Bitcoin Trezor vaatas läbi - kas see on ohutu? | Estonian.lamareschale.org

Bitcoin Trezor vaatas läbi - kas see on ohutu?

Bitcoin Trezor vaatas läbi - kas see on ohutu?

Rohkem Bitcoin security = Vähem paindlikkus

Kui te vaatate erinevaid võimalusi Bitcoin turvalisuse seda turvalisem meetodid on - vähem paindlikkust teil on kulutada oma münte. Näiteks salvestamisele mündid turvaline paber rahakott, mida peetakse päris ohutu lubab sul ainult tagatisraha münti. Kui soovite neid tühistada pead leidma Bitcoin klient ja eksportida oma privaatseid võtmeid.

Mis on TREZOR ja miks see erineb?

Seadistamine TREZOR on päris lihtne. Sa konks seade arvutiga, paigaldada "bridge", mis võimaldab TREZOR suhelda arvuti ja järgige juhiseid.

Parim PIN-koodi

PIN-koodi kasutatakse selgitada, et olete tegelik omanik TREZOR iga kord, kui ühendate selle arvutiga. Setup protsess on see, et on kasutab kirves kombinatsioon nii TREZOR seadme ja arvuti, et veenduda, et see on päris kuradi raske varastada te PIN. See pärib klõpsake vastavate numbrite arvutiekraanil niimoodi: Vahepeal kuva tegelik arv on nähtaval ainult oma TREZOR: Nii isegi kui keegi jälgib teie klahvivajutusi nad ei saa teada, mida teie PIN-kood on. Kui olete seadistamise TREZOR esmakordselt, siis on teil sisestada oma kaks korda uus kood. Pange tähele, et numbrid kuvatakse TREZOR muutus kannete vahele.

Jotting alla TREZOR seemne - oma master privaatvõti

Järgmisena palutakse kirjutada oma taastumist seeme. Teie seeme on nimekiri saladus sõnakogumi, et te kasutate taastada oma raha juhuks, kui kaotate oma TREZOR. Seade näitab teile nimekirja 12 sõna (saab valida mitu täiendavat turvalisust), mis pead üles kirjutada. See nimekiri tuleks hoida turvalises kohas, sest see saab taastada oma isiklike võtmete.

Sa oled hea minna!

Kui olete seadistamise pead ühendada TREZOR igast arvutist ja juurdepääsu MyTREZOR.com - See on kliendi jaoks Bitcoin TREZOR. Sealt saab saata Bitcoins sellele, kes sulle meeldib. Kas TREZOR häkkinud? Üks suuri asju TREZOR on, et ei ole "kasutajanimi" või "parool" oma konto. Mandaadid on oma TREZOR seade. Nii et kui keegi ei saa füüsiline juurdepääs minu seade ei ole nii, et ta saab oma kontot. Aga kui keegi võiks saada juurdepääsu oma seadme? kuidas oma kurja teinud?!? "Evil Maid" rünnak on nimi antud rünnak, mis on tehtud füüsiliselt (mitte eemalt) arvuti, mis on jätta järelevalveta. Ründaja on võime füüsiliselt juurdepääsu arvuti mitu korda ilma omaniku teadmata - lihtsalt pilt, mida oli maja neiu, et oli paha :)

Äärmuslikel kaitse - luua parool

Juhul kui "Evil Maid" oma seemne ja erasektori võtmed on ohus. TREZOR on lahendanud selle võimaldades teil lisada täiendavaid parooli kaitse. See tähendab, et te mäletate fraas, mida kasutatakse juurdepääsuks teie Bitcoins. Salasõna ei tohi kirja pandud kõikjal ja tuleks meelde.

Kuidas väljapressimine?

Kui kõik asjad ebaõnnestuvad, füüsilist jõudu olla viimane asi, mida kasutatakse, et saada juurdepääs oma Trezor, tuntud ka kui "5 dollari mutrivõtme rünnak", nagu on selgitatud järgmises pilti: Sellise stsenaariumi saate kasutada erinevaid paroolidega - igaüks viiks teistsuguse summa münte. Nii et sa "kinkida" liba parooli viib väike kogus münte hoides enamiku oma münte turvaline.

Nii on TREZOR 100% täis tõend turvaline?!?

Ei midagi on, aga see on nii lähedal kui see läheb. Isegi kõige uuem turvaprobleem leitud USB drives ei kehti TREZOR. Üks asi, mis TREZOR ei saa teid kaitsta on phishing rünnakuid. See tähendab, et keegi saab proovida ja petta teid võttes saadate Bitcoins oma TREZOR valele aadressile. Kuid see ei ole seadme rike - see on rohkem inimese rike. Sa pead veenduge, et isik saadate oma Bitcoins et on, kes nad ütlevad (siin on minu enda kogemus phishing). Täpsemat informatsiooni võimalike TREZOR ohud ja kuidas neid käsitleda viidata TREZOR julgeolekuohud sectioninside nende KKK.

Täiendav mõtteid TREZOR

Minu kogemus TREZOR oli väga meeldiv. Seadistamise oli lihtne, et seade on intuitiivne ja turvameetmed tundub päris tugev. Ma ka väga suurt muljet ettevõtte meeskond, kui nad tunduvad olevat väga kogenud spetsialistid valdkonnas Bitcoin turvalisust. Igaüks, kes on tõsiselt oma Bitcoins turvalisuse peaksid saama TREZOR. Minu ainus mure TREZOR on seoses nende Bitcoin klient. Ma mõtlen, ütleme firma läheb pankrotti - kuidas ma ikka võimalik saata minu Bitcoins kui klient ei toimi? Noh ilmselt mitu rahakotid seal juba alustas tööd TREZOR ühilduvus. Näiteks Electrum on TREZOR pluginwhich võimaldab teil nautida TREZOR täiustatud turvalisuse Electrum paindlikkust.

Seotud uudised


Post Tacocoin

Bitconnecti ülevaade: kas see on legit?

Post Tacocoin

IOS-i jaoks parimad Bitcoin taskud (iPhone, iPad)

Post Tacocoin

HitBTC läbi vaadatud: kas see on järgmine suur börs?

Post Tacocoin

Mis on Zen-protokoll? Novembri ICO analüüs

Post Tacocoin

Ledger Nano S ülevaade - kas see Bitcoini rahakott on parem kui TREZOR?

Post Tacocoin

Coinmama Coinbase vastu - osta My Krediitkaardiga Bitcoini väärtuses 150 dollarit

Post Tacocoin

BitMexi ülevaade - kas see on Legit Bitcoin Margin Trading Exchange?

Post Tacocoin

Parim kriipsu kaevandamise riist - Antminer D3 ülevaade

Post Tacocoin

Bithumb ülevaade - Korea Bitcoinide ostmine

Post Tacocoin

Parimad Bitcoini reklaamivõrgud läbi vaadatud

Post Tacocoin

Ülevaade: Coinmama - Kas see on 100% legit?

Post Tacocoin

Bitcoin Miner ülevaade: AvalonMiner 721 (Avalon 7) - kas see on seda väärt?