolWallet ülevaade - see on tõepoolest uus rahakott | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin CoolWallet ülevaade - see on tõepoolest uus rahakott

Bitcoin CoolWallet ülevaade - see on tõepoolest uus rahakott

Nagu Bitcoin muutub üha mainstream, et teha Bitcoin riistvara rahakotis. Riistvara rahakotid on kujul külmhoone, mis võimaldavad salvestada suure summa mündid seadmes vähendatud hirm neist saada varastatud.

Muide riistvara rahakotid kindlustada oma Bitcoins on lubades neil kanda ainult siis, kui su käed tegeliku rahakott ja teavad konkreetse pin-koodi. Ja kuna nad ei ole ühendatud internetti 99,9% ajast, see on võimatu häkkerid saavad võimaluse lõhenemist neid.

Niisiis, arusaadavatel põhjustel, riistvara rahakotid on muutunud väga populaarne inimestele, kes soovivad võtta oma Bitcoin turvalisuse järgmisele tasandile. Esimene riistvara rahakott oli TREZOR pärast seda tuli LedgerWallet ja hiljuti me ka läbi KeepKey.

Aga täna, ma tahan vaadata teistsugust riistvara rahakott - CoolWallet. CoolWallet on riistvara rahakott, mis näeb välja põhimõtteliselt nagu oma igapäevases krediitkaardiga. Kaart on tegelikult väga õhuke elektrooniline seade, mis tekitab ja säilitab oma salajased võtmed. See võib ühendada mis tahes seade, mis kasutab NFC või Bluetoothi. Niisiis, erinevalt TREZOR või LedgerWallet, CoolWallet saab ühendada oma mobiiltelefoni ja muud "USBless" seadmeid.

CoolWallet oli alguses Indiegogo campaignback 2014. Täna, see on juba tootmises teise saadetise partii, kui esimene on juba välja müüdud. Siin on toote Indiegogo video:

CoolWallet on lihtne ja elegantne lahendus

Ma sain tegelikult täiendavat CoolWallet seade katsetada. See on üks vanemaid versioone kunagi tehtud, nii et see on mingi tõrgete, mis räägin hiljem. Aga Esmapilgul CoolWallet on tõepoolest lahe. Kui avada kasti (mis on kenasti projekteeritud), saad CoolWallet (mis näeb välja nagu krediitkaart), laadija ja mõned teised "kommunaalkulud" (USB-liides, koht kirjutada oma seemne jne).

Kaart ise tundub tavaline krediitkaart. See on veekindel ja on ekraan (24.6mm x 21.9mm), mis toimib kaitsekihina näitab teile paroole ja seemned, ning taotleb luba saata vahenditest. See on oluline omadus, sest see tähendab, et keegi ei näe tundlikku teavet näidatud CoolWallet kui nad seisavad taga või filmimise ekraani mingil moel.

Äärisega ringi näed kõrval mu pöial on tegelikult kontrolli nupp, mis võimaldab teil töötada kaardi. Minu ainus kommentaar sellele nupule, et ma ei saanud aru, et see oli tegelikult "klikitav" alates saanud minna ja tuli ühendust CoolWallet toetust sellest.

Kaardi aku kestab kaks aastat, ja kui sa tahad end laadida kaart, kõik mida sa pead tegema, on lihtsalt asetage see peal laadijat. Seal on palju muid lahedaid funktsioone CoolWallet nagu asjaolu, et seda saab painutada kuni 15 kraadi, on kuumakindel kuni 60 kraadi Celsiuse järgi, jne Enamik neist lisafunktsioone võib leida ettevõtte KKK lehelt.

Niisiis, nii disaini, CoolWallet saab 10 10st - see on ilmselt kõige kompaktsetest disain riistvara rahakoti Olen näinud siiani.

Seadistamine CoolWallet võib olla natuke aeglane

Kui ma loodud minu esimene TREZOR, kogu protsess oli päris sujuv koos CoolWallet, mul oli natuke raske. Esiteks, kuna see on mobiilne orienteeritud olemuselt pead läbima järgmise etapi allalaadimine mobiilirakendus telefoni (erinevalt lihtsalt tutvumise veebilehe brauseris).

Seejärel tuleb siduda oma mobiiltelefoni oma rahakoti, mis on päris otse edasi. Järgmine samm on luua oma isikliku võtmega ning seeme. Võite valida sõna seemne rakenduses valik ja arv seemne valik. Kui te lähete number seemne valik, sa valides turvalisem versioon, sest te kasutate "teine ​​ekraan", mis tähendab, et keegi peab olema füüsiliselt lähedal teile, et kopeerida seeme.

Siiski, kui teil valida mitmete seemnete pärast olete protsessi palutakse teil arvutada tulemus summa kõik numbrid oma seeme. See viis mind kolm korda, et saada see õige. Numbrid on väga keeruline (nt 613426, 52488, 407618, jne) andwhen lisate kuni 16 numbrid, siis kipuvad tegema vigu, ma arvan. Pea meeles, et see on ühekordne protsess, mille eesmärk on oma ohutuse (hoolitsedes saab taastada oma Bitcoins vajadusel). Niisiis, kuigi see on rohkem drag kui teised riistvara rahakotid, ma arvan, et see vastuvõetav maksimaalse ohutuse.

Siin on täielik setup rahakoti:


Nagu näete video, saates münte CoolWallet on päris lihtne. See on lihtsalt nagu iga teine mobiilse rahakoti app, vaid lisakaitset läbi CoolWallet kaardi.

Nii ma kasutama CoolWallet salvestada mu Bitcoins?

CoolWalletis kena tükk tarkvara ja kui ma lihtsalt võrrelda kasutatavust, ma ilmselt valida CoolWallet üle muud riistvara wallest seal. Kuid ma kasutan riistvara rahakotid et salvestada suuremat osa mu Bitcoins, sest ma otsin lisatakse turvalisust. Ja kuna see on nii, ma ei ole mures kasutatavus nii palju kui ma olen mures stabiilsuse toode ja firma.

Ma ei tunne firma on omandanud piisavalt maine mind usaldada minu Bitcoins oma toodet. Ma mõtlen, mis juhtub, kui ettevõte läheb pankrotti, nagu nii paljud Bitcoin ettevõtted on viimase aasta jooksul?

Ka setup protsess ikka tunneb veidi glitchy mis teeb mulle julgesti nagu algaja. Toode ei ole saanud piisavalt veojõukontroll sees Bitcoin kogukond, et see tuleb täielikult testitud parim Bitcoin geeks seal.

Ma ei ole techie; Ma tean, kuidas hinnata selle kasutatavust ja üldise toote kasutamise, kuid kui ma tahan teada, kas CoolWallet on tõepoolest "hackproof", ma ilmselt tugineda mõned Reddit läbi. Kuid hetkel ma võiksin leida ainult onethat ei tundu, et saada piisavalt toetust. Ma siiski teada arvustus, mis on põhjalikult ülevaadet rahakott ja tundub teha head tööd kirjeldavad plusse ja miinuseid.

Siin on, mida Coolwallet oli öelda oma toodet:

CoolWallet rakendus on avatud lähtekoodiga ja seemne saate taastada oma Bitcoin tahes BIP 32 toetatud HD rahakott.

Peamine asi, mida ma tahaks näha, kuidas CoolWallet suudab töötada iseseisvalt oma mobiilirakenduse, nii et isegi kui ettevõte lõpetab, ei ole hirmu minu Bitcoins eksida.

Otsime rakendada meie riistvara teiste Bitcoin rahakoti pakkujad. Vahepeal inimesed, kes on huvitatud saab vaadata meie app Github (https://github.com/CoolBitX-Technology/coolwallet-ios). Mõlemad HD rahakotid (number ja sõnad) kaetavate - sõnad BIP 32 toetatud taskud ja numbrid meie avatud lähtekoodiga iOS app.

CoolWallet (CoolBitX ettevõtte) puudub juurdepääs oma bitcoins nii oma bitcoins ei kao, kui ettevõte lõpetab.

Kuna nad ei ole ühendatud internetti 99,9% ajast, see on võimatu häkkerid saavad võimaluse lõhenemist neid.

CoolWallet riistvara 100% Internetti ühendatud. See saadab ainult allkirjastatud tehingute mobiilne seade. Häkkerid ei saa oma isiklike võtmete abil allkirjastatud tehingu.

Praegu CoolWallet ei kasutata salvestada suure summa minu münti. Ja kui ma ei salvestamiseks palju, ma ei saa lihtsalt kasutada kõiki minu kuum rahakotid, et laaditakse mu mobiiltelefon. Usun siiski, et kui ettevõte jätkab samas suunas nad hakkasid välja, neil on helge tulevik. Peamine asi, mida ma tahaks näha, kuidas CoolWallet suudab töötada iseseisvalt oma mobiilirakenduse, nii et isegi kui ettevõte lõpetab, ei ole hirmu minu Bitcoins eksida.

Kas Sa juba ise CoolWallet või muu riistvara rahakott? Mulle meeldiks kuulda teie kogemusi nendega.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Billion Coin (TBC) ülevaade - kuidas kelm läheb büsti

Post Tacocoin

Parim biktseini rahakott 2014. aastaks - Blockchain MyCeliumi vastu Coinabse vastu

Post Tacocoin

Antminer T9 Antminer S9 vastu - Kes on parim Bitcoin Bitcoin Miner?

Post Tacocoin

EToro Cryptofundi ülevaade: Investeerimine Bitcoini, Ethereumi jt

Post Tacocoin

Gemini Bitcoin Exchange ülevaade

Post Tacocoin

Genesis Cloud Mining ülevaade - see ei ole nii tulus kui arvate

Post Tacocoin

Reddit kasutajaid (ilma sooduskoodeta) ei vaadata alla 60-le Redigeeritud rahakotti

Post Tacocoin

Antminer S9 ülevaade - 6 asjad, mida pead enne ostmist teadma

Post Tacocoin

Minu uus parim Bitcoin ja altcoin Wallet - Exodus Wallet ülevaade

Post Tacocoin

Electrum Wallet läbi vaadatud: isiklikud ja Reddit arvustused

Post Tacocoin

Bitcoin Billionaire App Review (Hacks, Cheats ja Mod apk)

Post Tacocoin

Parim Ethereumi rahakott (2018 värskendus) - 5 ülevaadet